صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

تعبیر خواب دیدن حیوانات!

This is a discussion on تعبیر خواب دیدن حیوانات! within the تعبیر خواب forums, part of the گفتگوی آزاد category; 6ـ اگر خواب ببينيد گربه اي به شما چنگ مي زند ، دلالت بر آن دارد كه دشمن ، ثروتي ...

 1. Top | #11

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  حیوان خانگی
  همستر-فنچ
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  14
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  3,311
  می پسندم
  12,227
  مورد پسند : 72 بار در 175 پست

  پیش فرض

  6ـ اگر خواب ببينيد گربه اي به شما چنگ مي زند ، دلالت بر آن دارد كه دشمن ، ثروتي كه شما روزها براي بدست آرودنش وقت صرف كرده ايد ، از چنگ شما بيرون مي آورد .

  اي داد بيداد.حالا من چكار كنم؟؟؟؟تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

 2. کاربر مقابل پست Parparak عزیز را پسندیده است:


 3. Top | #12

  کاربر موثر

  کاربر موثر


  حیوان خانگی
  مرغ عشق
  لايك دريافتي
  8
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  478
  می پسندم
  2,336
  مورد پسند : 13 بار در 6 پست

  پیش فرض

  6ـ گرفتن پرندگان در خواب ، نشانة رسيدن به خواسته هاست .
  من خواب دیدم از یکی از دوستام که سیده شب عید قربان یه کبوتر گرفتم ... به یکی از آرزوهام رسیدم ... تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

  من خیلی باور دارم تعبیر خواب ها رو
  مرسی از اینکه اینارو گذاشتی
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

 4. 2 کاربر پست Renia عزیز را پسندیده اند .


 5. Top | #13
  M.M
  هم اکنون آفلاین میباشد

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  حیوان خانگی
  گربه
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  2
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  701
  می پسندم
  3,650
  مورد پسند : 9 بار در 5 پست

  پیش فرض

  من از خواب هام هيچي سر در نميارم!!!تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)همه ميتوانند!
  پرنده بي قفس قشنگه... قفس بي پرنده قشنگه

 6. کاربر مقابل پست M.M عزیز را پسندیده است:


 7. Top | #14
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  لايك دريافتي
  2672
  لايك كرده
  1581
  نوشته ها
  12,049
  می پسندم
  71,448
  مورد پسند : 15,681 بار در 2,984 پست

  پیش فرض

  منتقل شد

  اگر میخواهی سگهای منو ببینی اینجارا کلیک کن.


  برای دریافت آخرین اخبار درباره سگها و برای هماهنگی در همین پیج به پروفایل من پیغام خصوصی بدهید .

  اگر میخواهی گربه های من را ببینی اینجا را کلیک کن.
  .

 8. Top | #15

  کاربر فعال

  کاربر فعال


  لايك دريافتي
  6
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  116
  می پسندم
  870
  مورد پسند : 54 بار در 17 پست

  پیش فرض

  ببخشید من به شدت خواب بدی دیدم و دنبال تعبیر آن هستم
  کسی میدونه دیدن بچه ببر که داری نازش میکنی و گربه ی ماده که دو فرزند داره و دو بچه گربه که یکی سیاه است یکی پلنگی دچار مجروحیت میشوند و تقریبا میتوان مغز آنها را دید و در آخر یکی میره زیر ماشین جلو چشم های بنده و دیگری زیر پای کودکی له میشود و میمیرد چه تعبیری داره؟!!! البته تو خوابم حرف از پلنگ خیلی بود هی میگفتم این گربه ها دو رگه گربه و پلنگند ولی خودشو هیچ وقت ندیدم اگه کسی میدونه ممنون میشم

 9. Top | #16

  کاربر فعال

  کاربر فعال


  حیوان خانگی
  تا حالا همه چی داشتم
  محل سکونت
  اهواز
  لايك دريافتي
  21
  لايك كرده
  5
  نوشته ها
  151
  می پسندم
  0
  مورد پسند : 154 بار در 63 پست
  حالت من :
  My Mood
  Hot

  پیش فرض

  من مامانم خواب دیده یه گاو تلف میشه جلوی چشماش.تعبیرش چی میشه؟

 10. Top | #17

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  1
  می پسندم
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست

  پیش فرض

  سلام من خواب دیدم با ماری دوست شدم وبا مار حرف میزنم مار توی خواب به من گفت من نیش ندارم ولی پشت سرت وای میستم که اگه کسی اذیتت کرد به هوای اینکه من نیش دارم اذیتت نکنه لطفاٌ تعبییرخوابم بگید ممنون میشم؟

 11. Top | #18

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  1
  نوشته ها
  9
  می پسندم
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست

  پیش فرض

  تعبیر خواب دیدن حیوانات!
  تعبیر محمد بن سیرین در مورد دیدن مار در خواب

  مار نشانه دشمن پنهانی است.اگر مار را در خانه ببینید دلیل بر دشمن خانگی است.
  اگر مار را در صحرا ببیند دلیل بر دشمن بیگانه است.اگر با مار جنگ کند دلیل بر خصومت است.
  اگر در خواب بر مار چیره شود تعبیر خواب این است که بر دشمن چیره می شود و برعکس.
  اگر در خواب ببیند گوشت مار می خورد تعبیر خواب دلیل بر شاهی است.
  اگر مار را دوقسمت کند دلیل بر خوردن مال دشمن است و اگر مار مرده باشد دفع آفت است.
  اگر ببیند ماران دور او جمعند یعنی دشمنان خوشاوندان هستند
  تعبیر خواب مار از دید ابراهیم کرمانی

  مار سفید: تعبیر خواب بزرگی است
  مار سیاه : تعبیر خواب دشمن فراوان است
  مار سبز : تعبیر خواب دشمن صالح و زاهد است
  مار زرد : تعبیر خواب دشمن ضعیف و بیمار است
  مار سرخ : تعبیر خواب دشمن او معاشر است
  تعبیر خواب مار از دید حضرت امام جعفر صادق ع

  دشمن مخفی
  زندگانی
  سلامتی
  پادشاهی
  سپه ‌سالاری
  کامیابی
  زن
  خواسته و مراد
  پسر
  سیل
  تعبیر خواب مار از دید منوچهر مطیعی :

  دیدن مار در خواب خبر از وجود دشمنی خانگی می‌دهد. این خزنده بدون خبر و اطلاع قبلی در کمین بوده و به سراغتان خواهد آمد. دشمنی زیبا، خوش نقش و نگار و دل فریب که در نزدیکی شماست و از وجود آن با خبر نیستید. اگر فرصت بیابد نیش زهر آلود خودش را در تن شما فرو می‌برد.
  منبع :
  تعبیر خواب مار


 12. Top | #19

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  1
  نوشته ها
  9
  می پسندم
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست

  پیش فرض

  تعبیر خواب ماهی گرفتن

  تعبیر خواب ماهی گرفتن , تعبیر خواب ماهی گرفتن با دست از رودخانه , تعبیر خواب ماهی گرفتن از دریا , تعبیر خواب ماهی گرفتن از آب , تعبیر خواب ماهی گرفتن , تعبیر خواب ماهی گرفتن با دست , تعبیر خواب ماهی گرفتن با قلابتعبیر خواب دیدن حیوانات!
  خوب است که ماهی را در خواب ببینید ، مخصوصاً اگر آبی که ماهی در آن شنا می کند شفاف و واضح باشد.اگر خواب ببینید در جایی کنار استخر یا حوضچه ، کنار رودخانه یا دریا و کنار استخر بایستید ، ماهی زیادی پیدا خواهید کرد که در آب شنا می کنید ، زیرا خواب شما از آینده ای روشن است اما شرط این است که آب شفاف و شفاف به عنوان آبی که ماهی در آن شنا می کند تاریک و گل آلود است و این نشان می دهد که فضا ، پول و دارایی در اختیار شما است ، اما پس از یک فرآیند بسیار دشوار و ناگوار ، بر مشکلات بسیاری ، غم و اندوه غلبه خواهید کرد.خوب نیست اگر آب راکد باشد و در ماهی های زیبا شنا شود ، زیرا خواب شما به شما می گوید چیزهایی دریافت خواهید کرد که ارزش رنج و بیماری را ندارند.آب راکد نشانه بیماری ، حبس و محکومیت است. ماهی سفید خوش شانس است ، طلای زرد پول و ثروت است و طلا نیز فرفری و شکوه است.اگر کسی در یک یا چند ماهی در یک لیوان یا مخزن همانطور که در هفت فصل نوروز خوانده می شود ، می خوابد ، برای شما بسیار خوب است که از آن لذت ببرید و از آن بهره مند شوید و به خواسته های خود برسید و به خواسته های خود برسید و به او ماهی بدهید و به او در رسیدن به او کمک کنید. رویاهااگر در خواب ببینید که در خواب ماهی بلعیده اید ، حریص و حریص خواهید شد و اگر بخورید ، نعمت خواهید داشت. اگر فهمیدید که ماهی ماهی شور می خورید یا تازه ماهی قزل آلا هستید ، دچار مشکل خواهید شد.آنی بیتون می گوید:اگر برای گرفتن ماهی در آب بخوابید ، خواب برای توانایی و شجاعت شما نشانه ثروت خواهد بود.اگر در خواب گرفتن گربه ماهی هستید ، خواب به دلیل برنامه های شما نشانه حواس پرتی است ، اما داشتن ذهن به شما کمک می کند تا از دام خود خارج شوید.
  تعبیر خواب گرفتن ماهی ساردین

  اگر ماهی دریایی از دریا دریافت کنید ، پول و نعمت هایی است که در محیطی غیر از خودتان سخت است. دلیل آن این است که ساردین ماهی خاصی است که در دریاها و در فصول معینی گرفتار می شود ، بنابراین خوابیدن در حالی که مراجعه به پول ، نعمت ها ، عظمت و کرامت است دلالت بر این دارد که این عظمت به سختی حاصل می شود.این از محیط Malev می آید. نکته خوب در مورد ساردین های رایگان این است که آنها درست هستند و به سر یا دم نمی زنند. در این صورت ، شما یک وارث عملی پرسود خواهید داشت که هیچ آسیبی به شما وارد نخواهد کرد.
  تعبیر خواب گرفتن ماهی خاویار

  خاویار سکه های طلایی ، مروارید و تکه های جواهرات است و دیدن خواب او بسیار خوشحال است. خاویار روشن تر ، بهتر است.اگر خواب دیدن خاویار را ببینید ، ثروت بزرگی کسب خواهید کرد. خرید خاویار همان معنی و داشتن آن را دارد. خاویار خواب به هیچ وجه بد نیست و بهترین کار این است که ماهی را خودتان بگیرید و خاویار را از شکم خود خارج کنید. به نظر من ، این معادل یافتن یک گنج است.
  تعبیر خواب گرفتن و خوردن ماهی

  منوچهر مطیعی می گوید:اگر ماهی را در خواب خود به درستی بلعید ، خواب شما به معنای حریص بودن و حریص بودن است و اگر غذا بخورید ، این یک نعمت خواهد بود.اگر در خواب خواب ماهی شور بخورید ، تازه یا دودی باشد ، فرقی نمی کند که دچار مصیبت شوید.جابر مغرب می گوید:اگر خواب دیدن ماهی تازه و پخته را ببینید ، خواب شما نشانه ای است که به اندازه دارایی خود به دست می آورید.اگر از ماهی کباب شده و کبابی ماهی بخورید ، خواب این است که اگر فردی پاکدامنی هستید برای رسیدن به دانش یا تعامل با مرد بزرگی به سفری بروید ، اما اگر فردی فاسد و بد باشد ، خواب شما نشانه غم و اندوه خواهد بود. ، رنج ، غم و دشمنی.لیلا به شما می گوید: “اگر در خواب خواب ماهی خشک بخورید ، خواب شما نشانه بیماری خواهد بود.”آنی بیتون می گوید: “اگر در خواب خواب ماهی بخورید ، خواب شما نشانه روابط دوستانه و پایدار خواهد بود.”ابن سیرین می گوید: اگر در حال خوابیدن روی قلیان برای گوشت ماهی هستید ، خواب شما نشانه دارایی شما از طریق سفر است.کرمانی گفت: “اگر در خواب خواب گوشت ماهی بخورید ، خواب این علامت آن است که به زودی پول زیادی دریافت خواهید کرد.”
  تعبیر خواب ماهی مرده

  لوک لیتنهائو می گوید: “دیدن ماهی های مرده در خواب نشانه ناراحتی است.”آنلی بیتون می گوید: “دیدن خواب مردگان در خواب ، یک اتفاق دردناک خواهد بود که ثروت و قدرت به شما خواهد داد.”
  تعبیر خواب گرفتن انواع ماهی در خواب

  حضرت دانیال می گوید: “تعبیر خواب ماهی که در دریا سرد است خوب و خوب است ، اما اگر دریا گرمسیری باشد ، نشانه ای از سختی است.”ابن سیرین می گوید: “اگر خواب ببینید که کسی به شما ماهی شور و خشک داده است ، به زودی فرد بزرگی به شما ظلم خواهد کرد.”منوچهر تهرانی می گویدتالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)دن ماهی سفید در خواب نشانه خوشبختی است.دیدن ماهی زرد طلایی نشانه پول و ثروت است.دیدن سرخ کردن نشانه فر و جلال است.لیلا به شما می گویدتالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)دن ماهی های بزرگ در خواب می تواند نشانه خوبی از درآمد باشد.دیدن ماهی طلایی در خواب نشانه موفقیت خواهد بود.دیدن ماهی کولی در خواب آنها خبر بدی خواهد بود.تعبیر خواب ماهی قزل آلا نشانه خوش شانس بودن شما است.H. میلر می گویدتالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)دن ماهی آزاد در خواب آینده ای روشن است.دیدن ساردین ها در خواب نشانه نگرانی است.دیدن ماهی طلایی در خواب نشانه موفقیت در ازدواج است.
  خواب های دیگر در مورد ماهی

  جابر مغرب می گوید:اگر از دریا ماهی بگیرید ، خواب شما به اندازه یک روز برای مرد ، زن و کودک یک حلال خواهد بود.اگر خواب ببینید ماهی در دریا با شما صحبت می کند ، رویای شما نشانه ای از راز پادشاه خواهد بود و به آرزوهای خود خواهید رسید.اگر خواب دیدن ماهی بخوابید ، خواب شما نشانه سود خواهد بود.حضرت دانیل می گوید: اگر خواب ببینید مروارید زیبایی از شکم ماهی خود به دست آورده اید ، رویای شما نشانه این است که فرزندی خواهید داشت.رهگذران تعبیرهای مختلفی از دیدن ماهی در خواب خود تعبیر کرده اند. یوسف نبی معتقد است که دیدن ماهی در خواب به معنای روزی است. اگر او از دهانش بخوابد ، ماهی بیرون می آید ، این بدان معنی است که او دروغ می گوید و ماهی می خورد ، به این معنی است که پول می گیرد.معنی دیدن ماهی در خوابدیدن ماهی در آب شفاف و شفاف رودخانه در خواب نشانه این است که افراد قدرتمند و ثروتمند شما را دوست دارند.۲ـ دیدن ماهی مرده در خواب ، علامت آن است که بطور تصادفی ثروت خود را از دست می دهید. ۳- اگر دختری در خواب باشد ، این نشان می دهد که همسر خوبی و با استعدادی خواهد داشت.۴- اگر می خواهید گربه ماهی بگیرید ، این نشانه آن است که نقشه های دشمنانتان منحرف است ، اما حضور ذهن و شانس به شما کمک می کند تا از دام آنها فرار کنید.۵ـ اگر برای گرفتن ماهی در خواب به آب بروید ، این نشانه ثروت و شجاعت است. ۶- خواب ماهیگیری نشانه قدرت و اقتصاد است. اما اگر در هنگام ماهیگیری چیزی نگیرید ، نشانه این است که تلاش های شما برای یافتن افتخار و ثروت بیهوده است.خوردن ماهی در خواب نشانه روابط دوستانه و پایدار است.دیدن کسی که در هنگام خواب ماهیگری می کند نشان می دهد که رویای بیننده در زندگی واقعی و در پی او در تلاش است به چیزی برسد.ماهیگیری در خواب می تواند راهی برای مقابله با احساسات سرکوب شده و رساندن آنها به سطح ناخودآگاه باشد. ماهیگیری در یخ بدان معنی است که خواب بیننده در حال شکستن یک مانع عاطفی و مقابله با احساسات ناخوشایند ناخودآگاه خود است.به یاد داشته باشید که رویای یا رویای خود را بیش از حد تعبیر نکنید. ماهیگیری در خواب نیز ممکن است به این معنا باشد که خواب بیننده به استراحت و آرامش بیشتری نیاز دارد.بیشتر بخوانید
  تعبیر خواب مورچه بالدار

  تعبیر خواب عنکبوت سیاه

  تعبیر خواب مرغ و ماهی

  تعبیر خواب لاک پشت در آب

  تعبیر خواب مار سیاه


صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2

LinkBacks (?)

 1. 12th April 2014, 06:54 PM
 2. 20th September 2013, 08:22 AM
 3. 17th September 2013, 07:45 PM
 4. 8th January 2013, 11:25 AM
 5. 7th January 2013, 03:52 AM

Visitors found this page by searching for:

تعبیر خواب گاز گرفتن سگ

تعبیر خواب کلاغ

دیدن گربه در خواب

تعبیر خواب خرگوش سفید

تعبیر خواب گربه سفید

گاز گرفتن سگ در خواب

تعبیر دیدن گربه در خواب

تعبیر خواب سگ گاز گرفتن

دیدن مارمولک در خواب

تعبیر خواب نیش زدن عقرب

تعبیر خواب کلاغ سیاه

تعبیر خواب بچه گربه

دیدن گرگ در خواب

تعبیر خواب سگ سیاه

تعبیر خواب نیش زدن رتیل

تعبیر خواب سگ و گربه

تعبیر خواب ماهی سیاهتعبیر خواب گوزنتعبیر دیدن گرگ در خوابتعبیر خواب غازتعبیر دیدن سگ در خوابتعبیر خواب رتیل سیاهديدن گربه در خواب‏تعبیر خواب شکار خرگوش‏تعبیر خواب نیش زدن مارتعبیر خواب عنکبوت سیاهتعبير خواب كلاغتعبیر مارمولک در خوابتعبیر خواب دیدن گربه تعبیر گاز گرفتن سگ در خوابتعبیر دیدن مارمولک در خوابتعبیر خواب دیدن گرگتعبیر خواب کشتن عقربدیدن اسب در خوابتعبیر خواب موش سیاهتعبیر خواب کشتن مارتعبیر خواب سگ دیدنتعبیر خواب اسبدیدن بوقلمون در خوابتعبیر خواب شیر حیوانتعبیر خواب کلاغ مردهتعبیر خواب دیدن میمونتعبیر خواب کبوتر سفیدتعبیر خواب ماهی مردهتعبیر خواب کره اسبدیدن گربه درخوابدیدن میمون در خوابتعبیرخواب گازگرفتن سگ تعبیر خواب سگ وحشیتعبير خواب ذبح كردنتعبیر خواب دیدن مارتعبیر خواب عقابتعبیر خواب شیر دادن به گربهتعبیر خواب اسب سیاهتعبیر خواب دیدنتعبیر خواب جغد سفیدتعبیر خواب بچه شیرتعبیر خواب گربه وحشیتعبیر خواب مار مولکتعبیر خواب خرس قطبیتعبیرخواب کلاغ مارمولک تعبیر خواب تعبیر خواب خوک سفیدتعبیر دیدن شیر در خوابدیدن شتر در خوابدیدن موش در خوابتعبیر دیدن اسب در خوابعقرب درخواب چه تعبیری داردتعبیر خواب دیدن سگتعبير خواب گربه مردهتعبیر خواب حمله گربهکشتن سگ در خوابتعبیر دیدن موش در خوابتعبیر خواب مارمولک سبزتعبیر خواب مارمولک در خوابتعبیر دیدن عقرب در خوابتعبیر خواب خرگوشتعبیر خواب حمله ماردیدن کرم در خوابتعبیر خواب جوجه سیاهتعبیر خواب تخم کبوترتعبیر خواب گوسفند سفیدتعبير خواب رتیلتعبیر خواب حمله شیرتعبیرخواب اسب سفیدتعبیر خواب شیر دادن به حیواندیدن مارمولک در خواب نشانه چیستتعبیر خواب دیدن گرازتعبير خواب بچه گربهتعبير خواب نيش زدن رتيل تعبير خواب شير جنگلتعبیر دیدن دلفین در خوابتعبير خواب كلاغ سياهتعبیر خواب گاز گرفتن سگ سیاهدیدن اسب سیاه در خوابتعبیر خواب موش و مارمولکتعبیرخواب گربه سفیدتعبير گربه سفيدتعبیر دیدن تمساح در خوابتعبير خواب گربه سياه

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556