کشتی تفریحی دنا از جاذبه های تفریحی دریایی کیش است که رفته رفته گردشگران تور کیش زیادی را به خود جذب کرده است. کشتی دنا ساخت کشور استرالیا و با ظرفیت 250 نفر از انواع کشتی های کاتاماران است و دارای 3 طبقه مجزا می باشد آماده پذیرایی ازز گردشگران است. در سالن موزیک کشتی هنرمندان جزیره کیش به اجرای موزیک زنده و برنامه های شاد می پردازند.در طبقه فوقانی کشتی سالن VIPP قرار دارد که گردشگران عزیز می توانند با نوای آرامش بخش پیانو، مدتی را سپری کنند.عرشه کشتی نیز مکانیی بسیار مناسب جهت تماشای جزیره زیبای کیش بر روی آبهای خلیج فارس مخصوصا در شب می باشد. همچنین گردشگران می توانند لحظاتت بیاد ماندنی خود را توسط عکاس های حرفه ای ثبت نمایند.

تجربه ای متفاوت در کشتی های تفریحی کیش

کشتی تفریحی نوید دریا
بزرگترین کشتی تفریحی جزیره کیش است که آماده ارائه خدمات به گردشگرانتور کیشو تور لحظه آخری کیش می باشد. کشتی نوید دریا ساخت کشور ژاپن بوده و درسه طبقه ساخته شده که دارای سالن VIP، سالن FIRST CLASS، سالن موزیک، کافی شاپپپ دریایی و عرشه ایی زیبا می باشد و هر شب از ساعت 20:30 الی 22:30 و 23:00 الی 1:00 بامداد طی یک گشت 2 ساعته روی آب، با موزیک زنده و جنگ شادی و برنامه های سرگرم کننده برای گردشگران تور کیش جاذبه خاصی ایجاد کرده است. قابل توجه استاین کشتی متعلق به شرکت پادنا پرنس کیش است.

تجربه ای متفاوت در کشتی های تفریحی کیش

کشتی تفریحی آرتمیس
بزرگترین و مجلل ترین رستوران دریایی ایران است که از ابتدای تیرماه سال 87 در سواحل جزیره کیش افتتاح گردیده است و تا کنون مورد توجه خاص گردشگرانقرار گرفته است. کشتی آرتمیس با طول 30 متر و عرض 10 متر در دو طبقهه طراحی گردیده که رستوران آرتمیس با ظرفیت 130 صندلی در طبقه اول آن قرار دارد. سوار شدن بر روی این کشتی تفریحی برای افراد با هر سن و سالل بسیار راحت است و احتیاج به بالا رفتن از پله و نردبان ندارد.كشتی آرتمیس همه روزه از ساعت 23:00 الی 1:00 بامداد گشت دریایی دارد و با ارائه غذاهای متنوع همراه با موسیقی زنده، کافی شاپ واقع در عرشه و برنامه های شاد و مفرح، لحظاتی ماندگار و فراموش نشدنی را در آب های نیلگون خلیج همیشه فارس برای گردشگران تور کیش از مشهد عزیز به یادگار خواهد گذاشت.

تجربه ای متفاوت در کشتی های تفریحی کیشتجربه ای متفاوت در کشتی های تفریحی کیش
منبع: تورکیش-تورمشهد.com