صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

چگونه لباس خود را ست کنیم ؟

This is a discussion on چگونه لباس خود را ست کنیم ؟ within the گفتگوی آزاد forums, part of the تالارهای متفرقه category; گرچه گفته شده که "همه ی آقايون یکسان خلق شده اند،" اما وقتی صحبت از هیکل و نوع لباس پوشیدن ...

 1. Top | #1

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  لايك دريافتي
  6
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  627
  می پسندم
  13,764
  مورد پسند : 19 بار در 9 پست

  Post آقايون: به تناسب اندامتان لباس بپوشيد

  گرچه گفته شده که "همه ی آقايون یکسان خلق شده اند،" اما وقتی صحبت از هیکل و نوع لباس پوشیدن به میان می آید، این عقیده کاملاً اشتباه به نظر می رسد. به خاطر کمتر بودن انحنای بدن آقایان نسبت به بدن خانم ها، تفاوت اندام در آنها کمتر است. اما به هر حال باز تفاوت هایی وجود دارد. اگر بدانید که چطور با تناسب اندامتان لباس بپوشید و از پوشیدن چه مدل هایی خودداری کنید، در هر اجتماعی خوش تیپ ترین خواهید بود.

  یک نکته که همیشه موقع خرید لباس های جدید باید به خاطر داشته باشید این است که برازنده بودن لباس در تنتان در درجه اول اهمیت قرار دارد. اگر یک کت زیبا و گران در تن شما مناسب به نظر نمی رسد، دیگر مهم نیست که چقدر گران باشد یا مارک آن چه باشد، چون به درد شما نمی خورد. برعکس، اگر یک کت ارزانتر خوب به تن شما بنشیند و آن قسمت هایی از بدنتان را که دوست ندارید خیلی نمایان باشد را میپوشاند، بااینکه قیمت چندانی ندارد، اما شما را خوش تیپ نشان خواهد داد. در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چه لباسهایی مناسب اندام شماست و هنگام خرید باید بیشتر به دنبال چه لباسهایی باشید.


  مردان قوي هیکل

  از پوشیدن راه راه های افقی پرهیز کنید
  اگر بزرگ و جثه دار هستید و مخصوصاً در نواحی شکم کمی اضافه دارید، از پوشیدن لباسهایی با راه راه های افقی و راه راه های مورب به شدت خودداری کنید. آنچه شما باید با کمال افتخار به تن کنید، پیراهن ها و شلوارهایی با راه راه های عمودی است. این نوع پارچه راه راه نیمرخ بدن شما را بلندتر نشان داده و لاغرتر به نظر خواهید آمد. کت و شلوارهای با راه راه باریک عمودی برای شما بهترین انتخاب است، به خصوص وقتی با یک پیراهن مشکی ساده در زیر آن سِت شود. پیراهن های راه راه عمودی باریک را هم می توانید با شلوار جین های تیره یا شلوار پارچه ای مشکی سِت کنید. برای لباس عادیتان هم می توانید به سراغ شلوارهای مخمل کبریتی تیره بروید.

  از پوشیدن کت هایی با دو چاک در پشت پرهیز کنید
  شما باید سراغ کت هایی بروید که پشت شما را به خوبی بپوشاند. و به خصوص اگر احساس می کنید که در نواحی باسن کمی چاق هستید، باید از پوشیدن کت هایی که در پشتشان دو چاک دارند خودداری کنید، چون این نوع کت ها توجه را بیشتر به سمت باسن شما معطوف می کند. پوشیدن کت های بدون چاک پشت یا حداکثر یک چاک برای شما بهتر است.

  لباسهایی بخرید که اندازه و برازنده شماست
  برخی به اشتباه تصور می کنند که لباسهای تنگ، لاغرتر نشان می دهد و قسمت های چاق و برآمده بدن را می پوشاند. البته این موضوع در خانم ها می تواند تا حدودی صحیح باشد، چون لباس زیر خانم ها می تواند تا حدی به آنها برای کنترل بعضی قسمت های چاق کمک کند. اما در آقایان به هیچ وجه اینطور نیست. لباسهای تنگ هیکل شما را حتی چاقی های شما را زننده تر هم نشان می دهد. از طرف دیگر برخی مردان چاق تصور می کنند پوشیدن لباسهای خیلی گشاد می تواند چاقی آنها را پنهان کند. اما آنها هم اشتباه فکر می کنند. لباسهای خیلی گشاد فقط شما را از آنچه هستید چاق تر نشان می دهد. رمز لاغر به نظر آمدن این است که لباسهایی تن کنید که نه خیلی برایتان گشاد باشند و نه خیلی تنگ. لباس شما باید اندازه تن شما باشد.

  لباسهای تک رنگ بپوشید
  پوشیدن رنگ های متضاد برای شلوار و پیراهن—مثل سیاه و سفید—بدن شما را دو قسمت می کند و میان تنه شما را بسیار بزرگتر نشان می دهد. در عوض بهتر است رنگ لباس بالاتنه و پایین تنه خود را از رنگ های یکجور و یک فام انتخاب کنید تا لاغرتر به نظر برسید. و اگر می خواهید خیلی لاغرتر به نظر برسید سرتاپا مشکی بپوشید. اما برای اینکه دیگران فکر نکنند به مراسم ترحیم می روید، کفش یا وسایل دیگرتان را از رنگ های مختلف استفاده کنید.

  از پوشیدن بلوز یقه اسکی خودداری کنید
  اگر سنگین و قوی هیکل هستید، به هیچ وجه بلوز یقه اسکی تن نکنید، بلوزهای یقه هفت و تی شرت، بلوزهای آستین بلند و پلوور و ژاکت برای شما مناسب تر است. به خصوص وقتی گردنتان کوتاه است، بلوزهای یقه هفت گردنتان را بلندتر نشان خواهد داد.


  نقش های روی لباستان را به دقت انتخاب کنید
  از پوشیدن تی شرت ها و پیراهن هایی که نقش های بزرگ دارند خودداری کنید. این نوع طرح ها توجه طرف را به قسمت بالاتنه شما معطوف می کند، که اگر شکم بزرگی داشته باشید اصلاً خوشایند نیست. لباسهایی با طرح های ریز که دور از هم قرار گرفته باشند برای شما مناسب تر است.

  کمربند ببندید
  بستن کمربند باعث می شود که قسمت کمرتان لاغرتر و جم و جورتر به نظر برسد. اما دقت کنید که خیلی آن را سفت نبندید که شکمتان بیرون بیفتد.

  مردان لاغر و قد بلند


  از پوشیدن راه راه های عمودی خودداری کنید
  مردان قد بلند با پوشیدن راه راه های عمودی خیلی بلندتر به نظر خواهند آمد، از اینرو بهتر است لباسهای راه راه افقی انتخاب کنید. به خصوص پیراهن هایی که یک راه کلفت عمودی روی قسمت سینه دارند برای شما بسیار مناسب است چون شانه هایتان را پهن تر نشان می دهد و خوش هیکل تر به نظر خواهید رسید.

  از پوشیدن لباسهای تک رنگ خودداری کنید
  اگر از بالا تا پایین یک رنگ بپوشید (به خصوص مشکی)، از آنچه هستید هم لاغرتر به نظر خواهید آمد. پس سعی کنید از رنگ های متضاد و مختلف در لباسهایتان استفاده کنید. باید خوشحال باشید چون دست شما در انتخاب رنگ لباس کاملاً باز است.

  پیراهن های اندازه خود تن کنید
  پیر اهن های گشاد و آزاد دور شما موج می خورد و اصلاً مناسب شما نیست. از اینرو بهتر است پیراهن ها و بلوزهایی انتخاب کنید که اندازه تن شما باشد. اما دقت کنید لباسهای چسبان اصلاً برای شما خوب نیست چون لاغری شما را صد برابر نشان خواهد داد.


  کفش های پنجه گرد نپوشید
  اگر واقعاً قد بلند هستید، کفش های نوک گرد باعث می شود بی تناسب به نظر بیایید. برای اینکه توازن بیشتری به هیکلتان بدهید از کفش های نوک چهار گوش استفاده کنید. وقتی موقع انتخاب کفش رسمی باشد با مشکلی مواجه نخواهید بود، اما خرید کفش های اسپرت با نوک گوشه دار کمی دشوار است، بدین منظور حتی الامکان کفش هایی بخرید که نوکشان خیلی گرد نباشد.

  از پوشیدن شلوار جین های تنگ خودداری کنید
  شلوار جین های تنگ با اینکه در دهه ی هشتاد خیلی مُد بود، اما اصلاً برازنده شما نیست. شما بهتر است شلوار جین هایی راسته تر انتخاب کنید.

  از رنگ های روشن تر استفاده کنید
  رنگ های روشن شما را کمی چاق تر نشان می دهد. پس بهتر است رنگ هایی مثل سفید، کرم، آبی روشن، طوسی کمرنگ، و از این قبیل انتخاب کنید.
  مردان کوتاه قد


  کفش های نوک مربعی انتخاب کنید
  کفش های نوک تیز وقتی خوب به نظر می رسد که قدتان بلندتر باشد و شلوارتان تا حدی روی کفشتان را بگیرد. اما اگر کوتاه قد هستید، پوشیدن این نوع کفش ها شما را مثل دلقک های سیرک می کند. بهترین نوع کفش برای شما کفش های نوک گوشه دار و مربعی است.

  کفشتان را کمی پاشنه دار انتخاب کنید
  گرچه پوشیدن کفش های با پاشنه های سنگین اصلاً زیبا نیست، اما خوب است که کفش های شما یک مقدار کمی پاشنه داشته باشد. از پوشیدن کفش های تخت باید اجتناب کنید. کفش های کمی پاشنه دار زیادی در بازار موجود است و این نوع کفش ها با هر نوع شلواری هم خوب می آید. اگر می خواهید باز هم بلندتر به نظر برسید، بهتر است از شلوارهای بلند استفاده کنید که قسمت عقب آن روی پاشنه کفشتان را بگیرد.


  از وسایل جانبی استفاده کنید
  لوازمی مثل یک گردنبند زیبا، کراوات، یا کلاه باعث می شود که توجه افراد روی صورتتان جلب شود و کمتر متوجه هیکلتان شوند. کلاه از همه ی این ملزومات بهتر است چون قدتان را هم چند سانتی متری بلندتر می کند.

  از پوشیدن لباسهایی با نقش های بزرگ خودداری کنید
  روی هیکل های کوتاه، نقش و نگارهای بزرگ خیلی به چشم می آید. برای شما بهتر است که لباسهایتان را با نقش های کوچک تر انتخاب کنید.

  شلوارهای فاق کوتاه بپوشید
  شلوارهای فاق بلند برای مردان کوتاه قد چندان مناسب نیست چون باعث می شود قسمت های باسنتان را بزرگتر نشان دهد. اما شلوار فاق کوتاه پاهایتان را بلندتر نشان می دهد و باسنتان را هم بزرگ و چاق نمی کند.

  از کراوات های باریکتر استفاده کنید
  کراوات های باریک و متوسط بدنتان را بهتر نشان می دهد. از بستن کراوات های بلند اجتناب کنید چون تناسب هیکلتان را به هم می ریزد. اگر کوتاه قد هستید بهتر است از کراوات های کوتاه تر و باریک تر استفاده کنید.
  آنچه برازنده شماست، تن کنید!


  همه ی هیکل ها زیباست، پس از اینکه قدتان خیلی کوتاه یا خیلی بلند است نالان نباشید. شما می توانید با پوشیدن لباسهای مناسب و برازنده عیب و ایراد بدنتان را برطرف کنید. خیاطتان باید یکی از نزدیکترین دوستان شما باشد. مهم نیست قد و هیکلتان چقدر است، فقط یک خیاط ماهر می تواند برای هیکل های مختلف لباسهای متناسب بدوزد.

  ممکن است دوست داشته باشید که روی مُد لباس بپوشید، اما یادتان باشد اگر در اتاق پرو دیدید که به هیکل شما برازنده نیست، اصلاً فراموشش کنید. نکاتی که در این مقاله گفته شد، موقع خرید لباس خیلی به دردتان خواهد خورد!

 2. 5 کاربر پست River عزیز را پسندیده اند .


 3. Top | #2
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  لايك دريافتي
  2672
  لايك كرده
  1581
  نوشته ها
  12,048
  می پسندم
  71,448
  مورد پسند : 15,676 بار در 2,984 پست

  پیش فرض

  مطالب بسیار جالبی بود.نه تنها برای آقایون مفید بود..بلکه دانستنش برای خانمها هم میتونه مفید باشه. .ممنون.

  اگر میخواهی سگهای منو ببینی اینجارا کلیک کن.


  برای دریافت آخرین اخبار درباره سگها و برای هماهنگی در همین پیج به پروفایل من پیغام خصوصی بدهید .

  اگر میخواهی گربه های من را ببینی اینجا را کلیک کن.
  .

 4. کاربر مقابل پست هوریار عزیز را پسندیده است:


 5. Top | #3

  کاربر فعال

  کاربر فعال


  محل سکونت
  Tehran
  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  100
  می پسندم
  418
  مورد پسند : 7 بار در 3 پست

  Cool 10 اشتباه خانم هادر لباس پوشیدن

  10 اشتباه خانم‌ها در لباس پوشيدن چگونه لباس خود را ست کنیم ؟ چگونه لباس خود را ست کنیم ؟ گوناگون - مد و زيبايي تا حالا شده که شما و دوستتون که از لحاظ سايز مث هم هستين يه لباس رو بپوشين ولي حس کنين که اون تو اون لباس برازنده تر هست؟
  اين بر ميگرده به اين که شما بدونين اصولا انتخاب يک لباس فقط سايز نيست ...بلکه چيزهاي ديگه اي هم هست که اگه رعايت بشه..لباس به تن شما هم به همون اندازه برازنده خواهد بود...معمولا 10 تا نکته هست که تو لباس پوشيدن خيلي مهمه و خيلي ها هم بهش توجه نميکنن..فراموش نکنين خوب لباس پوشيدن به معني گرون پوشيدن نيست


  1- انتخاب رنگ اشتباه
  پوشيدن لباسي با رنگ متناسب با پوست و رنگ موي شما باعث ميشه سالم و سرجال و زيبا با حداقل چين و چروک به نظر بياين...

  2-آرايش زياد
  متاسفانه اشتباه بزرگ ديگه که تو ايران هم خيلي رايجه استفاده افراط آميز از لوازم آرايش هست..من که فکر ميکنم يه دختر جوان نبايد طراوت صورنش رو زير قشري از ميک آپ مدفون کنه..
  آرايش زيادي باعث ميشه خطوط صورت نيشتر نمايان بشه و چهره خسته نشون داده بشه..آرايش رنگ روشن و سبک واسه روز و يه کمي تيره تر واسه شب ايده آل هست...حتي بهنرين سوپر مدل ها هم تو روز اندازه ايرانيها آرايش نمي کنن..آرايش زياد شما رو زيبانر از اون چيزي که هستين نشون نخواهد داد ...
  3- پوشيدن لباس هاي تنگ
  پوشيدن لباسهاي خيلي تنگ باعث ميشه شما چاق‌تر نشون داده بشين نه لاغرتر ... اينو فراموش نکنين

  4- لاک ناخن پريده..
  راستي شما از لاک استفاده اگه ميکنين واسه اينه که ناخن هاتون زيباتر بشه ... لاک ناخن نا مرتب فقط توجه بقيه رو به شلخته بودن شخص جلب ميکنه

  5- يه مدل موي قديمي و يا موهاي نامرتب
  اولين چيزي که توجه همه رو در وهله اول ملاقات جلب ميکنه مدل موي شماست..که جايگاه شما (از لحاظ تحصيلات، شخصيت و....)نشون ميده. من نميگم که اين قضاوت درسته ولي خوب اين هست و کتمانش هم نميشه کرد. پس سعي کنين مراقب مدل ،رنگ و...موهاتون باشين.
  6- کفش نامرنب و کثيف
  اگه ميخواين ظاهرتون مرتب باشه از کفشاتون مراقبت کنين و مرتبا اون ها رو واکس بزنين
  7- ريشه موها
  اگه موهاتون رو رنگ ميکنين..هيچ چيزي زشتر واسه موهاي شما از يه موي دو رنگ...با ريشه هاي در اومده سفيد ..و...نيست..
  8- لباس زير مخصوص بالاتنه
  وقتي يه تاپ ميپوشين مواظب باشين که بندهاي لباس زيرتون پيدا نباشه...
  9- جورابي که به لباستون نمياد
  هميشه جورابتون رو با رنگ کفش...دامن و يا شلوارتون هماهنگ انتخاب کنين
  10- و بالاخره اين که بدونين تو هر محيطي چه جوري بايد لباس پوشيد
  تو محيط هاي کاري هيچ زمان نبايد لباسي پوشيد که خيلي جلب توجه بکنه؛ مگر اين که لازمه کارتون باشه (مثل فروشندگان لباس و....)همچنين دامن يا مانتو خيلي کوتاه 5 سانت بالاي زانو، تاپ، شلوارهاي خيلي تنگ، گردنبند و گوشواره هاي خيلي شلوغ(جينگول..مينگول)جواهر و طلاي زياد، شلوار و دامن و مانتوي چرم ويا هرچيزي که براق باشه اين هم مخصوص ايران: ...هيچ وقت تو محيط هاي اسپرت ..مثل کنار دريا..کلوپ هاي ورزشي...پارک ها با کفشي با بيشتر از 3 سانت پاشنه و ارايش خيلي زياد وارد نشين...لازمه يه محيط اسپرت...پوشيدن لباس راحت تر از زمان ديگر هست..اينو ميگم چون عده اي واسه قدم زدن تو ساحل يا پارک از کفش پاشنه بلند استفاده ميکنن..اين به همون اندازه غير عادي هست که اگه ببينين يه آقايي با کت و شلوار و کراوات کنار ساحل قدم بزنه.

  ساعتی در خود نگر تاکیستی
  از کجایی وز چه جایی چیستی

  در جهان بهر چه عمری زیستی
  جمع هستی را بزن بر نیستی

 6. 4 کاربر پست sany عزیز را پسندیده اند .


 7. Top | #4

  کاربر فعال

  کاربر فعال


  محل سکونت
  Tehran
  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  100
  می پسندم
  418
  مورد پسند : 7 بار در 3 پست

  Red face 10 اشتباه آقایون در لباس پوشیدن

  1- شلواري که کاملا اندازه شما نيست
  يه شلوار مناسب شلواري هست که نه خيلي بلند باشه و نه خيلي کوتاه..به اندازه اي باشه که حتما جوراب هاي شمارو بپوشونه و معلوم نباشه از زيرش..ولي به اندازه اي هم بلند نباشه که روي زمين کشيده بشه..هي توي دست و پاتون بپيچه.. يه شلوار مناسب، نه خيلي آويزون و گل و گشاده و نه اين که تنگ

  2- کفش مناسب
  کفشي بپو شین که کهنه نباشه ..تميز و واکس خورده باشه..هيچ چيزي مث يه کفش درب و داغون يا بدريخت تيپ شما رو خراب نميکنه
  3- کراوات نامناسب
  از کراوات هايي که خيلي بلند يا کوتاه هستن و با پيراهن و کت وشلوارتون هماهنگي ندارن اجتناب کنين و در اين که يک کراوات جديد و تک رو کجا و کي بايد استفاده کرد بسيار دقت کنين

  4- لوازم زينتي اشتباهي
  عينک آفتابي شما نبايد در مدل هاي عجيب و رنگهاي عجيب و غير معمول باشه. کمربندتون رو همرنگ کفش و يا کيف دستي تون انتخاب کنين

  5- جورا ب هايي که با لباستون هماهنگي ندارن
  جورابي بپوشين که با رنگ شلوارتون هماهنگ باشه..جوراب سفيد فقط براي لباس هاي ورزشي...شلوار جين با کفش ورزشي و شلوار هايي با رنگ خيلي روشن...هميشه جوراب مشکي با شلوار هاي تيره بسيار زيبا و شيک هست
  جوراب هاي خيلي کوتاه(به طوري که پا پيدا باشه زماني که مي نشينيد)و جوراب هاي نازک تيپ شما رو به کلي ضايع ميکنه..)

  چگونه لباس خود را ست کنیم ؟
  6- پوشيدن پيرهن آستين کوتاه به عنوان پيراهن رسمي
  :پيرهن آستين کوتاه اصلا براي زدن کراوات مناسب نيست
  7- مدل موي نامناسب
  مدل مويي که مال دهه هاي گذشته است و يا فرق وسط اصلا جذاب نيست
  8- يه ظاهر تر و تميز
  :هيچ زماني از بهداشت شخصي تون غافل نشين ...عادت هاي خوبي مث استحمام روزانه و اصلاح..وقتي که تصميم به اصلاح و يا عدم اصلاح صورتتون ميگيرين به اين نکته که پس از اين کار چه شکلي ميشين توجه کنين...ومدل بخصوصي رو در نظر داشته باشين.. حتما از ادکلن و دئودورانت استفاده کنين.
  9- کيف دستي يا چمدان نا مناسب
  هيچ زماني از کيف هايي به جنس کرباس( کتان) و يا کيف هاي کوله پشتي وقتي که کت و شلوارپوشيدين استفاده نکنين. وقتي به مسافرت ميرين مخصوصا با هواپيما مطمئن بشين که کيف و چمدونتون يه ظاهر مناسب و کاملي رو به شما بخشيده.
  10- لباس هاي چروک
  هميشه لباس‌هاتون رو به چوب لباسي آويزون کنين وکت و شلوارهاتون رو بيش از حد به خشک شويي ندين.. و جاي اطو پرس کردن هم اون ها رو بخار بدين (تا برق نيفتن )
  ساعتی در خود نگر تاکیستی
  از کجایی وز چه جایی چیستی

  در جهان بهر چه عمری زیستی
  جمع هستی را بزن بر نیستی

 8. 4 کاربر پست sany عزیز را پسندیده اند .


 9. Top | #5

  کاربر فعال

  کاربر فعال


  محل سکونت
  Tehran
  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  100
  می پسندم
  418
  مورد پسند : 7 بار در 3 پست

  Smile انتخاب رنگ مناسب لباس

  دوست دارين بدونين چه جوري لباس بپوشين که هم احساس اعتماد به نفس کنين و در عين حال راحت هم باشين؟؟؟؟
  قبل از اين که يه لباس رو پرو کنين بدونين بهتون مياد يا نه؟؟؟؟
  رنگها و مدل هارو چه جوري با هم ترکيب کنين که بيشرين تاثير رو داشته باشه؟؟؟
  شما ميتونين اسرار خوب لباس پوشيدن رو ياد بگيرين.

  اين عادلانه نيست ولي مردم روي لباس پوشيدنمون و اين که چه جوري به نظر مياييم درباره ما قضادت ميکنن
  ظاهر ما و طرز لباس پوشيدنمون مث يه پيغام به طرف مقابل ميمونه پس ما ميتونيم اونو در کنترل داشته باشيم کساني که صحيح و مرتب لباس ميپوشن تاثير مثبتي در اولين ملاقات روي مخاطبشون ميزارن و همون هايي هستن که ممکنه کار بهتر ي بدست بيارن وتو کارشون پيشرفت کند.


  چگونه لباس خود را ست کنیم ؟
  اولين قدم انتخاب رنگ صحيح است که ظاهر شما رو سلامت و سر حال نشون بده
  چين و چروک هاي صورت رو کمتر جلوه گر کنه..
  چشماتون رو شفاف ترو لب ها و صورت شما رو بشاش و موهاي شمارو براقتر نشون بده...


  انتخاب بهترين رنگ:
  اگه رنگ پوست شما متوسط يا مايل به تيره با زمينه . زيتوني ...مهتابي و صورتي داره
  رنگ موهاتون سياه...قهوه اي تيره..نقره اي ..سفيد...بلوند...قهوه اي روشن يا قهوه اي مايل به شرابي هست
  چشماتون قهوه اي..سبز مايل به طوسي..فندقي ..آبي خيلي روشن و طوسي روشن هست
  شما تو رنگ هاي سرد زيباتر و بهتر به نظر خواهيد رسيد
  چگونه لباس خود را ست کنیم ؟

  اگه پوست شما روشن با زمينه .. هلويي... صورتي يا کمي زرد هست
  موهاتون بلوند با زمينه قرمز، بلوند دودي، قهوه اي روشن، مسي، قهوهاي با مش آلبالويي و بلوند مايل به عسلي هست که تو ايران معمولا اين رنگ بلوند بيشتر ديده ميشه
  چشمانون قهوه اي، سبز، زيتوني، آبي تيره مايل به سبز و آبي مايل به طوسي هست
  شما توي رنگ هاي گرم زيباتر به نظر مي رسين.
  چگونه لباس خود را ست کنیم ؟
  بد نيست يه مقواي کوچولو از رنگ هايي که بهتون ميآد تهيه کنين و وقتي ميخواين برين خريد همراه خودتون ببرين.
  ساعتی در خود نگر تاکیستی
  از کجایی وز چه جایی چیستی

  در جهان بهر چه عمری زیستی
  جمع هستی را بزن بر نیستی

 10. کاربر مقابل پست sany عزیز را پسندیده است:


 11. Top | #6
  M.M
  هم اکنون آفلاین میباشد

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  حیوان خانگی
  گربه
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  2
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  701
  می پسندم
  3,650
  مورد پسند : 9 بار در 5 پست

  پیش فرض

  به من بيشتر رنگ هاي سرد مياد مثل ليمويي و آبي.تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)همه ميتوانند!
  پرنده بي قفس قشنگه... قفس بي پرنده قشنگه

 12. Top | #7

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  لايك دريافتي
  19
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  1,159
  می پسندم
  7,099
  مورد پسند : 120 بار در 62 پست

  پیش فرض چگونه لباس خود را ست کنیم ؟

  اغــلـب افــراد در انــتــخـاب لـبـاسـي كـه مـنـاسـب جـثــه آنـها بوده و همچـنـيـن چـگـونـگي سـت كـردن آنـهـا دچـار سردرگمي مي باشنـد.

  اصول كلي

  1- همواره لباسي را بپوشيد كه كاملا اندازه شما باشد.
  2- پوشيدن لباسهاي بزرگ تنها اندام شما را اغـراق آمـيـز تـر جـلوه داده و آنـها را پنهان نميكند.
  3- بيشتر سعي كنيد تنها در زماني كه كمر باريكي داريد از كمر بند استفاده كنيد.
  4- پارچـه هـاي سـنگين مانـند پـشمـي، بافـتني و چرمي شما را سنگين وزن تر جلوه ميدهند.
  5- پارچه هاي سبك وزن مانند كتان، نخي شما را لاغر تر جلوه ميدهند.
  6- رنگهاي تيره شما را لاغر تر و كوچك تر ميكنند.
  7- رنگهاي روشن شما را بزرگتر و حجيم تر ميكنند.
  8- لباسهاي بالا تنه و پايين تنه يكرنگ شما را لاغر تر جلوه ميدهند.
  9- لباسهاي بالا تنه و پايين تنه با رنگهاي متفاوت شما را بلند قد تر ميكند.
  10- لباسهاي يقه بلند گردن را كوتاه تر ميكند.
  11- گردن بند كوتاه نيز گردن را كوتاه تر ميكند.
  12- روسـري كـه به سـمت پـايين آويزان شـده باشد، قـد شما را بلند تر جلوه ميدهد.
  13- خالكوبي پـيـرامـون گـردن و روي شــانـه هـا سبـب چهار شانه تر شدن شما ميگردد.
  14- لـبـاس بـا خطوط افقي شما را چاق تـر و بـا خـطـوط عمودي شما را لاغر تر جلوه ميدهـد.

  بـراي لاغر تر و بلند قد تر بنظر رسيدن نكات زير را رعايت كنيد:

  1- لباسهاي كاملا اندازه بپوشيد لباسهاي خيلي كوچـك و خيلي بزرگ تنها شما را چاق تر نشان ميدهند.
  2- لباسهاي يكدشت يكرنگ بپوشيد. تـرجيـحا يـكرنـگ از سر تا نوك پا.
  3- از پـوشيـده لبـاسـهاي با طرح برجسته و پارچـه هـاي زمخت خود داري كنيد.
  4- لباسهاي تيره رنگ با پارچه هاي نازك و نرم بپوشيد.
  5- شلوار را در ناحيه كمر بالا بياوريد نه پايين تر.
  6- كراوات با پهناي متوسط پوشيده و حتما طول آن تا كمر برسد.
  7- از پوشيدن لباسهاي با نقش و نگار شلوغ خودداري ورزيد.
  8- لباس با طرح راه راه عمودي بپوشيد.
  9- از داشتن ملزومات بيش از حد خود داري كنيد.
  10- كفش پاشنه بلند به پا كنيد.

  براي كوتاه تر و چاق تر بنظر رسيدن نكات زير را رعايت كنيد:

  1- لباسهاي با رنگ متفاوت بپوشيد.
  2- رنگهاي روشن و پر رنگ بپوشيد.
  3- كراوات پهن تر بپوشيد.
  4- لباسهاي چند لايه به تن كنيد.
  5- كفش بدون پاشنه و ظريف بپوشيد.
  6- شلوار تمام قد بپوشيد.
  7- از پوشيدن لباسهاي سرتاسر يكرنگ بپرهيزيد.
  8- لباس با طرح راه راه عمودي و كراوات باريك نپوشيد.

  چگونه ست كنيم


  1- رنگ جوراب بايد همرنگ و يا تيره تر از شلوار باشد.
  2- رنگ كمربند با رنگ كفش بايد يكسان باشد.
  3- كـت و شلـوار خــاكستـري و سرمه اي با كفش مشكي، و كـت و شـلـوار قـهـوه اي و زيتوني با كفش قهوه اي ست است.

  نكات ست كردن لباس براي زنان…

  زنان قد بلند


  1- از كمر بند پهن استفاده كنيد.
  2- از دامن خيلي كوتاه و خيلي بلند پرهيز كنيد.
  3- بهتر اسـت پـيـراهن خـود را داخـل شـلـوار و دامـن تــو بگزاريد تا خط عمودي كمرتان نمايانتر گردد.
  4- لباس نقش دار و طرح خطوط افقي بپوشيد.
  5- دامن بلند و يا دمپا گشاد بپوشيد.
  6- لباسهاي سر تا پا يكرنگ نپوشيد.
  7- از گردنبند و گوشواره كوچك استفاده نكنيد.
  8- كيف دستي كوچك حمل نكنيد.
  9- شلوار راسته بپوشيد.
  10- تاپ نپوشيد.
  11- كـفش پاشنه بلند نپوشيد و از كفـش انـدكـي لـژ دار استفاده كنيد.

  زنان قد كوتاه و ريز نقش


  1- لباس با طرح راه راه افقي نپوشيد.
  2- از لباس هـاي رنگارنـگ، ملزومات بــزرگ و شلوار دمـپا گشاد و يا پاچه هاي تا شده استفاده كنيد.
  3- دامن كوتاه با نقش و نگار بزرگ نپوشيد.
  4- لبـاس هـاي يـكرنـگ و شـلوار راســته و لباس تــنـگ و ملزومات كوچك استفاده كنيد.
  5- خطوط عمودي و لباسهاي يقه هفت بدن را كشيده تر ميكنند.
  6- كفش كمي نوك تيز بپوشيد.
  7- كفش پاشنه بلند بپوشيد.
  8- از كمر بند باريك استفاده كنيد.

  زنان چاق

  1- لباسهاي يكدست يكرنگ بپوشيد.
  2- از كت و ژاكت بلند با دكمه هاي باز استفاده كنيد.
  3- از روسري شالي استفاده كنيد.
  4- گردنبند دراز شما را لاغر تر ميكند.
  5- كفش پاشنه بلند بپوشيد.
  6- لـبـاس يقه هفت و قلبي شكل، گـردن را كشـيـده تـر ميكند.
  7- ژاكت بلند بدون اپل بپوشيد.
  8- لباسهاي تيره رنگ بپوشيد.

  نكات ست كردن لباس براي مردان…
  مردان قد بلند

  1- لباسهاي يكدست يكرنگ نپوشيد.
  2- لباسها و شلوارهاي زيپدار نپوشيد.
  3- كـت و شـلوار بـا خـطـوط راه راه بـا خـطـوط عـمــودي و كراوات باريك و ژاكت كه طولش تا روي كمر است نپوشيد.

  مردان قد كوتاه

  1- كفش بوت و ساق بلند نپوشيد آنها شما را قد بلندتر نميكنند.
  2- شلوار پاچه كوتاه و يا پاچه تا شده نپوشيد.
  3- لباس آستين دار به تن كنيد.
  4- از نقش و نگار عمودي راه راه عمودي و شلوار راسته و كراوات باريك استفاده كنيد.

  مردان لاغر


  1- كراوات باريك و پيراهن و يا تيشرت يقه هفت نپوشيد.
  2- لباسهاي براق و با خطوط عمودي و چسبان نپوشيد.
  3- كت و شلوار اپل دار بپوشيد.
  4- شلوار بگي بپوشيد.
  5- پلوور حجيم و يقه اسكي بپوشيد.

  مردان چاق


  1- ژاكت اپل دار نپوشيد.
  2- كراوات زرق و برق دار نزنيد.
  3- دكمه پيراهن را تا انتها و بالا نبنديد.
  4- ساعت باريك به دست نكنيد.
  5- پلوور حجيم و يقه اسكي نپوشيد.
  6- بلوز و پيراهن يقه هفت نپوشيد.
  7- شلوار تنگ نپوشيد.
  8- لباس با خطوط عمودي و كراوات يكرنگ استفاده كنيد.
  9- از لباسهاي تيره رنگ استفاده كنيد.

  مردان شكم بزرگ

  1- جليقه و يا هر چيزي كه روي شكم بيافتد و به آن فشار بياورد را نپوشيد.
  2- شلوار را روي شكم خود نياوريد.
  3- لباسهاي براق و يا روشن نپوشيد.
  4- لباسهاي گشاد و تيره رنگ بپوشيد.
  5- كراوات پهن بزنيد كه تا خط كمر بلند باشد.
  6- ژاكت و شلوار يكرنگ بپوشيد.
  انسانم ارزوست.....

 13. 5 کاربر پست reza1980 عزیز را پسندیده اند .


 14. Top | #8
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  لايك دريافتي
  2672
  لايك كرده
  1581
  نوشته ها
  12,048
  می پسندم
  71,448
  مورد پسند : 15,676 بار در 2,984 پست

  پیش فرض

  باز هم سپاس از این پست خوب شما.

  اگر میخواهی سگهای منو ببینی اینجارا کلیک کن.


  برای دریافت آخرین اخبار درباره سگها و برای هماهنگی در همین پیج به پروفایل من پیغام خصوصی بدهید .

  اگر میخواهی گربه های من را ببینی اینجا را کلیک کن.
  .

 15. کاربر مقابل پست هوریار عزیز را پسندیده است:


 16. Top | #9

  کاربر موثر

  کاربر موثر


  حیوان خانگی
  dog
  محل سکونت
  Tehran
  لايك دريافتي
  4
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  327
  می پسندم
  485
  مورد پسند : 41 بار در 18 پست

  پیش فرض چگونه لباس بپوشیم

  اقايون: به تناسب اندامتان لباس بپوشيد
  اگرچه گفته شده که "همه ی آقايون یکسان خلق شده اند،" اما وقتی صحبت از هیکل و نوع لباس پوشیدن به میان می آید، این عقیده کاملاً اشتباه به نظر می رسد. به خاطر کمتر بودن انحنای بدن
  آقایان نسبت به بدن خانم ها، تفاوت اندام در آنها کمتر است. اما به هر حال باز تفاوت هایی وجود دارد. اگر بدانید که چطور با تناسب اندامتان لباس بپوشید و از پوشیدن چه مدل هایی خودداری کنید، در هر اجتماعی خوش تیپ ترین خواهید بود.

  یک نکته که همیشه موقع خرید لباس های جدید باید به خاطر داشته باشید این است که برازنده بودن لباس در تنتان در درجه اول اهمیت قرار دارد. اگر یک کت زیبا و گران در تن شما مناسب به نظر نمی رسد، دیگر مهم نیست که چقدر گران باشد یا مارک آن چه باشد، چون به درد شما نمی خورد. برعکس، اگر یک کت ارزانتر خوب به تن شما بنشیند و آن قسمت هایی از بدنتان را که دوست ندارید خیلی نمایان باشد را میپوشاند، بااینکه قیمت چندانی ندارد، اما شما را خوش تیپ نشان خواهد داد. در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چه لباسهایی مناسب اندام شماست و هنگام خرید باید بیشتر به دنبال چه لباسهایی باشید.

  مردان قوي هیکل

  از پوشیدن راه راه های افقی پرهیز کنید

  اگر بزرگ و جثه دار هستید و مخصوصاً در نواحی شکم کمی اضافه دارید، از پوشیدن لباسهایی با راه راه های افقی و راه راه های مورب به شدت خودداری کنید. آنچه شما باید با کمال افتخار به تن کنید، پیراهن ها و شلوارهایی با راه راه های عمودی است. این نوع پارچه راه راه نیمرخ بدن
  شما را بلندتر نشان داده و لاغرتر به نظر خواهید آمد. کت و شلوارهای با راه راه باریک عمودی برای شما بهترین انتخاب است، به خصوص وقتی با یک پیراهن مشکی ساده در زیر آن سِت شود. پیراهن های راه راه عمودی باریک را هم می توانید با شلوار جین های تیره یا شلوار پارچه ای مشکی سِت کنید. برای لباس عادیتان هم می توانید به سراغ شلوارهای مخمل کبریتی تیره بروید.

  از پوشیدن کت هایی با دو چاک در پشت پرهیز کنید

  شما باید سراغ کت هایی بروید که پشت شما را به خوبی بپوشاند. و به خصوص اگر احساس می کنید که در نواحی باسن کمی چاق هستید، باید از پوشیدن کت هایی که در پشتشان دو چاک دارند خودداری کنید، چون این نوع کت ها توجه را بیشتر به سمت باسن شما معطوف می کند. پوشیدن کت های بدون چاک پشت یا حداکثر یک چاک برای شما بهتر است.

  لباسهایی بخرید که اندازه و برازنده شماست

  برخی به اشتباه تصور می کنند که لباسهای تنگ، لاغرتر نشان می دهد و قسمت های چاق و برآمده بدن
  را می پوشاند. البته این موضوع در خانم ها می تواند تا حدودی صحیح باشد، چون لباس زیر خانم ها می تواند تا حدی به آنها برای کنترل بعضی قسمت های چاق کمک کند. اما در آقایان به هیچ وجه اینطور نیست. لباسهای تنگ هیکل شما را حتی چاقی های شما را زننده تر هم نشان می دهد. از طرف دیگر برخی مردان چاق تصور می کنند پوشیدن لباسهای خیلی گشاد می تواند چاقی آنها را پنهان کند. اما آنها هم اشتباه فکر می کنند. لباسهای خیلی گشاد فقط شما را از آنچه هستید چاق تر نشان می دهد. رمز لاغر به نظر آمدن این است که لباسهایی تن کنید که نه خیلی برایتان گشاد باشند و نه خیلی تنگ. لباس شما باید اندازه تن شما باشد.

  لباسهای تک رنگ بپوشید

  پوشیدن رنگ های متضاد برای شلوار و پیراهن—مثل سیاه و سفید—بدن شما را دو قسمت می کند و میان تنه شما را بسیار بزرگتر نشان می دهد. در عوض بهتر است رنگ لباس بالاتنه و پایین تنه خود را از رنگ های یکجور و یک فام انتخاب کنید تا لاغرتر به نظر برسید. و اگر می خواهید خیلی لاغرتر به نظر برسید سرتاپا مشکی بپوشید. اما برای اینکه دیگران فکر نکنند به مراسم ترحیم می روید، کفش یا وسایل دیگرتان را از رنگ های مختلف استفاده کنید.

  از پوشیدن بلوز یقه اسکی خودداری کنید

  اگر سنگین و قوی هیکل هستید، به هیچ وجه بلوز یقه اسکی تن نکنید، بلوزهای یقه هفت و تی شرت، بلوزهای آستین بلند و پلوور و ژاکت برای شما مناسب تر است. به خصوص وقتی گردنتان کوتاه است، بلوزهای یقه هفت گردنتان را بلندتر نشان خواهد داد.

  نقش های روی لباستان را به دقت انتخاب کنید

  از پوشیدن تی شرت ها و پیراهن هایی که نقش های بزرگ دارند خودداری کنید. این نوع طرح ها توجه طرف را به قسمت بالاتنه شما معطوف می کند، که اگر شکم بزرگی داشته باشید اصلاً خوشایند نیست. لباسهایی با طرح های ریز که دور از هم قرار گرفته باشند برای شما مناسب تر است.

  کمربند ببندید

  بستن کمربند باعث می شود که قسمت کمرتان لاغرتر و جم و جورتر به نظر برسد. اما دقت کنید که خیلی آن را سفت نبندید که شکمتان بیرون بیفتد.

  مردان لاغر و قد بلند

  از پوشیدن راه راه های عمودی خودداری کنید

  مردان قد بلند با پوشیدن راه راه های عمودی خیلی بلندتر به نظر خواهند آمد، از اینرو بهتر است لباسهای راه راه افقی انتخاب کنید. به خصوص پیراهن هایی که یک راه کلفت عمودی روی قسمت سینه دارند برای شما بسیار مناسب است چون شانه هایتان را پهن تر نشان می دهد و خوش هیکل تر به نظر خواهید رسید.

  از پوشیدن لباسهای تک رنگ خودداری کنید

  اگر از بالا تا پایین یک رنگ بپوشید (به خصوص مشکی)، از آنچه هستید هم لاغرتر به نظر خواهید آمد. پس سعی کنید از رنگ های متضاد و مختلف در لباسهایتان استفاده کنید. باید خوشحال باشید چون دست شما در انتخاب رنگ لباس کاملاً باز است.

  پیراهن های اندازه خود تن کنید

  پیر اهن های گشاد و آزاد دور شما موج می خورد و اصلاً مناسب شما نیست. از اینرو بهتر است پیراهن ها و بلوزهایی انتخاب کنید که اندازه تن شما باشد. اما دقت کنید لباسهای چسبان اصلاً برای شما خوب نیست چون لاغری شما را صد برابر نشان خواهد داد.

  کفش های پنجه گرد نپوشید

  اگر واقعاً قد بلند هستید، کفش های نوک گرد باعث می شود بی تناسب به نظر بیایید. برای اینکه توازن بیشتری به هیکلتان بدهید از کفش های نوک چهار گوش استفاده کنید. وقتی موقع انتخاب کفش رسمی باشد با مشکلی مواجه نخواهید بود، اما خرید کفش های اسپرت با نوک گوشه دار کمی دشوار است، بدین منظور حتی الامکان کفش هایی بخرید که نوکشان خیلی گرد نباشد.

  از پوشیدن شلوار جین های تنگ خودداری کنید

  شلوار جین های تنگ با اینکه در دهه ی هشتاد خیلی مُد بود، اما اصلاً برازنده شما نیست. شما بهتر است شلوار جین هایی راسته تر انتخاب کنید.

  از رنگ های روشن تر استفاده کنید

  رنگ های روشن شما را کمی چاق تر نشان می دهد. پس بهتر است رنگ هایی مثل سفید، کرم، آبی روشن، طوسی کمرنگ، و از این قبیل انتخاب کنید.


  مردان کوتاه قد

  کفش های نوک مربعی انتخاب کنید

  کفش های نوک تیز وقتی خوب به نظر می رسد که قدتان بلندتر باشد و شلوارتان تا حدی روی کفشتان را بگیرد. اما اگر کوتاه قد هستید، پوشیدن این نوع کفش ها شما را مثل دلقک های سیرک می کند. بهترین نوع کفش برای شما کفش های نوک گوشه دار و مربعی است.

  کفشتان را کمی پاشنه دار انتخاب کنید

  گرچه پوشیدن کفش های با پاشنه های سنگین اصلاً زیبا نیست، اما خوب است که کفش های شما یک مقدار کمی پاشنه داشته باشد. از پوشیدن کفش های تخت باید اجتناب کنید. کفش های کمی پاشنه دار زیادی در بازار موجود است و این نوع کفش ها با هر نوع شلواری هم خوب می آید. اگر می خواهید باز هم بلندتر به نظر برسید، بهتر است از شلوارهای بلند استفاده کنید که قسمت عقب آن روی پاشنه کفشتان را بگیرد.

  از وسایل جانبی استفاده کنید

  لوازمی مثل یک گردنبند زیبا، کراوات، یا کلاه باعث می شود که توجه افراد روی صورتتان جلب شود و کمتر متوجه هیکلتان شوند. کلاه از همه ی این ملزومات بهتر است چون قدتان را هم چند سانتی متری بلندتر می کند.

  از پوشیدن لباسهایی با نقش های بزرگ خودداری کنید

  روی هیکل های کوتاه، نقش و نگارهای بزرگ خیلی به چشم می آید. برای شما بهتر است که لباسهایتان را با نقش های کوچک تر انتخاب کنید.

  شلوارهای فاق کوتاه بپوشید

  شلوارهای فاق بلند برای مردان کوتاه قد چندان مناسب نیست چون باعث می شود قسمت های باسنتان را بزرگتر نشان دهد. اما شلوار فاق کوتاه پاهایتان را بلندتر نشان می دهد و باسنتان را هم بزرگ و چاق نمی کند.

  از کراوات های باریکتر استفاده کنید

  کراوات های باریک و متوسط بدنتان را بهتر نشان می دهد. از بستن کراوات های بلند اجتناب کنید چون تناسب هیکلتان را به هم می ریزد. اگر کوتاه قد هستید بهتر است از کراوات های کوتاه تر و باریک تر استفاده کنید.  آنچه برازنده شماست، تن کنید!

  همه ی هیکل ها زیباست، پس از اینکه قدتان خیلی کوتاه یا خیلی بلند است نالان نباشید. شما می توانید با پوشیدن لباسهای مناسب و برازنده عیب و ایراد بدنتان را برطرف کنید. خیاطتان باید یکی از نزدیکترین دوستان شما باشد. مهم نیست قد و هیکلتان چقدر است، فقط یک خیاط ماهر می تواند برای هیکل های مختلف لباسهای متناسب بدوزد.

  ممکن است دوست داشته باشید که روی مُد لباس بپوشید، اما یادتان باشد اگر در اتاق پرو دیدید که به هیکل شما برازنده نیست، اصلاً فراموشش کنید. نکاتی که در این مقاله گفته شد، موقع خرید لباس خیلی به دردتان خواهد خورد! 17. 2 کاربر پست raha.m عزیز را پسندیده اند .


 18. Top | #10

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  حیوان خانگی
  DOG CAT HAMESTER FENCH LAKPOSHT KHARGO0SH
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  16
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  2,584
  می پسندم
  3,975
  مورد پسند : 162 بار در 73 پست

  پیش فرض نکات ضروری که باید در مورد نحوه لباس پوشیدن بدانید

  چگونه لباس خود را ست کنیم ؟
  اگر بخواهید از تمام ترفندها و مدل‌های دنیای فشن در عالم واقعیت استفاده کنید ، ممکن است همین ظاهر خوبی هم که دارید را از دست بدهید. بهترین مدل ، این است که شما بتوانید به کمک آن شخصیت‌تان را پیدا کنید

  بعضی اوقات در تلویزیون و یا مجلات چیزهایی را می‌بینید که فکر می‌کنید در عالم واقعیت هم می‌توان از آنها استفاده کرد. تمام آن چیزی که در شبکه‌های فشن و مجلات لباس می‌بینید را نمی توان در عالم واقعیت پیاده کرد. اگر بخواهید از تمام ترفندها و مدل‌های دنیای فشن در عالم واقعیت استفاده کنید ، ممکن است همین ظاهر خوبی هم که دارید را از دست بدهید. بهترین مدل ، این است که شما بتوانید به کمک آن شخصیت‌تان را پیدا کنید ، جدا از تمام مدل‌ها ، بتوانید آن مدلی را پیدا کنید که تنها برازنده شماست و به شما ظاهر جذاب و مناسبی می‌دهد.
  رنگی انتخاب کنید که به رنگ پوست‌تان بیاید:
  از رنگی در لباس‌هایتان انتخاب کنید که مکمل یکی از اجزای صورت‌تان باشد ، رنگ چشمان‌تان ، رنگ موها و یا رنگ پوست‌تان. از طرف دیگر ، بعضی رنگ‌ها هستند که ظاهر شما را خراب می‌کنند. پس در انتخاب رنگ لباس‌هایتان دقت کنید ، رنگی انتخاب کنید که دیگران را به شما جذب کند . دفعه دیگر که برای خریدن لباس به بوتیک می‌روید ، رنگ‌های مختلف را امتحان کنید تا بفهمید رنگ مناسب شما کدام است.

  استفاده از یک رنگ در لباس‌ها شما را لاغرتر نشان میدهند:
  اگر می‌خواهید لاغر به نظر برسید ،‌ سعی کنید در لباس‌هایتان از یک رنگ استفاده کنید. رنگ‌های تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهند. اگر هم از یک رنگ بودن لباس‌هایتان خسته می‌شوید ،‌دو رنگ تیره را با هم ادغام کنید. می‌توانید از رنگ‌هایی نظیر مشکی ، قهوه ای ، سفید ، کرم و قهوه ای روشن استفاده کنید.

  سعی کنید رنگ لباس‌هایتان را محدود کنید:
  آنهایی که می‌خواهند لاغر به نظر برسند نباید از لباس‌های رنگارنگ و یا طرح‌های شلوغ استفاده کنند. اگر بالاتنه ی بزرگی دارید سعی کنید بلوز و پیراهن تیره رنگ انتخاب کنید .
  لباس‌های نرم و لخت برای همه مناسب است:
  همه خانم‌ها با هر اندامی می‌توانند در لباس‌هایشان از جنس‌های نرم و لخت استفاده کنند. لباس‌هایی که از پارچه‌های نرم و لخت دوخته شده باشند اندام شما را طبیعی تر نشان می‌دهند.


  یک سوتین مناسب برای هر لباسی لازم و ضروری است:
  یکی از نکات مهمی که خانم‌ها باید در هنگام پوشیدن لباس به آن توجه کنند استفاده از یک سوتین مناسب است. شاید یک سوتین خوب و مناسب گران قیمت باشد ، اما به هر حال در هر لباسی یاری کننده شما است. یک سوتین مناسب به شما کمک می‌کند لباس بهتر به تن شما بنشیند و شما جذاب تر به نظر برسید.
  از پارچه‌های طبیعی استفاده کنید:
  مدل‌های جدید می‌آیند و می‌روند ، ولی بعضی از آنها با الیاف مصنوعی که دارند باعث می‌شوند خطوط اندام شما و برجستگی‌های ناخوشایند اندام‌تان به چشم بیاید. این پارچه‌ها جذاب نیستند و شما را چاق تر از حد معمول نشان می‌دهند.
  از مدل لباس‌هایی استفاده کنید که هیچ گاه از مد نمی افتند:
  مزیت این مدل‌ها این است که هر چند سال یکبار دوباره مد می‌شوند و شما همیشه می‌توانید از آنها استفاده کنید. یک پیراهن کوتاه مشکی یا یک بلوز سفید از آن دسته لباس‌هایی هستند که همیشه به کار می‌آیند. اما برخی لباس‌ها مانند بلوزهایی با اپل‌های بزرگ در سرشانه‌ها از آن نوع مدل‌هایی هستند که باید در انتخاب آنها احتیاط کرد.
  لباس‌هایی را انتخاب کنید که لبه‌های پهن دارند:
  لبه لباس‌های‌تان را تنها به خاطر اینکه با مد فعلی جور درنمی آید کوتاه نکنید. اگر شما در مورد زیبایی پاهایتان مطمئن نیستید ، پیراهن یا دامنی انتخاب کنید که تنها کمی از ساق پای شما کوتاه تر باشد و سعی کنید از پوشیدن پیراهن‌های کوتاه اجتناب کنید. پیراهن‌هایی که تا زانو و یا کوتاه تر هستند پاهای شما را بزرگتر نشان می‌دهند. اما اگر اصرار دارید که لباس کوتاه بپوشید ، از شلوار‌های برمودا یا ساق کوتاه استفاده کنید. حتی می‌توانید آنها را کوتاه تر نیز بکنید .
  زینت آلات خود را تا حد امکان کم کنید:
  در دنیای فشن ، یک مدل زیبا آن است که زینت آلات کمتری دارد . پس سعی کنید شما هم همواره این نکته را در نظر داشته باشید.

  اگر بالاتنه بزرگی دارید ، از گردنبندهای بزرگ و زنجیرهای بلند استفاده نکنید.

  به علاوه کمربندهای بزرگ و ضخیم برای خانم‌هایی که باسن و پهلوهای بزرگی دارند اصلا مناسب نیست. زینت آلات لباس شما باید به گونه ای باشد که دیگران را به طرف شما جذب کند نه اینکه آنها را فراری دهد.
  از پوشیدن ژاکت‌های ضخیم و جنس‌های شق و رق جدا دوری کنید:
  این گونه ژاکت‌ها برای هیچ خانمی برازنده نیست. سعی کنید تا حد امکان از پوشیدن ژاکت‌هایی که از جنس‌های شق و رق دوخته شده اند اجتناب کنید. در عوض ، ژاکت‌هایی را انتخاب کنید که از الیاف طبیعی و مواد نرم تر دوخته شده اند تا اندام زیبای شما را بهتر به نمایش بگذارند.
  لباس‌هایتان را تو نگذارید:
  شاید مادرتان برای زیباتر شدن بلوزتان لبه‌های آن را تو دوزی کرده باشد اما بهتر است هیچ وقت این کار را نکنید. پوشیدن یک تاب و یا بلوز کوتاه نظر همه را به سمت شکم شما جلب می‌کند ، ولی اگر شکم بزرگی دارید بهتر است هیچ وقت این کار را نکنید.

 19. کاربر مقابل پست natasha عزیز را پسندیده است:


صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

LinkBacks (?)

 1. 28th December 2012, 01:16 PM
 2. 8th October 2011, 12:35 PM

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 6
  آخرين نوشته: 23rd July 2013, 09:57 PM

Visitors found this page by searching for:

ست كردن با پالتو چرم قهوه اي

رنگ مانتو عسلی باچه کیف وکفشی قشنگ میشه

چگونه با بلوز سفید شلوار. و. کفش ست کنینم

چگونه پیراهن و شلوار ست کنیم

رنگ سبز را چگونه ست کنیم

ست کردن مانتو سبز

persianpet.org thread20237-2

رنگ هماهنگ با رنگ طوسیکمرنگ

باشلوارآبی چه پیراهنی بپوشیم؟

مانتو قهوهای را چه شالی ست کنیم

مانتوابی تیره راباچه رنگ شالی ست کنیم

چه رنگ شال وشلواری بامانتوی قهوهای رنگ ست میباشد

ست کت و شلوار طوسی

ست كردن مانتو سبز

ست پالتو چرم طوسي

مانتو سبز با چه شلواری ست میشود

چگونه مانتو کرم را ست کنیم

پیراهن ست کت و شلوار طوسی

مانتو سبز را با چه ست کنیم

ست کردن شلوار کتان

مانتوهای بلند را با چه چیزهایی ست کنیم؟

با کت وشلوار قهوه ای چه رنگ پیرهنی ست می شود

مانتوبا پارچه ترکیبی جین

کیف وکفش قرمز را با چه مانتویی ست کنیم ؟

روسري چه رنگي به كت شلوار سبز مياد

مانتوسورمه اي

ست کردن کیف و کفش قرمز با مانتو

پالتو سفيد رو با چي ست كنم؟

مانتو قرمز با چه شلواری

به مانتو سبز چه رنگ شلواری می اید

جدیدترین مدلهای مانتوسورمه ای

رنگ مانتوست باشلوارآبی روشن

مدل شلوارمشکی بامانتو سبز

كفش طلايي اسپرت با چه رنگ مانتو و شالي ست ميشه

مدل شلوارجین بامانتوی بلند

مانتوابی روشن باچی ست کنم

چگونه مانتو آبی روشن را ست کنیم

مدل مانتوآبى وشال

ست مانتوسبزباچه

ست کردن مانتوزیتونی

چگونه رنگ سبز را ست کنیم

مانتوزیتونی

مانتوطوسي رنگ

ست كردن رنگ طوسي

مانتو سبز را با چه شالی ست کنیم

ست کردن کت و شلوار طوسی

مانتوسبزکوتاه باشلواروروسری وچه کفشی؟

چه رنگ راباچه رنگ بپوشیم

پالتوي قرمز با چه شالي ست كنم

چه مانتويي رابا چه شلواروروسري بپوشيم تا خوشتيپ باشيم

چطور مانتو آبی روشن را ست کنیم؟

ست مانتو رنگ طوسی

چگونه رنگ مانتو شال را ست کنیم

ست مانتو سرمه ای رو با چی ست کنم؟

چه رنگهایی به سرمه ای میاد

چه رنگشالوکفشی بامانتوسبزست کنیم

ست مانتوی سبز

ست مانتوی آبی

مانتو سبز را با چي ست كنيم

ست جوراب با کفش

قهوهای شکلاتی را با چی ست کنیم

مانتو سفید با شلوارسبز

کت قهوه ای باچه شلواری ست میشه

ست شلوارمناسب مانتوی لی

مانتو سرمه ای با جه کیف وکفش وشالی ست میشه؟

مانتوخودراچگونه زیبا کنیم

چه رنگ پیرهن با کت وشلوارطوسی ست دست

ست مانتوسبزباچه رنگ روسری

ست مدل شلوار سفید بامانتو

ﻣﺎﻧﺘﻮﺳﺒﺰ ﺭﻭﺷﻦ ﺑﺎﭼﻪ ﺭﻭﺳﺮﻱ ﺳﺖ ﻛﻨﻢ

چه کفش وشلواری وشالی بامانتوقرمزست کنم

مانتو کرم چه رنگ شلواری زیرش میاد

ست جوراب باکفش

مانتو قهوه ای را با چه روسری ست کنیم

مانتو قهوه ای با چه شلواری ست میشود

ست کردن مانتو عسلی با چه شلواری؟

ست کردن پیراهن با کت و شلوار طوسی

مانتوی سبز با چه رنگ شلواری ست می شود

مانتو سبز با چی ست کنیم

مانتوی سبز رو با چی ست کنم

ست کردن کت شلوار طوسی تیره با کراوات

چگونه مانتو وشلوار ست کنیم

چگونه یک پیراهن و شلوار را با هم ست کنیم

رنگ سبز را چگونه ست کنیم؟

مانتو سبز را با چی ست کنیم

مانتو سرمه ایی با چهشلواری ست می شود

چه رنگ پیراهن برای کت وشلوارطوسی مناسب است

با کت تک سورمه ای چه شلواری ست میشود؟

شلوارسبزباچه كفشي ست كنم؟

کت یقه آرشال با کراوات ست میشه؟

چگونه پیراهن رو با کت و شلوار ست کنیم

چه‏ ‏پیراهنی‏ ‏با‏ ‏کت‏ ‏طوسی‏ ‏روشن‏ ‏ست‏ ‏میشود

مانتو سبز با چه شلواری

ست مانتوطوسی روشن با شلوارطوسی

ست کردن پیراهن و شلوار مردانه با رنگهای مختلف

کفش رو چه طور ست کنیم

ست کردن مانتوی سبز

چطور رنگ طوسی را ست کنیم

با مانتوی سبزچه رنگ شالی خوب میشه

چه کفشی به چه شلواری میاد

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556