USB Disk Security
بهترین راه از بین بردن ویروس های فلش دیسک
بسیاری از حافظه های جانبی مورد استفاده کاربران قرار می گیرد که Flash Disk ها و Cool Disk هایی که از طریق پورت USB به سیستم ها متصل می شوند به یکی از پر کاربردترین آن ها تبدیل شده است. یکی از بزرگترین مشکلاتی که کاربران در هنگام استفاده از این نوع حافظه های جانبی به آن برخورد می کنند آلوده شدن این نوع حافظه ها می باشد. از آن جایی که این نوع حافظه ها بر روی چندین کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشترین انگیزه کاربران برای استفاده از این نوع فایل ها در واقع انتقال فایل به سیستم های مختلف می باشد ، بنابراین امکان آلودگی این حافظه ها بسیار بالا می باشد.
USB Disk Security نام نرم افزاری برای حفاظت از حافظه های جانبی مختلف و کوچک نظیر USB Drive, USB Mass Storage Device, Flash Disk, flash Memory Card, Ipod, Removable Storage Media و … می باشد. این نرم افزار با استفاده از تکنیک های قرار داده شده در آن و با چک کردن حافظه جانبی و انجام مقایسه ها ، در صورت وجود ویروس و برنامه مخرب بر روی حافظه مورد نظر کاربران را مطلع و اقدام به نابودی فایل مورد نظر میکند. این نابود سازی بسیار سریع و بدون آسیب رسیدن به حافظه شما می باشد و هیچ مشکلی جانبی دیگری ندارد .
این نرم افزار به طور خودکار قابلیت Auturun را در ویندوز غیر فعال می کند...بدون نیاز به آپدیت تنها با یک اسکن در چند ثانیه ویروس های اتوران را از بین می برد .

روش کار : بعد از نصب فلش به سیستم آن را به وسیله نرم افزار scan کرده ، در صورت یافتن ویروس گزینه delete کلیک کنید، سپس یک بار فلش را خارج و دوباره داخل کنید... کار تمام است!
بعد از نصب نرم افزار حتما آن را با سریال فرار داده شده ریجستر کنید!


حجم فایل : 1.1 مگابایت

http://rapidshare.com/files/38860112...rity_.exe.html

پسورد : www.persianpet.org