نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
Like Tree6Likes
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 5 Post By pupy
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 1 Post By maska

انواع سگ های آپارتمانی

This is a discussion on انواع سگ های آپارتمانی within the آرشیو forums, part of the تالار دوستداران سگها category; جپبیس چاین: با اینکه چین ها از بازی در حیاط لذت می برند به فعالیت خیلی بیشتر از آن نیاز ...

 1. Top | #1

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  حیوان خانگی
  سگ
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  7
  لايك كرده
  2
  نوشته ها
  7
  می پسندم
  20
  مورد پسند : 11 بار در 6 پست

  New 1 انواع سگ های آپارتمانی

  649px-%7E1.jpg

  جپبیس چاین:

  با اینکه چین ها از بازی در حیاط لذت می برند به فعالیت خیلی بیشتر از آن نیاز ندارند.ولی دقت کنید که حیاط نرده داشته باشد چون چین ها خصوصیات سگ شکاری را از اسپانیل ها به ارث برده اند و امکان دارد که به دنبال پرنده یا پروانه ای وارد خیابان شوند.

  چین ها عاشق راحتی هستند و از خوابیدن در بغل شما یا بروی بالشت لذت می برند.چشم های پر احساس آن ها خواهان رسیدگی و فراهم کردن آرامش از طرف شما می باشد.خیلی وقت ها ممکن است وارد اتاق شوید و سگ خود را روی مبل یا تخت ببینید چون چین ها بدن نرمی دارند و به خوبی می توانند از وسایل خانه بالا بروند تقریبا مانند گربه ها.

  این نژاد آرام و شاداب خواستار توجه و محبت شما می باشد و از این رو برای افراد مسن مناسب است.از طرفی دیگر. کودکان باعث دستپاچه کردن او می شوند و از این رو برای خانواده هایی که بچه های کوچک دارند مناسب نیست.

  بیشتر چین ها با غریبه ها رفتار خوبی دارند ولی بعضی از آن ها ممکن است نسبت به غریبه خجالتی باشند و یا رفتار خشنی از خود نشان دهند.برای همین بهتر است از دوران تولگی اجتماعی شوند.چین ها رفتار صلح آمیری با سایر حیوانات خانگی دارند.  انواع سگ های آپارتمانی

  اگر سگی می خواهید که:


  *کوچک و زیبا باشد-صورت کوچک –چشم های بزرگ و موهای بلند و زیبایی داشته باشد.
  *جسور و بازیگوش باشد.
  *عاشق راحتی و نوازش باشد.

  *فعالیت زیادی نیاز نداشته باشد.

  *با غریبه ها مهربان باشد.

  *با حیوانات دیگر به خوبی زندگی کند.


  .
  .
  .


  جاپانیز چین سگ مناسبی برای شما می باشد.


  اگر میتوانید با موارد زیر کنار بیایید:


  *شکننده بودن نژاد های عروسکی.

  *خصوصیات رفتاری ای که آنها را برای افراد شاغل مناسب نمی کند.به علت ترس از جدایی و تخریبگری وسایل خانه در هنگام تنهایی.

  *رفتار عصبی و یا خجالتی در صورتی که اجتماعی نشود.

  *شانه و برس زدن های منظم.

  *ریزش موی متوسط تا زیاد.

  *مشکلات سلامتی مرتبط با صورت کوتاه آن ها.


  .
  .
  .
  در این صورت جاپانیز چین برای شما مناسب نیست!


  انواع سگ های آپارتمانی


  قبل از تصمیم گیری برای خریدن جاپانیز چین نکات زیر را در نظر بگیرید:


  1.شکنندهگی:

  خیلی ها سگ های عروسکی می خرند بدون اینکه از شکنندگی آن ها مطلع باشند.به راحتی می توانید به توله چین خود صدمه بزنید یا حتی با پاگذاشتن یا نشستن روی آن هنگامی که زیر بالشت یا ملافه خوابیده است باعث مرگ او شوید.و اینکه جاپانیز چین ها میتواند به راحتی با پریدن از بغل شما و یا دسته ی مبل به خود صدمه ی جدی وارد کنند.داشتن نژاد های عروسکی نیاز به حواس جمعی و مراقبت های ویژه دارد.جاپانیز چین ها باید همیشه در خانه یا در حیاط نرده دار باشند و در بیرون از خانه همیشه از قلاده استفاده کنید.چین ها زمانی که کاملا در کنترل شما نباشند می توانند به راحتی به خود صدمه بزنند.

  در صورتی که کودک دارید بهتر است چین تهیه نکنید.بچه ها هر چقدر هم که حیوانات را دوست بدارند و قصد بدی نداشته باشند ولی باز هم ممکن است اشتباهی رو ی توله پا بگذارند یا بشینند یا حتی توله از دست آن ها بیافتد.حتی چین های بالغ هم به علت صدای زیاد و حرکت های سریع و غیر قابل پیشبینی کودکان در کنار آن ها دستپاچه هستند و ممکن است رفتار آن ها عوض شود و خشونت و خجالت در رفتار آن ها نمایان شود.

  2.ترس از جدایی:

  جاپانیز چین ها نیاز به همراهی تقریبا کامل شما را دارند و نمی توان آن ها را برای چند ساعت تنها گذاشت.در صورتی که بیشتر اوقات منزل نباشید ترس از تنهایی می تواند باعث ایجاد رفتار تخریب گر و یا پارس کردن های مداوم در آن ها بشود.اگر شاغلید چین سگ مناسبی برای شما نیست.


  3.نیاز به اجتماعی کردن:

  چین ها نیاز به آشنایی با افراد-مکان ها و صداهای غریبه دارند تا رفتار محتاطانه ی آن ها باعث ایجاد رفتار های ناشی از ترس و رفتار های خشن نشود.

  4.آراستن و ریزش مو:

  برای اینکه موهای چین ها گره نخورد نیاز به شانه زدن های منظم و حتی گاهی کوتاه کردن مو دارد.ریزش موی متوسط تا زیاد آن ها یکی دیگر از مشکلاتی است که باید در نظر بگیرید.


  5.مشکلات سلامتی:

  به علت صورت کوتاه چین ها مشکلات خاص خود را دارند و نیاز به رسیدگی های شما است.


  انواع سگ های آپارتمانی

  آراستن جاپانیز چین:
  چین ها پوشش یک لایه ای دارند.موی آنها زیبا و نرم است و در اطراف گردن و سینه پرپشت می شود و موی روی گوش ها زیر پاها و دم بلندتر است.

  رنگ هایی موجود در چین ها:

  سیاه وسفید:این ترکیب بیشتر در این نژاد دیده می شود.

  سیاه-قهوه ای و سفید:این ترکیب خیلی به چین سیاه و سفید شبیه است با تفاوت این که در بالای چشم هایش خال های قهوه ای دارد.

  لمون و سفید:لمون اشاره به سایه های مختلف از رنگ طلائی دارد.

  قرمز و سفید:منظور از رنگ قرمز قهوه ای با سایه های نارنجی و قرمز می باشد.

  سیبل و سفید:سیبل به ترکیبی از رنگ طلائی و مشکی گفته می شود.  انواع سگ های آپارتمانی
  موهای چین ها برای اینکه زیبا باشد نیاز به شانه زدن دارد.حداقل 2 بار در هفته چین خود را شانه بزنید.مخصوصا در جاهایی که موی او پرپشت و بلند است مانند زیر گوشها-اطراف گردن و دم.این نواحی بیشتر ممکن است گره بخورند.

  حمام کردن یک بار در ماه برای چین ها کافی می باشد.چین ها جزو سگ هایی هستند که کمتر بو میگیرند.بین دوره های حمام میتوانید از شامپوی خشک برای رفع بو و یا کثیفی استفاده کنید.

  اگر رژیم غذایی چین فایبر کافی نداشته باشد نیاز است که هر ماه یک بار کیسه های مقعدی او تخلیه شود.

  یکی از بزرگترین مشکلات چین ها صورت کوتاه آن هاست.رطوبت به سادگی در بین چروک ها باقی می ماند و می تواند بیماری های قارچی ایجاد کند.برای همین همیشه با پنبه و یا پارچه ی تمییز صورت چین خود را پاک کنید.مخصوصا در اطراف چروک ها و چشم ها.

  رژیم غذایی برای چین ها اهمیت زیادی دارد.بیشتر چین ها به غذاهایی که ذرت دارد آلرژی دارند و برای ایجاد رژیم غذایی مناسب باید با دامپزشک مشورت کنید.

  و در آخر هر روز باید اطراف چشم های چین خود را با یک پارچه ی تمییز پاک کنید.در صورت لزوم می توانید از قطره های مخصوص این کار استفاده کنید.  آموزش:  چین ها سگ های آموزش پذیری می باشند و به فرمان های جدید همراه با تشویق رفتار مثبتی نشان می دهند.در صورتی که از فرمان های کوتاه با تن صدای ثابت استفاده کنید آموزش آسان می شود.یکی از مشکلات چین ها پارس کردن است که باید از تولگی آموزش پارس نکردن را جدی بگیرید.دقت داشته باشید که جاپانیز چین بیشتر به عنوان سگی همدم است و با اینکه آموختن فرمان ها و آموختن مکان مناسب دستشویی برای آن ها سخت نیست ولی سگ های مناسبی برای آگیلیتی و اجرای فرمان های دلخواه شما نیست.
  چین ها مانند سگ های دیگر باید فرمان های مهم را یاد بگیرند.

  انواع سگ های آپارتمانی


  FCI استاندارد
  انواع سگ های آپارتمانی


  نسب:ژاپن


  تاریخ انتشار استاندارد رسمی و معتبر:1987
  دسته بندی:سگ هایی برای همدمی با انسان


  دسته بندی اف سی آی:گروه 9 سگ های همدم و سگ های عروسکی


  تاریخچه ی این نژاد:
  با توجه با مدارک قدیمی این سگ از کره به ژاپن به عنوان هدیه برده شده اند.برای 100 سال موفقیت آمیز این سگ ها از کره به ژاپن منتقل می شدند.در سال 1680 تا 1709 این سگ ها به عنوان سگ های خانگی در قصر ادو پرورش داده شدند.در سال 1613 یک فرد انگلیسی اولین چین را با خود به انگلیس برد و در سال 1853 یک افسر آمریکایی چند چین را با خود به آمریکا برد و 2 تای آن ها را به عنوان هدیه به ملکه ویکتوریا ی انگلیس داد.از سال 1868 این سگ ها بین خانم های بالارتبه به عنوان سگ های عروسکی .و لپ داگ رواج پیدا کردند و تا امروز هم جزو سگ های همدم می باشند.


  نشانه های ظاهری:
  سگی با سایز کوچک –صورت پهن و کوتاه و موهای لطیف با ظاهری حاکی از ظرافت.


  پوشش جاپانیز چین:
  چین ها پوشش یک لایه ای دارند.موی آنها زیبا و نرم است و در اطراف گردن و سینه پرپشت می شود و موی روی گوش ها زیر پاها و دم بلندتر است.


  رنگ هایی موجود در چین ها:
  سیاه وسفید:این ترکیب بیشتر در این نژاد دیده می شود.
  سیاه-قهوه ای و سفید:این ترکیب خیلی به چین سیاه و سفید شبیه است با تفاوت این که در بالای چشم هایش خال های قهوه ای دارد.
  لمون و سفید:لمون به سایه های مختلف از رنگ طلائی دارد.
  قرمز و سفید:منظور از دنگ قرمز قهوه ای با سایه های نارنجی و قرمز می باشد.
  سیبل و سفید:سیبل به ترکیبی از رنگ طلائی و مشکی گفته می شود.
  سایز:ارتفاع چین ها تا شانه به 25 سانتی متر می رسد و ماده ها جثه ی کوچکتری از نر ها دارند.  انواع سگ های آپارتمانی
  پودل:

  پودل ها در سه اندازه متفاوت یافت می شوند ، هر سه اندازه در رنگهای سفید ، سیاه ، قهوه ای ، کرم وخاکستری وجود دارد، برخی از آنها دارای پوستی صورتی رنگ و برخی خاکستری ، نقره ای و کرم هستند، این سگ ذاتا باهوش بوده و توانایی زیادی در آموختن دارد، موها در این نژاد سیمی مانند بوده و شامل یک ردیف موهای فر خورده و ضخیم در سطح و موهای پشم مانند و نرم در زیر می باشد، نژادی است بسیار فعال ، باهوش و با ظاهری مغرور،سگی است پر سر و صدا،آرایش موهای آن می بایست صحیح و در صورت شرکت در نمایش بصورت استاندارد صورت گیرد، خلق وخو پودل نژادی شاداب ، مغرور و حساس است و استعداد زیادی در آموختن دارد، این نژاد را ه و روش ها را به خوبی می آموزد و برای آموزش درسیرک ایده آل است، برخی از صاحبان این سگ ادعا می کنند که پودل می تواند معنای کلمات را درک کند! پودل از تنها ماندن عذاب می کشد و با غریبه ها زیاد خو نمی گیرد برهمین اساس بهتر است تا در زمان تولگی آنرا اجتماعی کرد، با سایر سگها و حیوانات مهربان است
  وزن در نرها: 7 تا 8 کیلو گرم، در ماده ها 7 تا 8 کیلو گرم
  ارتفاع در نرها: (28-38) سانتیمتر در ماده ها: (28-38) سانتیمتر

  مشکلات سلامتی طول عمر زیاد دارد، بیماریهای ژنتیکی شایع است، بیماری شبکیه چشم پیش رونده که می تواند موجب نابینایی گردد، آلرژی پوستی در این نژاد شایع است بخصوص حساسیت به شامپو ، قیچی و رنگ مو، برای نمایش، از دیگر بیماریها می توان به عفونت چشم و بینی اشاره کرد که با ریزش آب از بینی همراه می باشد، دیابت و بیماری قلبی نیز شایع است، شرایط نگهداری برای زندگی آپارتمانی ایده آل است، در خانه فعال و پر جست و خیز می باشد و نیازی به حیاط برای نگهداری ندارد
  فعالیت بدنی به پیاده روی علاقه دارد اصولاً دویدن در محیطی آزاد و امن آنها را در شرایط بدنی متعادلی حفظ خواهد کرد، اصولاً نوع مینیاتور آن به فعالیت بدنی کمتری نسبت به انواع دیگر نیاز دارد
  طول عمر در حدود 12-15 سال، آراستن به آراستن زیادی نیاز دارد، بصورت منظم باید استحمام شود و ناخن هایش را باید هر شش تا هشت هفته کوتاه کرد، گوشها باید مرتبا بازدید شود تا از عدم عفونت آن اطمینان حاصل کنید و گاهی اوقات نیز لازم است که موهای داخل گوش کوتاه شود، ریزش مو در این نژاد بسیار کم و ناچیز است و برای آنهایی که نسبت به موی حیوانات آلرژی دارند مناسب می باشد
  تاریخچه به نظرمی رسد که منشأ این نژاد آلمان است و در این کشور تحت عنوان Pudel نامیده می شده است، با این وجود این نژاد بعنوان سگ ملی در فرانسه و بعنوان آورنده اشیاء و یا سگ سیرک و با نام Coniche یا سگ مخصوص شکار مرغابی مورد توجه بوده است، بدون شک منشأ پودل سگهایی بوده اند که شکار را از آب گرفته و می آوردند، گروه سگهای امیخته با تفنگ - سگهای غیر ورزشی.


  انواع سگ های آپارتمانی
  انواع سگ های آپارتمانی
  ادامه دارد...تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

  بنده به علت تکراری بودن مطلب و ذکر نکردن منبع عذر می خواهم.
  gity, felfeli2000, sahar2 and 2 others like this.

 2. 6 کاربر پست pupy عزیز را پسندیده اند .


 3. Top | #2
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  حیوان خانگی
  Dog
  محل سکونت
  Tabriz
  لايك دريافتي
  996
  لايك كرده
  1677
  نوشته ها
  768
  می پسندم
  6,189
  مورد پسند : 3,396 بار در 802 پست
  حالت من :
  My Mood
  Daring

  پیش فرض

  لطفا منبع را ذکر کنید دوست عزیز تمامی مطالب ارسالی حتما باید منبعشون ذکر بشه
  aylargirlfromsky likes this.
  در این دنیا وفائی نیست، خودت آنجا دعایی کن...!

 4. 3 کاربر پست maska عزیز را پسندیده اند .


 5. Top | #3

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  حیوان خانگی
  سگ
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  7
  لايك كرده
  2
  نوشته ها
  7
  می پسندم
  20
  مورد پسند : 11 بار در 6 پست

  پیش فرض

  جناب منبعش تجربیات خودمه.تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

 6. کاربر مقابل پست pupy عزیز را پسندیده است:


 7. Top | #4

  کاربر فعال

  کاربر فعال


  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  77
  لايك كرده
  420
  نوشته ها
  122
  می پسندم
  186
  مورد پسند : 158 بار در 81 پست

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط pupy نمایش پست ها
  جناب منبعش تجربیات خودمه.تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

  دوست عزیز فکر نمیکنم تاریخچه ی نژادی و ثبت بین المللی نژاد ارتباطی به تجربه داشته باشه!
  قاعدتا منبعی وجود داره که شما مطلب رو از اونجا گذاشتید!


 8. 3 کاربر پست shadi.a عزیز را پسندیده اند .


 9. Top | #5
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  حیوان خانگی
  سگ
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  2507
  لايك كرده
  257
  نوشته ها
  3,121
  می پسندم
  6,491
  مورد پسند : 10,543 بار در 2,396 پست

  پیش فرض

  دوست عزیز این نژاد اصلا تو ایران نیست شما رو چه حسابی تجربۀ شخصی نسبت به این نژاد داشتید؟!!
  یه استاندارد از fci قرار میدید بعد بقیه از جاهای دیگه، مگه میشه؟!
  اگر هرجایی تو این سایت جای شوخی و مزه پرونی باشه ، اصلا شامل حال تالار سگ نمیشه. یا تو این تالار اصلا مطلب قرار ندید یا اگر علاقمند هستید و دوستدارید مطلبی قرار بدین باید مطابق اصول این تالار عمل کنید.

  نه اینکه مطلبی که تو سایت خودمون قرار دارد را با تغیر عنوان و اضافه کردن چند نژاد دیگر قرار دهید!!!!!!
  آیا اسپانیل ژاپنی (جاپانیز چین) نژاد مناسبی برای من است؟

  ویرایش توسط sara_ranjbar : 15th August 2013 در ساعت 08:15 PM
  برای مشاوره در مورد اختلالات رفتاری سگ خود از ساعت 12الی18 تماس حاصل فرمایید.
  سارا رنجبر مربی تربیت سگ:09123595250
  کانال تلگرام: topdogtrain

 10. 4 کاربر پست sara_ranjbar عزیز را پسندیده اند .


 11. Top | #6

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  حیوان خانگی
  سگ
  محل سکونت
  قائمشهر
  لايك دريافتي
  91
  لايك كرده
  86
  نوشته ها
  63
  می پسندم
  303
  مورد پسند : 146 بار در 62 پست

  پیش فرض

  از اسپم ببخشید
  اما تو نت فقط 1 منببع بود : <<persian >>
  که تاریخ انتشارش برای 1391 هست

  نوشته شده در سه شنبه بیست و پنجم مهر 1391ساعت 10 بعد از ظهر
  برای دیدن عکس سگ من کلیک کنی اینجا

  من دیدم عوض میشن ادما یک شب بعد
  بعد فحش میدن به چیزی که بودن تا یک شب قبل
  بشون میگم ادمای یک شب من

 12. کاربر مقابل پست babakkhaen عزیز را پسندیده است:


LinkBacks (?)

 1. 14th August 2013, 03:56 PM
 2. 14th August 2013, 03:36 PM
 3. 14th August 2013, 03:16 PM

موضوعات مشابه

 1. سگ آپارتمانی
  توسط orginal vampire در انجمن آرشیو
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: 4th December 2014, 03:02 AM
 2. پاسخ: 2
  آخرين نوشته: 14th November 2008, 03:07 AM

Visitors found this page by searching for:

انواع گروه سگ هاي آپارتماني

سگ های ابارتمانی

سگهاي اپارتماني

سگ های آپارتمانی تهران

سگ های سایز خیلی کوچک

سگ های اپارتمان

سگ شهای آپارتمانی

سک های آپارتمانی

نژادهاي مختلف سگ هاي آپارتماني

سگ های کوچک اپارتمانی site:persianpet.org

سگ های آپارتمانی ترس

وسايل مورد نياز سگ هاي اپارتماني

سگ های اپارتنانی

خصوصیات سگ های آپارتمانی

سک ابارتمانی

د سگ های اپارتمانی

نژاد سگ های بو

نیازهای سگ اپارتمانی

سگ هایه آپارتمانی

سگهای مناسب آپارتمانی تهران

اپارتمانی انواع سگ

معرفی نژاد سگ های آپارتمان

سک اپار تمانی

نژاد سگ آپارتمانی

انواع نژاد سگ بو

سگ های مخصوص آپارتمان

ده نوازسگ هاي کوچک دنيا

سگ ها ى آ پارتمانی

انواع سگ کوچک مناسب برای اپارتمان

سگ ها ي اپارتماني

واگذاری سگ های سفید جدید

سگ های آپارتومانی

انواع سگ اپارتمانى

سگ مناسب برای آپارتمان

سگهای مناسب ابارتمان

کدام نژاد سگ آپارتمانی

سگ های کوچولوی شبیه بره

سگ آپارتمانى

یه سگ اپارتمانی مناسب

سگ های مناسب برای اپارتمان

انواع نژاد های آپارتمانی

معرفی نژاد سگ های آپارتمانی

واگذاری سگهای آپارتمانی

معرفي انواع نزاد سگ آپارتماني

انواع نژادسگ های اپارتمانی

www.انواع سگهای آپارتمانی

سگهاى مخصوص اپارتمان

آپارتمانی انواع سگ

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556