یزد مقصد گردشگری

شهر یزد اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان می باشد همچنین تنها شهر جهانی و یکی از قطب های پزشکی ایران است که طی چند سال گذشته از حالت یک شهر گذری خارج شده و به یکی از مقاصد اصلی گردشگری تبدیل گشته است. یزد ، همواره میزبان گردشگران زیادی از داخل و خارج کشور می باشد. شهر یزد نیز با تأسیس انواع هتل های مدرن و سنتی یزد ، اقامتگاه های بوم گردی و مسافرخانه های یزد ، امکان رزرو هتل ارزان در یزد را برای مهمانان عزیز محیا کرده است.

هتل های ارزان یزد

هتل ها و اقامتگاه های ارزان یزد

اگر به دنبال هتل ارزان در یزد هستید، هتل های ۱ ستاره یزد و همچنین هتل های ۲ ستاره یزد و حتی برخی از هتل های ۳ ستاره یزد ، گزینه های مناسبی برای این امر به شمار می روند.هتل پارس یزد

هتل پارس یزد ، یکی از جمله هتل های ارزان یزد می باشد که در بافت تاریخی محله فهادان یزد واقع شده است. این خانه با حیاطی سنتی و تالاری بلند بالا، قدمت ۲۰۰ ساله خود را حفظ کرده و متعلق به عهد قاجار می باشد. البته عمر دیوارهای آن به ۸۰۰ سال می رسد و به قلعه برج و بارو یزد متصل هستند.هتل سنتی ۳ ستاره پارس یزد ، ۲ اتاق و ۱۰ سوئیت تلفیقی از مدرن و سنتی دارد که نسبت به ۳ ستاره بودنش قیمت های آن بسیار ارزان و مناسب می باشد. هتل پارس یزد با امکانات عالی همچون پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، خشکشویی، آسانسور، اینترنت و ... آماده ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز می باشد.

هتل های ارزان یزد

اقامتگاه سنتی دوستانه یزد

اقامتگاه سنتی دوستانه یزد ، در محله تاریخی فهادان یزد واقع شده که ساختمان آن، با قدمتی ۸۰ ساله به عهد پهلوی بر می گردد و یکی از اقامتگاه های ارزان یزد به شمار می رود.دیوارهای کاهگلی با درهای چوبی اقامتگاه دوستانه یزد ، یاد قدیم را زنده می کند و همچنین یاد مردمان قانع و سخت کوش را که زیباترین معماری و بناهای تاریخی یزد را خلق کرده اند. این اقامتگاه ارزان قیمت با ۱۰ اتاق ۳۵ تخته، گذراندن شبی آرام و خاطره انگیز را برای مهمانان عزیز فراهم می سازد.امکانات عالی خانه دوستانه یزد شامل اینترنت، خشکشویی، چایخانه سنتی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و ... می شود.

هتل های ارزان یزد