باغ پرندگان سنگاپور
جمهوری سنگاپور یکی از کشور های جنوب شرقی آسیا است و از جمله کشور های سرسبز و زیبای این منطقه می باشد. این کشور که دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری است، سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. اگر شما نیز از طرفداران و علاقمندان تور سنگاپور هستید، با ما همراه باشید تا شما را با یکی از تفریحات این کشور، یعنی باغ پرندگان سنگاپور آشنا کنیم.
باغ پرندگان سنگاپور

در باغ پرندگان سنگاپور انواع پرنده در شکل و شمایل و رنگ های زیبا و مختلفی دیده می شود که آزاده در محوطه پارک پرواز می کنند. البته گفتنی است که وسعت این باغ چیزی حدود 20.2 هکتار است که توانسته این تعداد پرنده را در خود بپروراند. گردشگران تور مالزی به جز تماشای این پرندگان می توانند تا حدودی به آن ها نزدیک شوند یا با آن ها عکس بگیرند.
از دیگر جاذبه های باغ پرندگان سنگاپور آبشار مصنوعی ساخته شده به دست بشر است که حدود 1500 پرنده در اطراف آن آزادانه زندگی می کنند. از جمله قسمت های جذاب پارک قطاری است که در محوطه بازدید کنندگان را به قسمت های مختلف پارک می برد.
از زیبا ترین و معروف ترین گونه های پرنده که در این باغ وجود دارند، می توان به طوطی کاکل سفيد، طوطی رنگارنگ، فلامینگو ها و گونه های مختلف پنگوئن که برای کودکان بسیار جذاب هستند، اشاره کرد.