نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
Like Tree16Likes
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 5 Post By Qazaleh
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 5 Post By هوریار
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 2 Post By Qazaleh
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 2 Post By s.k.h.g.a
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 1 Post By Black Rose
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 1 Post By هوریار

آموزش احضار روح (+18)

This is a discussion on آموزش احضار روح (+18) within the متافیزیک و موجودات ماورالطبیعی forums, part of the موجودات تخیلی و افسانه ای category; روح نگهبان چیست ؟ ارواحی که به جهان سوم یا بهشت انتقال میابند در انجا هم میبایست کارهای الهی و ...

 1. Top | #1
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  حیوان خانگی
  Cat
  لايك دريافتي
  1696
  لايك كرده
  1547
  نوشته ها
  2,678
  می پسندم
  3,561
  مورد پسند : 2,849 بار در 1,246 پست
  نوشته های وبلاگ
  4

  Exclamation آموزش احضار روح (+18)

  روح نگهبان چیست ؟

  ارواحی که به جهان سوم یا بهشت انتقال میابند در انجا هم میبایست کارهای الهی و مثبتی را انجام دهند تا اینکه از تکامل بالا تری بهره مند شوند. یکی از کارهای را که انها باید در عوالم روحی انجام دهند, وظیفه حفاظت و مراقبت از رفتار و کردار افراد زنده است. که انتخاب ان از سوی نیروهای الهی میباشد و در اصطلاح روحی به این ارواح , روح نگهبان میگویند. چون انها هیچ وظیفه ای غیر از اجرای دستوراتی که از سوی افرینش به انها داده شده است انجام نمیدهند. و در اصل میتوان گفت که این ارواح کتاب سرنوشت افراد را در دست دارند. و هر روزه ان را ورق میزنند و انچه در ان کتاب از سوی پروردگار نوشته شده را انجام میدهند. این ارواح ضمن اینکه زندگانی خود را در جهان سوم میگذرانند از اعمال و حرکات افراد حمایت شونده نیز باخبر هستند. و ان بدین صورت است که یک رشته از ریسمانهای نقره ای خویش را به تن پوش فرد مورد نظر وصل مینمایند و هر کار و طرز فکری را که ان فرد داشته باشد, امواج مثبت یا منفی انها از طریق امواج همین ریسمانها به روح نگهبان میرسد و وی تمامی انها را در افرینش ثبت میکند.

  اکثریت افراد بر این باورند که روح نگهبان در همه احوال با افراد همراه است , در صورتی که چنین نیست. زمانی که فرد به دلایل ویژه ای نیاز به روح نگهبان داشته باشد, روح به وسیله ان رشته از امواج که به تن پوش فرد وصل است, در موقع بروز حادثه از جریان امر با خبر میشود و در مدتی بسیار کوتاه سوار بر امواج اثیری که کمتر از لحظه ای به طول نمی انجامد, در محل حضور میابد و روند سرنوشت کتاب الهی را انجام میدهد و مجددا به مکان خود باز میگردد. این ارواح گاهی از سوی نیروهای الهی تعویض میگردند که مربوط به تغییر مسیر تکاملی شخص است.
  منظور از مدیوم چیست؟


  به ساده ترین کلام مدیوم یا سوژه موجود یا فردیست که نقش رابط ارواح را ایفا میکندتا آنان بتوانند با انسان رابطه برقرار کنند. بدون وجود مدیوم هیچ پیوندی محسوس، ذهنی، خیالی، بدنی و غیره امکان پذیر نمیباشد.
  مطلب کاملا واضح است در میدان بسیار گسترده مربوط به احضار روح هرگز تایید وجود مدیوم انکار و تکذیب نشده است.
  مدیوم همیشه از نقش خود آگاهی نداردو چه بسا خودش در جمع کسانیست که در جلسه احضار ارواح حضور دارندو کمترین اطلاعاتی در این زمینه ندارد.
  ایوان کاستلان در کتاب اسپریتیسم ترجمه آقای دکتر محمد حسین سروری اشاراتی واضح و روشن در تایید این مطلب ارائه میکند و بطور مثال در سال 1860 که دوران آغازین و شروع شکوفایی علم اسپریتیسم (احضار روح) است، خانه ای در پاریس و در کوچه دنوایه des Noyers)) محل نمایش اختلالات و بی نظمی هایی بود مثل، بهم ریختن وسایل خانه ظروف غذاخوری، مبلها و صندلیها، پخش و پلا شدن وسایل و پرتاب سنگهایی که پنجره ها را میشکست و دیگر کارهای زیان آور.
  آلن کاردک از یک روح مافوق اجازه میگیرد تا روح مزاحم را احضار کند و اطلاعاتی از وی بدست آورد.
  در خلاصه ای از گفتگوی او با روح مزاحم مشخص میشود این روح آشوبگر و موذی قصد تفریح داشته و از دختری که پیشخدمت همان خانواده بوده بعنوان مدیوم استفاده میکرده و پاسخ سوال که در مورد آگاهی پیشخدمت نسبت به کمکی که به او میکرده است میگوید:
  بلی، دختر بیچاره از همه بیشتر ترسیده بود.

  مدیوم ها این استعداد عجیب و بالا را مرهون و مدیون ساختار وجودی خودشان هستند، بی آنکه نیاز به هیچگونه کلاس و آموزشی نسبت به این موضوع داشته باشند. خود ارواح نیز میگویند که این استعداد مدیون جنبه و کالبد اثیری وجود آنها میباشد.جنبه و کالبد اثیری ارواح زیربنای احضار روح بشمار میرود.انسان در این زمینه میتواند دارای سه جنبه مختلف باشد.
  میتوان فرض کرد که موجودات انسانی و زنده نیز مانند مرده ها دارای استعداد تجزیه شدن باشند. و همچنین میشود پذیرفت انسانهایی هم باشند که استعداد توزیع خصلتهای «جان بخشی» جنبه اثیری را دارا باشند، که معمولا در ماده بیحرکت و بیجان بدن جسمانی تعبیه شده است، که در نتیجه آن دو گروه بزرگ مدیوم ها را خواهیم داشت که آنها را مدیوم های «دو وجهی» و مدیوم های «هاله ای» نامگذاری کرده اند.

  مدیوم های دو وجهی ؛

  این مدیوم از قابلیت تجزیه شدن برخوردار است.
  در بعضی شرائط روح و جنبه اثیری وجود انسان از کالبد جسمانی که بی حرکت و برخوردار از نوعی زندگی آرام است و خود بوسیله رشته محکمی به چند غشاء بسیار ظریف (رشته حیاتی) پیوند خورده جدا میشوند. این رشته که از بند ناف است و انرژی حیاتی از طریق آن به تدریج در کالبد فیزیکی و جسمانی سر ازیر و مانع مرگ می شود.در صورت قطع رشته حیاتی همین انرژی می تواند به حیات خود ادامه دهد. معروفترین اینگونه مدیومها، مدیوم حلولی است.
  این مدیوم معمولا تحت تاثیر یک هیپنوتیزور قوی یا عامل و مسلط به دو وجه تقسیم میشود. در کالبد جسمانی بیحرکت به نوعیکه میتوان گفت در خلا بسر میبرد. روحی حلول میکند که حرف میزند، حرکت میکند، جابجا میشود، غذا میخورد و به صورت انسان کاملی در میآید.وقتی ارتباط پایان یافت و قطع شد روح از کالبد خارج بکنار ی میرود و عامل نیز فرد مورد آزمایش را با رعایت احتیاط کامل از هیپنوز یا خواب هشیارانه اش بیدار میکند این نوع مدیوم همانیست که امکان آزمایشهای مهم را در حضور دیگران فراهم میکند.در اثر تمرینهای مداوم نوعی آشنایی و پیوند بین عامل و سوژه که مطیع هیپنوتیزور بوده است بوجود میآید و به این ترتیب نتایج حیرت انگیزی به دست میآید که میتوان با قدرت روی آنها حساب کرد و بر عکس مدیومی که دارای استعداد کشف مستقیم و بدون واسطه باشد خیلی نادر است. گاهی در حالت هیپنوتیزم، گاهی در کمال آگاهی، فرد مورد آزمایش از دو وجه برخوردار میگردد و این همان پدیده نادریست که اشاره کردیم در حالی که جسم و تن آدمی با ضعف به سیر خود ادامه میدهد عناصر دقیق درونی به کشف مسائلی میپردازند که برای انسان ممنوع میباشد. برخی اوقات مدیوم به خواب فرو میرود و در خواب به دو قسمت تقسیم میشود، در حالی که هنوز در خواب است شروع به صحبت میکند. و گاهی با لحنی غیر از صدای همیشگی خودش، در اصل روحی در بدن او وارد میشود و شروع به برقراری ارتباط میکند.

  از مثالهای معروف دنیای احضار روح در کتاب اسپیریتیسم:
  مری مدیوم ژنرال روشا مسئول تحقیقات سیارات فضایی میباشد. این مدیوم در حالیکه بخواب رفته است حرف میزند.
  «الآن دو قسمت شد، در فضاهای بین سیاره ای شناور است. به سیاره مریخ نزدیک میشود.» گویی ناگهان از هوش میرود.
  ژنرال روشا او را به هوش می آورد ولی او هنوز در خواب است با صدایی کاملا متفاوت، صدای مردانه و بم صحبت را ادامه میدهد. (صدای روح متجلی شده در درون مری) «از خطر نجات پیدا کردی. او خیلی کنجکاو است اگر من در انجا نبودم کار از دستمان خارج شده بود». ژنرال روشا از صدای بم مردانه میپرسد، پس شما کی هستید؟ و از گلوی مری همان لحن پاسخ میدهد: من وینسان (Vincent) هستم و به خاطر مری (مدیوم) در تمام آزمایشهای شما که مورد علاقه من باشند شرکت میکنم . ژنرال روشا از آن لحن وینسان میپرسد، مری چکار کرده است؟ حالا در کجاست؟ و وینسان (روح) با همان لحن پاسخ میگوید: « میخواست با عبور از طبقه مغناطیسی، در جو کره مریخ وارد شود که ناگهان بیهوش شد شتابان دنبالش رفتم و او را دوباره برگرداندم . روحش را در وسیله نقلیه ای که خود برای آمدن به جو زمین ازآن استفاده میکنم قرار دادم و جسم مثالی(اتری) او را گرفتم تا در بدن جسمانی او وارد شوم و بتوانم با شما رابطه بر قرار کنم.» ژنرال میپرسد؛ میخواهید حال او را بمن برگردانید؟ و وینسان میگوید: « بلی. برای کمک بهمن دستهایش را بگیرید و کمی مایع سیال در او بدمید تا خود را از کالبد او خلاص کنم و روح او بتواند مجددا" به کالبدش باز گردد.» و این کار هم انجام شد.
  و به این ترتیب طرح مریخ بصورت کشف مستقیم با همکاری مری، وینسان و ژنرال روشا آغاز شد.همین تجربه جالب و حیرت انگیز بالاخره به حلول انجامید و در روح وینسان متجلی و مریخ کشف شد.
  بنقل از همان کتاب:از جمله افرادی که به کشف مستقیم طرحهای ظریف میپردازد دختری به نام سوفیا میباشد که در زمینه روح بکار تحقیق و پژوهش مشغول است و تجربه شخصی خود را چنین تعریف میکند.

  « پس از مدتها تمرین تکنیکهای مدیتیشن و ممارست در یوگا که با موقعیتهای طبیعی هماهنگ شده بود موفق شد به میل و ارداه خود بدون آنکه به خواب برود در نهایت وضوح و روشنی به دو بخش مجزا تقسیم شود. پوسته های ظریفی از بدن جسمانی او جدا میشوند چون بنظر سوفیا در اطراف روح علاوه بر جسم اثیری پوسته ظریفتر دیگری هم وجود دارد (امروز این نظریه با شناخت کامل هاله اطراف کالبدهای متعدد بدن به اثبات رسیده است) بعد جسم اثیری و پوسته که به اصطلاح جمعی همزاد نیز گفته میشود در فاصله کمی از بدن در چند متری از کالبد جسمانی باقی میماند و روح، عریان به کرات و سیاره هایی میرسد که هیچ روحی با هرگونه پوسته و کالبدی قادر به نفوذ در آنجا و انجام چنین عملی نیست. در آنجا فرد کشف کننده (سوفیا که نقش مدیوم را بر عهده دارد) یا کسی که از خود ارواح میباشد دستور العملهای «صاحبان حکمت» را به طور قابل توجهی دریافت میکند. (دستورالعملهایی را از کائنات دریافت می کند.)

  اگر هر امری غیر عادی پیش آید مثل قطع ارتباط احتمالی، یا بروز صدای شدید، همچنین دخالت بی موقع فردی که از حالت کشف کننده در چنین لحظه ای بیخبر است، چون کالبد جسمانی را به صورت فردی که در خواب است مشاهده میکند و بصورت عصبانی با او برخورد کند یا هر موقعیت پیش بینی نشده ای که در چنین حالتی برای مدیوم خطرناک میباشد در روی زمین اتفاق بیافتد، پوسته های ظریفی که در کنار جسم نظارت میکنند روح را مطلع میسازند تا مجددا و سریعا به کالبد خود برگردد.

  روش فوق الذکر هر نوع هبوط روح را (هر روحی که باشد) در مدت تنهاییش، در بدن کالبد جسمانی سبب میشود.این عمل نوعی تماس با جوهای فوق زمینی بشمار میرود.
  در اصطلاح علم سحر، شکل قابل روئیتی که دارای بعضی خواص فیزیکی و جسمانیست و گاهی بوسیله مدیوم در حالت ارتباط با روح صادر میشودمدیوم اکتو پلاسمی است.( در دنیای اجنه نیز گاه با چنین مقوله ای برخورد میکنیم.)این نوع مدیوم در نوع خود بی نظیر و منحصر بفرد میباشد.
  این نوع مدیومها در نتیجه انتقال انرژی و نیروی مخصوصی که از شبکه حیاتی بدست میاید، از خاصیتی برخوردارند که ماده لطیف اثیری ساکنان فضا و موجودات ماوراء الطبیعه را به تناسب احساسات ما متراکمتر، محسوستر و قابل لمستر میکنند. متخصصین علوم روح و متافیزیک این اعمال شگفت انگیز و حیرت آور را تحت عنوان « تجسم و تجسد» میشناسند.

  این اعمال از نوعی اکتو پلاسم بوجود میایند که ظاهر آنها هرچند بجز یک نسج، یک پرده نازک حریر مانند و ظریف، یک عضو بدن مانند دست یا زبان و گاهی شکلی پیچیده و مرکب چیز دیگری نیست. ظهور این اشکال غالبا از راه دهان مدیوم صورت میگیرد. بطوریکه مشاهده کننده خیال میکند این شکل از سقف دهان، قسمت داخلی گونه ها و لثه ها بوجود میاید.
  تمام ارگانیسمهای مدیومی برای یک نوع فعالیت خاص تربیت و آماده نشده اند. معمولا این ارگانیسمها جنبه تخصصی دارند.
  آلن کاردک با توجه بکار مدیومها آنها را بشرح زیر طبقه بندی میکند:
  * مدیوم های جسمانی: به معنی واقعی کلمه به جابجایی اشیاء، بلند کردن جسمی با نیروی مغناطیسی بدن یا قوای سیاله،شرکت در اعمال احضار روح زدن ضربه و غیره میپردازند.
  * مدیوم های حسی یا تاثر پذیر: حضور روح را با احساس و تاثر شخصی بدست می آورند. در صورتیکه روح نیکوکار و خیر باشد. ملایم، و در صورتیکه روح بدکار و شرور باشد. خشن،هستند.
  * مدیوم های سمعی: صدای ارواح را گاهی درون خودشان و گاهی بیرون از خودشان میشنوند. گاهی نیز قادرند روح را از صدایش بشناسند.
  * مدیوم های ناطق: این مدیوم ها، مانند یکی از انواع قبلی نمیباشند. مدیوم های ناطق مثل یک مدیوم رونویسی کننده با دست و بازو، دستور ارواح را که از طریق اعضای صوتی روی آنها تاثیر میکنند و اثر میگذارند، میشنوند.
  * مدیوم های بصیر یا بینا؛ که گاهی بیدار و گاهی خوابند: این نوع مدیوم ها از نوعی حس بصری برخوردارند ولی در واقع از طریق جنبه اثیری خود با جنبه اثیری ارواحی که از جسم خود جدا شده اند، رابطه برقرار میکنند. بهترین دلیل این امر آنستکه این مدیوم ها با چشمان بسته هم میتوانند بخوبی ببینند.
  * مدیوم های شفابخش: مدیوم های شفابخش که نیروی حیاتی آنها با نیروی اثیری ارواح ترکیب شده، در جسم بیمار یا بیماران جریان پیدا میکنند و به زندگی حیوانی او مجددا جان تازه ای میبخشند.
  * مدیوم های نویسنده یا پسیکوگراف: این نوع مدیوم انگشتها یا دستش را روی میز گردی که حروف و علائم و یک عقربه نگارش روی آن تعبیه شده است قرار میدهند میز به نوسان در می آید و حروف و علائم را روی کاغذی رسم میکند. یا اینکه مدیوم در برابرش صفحه ی کاغذی گذاشته و قلمی در دست میگیرد، به این ترتیب خیلی زود در برابر نگارش خود بخود و بیواسطه قرار میگیرد. این نوع دریافت از ارواح بسیار شایع است.
  * مدیوم های ویژه: مدیوم های ویژه یعنی متخصص در بعضی انواع ایجاد رابطه و احضار روح، همچون پزشکی، اخلاقی، علمی، به طرز شاعرانه، از لحاظ موسیقی، هنری و ...

  مدیومها در آزمایش استعداد خود ممکن است بصورتهای زیر باشند:

  * تازه کار و بی تجربه، تربیت شده یا غیر مثمر ثمر.
  * به اختصار پردازنده یا با صراحت و رک گو.
  * انعطاف پذیر(قابل استفاده به طرق مختلف)، یا انحصاری.
  * آرام ،تند یا تشنج آور باشند.

  هر قدر مدیوم ها بین مردم عجیب و غریب باشند، باز نمیتوانند عاری از عیوب و نوافص باشند. بعضی از این معایب مختص همان مدیومهاست، ولی برخی دیگر در این مورد با ما یکسان هستند.

  این معایب بشرح زیر میباشند:


  * مدیوم های وسواسی: مدیوم هایی هستند که نمیتوانند یک روح مزاحم را از سر خود دفع کنند.
  * مدیوم های مجذوب: مدیوم هایی که بوسیله یک روح فریبکار گول خورده اند.
  * مدیوم های رام شده: مدیومهایی که تسلط اخلاقی یا مادی روح شروری را تحمل میکنند.
  * مدیوم های جلف: مدیوم هایی که از استعداد خود در هیات بازیگری استفاده میکنند.
  * مدیوم های مغرور: مدیوم هایی که به استعدادها و روابط خود میبالند.
  * مدیوم های حساس و زودرنج: مدیوم هایی که قدرت تحمل انتقاد را ندارند.
  * مدیوم های پرمدعا و از خود راضی: مدیوم هایی که خودرا عاری از خطا . اشتباه تصور میکنندو چنین میپندارند که تنها با ارواح والا مقام یا موجه در ارتباط هستند.
  * مدیوم های مزدور و نفع پرست: مدیوم هایی که برای کار خود مزد و بهای گرانی خواهانند.
  * مدیوم های بد دل و شرور: مدیوم هایی که بسیار متقلب و شرورند.
  * مدیوم های خودخواه: مدیوم هایی که استعداد و روابط خود را برای خودشان نگه میدارند.
  * مدیوم های حسود: مدیوم هایی که نسبت به همکاران تواناتر از خود و هر نوع نارسایی های دیگر انسانی چه مادی و چه معنوی حسادت میورزند.
  ویرایش توسط S4R4 : 13th November 2014 در ساعت 01:36 AM دلیل: بزرگ کردن فونت

 2. 13 کاربر پست Qazaleh عزیز را پسندیده اند .


 3. Top | #2
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  لايك دريافتي
  2672
  لايك كرده
  1581
  نوشته ها
  12,048
  می پسندم
  71,448
  مورد پسند : 15,676 بار در 2,984 پست

  پیش فرض

  حالا که همه ما توی این کلاس فارغ اتحصیل شدیم به امید خدا کی پرشین پتی ها جمع بشن تا یک مراسم احظار ارواح راه بندازیم؟
  chichi, Soul Reaver, jessi and 2 others like this.

  اگر میخواهی سگهای منو ببینی اینجارا کلیک کن.


  برای دریافت آخرین اخبار درباره سگها و برای هماهنگی در همین پیج به پروفایل من پیغام خصوصی بدهید .

  اگر میخواهی گربه های من را ببینی اینجا را کلیک کن.
  .

 4. 13 کاربر پست هوریار عزیز را پسندیده اند .


 5. Top | #3

  کاربر موثر

  کاربر موثر


  محل سکونت
  زنجان
  لايك دريافتي
  414
  لايك كرده
  2591
  نوشته ها
  387
  می پسندم
  3,400
  مورد پسند : 975 بار در 307 پست

  پیش فرض

  ماشاالله همه ی بچه ها رفتن تو خط روح و جن و ............
  وقتی با 7000 سال تمدن 2 قرون فرهنگ نداریم بعد چجوری ادعای متمدن بودن و آریایی بودن میکنیم؟؟؟!!!! 6. 7 کاربر پست Soul Reaver عزیز را پسندیده اند .


 7. Top | #4
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  حیوان خانگی
  Cat
  لايك دريافتي
  1696
  لايك كرده
  1547
  نوشته ها
  2,678
  می پسندم
  3,561
  مورد پسند : 2,849 بار در 1,246 پست
  نوشته های وبلاگ
  4

  پیش فرض

  چگونگی احضار روح:

  روش 1

  با سلام خدمت شما دوستان عزیزی که به علم روحی و زندگی پس از مرگ علاقمند هستید امروز می خواهم روشی برای ارتباط با ارواح به شما دوستان آموزش دهم امید وارم با این روش بتوانید با ارواح ارتباط
  برقرار کنید به گفته اکثر روح شناسان ارتباط با ارواح راحت تر است تا ارتباط با افراد زنده وسایل مورد نیاز در این روش عبارتند از:آِینه یا شیشه (حدالامکان آینه) در اندازه 40 در 40 - حروف الفبای نوشته شده بر روی کاغذهای کوچک - اعداد 0 تا 9 نوشته شده برروی کاغذ های کوچک - نوشتن چهار کلمه بله. خیر. سلام.خداحافظ.برروی کاغذ های کوچک - یک استکان سبک یا تشتک یا لیوان یا ....
  حداقل باید حاضرین در جلسه 3 نفر باشند که برای تسریع در کارتان از یک خانم 17 یا 18 ساله با رنگ پوست تیره (سبزه) استفاده کنید. بیشتر بودن افراد حاضر در جلسه موردی ندارد.
  بهترین زمان برای این کار پنجشنبه وبدترین زمان جمعه و شنبه است
  این کار را شبها و در اتاق تاریک انجام دهید ابتدا حدود دودقیقه در سکوت کامل فقط به روح فکر کنید سپس با خواندن فاتحه کار خود را آغاز کنید بعد از خواندن فاتحه یکی از انگشتان خود را به آرامی بطوریکه فقط
  استکان را لمس کنید برروی استکان بگذارید و شخصی این سوال را تا زمان حرکت استکان بطور متوالی شود تا استکان به حرکت آید اگر ارواح مایل به ارتباط با شما باشند که همواره دارند شما در کمال تعجب خواهید دید که استکان بدون اینکه شما نیرویی به آن وارد کنید به حرکت در آمده و به سمت بله می رود پس از سلام دادن سوالات خود را بپرسید در صورت امکان به آن جواب می دهند چون برای سوالات در مورد آن دنیا محدودند .
  خنده یا حرف زدن هنگام احضار مهم نیست فقط روح حاضر را مسخره یا اذیت نکنید .

  --------
  روش2:

  این روش تجربه خود منه و اگه مشکلی هنگام احضار روح به وجود امد می تونین از خودم بپرسین تا کمکتون کنم.
  به روی یک مقوا اعداد(0 تا 9) حروف الفبا و بقیه موارد را بنویسید.(برای ترسیم دایره ها از یک استکان متوسط استفاده کنید. )
  با خواندن فاتحه کار خود را آغاز کنید. استکان را در مرکز دایره میان بلی وخیر وارونه بگذارید. حاضرین هر یک انگشت سبابه دست راست خود را به اطراف لیوان بچسباند بدون فشار. محل بوسیله نور خفیف روشن شود. با ذکر جمله ی ''ای روح نگهبان ...(اسم وفامیل شخص احضار کننده ) اگر در اینجا حضور داری حضور خودت را با کلمه بلی به ما نشان بده '' اگر استکان تکان خورد که هیچ شما می توانید از روح نگهبان خود بخواهید روح مدنظر را برای شما احضار کند ولی اگر استکان تکان نخورد دیگر حاضرین باید روح نگهبان خود را فرا بخوانند.
  حتمأ در انتهای کار با روح ها احضار شده خداحافظی کنید و اطمینان داشته باشید که هیچ روحی باقی نمانده است.
  بعد از خداحافظی با هر روح حتمأ او را از کلمه بسم الله الرحمن الرحیم عبور دهید.
  اگر در هنگام احضار با روح های سرگردان(ابلیس) مواجه شدید سریعأ به دنبال این باشید که با او خداحافظی کنید.


  آموزش احضار روح (+18)

  تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست %D8%B1%D9%88%D8%AD.png  
  Masuod.B and emad1 like this.

 8. 3 کاربر پست Qazaleh عزیز را پسندیده اند .


 9. Top | #5

  کاربر فعال

  کاربر فعال


  محل سکونت
  tabriz
  لايك دريافتي
  44
  لايك كرده
  11
  نوشته ها
  112
  می پسندم
  27
  مورد پسند : 126 بار در 63 پست
  نوشته های وبلاگ
  9

  Tard مدیوم....

  مدیوم چیست؟
  مدیوم دارای معانی بسیار زیادی است که به طور اختصار بیان می کنیم. مدیوم به طور مطلق معنایش روح رها است و رها کردن روح و تمرکز در موضوع خاصی را مدیوم گویند. انجام چنین کاری از طریق اندام های حسی بدن (چشم، گوش، دست، زبان و بینی) قابل دسترسی است. انسان ها از جهت روحی کانون های چهار گانه ای دارند که می توانند تقویت کننده یا افزایش دهندة‌ قابلیت فرا حسی باشند. به این قسمت ها، نواحی دریافت روحی می گویند، مثل تمرکز جسمی بر مکالمه ای خاص که می تواند به بهتر شنیدن، کمک کند و در امور روحی هم امکان شنوایی وجود دارد، یعنی انسان بر ناحیة خاص دریافت روحی تمرکز داشته باشد و صداهایی را دریافت کند. حواس انسان ها چه روحی و چه جسمی تا حدی از طریق دریافت و پاسخ به انرژی عمل می‌کنند بینایی جسمی وابسته به امواج نورانی انرژی است و شنوایی جسمی نیز ماحصل ارتعاشات امواج صوتی است. چشایی و بویایی نیز از طریق واکنش شیمیایی بین مولکول های خاص و سلول های دریافت کنندة مناطق چشایی و بویایی عمل می کنند.
  حواس روحی نیز از الگوهای مشابهی تبعیت می کنند. با این تفاوت که انرژی هایی که وارد عمل می شوند با تکنولوژی موجود قابل تشخیص و یا اندازه گیری نیستند. وقتی کلید زده می شود تا لامپ روشن شود، نیازی ندارد که از چگونگی حرکت الکترون های درون سیم های رابط چیزی بدانید و این کار را از طریق تجربة کاربرد آنها در عمل می دانید و دست خود را حرکت می دهید و با زدن کلید برق لامپ روشن می شود.
  همین شیوه در حواس روحی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در حواس روحی، انرژی روحی افاضه شده از آدم ها، مکان و اشیاء را دریافت می کند و از آنجایی که خود انرژی هستید، ارتعاشات فراحسی را دریافت کرده و به محک تشخیص قرار می دهید.
  معنای دیگر مدیوم: هر کسی که به نحوی تحت تاثیر فکر یا فعل ارواح قرار گیرد او را مدیوم گویند و در اصطلاح روانپزشکی به معنای واسطه یا وسیط است و به کسی که استعداد خاصی جهت ارتباط با ارواح داشته باشد، مدیوم گویند. و مدیوم به منزلة اتصال فکری است که شما می خواهید با روح شخص معین بر قرار کنید. مثل اینکه شما از مسئول بی سیم خواستار ارسال سخنان خود به شخص خاصی باشید.
  مدیوم ها، اشخاصی هستند که در مورد روح، نقش رابط را بازی می کنند. این افراد نیروی فوق العاده ای دارند، روح این نیرو و انرژی مدیوم را به کار می گیرد و به شکل های مختلف ارتباط برقرار می کند،‌ این تظاهر روح می تواند شنوایی و یا لامسه ای باشد. استفاده کردن از این انرژی، نیاز به تمرین دارد، روح هر چه بیشتر این کار را انجام دهد مسلط تر می شود و می تواند کارهای سخت تری انجام دهد.
  مدیوم ها می گویند، وقتی که ارتباط برقرار شد مدیوم به حالت خلسه می افتد و هیچ چیز را نمی فهمد، بعد از به هوش آمدن نیز چیزی یادش نمی آید. مثلا روح می تواند از طریق نیروی مدیوم، انرژی صوتی ایجاد کند و بدون اینکه از وسیله ای استفاده کند تولید صدا کند و یا با تغییر حالت صدایی که تا حدی شبیه صدای فرد زنده است تجسم پیدا کند و این کار روح از جسم مدیوم، ماده ای به اسم اکتوپلاسم بیرون می کشد و آن را به شکل بدنش در می آورد. مادة اصلی اکتوپلاسم، پلاسمای خون است که روح بر اساس تجربة خودش و مقدار اکتوپلاسمی که بیرون می آورد تمام یا قسمتی از بدن روح را باز سازی می کند.
  ناگفته نماند که مدیوم یک اصطلاح جدید امروزی است، اما این اعمال در طول دوران زندگی انسان خصوصا قبل از اسلام وجود داشته که عاملان آن را کاهن می گفتند. کاهن کسی است که دارای الهام و قدرتی مرموز و خارق العاده است که با الهه ها و ارواح در ارتباط و با آنها مانوس است و مطالبی را از آنها می گیرد و دانش فراوانی مربوط به آینده به طور کلی و آیندة انسان به طور خاص از آنها دریافت می کند و تاثیر آن در رساندن خیر به کسی یا رفع آزاری از او، و یا رساندن شر به کسی که قصد آزار وی را دارد می باشد.
  jessi and Masuod.B like this.
  گاهی از خیالم گذری میکنی...بعد اشک می شوی...رد پاهایت خط می شود روی گونه ی من...!!!!!! تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

 10. 2 کاربر پست s.k.h.g.a عزیز را پسندیده اند .


 11. Top | #6

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  حیوان خانگی
  حشرات
  محل سکونت
  مریخ
  لايك دريافتي
  491
  لايك كرده
  561
  نوشته ها
  625
  می پسندم
  994
  مورد پسند : 1,202 بار در 470 پست
  حالت من :
  My Mood
  In Love

  پیش فرض

  بچه ها خواهشا همیشه از این مطلبا بگذارید!! من خیلی دوست دارم که با جن و روح ارتباط برقرار کنم!
  jessi likes this.
  go vegan ,if you like animalls!!!

 12. 3 کاربر پست Black Rose عزیز را پسندیده اند .


 13. Top | #7
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  حیوان خانگی
  Cat
  لايك دريافتي
  1696
  لايك كرده
  1547
  نوشته ها
  2,678
  می پسندم
  3,561
  مورد پسند : 2,849 بار در 1,246 پست
  نوشته های وبلاگ
  4

  پیش فرض

  مطالب جدید ارسال شد.

 14. کاربر مقابل پست Qazaleh عزیز را پسندیده است:


 15. Top | #8
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  لايك دريافتي
  2672
  لايك كرده
  1581
  نوشته ها
  12,048
  می پسندم
  71,448
  مورد پسند : 15,676 بار در 2,984 پست

  پیش فرض

  با توجه به اینکه ممکنه این موضوعات برای خوانندگان جذاب باشد اما به دلیل اینکه از فضای موضوعات اصلی تالار کاملا به دور است این پست بسته میشود.
  موفق باشید
  Qazaleh likes this.

  اگر میخواهی سگهای منو ببینی اینجارا کلیک کن.


  برای دریافت آخرین اخبار درباره سگها و برای هماهنگی در همین پیج به پروفایل من پیغام خصوصی بدهید .

  اگر میخواهی گربه های من را ببینی اینجا را کلیک کن.
  .

 16. 7 کاربر پست هوریار عزیز را پسندیده اند .موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 29th July 2012, 10:28 PM
 2. جنیفر لوپز و همسرش به دادگاه احضار شدند!!
  توسط Green Earth در انجمن آرشیو
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 24th December 2009, 12:46 AM

Visitors found this page by searching for:

دعاهاي احضار روح

اظهار روح مردگان

احضار روح مردگان با استکان

وردی برای احضار کردن روح

لوازم مورد نیاز برای احضار اجنه

راههای ارتباط باروح عزیزان

روش احضارروح درخواب

دستورالعمل احضار توسط دایره

طریقه احضار روح به وسیله میز و حروف

کلاسهای احضار جن

احضارروح روی دست

احضارروحمرده

انواع اهزار روح

دعایی برای احضار روح

طریقه احضار روح باوسایل ساده

دعا ها وکارهایی برای احضار جن وروح

احضار روح با تخته واستکان

راه عملی خداحافظی با روح نگهبان

تصویرصفحه احضارکردن روح

احضار ارواح‎ ‎‏ دعای احضار

اموزش وروش احظارروح

احضار روح انلایناحضار روحه مردگاناحضار روح بدون استعدادروش های ساده احضار روح، دعای آموزش احضار همزاد احصار ارواح بصورت سادهدعا جهت احضار روح مردگانوسایل مورد نیاز برای اظهار روحروش روح احضارکردنبرای احضارروح مردهدعا جهت احضارروحلوازم مورد نياز براي احضار ارواحانجمن علمی احضار روحدعایی برای احضارروح کنیم؟ساده ترين روش احضار جناحضار کردن همزاددعاي احضار ارواح کلاس احضار روحنحوه احظار جنواقعیترین روش اظهار روح طریقه ی ارتباط با همزادانجمن احظار روحاحضارکردن روح جهت انجام کارروش بی خطر احضار جناحضار جن آنلاینطریقه ارتباط با همزاددعاهای مهم احظار روحذكر احضار ارواحذکرهاواحضارروحطرز احضار روح مردگاندعااحضار روحنحو احضار روح مردگانکتاب دعا احضار ارواحاحضار روح وحرف زدن با مرده هاروشی اسان برای احظارکردن جنراه احضار همزاددعاهای هنگام احضارروحاموزش احضار روح به روش عقربهاحضار روح دعا احضار مردگاناحضارکر دن روح مرده دایره ای احضار روحآموزش دعای احضار ارواحاحضارکردن جنوسایل لازم برای احضارروحدعاهاي خداحافظی با روح احضار شدهدعاهای شروع احضارارواحمتن نامه های عاشقانهدعایی برای احضار روح افراد مردهدعا برای احضار کردن روحدعا و راه احضار ارواحشیوه ی احضارارواحhttp:www.search.ask.comwebhsimp=yhse-001روش احضارکردن جن وروحدعاهای مهم برای احضار ارواحاحضار روح تازه مردهطرز احضار روح رفتگاناظهار روح مردهدعا های مربوط به احضار روح توسط حروف الفباذكر براي احضار روحاحظار روح عزیزاناحضار روح با دعازیزی ار 1400احظار روح استکانروش احضارروح بااستکاندعابرای احضارارواحاموزش کتاب علوم غریبهوساىل مورد نىاز براى احضار اجنهدعای احضار ارواح به خوابذكر احظار روحاحضار روح شخص مردهراههای احضارروحراههای اظهارروحاحضار روح بااستکانتخته احزار جن واحضار روح مرده هاآموزش کامل اضهار روح با حروف الفبادعاي احظار روحنحوه احضارکردن روح مرده

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556