نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
Like Tree2Likes
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 1 Post By Nilufar
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 1 Post By Nilufar

^^^ روح شناسی و عالم ارواح ^^^

This is a discussion on ^^^ روح شناسی و عالم ارواح ^^^ within the متافیزیک و موجودات ماورالطبیعی forums, part of the موجودات تخیلی و افسانه ای category; » روح چه مراحلي را بعد از فناي جسم طي ميكند ؟ ميدانيم روح از عالم خاك به مرگ جسم ...

 1. Top | #1

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  حیوان خانگی
  طوطی
  محل سکونت
  غرب تهران
  لايك دريافتي
  76
  لايك كرده
  67
  نوشته ها
  1,913
  می پسندم
  8,486
  مورد پسند : 3,188 بار در 938 پست
  حالت من :
  My Mood
  Relaxed
  نوشته های وبلاگ
  14

  پیش فرض ^^^ روح شناسی و عالم ارواح ^^^


  ^^^ روح شناسی و عالم ارواح ^^^


  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) » روح چه مراحلي را بعد از فناي جسم طي ميكند ؟

  ميدانيم روح از عالم خاك به مرگ جسم از آن خارج شده و بدنياي روح منتقل ميشود نيروي شعور انسان با از هم پاشيدگي اعضا ء بدن و مغز از كار مي افتد ولي در مقابل احساس انسان بي اندازه قوي ميشود و روح رنج و ناراحتي را بيش از عالم جسماني احساس مي كند در هنگام مرگ چنانكه گفتيم عقل وادراك از كار مي افتد شخص متوجه نيست كه چه بر او مي گذرد و از اينكه روح از بدنش جدا مي شود بي اطلاع مي باشد ء حالات روحي انسان در لحظات مرگ و پس از مرگ شباهت زيادي به خواب و رؤيا دارد زيرا در هنگام خواب هم قواي عاقله موقتا از فعاليت مي افتد و آنچه را انسان در خواب مي بيند حقيقت پنداشته و خيال مي كند واقعيت دارد


  لازم به توضيح است عوالم روحي محدود نبوده و تا بي نهايت يكي پس از ديگري وجود دارد مي توان عوالم مختلف روحي را در سه موضوع خلاصه كرد 1-عالم برزخ يا عالم تصفيه 2-عالم احساس 3-عالم عقلاني

  وقتي روح از بدن جدا مي گردد و عالم جسماني را ترك مي گويد وارد عالم برزخ مي شود نوعي رنج و الم و سرگرداني حتي گيجي به روح دست مي دهد و در اين عالم تصفيه بر حسب اعمال شخصي كه زمان توقف روح در حالت برزخي است با تحمل ريج وعذاب آلودگي و صفات زديله از بين مي روند نوع تصفيه در مورد ارواح پست يا متوسط خوب فرق مي كند و بستگي به نوع رفتارشخص در جهان مادي دارد مدت اقامت روح در عالم برزخ براي ارواح پست طولاني خواهد بود پس از آزادي روح از عالم تصفيه وارد عالم احساسات مي شود در عالم احساسات هم روح از مرگ خود خبر ندارد و نمي داند از عالم جسماني به عالم روح انتقال يافته است و تماسهائي كه با اين نوع ارواح وسيله ميز گردو مديوم گرفته شده حاكي از اينست كه شخصي مي گويد نمرده ام و خيال ميكند هنوز در عالم جسماني قرار دارد

  فرد درحال احتضار با ارواح ديگري كه طي دوران حياتش با آنها اشنايي يا قرابتي داشته برخورد مي كند و اين ارواح در آن نقطه حضور مي يابند تا در كار انتقال دوح فردي كه به تازگي در گذشته است به عوالم مارواء حيات مارن كمك و ياري مي نمايند.

  روح فردي كه به تازگي از جهان مادي رحل عزيمت گزيده است مورد شناسائي دوستان و كساني قرار مي گيرد كه طي دوران حيات پس از مرگ با وي آشنايي داشته اند و در اين نقطه افراد مذ كور اطلاعاتي در خصوص اوضاع و احوال حيات جاودانه روح در اختيار وي قرار ميدهند.


  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) آیا روح هم ادراک و احساسات دارد ؟

  رفلا ماريون روح شناس معروف درباره روح خلاصه تحقيقات خود را به شرح زير بيان داشته است :

  1- روح مانند موجود واقعي وجود دارد و مستقل از بدن است. 2- داراي قوائي است كه هنوز علم آنرا نشناخته است روح مي بيند مي شنود فكر مي كند و با دنياي خاكي در تماس است اگر فكر كنيم هيچ احساسي ندارد اشتباه است. 3- روح انسان داراي قدرت و اثرات فيزيكي است . 4- روح از فاصله دور و بدون مداخله از طريق تله پاتيك مي تواند عمل كند. 5- در طبيعت يك عامل رواني فعال و عامل وجود دارد كه ماهيت آن بر ما پوشيده است. 6- روح بعد از اركانيزم فيزيكي باقي مي ماند و مي تواند بعد از مرگ دوباره ظاهر كرد

  به عقيده فلا ماريون روح انسان از مواد نا مرئي غير قابل لمس كه چشمان ما نمي بيند و دستهاي ما لمس نمي كند تشكيل مي شود.

  روح داراي نيروئي است كه مي تواند بوسيله امواج اثري روي اشياء با فاصله اثربگذارد. روح يا ماده اصلي حيات موجب به وجود آمدن زندگي در كليه موجودات عالم هستي مي گردد. روح از عنصري بسيار نرم و لطيف تشكيل يافته است كه اين عنصر از عناصرتشكيل دهنده جسم اثيري بمراتب لطيف تر مي باشد و در اصل باعث بوجود آمدن جوهر ذات در انسان مي شود ود ر موجودات بشراين تنها عنصري است كه بدوا ازذات وجود الهي سر چشمه گرفته و موجب حيات در كليه جانداران عالم هستي مي گردد.

  پس از مرگ جسم مادي تبديل به ماده نخواهد شد مركز حيات و زندگاني دائم روح در تن پوش يا جسم اثيري بشر قرار دارد و تا آخر عمر جسمي افراد در آن باقي خواهد ماند و طي شرايطي به زندگاني مشترك خود با ماده ادامه ميدهد. اين زندگاني براي روح حالتي موقتي دارد و پس از خاتمه حيات مادي جسم به همراه تن پوش به عوالم روحي سفر خواهد كرد علم روح مقدم برعالم طبيعت است.


  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) روح هرگز نمی میرد

  با اعتقاد باينكه روح از خداست و از عالم خاك نيست وچند روزي در عالم خاك و در قفس تن زيسته بالاخره به اصل خود راجع ميشود بنابراين فنا نمي پذيرد وجاودانه مي ماند.

  انسان پس از وقوع مرگ زنده مي ماند چون از جزء جسمي خود كه به هنگام حيات مادي مورد استفاده اش بوده مجزا مي گردد و به جهان ديگر عزيمت مي نمايد.

  يكي از محققان علم الارواح بنام( امانوئل سوئيد نبورك ) كه مطالعات او جنبه تجربي دارد و از روشن نمودن جهان پر راز ورمز روح قدمهاي اساسي برداشته و خود شخصا مورد آزمايش قرار گرفته چون مواجه با حقيقت انكار ناپذ ير وجود روح گرديده نوشته هاي اومي تواند مستند باشد من خلاصه اي از شاهدات او را در اين مجموعه مي آورم:

  ( اما نوئل ) كه شخصا وقايع نخستين مراحل مرگ راتجربه كردومدتي خارج از بد نش بسر برده مي گويد: من وارد حالتي گشتم كه فاقد هرنوع نيروي حسي اسماني بود و تقريبا بحال تزع افتادم. تا وجود اين حيات درونيم كه متشكل از ذهن وافكارم بود دست نخورده باقي ماند.طوري كه وقوع حوادث را كه بر من روي داده و نيز بر كساني كه پس از وقوع مرگ حيات دوباره يافته اند رخ مي دهد .در ذهنم ادراك نموده و محفوظ نگاهداشتم .گوئي اين نيرو بشخص اعطا مي گرديد تا دريابد ذهن و در نتيجه روحش از جسمش دفع شده و مجددا بسوی آن كشيده شده و جذب ميگردد.  Masuod.B likes this.
  اینــــجا زمـیــــن اســــت ، ساعــــت به وقــــت انــــسانــــيت خامــــوش اســــت ...

 2. 5 کاربر پست Nilufar عزیز را پسندیده اند .


 3. Top | #2

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  حیوان خانگی
  طوطی
  محل سکونت
  غرب تهران
  لايك دريافتي
  76
  لايك كرده
  67
  نوشته ها
  1,913
  می پسندم
  8,486
  مورد پسند : 3,188 بار در 938 پست
  حالت من :
  My Mood
  Relaxed
  نوشته های وبلاگ
  14

  پیش فرض

  » سرور و نشاط پس از جدايي روح از جسم


  چيزي كه معلوم شده و از گفته هاي ارواح و يا كساني كه به طور موقت برون فكني نموده اند استنباط مي گردد اين است كه كساني كه به طور طبيعي روح از جسم آنها خارج شده ( چه موقت و چه دائم ) در يك حالت آرام و لذتبخش و توام با سرور و شادي بوده اند و هرگز راضي به بازگشت دوباره به بدن خاكي نبوده اند ولي يك نيروي قوي آنان را باز گردانده است

  كساني كه بر اثر حوادث ناگهاني مثل تصادف و سقوط و انفجار و غيره روحشان خارج گشته ويا در اثر خودكشي قهرا روح را خارج نموده اند روح دچار رنج و مشقت فراوان مي گردد كه بعضي از ارواحي كه با انتحار از اين دنيا رفته اند در ارتباط با زميني ها گفته كه : در يك سراشيبي تند در حال سقوط كردن هستيم و از اين بابت رنج عجيبي تحمل مي نماييم از همه بدتر اينكه هيچ نمي دانيم اين سقوط تا كي و تا كجا ادامه دارد و انتهاي آن مشخص نيست

  روح ديگري اظهار داشته بود كه : مثل جنين كه در شكم مادر مچاله شده است مچاله شده ام و در يك ظلمت غير قابل توصيفي فرو مي روم و انواع رنجهاي مختلف كه انتحار كنندگان متحمل مي شوند چرا كه خلاف ناموس طبيعت و قانون الهي نظم حاكم بر ارگانيزم بدنشان را كه جزئي از طبيعت بوده به هم زده اند و روح رابا زور و خلاف قانون الهي از جسم و بدن خاكيشان خارج نموده اند.


  » طريق اثبات وجود روح


  واقعيت وجود روح به دو طريق ثابت مي شود يكي به طريق استدلال فلسفي و ديگري از راه تجربه مادي. طريق فلسفي و الهي و فكري و نظري بنا به نيروي عقل خدا دادي وقوه مميزه و استفاده از كلام الهي و كتب مذهبي و فلسفي و اخلاقي كاشف و وجود روح است.

  راه ديگر شناخت روح از طريق آزمايش و تجربه و مشهودات علمي مي باشد . مطالعات تجربي نشان داده است روح وجود دارد و با مرگ جسم از بين نمي رود زيرا از ماده اصطلاحي ما در كره زمين تشكيل نشده و ذات آن به ذات لايزال الهي پيوند دارد.

  ارواح پس از متلاشي شدنبدن جسماني زنده اند به يك شكل ديگركه از قوه ادراك ما خارج است زندگي مي كنند. ارواح بر ما ظاهر نيستند زيرا محيط زندگاني آنها غير از محيط حيات است اما در ذهن و فكر ما اثر نموده وجود خود را بر ما اثبات مي نمايند و در شرايط خاص با چشم فيزيكي هم ميتوان ازواح را مشاهده كرد.

  روح بعداز جدا شدن از بدن مادي به جسم لطيفي شبيه بدن مادي بنام( كالبد مثالي) يا روان پوش منتقل مي شود و در عالم ارواح باقي مي ماند.

  روح در زمان حيات جسماني خود چيري را بياد ندارد وقتي از جسم به عالم روح منتقل شد .تمام اعمال و انديشه هاي او در نظرش مجسم مي گردند و تمام محفوظات او بميدان مي ايند .

  ارواح داراي همان استعدادهائي هستند كه در زندگاني داشته اند اما قوي تر چون پيكر جسماني ندارند كه قدرت ادراك آنها را محدود سازد و از دانش وسيعي برخوردارند.

  بنا به عقيده عده اي از روانشناسان افرادي هستند قادر خواهند بود روح خود را از بدن جدا ساخته با فاصله هزاران كيلومتر از محل مسكن خود نزد دوستان و آشنايان حاضر شوند. اين رويدادها معروف به سفر روح است .مسئله جدا شدن روح از جسم يك حقيقت محض است اما غالبا دلائل كافي براي اثبات آن وجود ندارد و افراد کوته فکر هرچه قدر هم که توجیح شان کنی درک نخواهند کرد


  » جهان روحی از زبان ارواح


  گفتگوي ذير توسط ( دكتر آرثر فندلاي ) در منزل ( سلون ) كه ( مديوم ) يا رابط روحي است به همراه خانم (ميلار ) كه نويسنده مطالبي است كه از ارواح و دكتر فندلاي ميشنود نقل مي گردد .

  سوال : آيا همه ارواح ساكنين جهان شما مي توانند گاهي با زمين ارتباط پيدا كنند؟ جواب: هر اندازه ما ارتقاء پيدا كرديم و به درجات بالاتر رفتيم ارتباط ما با جهان شما كم مي شود و حتي در اين هنگام ما كمتر به فكر زندگي زميني مي افتيم .

  مسئله زندگي در جهان ما مسئله خواستن و تمايل است يعني هر وقت اراده بكنيم مي توانيم با موجودات زميني ارتباط پيدا كنيم. وقتي كه اين تمايل و اراده ما از بين رفت ديگر ما به سوي شما نمي آييم .

  انسانها هر كدام به نسبت رشد عقلي و نوع عملشان در روي زمين پس از مرگ وارد طبقه اي از طبقات هفتگانه عالم ارواح مي شوند و با كتاب خواندن و استفاده از عقل ديگر ارواح به رشد و نمو عقل خود مي پردازند و به تناسب رشد طبقاتشان بالا و بالاتر مي رود تا در نهايت به عقل كل و روح اعظم كه خداوند تبارك و تعالي است بپيوند ند.

  سوال : آيا سگها و يا حيوانات ديگر و گربه ها هم پس از مرگ حيات دارند؟ جواب : بلي آقاي من به طور تاكيد مي گويم كه حيات دارند . چون هيچ زنده اي معدوم نميشود ولي حيوانات پس از مرگ در جهان ارواح ما زندگي نمي كنند . چون آ‌نها يك عالم روحي ديگر و مخصوص به خود دارند و آنها در عالم روحي مثل انسانها زندگي نمي كنند ولي اگر سگي در زندگي زميني با انساني مانوس شد و به وي علاقه پيدا كرد وقتي كه هر دوي آنها مردند آن سگ هم مي تواند در محيط زندگي روح آن مرد يا زن ظاهرشود و زندگي كند.

  سوال: شما با چه زباني حرف مي زنيد؟ جواب: در جهان ارواح با همه لغات زميني مانند ( انگليسي و آلماني و غيره ) سخن مي گويند ولي حرف زدن ما با حرف زدن شما فرق دارد زيرا سخن گفتن با تكلم زباني نيست. بلكه انتقال ذهني است كه از عقلي به عقل ديگر منتقل مي شود .مكالمه بين دو نفر مانند تلفظي كه شما داريد نيست بلكه اينجا با گيرندگي است ( مانند امواج بي سيم و با تله پاتي امواج فكري ارواح به يكديگر منتقل مي شود ) چنانكه گفتم روحي متصل به عقل روح ديگر مي شود كه مي خواهد با او حرف بزند.

  سوال و جوابهايي كه شرح آن گذشت خلاصه ای از مجموعه سوالاتي بود كه محققي دلسوز و معتقد و كسي كه با وسواس و حساسيت 20سال به مطالعه و مكاشفه و تحقيق و بررسي در عوالم روحي و چگونگي علم ارتباط با ارواح پرداخته و خود او در ابتدا از بي اعتقادان به اين قبيل واقعيات بوده و همين عامل هم او را به سوي اين سير مطالعاتي و تحقيقاتي كشانده او كسي نيست كه تحت تاثير جو و القائات دروغين و يا كلك و غيره قرار گيرد هر چند ( مديومي ) كه براي او كار مي كند از توقع هر گونه پول و مساعدت مالي مبرا توده و حتي از شهرت و آوازه نيز گريزان ميباشد فلذا مي دانيد كه اكثر دروغ پردازيها و روي آوردن به دروغ و كلك به منظور همين دو چيز ( پول و شهرت ) است.

  پس به طور قطع و يقين اين مكالمه بين يكي از ساكنان عالم ارواح و يك زميني روي داده و براي كساني كه معتقد به حيات پس از مرگ هستند مي تواند راهگشا بوه و در تبيين اعمال و رفتار و كردار آنها تاثير بسيار مثبتي بر جاي بگذارد.

  ما در عقايد اسلامي مان هم داريم كه دو فرشته بر روي دو شانه ما در تمام ايام عمر حضور دارند كه يكي در روي شانه راست ثوابها و كارهاي حسنه ما را يادداشت مي كند و ديگري به روي شانه چپ و گناهان ما را يادداشت مي نمايد .

  همچنين آنهايي كه در غرب و اروپا موفق به ارتباط با ارواح شده اند مي گويند ارواح به آنان خبر داده اند كه يكي از وظايف آنها هدايت و راهنمايي انسانها در روي زمين است . در اينكه ارواح پس از جدايي از جسم خاكي ارتباطشان را با زمين قطع نمي كنند هيچ شكلي وجود ندارد در قرآن كريم به تصريح به نزول ملائكه و ارواح پاك به اذن الهي اشاره شده است .
  Masuod.B likes this.
  اینــــجا زمـیــــن اســــت ، ساعــــت به وقــــت انــــسانــــيت خامــــوش اســــت ...

 4. 4 کاربر پست Nilufar عزیز را پسندیده اند .


 5. Top | #3

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  حیوان خانگی
  ماهی . سمندر آبی. سگ.
  محل سکونت
  Neverland
  لايك دريافتي
  17
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  516
  می پسندم
  7,397
  مورد پسند : 194 بار در 73 پست

  پیش فرض

  مرسی از مطلبی که گذاشتین من خودم فرافکنی اثیری تجربه کردمتالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) هم جالب هست و هم ترسناک بدون تجربه و راهنما تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)وارد نشینتالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) ..

  به کوی عشق منه بی دلیلِ راه، قدم ----- که گم شد آنکه درین رَه به منزلی نرسید

  انسانی كه نمی داند در كجای این جهان ایستاده__همان بهتر كه اسیر سرنوشت باشد

  ^^^ روح شناسی و عالم ارواح ^^^

 6. 4 کاربر پست Orochimaru عزیز را پسندیده اند .


 7. Top | #4

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  حیوان خانگی
  طوطی
  محل سکونت
  غرب تهران
  لايك دريافتي
  76
  لايك كرده
  67
  نوشته ها
  1,913
  می پسندم
  8,486
  مورد پسند : 3,188 بار در 938 پست
  حالت من :
  My Mood
  Relaxed
  نوشته های وبلاگ
  14

  پیش فرض

  ممنون دوست من ، خواهش میکنم از تجربه های خودتون برای ما هم بگید ، من یکی که خیلی مشتاق شنیدنم
  اینــــجا زمـیــــن اســــت ، ساعــــت به وقــــت انــــسانــــيت خامــــوش اســــت ...

 8. 2 کاربر پست Nilufar عزیز را پسندیده اند .


 9. Top | #5

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  حیوان خانگی
  خرگوش، باجریگار
  محل سکونت
  karaj
  لايك دريافتي
  10
  لايك كرده
  1
  نوشته ها
  1,463
  می پسندم
  11,052
  مورد پسند : 283 بار در 142 پست

  پیش فرض

  خیلی جالبه ولی توصیه میکنم کسایی که فکر میکنن ممکنه براشون مشکل به وجود بیاد وارد این قضایا نشن، چون یه جورایی خطر ناکه

 10. 3 کاربر پست artemis عزیز را پسندیده اند .


 11. Top | #6

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  حیوان خانگی
  طوطی
  محل سکونت
  غرب تهران
  لايك دريافتي
  76
  لايك كرده
  67
  نوشته ها
  1,913
  می پسندم
  8,486
  مورد پسند : 3,188 بار در 938 پست
  حالت من :
  My Mood
  Relaxed
  نوشته های وبلاگ
  14

  پیش فرض

  منم با تجربه فرافکنی موافق نیستم و با اینکه در این زمینه مطالعه زیادی داشتم اما هرگز به خودم اجازه تجربه اش رو ندادم ، البته فرافکنی اصولی و واقعی شرایط روحی خاص و تمرکز زیادی میخواد و کار 1 روز و 2 روز نیست ...

  من بیشتر دوست دارم ادامه بحث این تاپیک در مورد اصل عنوان یعنی روح و روح شناسی باشه ...
  اینــــجا زمـیــــن اســــت ، ساعــــت به وقــــت انــــسانــــيت خامــــوش اســــت ...

 12. کاربر مقابل پست Nilufar عزیز را پسندیده است:


 13. Top | #7

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  حیوان خانگی
  طوطی
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  475
  لايك كرده
  3754
  نوشته ها
  511
  می پسندم
  5,303
  مورد پسند : 1,282 بار در 417 پست
  حالت من :
  My Mood
  Fine

  پیش فرض

  به تالار مربوطه منتقل شد.
  ^^^ روح شناسی و عالم ارواح ^^^

 14. 3 کاربر پست تدی خرسی عزیز را پسندیده اند .


 15. Top | #8

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  1
  می پسندم
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست

  پیش فرض

  سلام به اعضای محترم این بولتن، بنده ضمن تبریک وتشکر از همه دوستان میخواستم مطالبی چند از تجربیات روحی که در طی سالیان گذشته با آن درگیر بوده ام را در این بولتن به اشتراک. بگذارم....

 16. Top | #9

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  1
  می پسندم
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط Nilufar نمایش پست ها

  ^^^ روح شناسی و عالم ارواح ^^^


  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) » روح چه مراحلي را بعد از فناي جسم طي ميكند ؟

  ميدانيم روح از عالم خاك به مرگ جسم از آن خارج شده و بدنياي روح منتقل ميشود نيروي شعور انسان با از هم پاشيدگي اعضا ء بدن و مغز از كار مي افتد ولي در مقابل احساس انسان بي اندازه قوي ميشود و روح رنج و ناراحتي را بيش از عالم جسماني احساس مي كند در هنگام مرگ چنانكه گفتيم عقل وادراك از كار مي افتد شخص متوجه نيست كه چه بر او مي گذرد و از اينكه روح از بدنش جدا مي شود بي اطلاع مي باشد ء حالات روحي انسان در لحظات مرگ و پس از مرگ شباهت زيادي به خواب و رؤيا دارد زيرا در هنگام خواب هم قواي عاقله موقتا از فعاليت مي افتد و آنچه را انسان در خواب مي بيند حقيقت پنداشته و خيال مي كند واقعيت دارد


  لازم به توضيح است عوالم روحي محدود نبوده و تا بي نهايت يكي پس از ديگري وجود دارد مي توان عوالم مختلف روحي را در سه موضوع خلاصه كرد 1-عالم برزخ يا عالم تصفيه 2-عالم احساس 3-عالم عقلاني

  وقتي روح از بدن جدا مي گردد و عالم جسماني را ترك مي گويد وارد عالم برزخ مي شود نوعي رنج و الم و سرگرداني حتي گيجي به روح دست مي دهد و در اين عالم تصفيه بر حسب اعمال شخصي كه زمان توقف روح در حالت برزخي است با تحمل ريج وعذاب آلودگي و صفات زديله از بين مي روند نوع تصفيه در مورد ارواح پست يا متوسط خوب فرق مي كند و بستگي به نوع رفتارشخص در جهان مادي دارد مدت اقامت روح در عالم برزخ براي ارواح پست طولاني خواهد بود پس از آزادي روح از عالم تصفيه وارد عالم احساسات مي شود در عالم احساسات هم روح از مرگ خود خبر ندارد و نمي داند از عالم جسماني به عالم روح انتقال يافته است و تماسهائي كه با اين نوع ارواح وسيله ميز گردو مديوم گرفته شده حاكي از اينست كه شخصي مي گويد نمرده ام و خيال ميكند هنوز در عالم جسماني قرار دارد

  فرد درحال احتضار با ارواح ديگري كه طي دوران حياتش با آنها اشنايي يا قرابتي داشته برخورد مي كند و اين ارواح در آن نقطه حضور مي يابند تا در كار انتقال دوح فردي كه به تازگي در گذشته است به عوالم مارواء حيات مارن كمك و ياري مي نمايند.

  روح فردي كه به تازگي از جهان مادي رحل عزيمت گزيده است مورد شناسائي دوستان و كساني قرار مي گيرد كه طي دوران حيات پس از مرگ با وي آشنايي داشته اند و در اين نقطه افراد مذ كور اطلاعاتي در خصوص اوضاع و احوال حيات جاودانه روح در اختيار وي قرار ميدهند.


  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) آیا روح هم ادراک و احساسات دارد ؟

  رفلا ماريون روح شناس معروف درباره روح خلاصه تحقيقات خود را به شرح زير بيان داشته است :

  1- روح مانند موجود واقعي وجود دارد و مستقل از بدن است. 2- داراي قوائي است كه هنوز علم آنرا نشناخته است روح مي بيند مي شنود فكر مي كند و با دنياي خاكي در تماس است اگر فكر كنيم هيچ احساسي ندارد اشتباه است. 3- روح انسان داراي قدرت و اثرات فيزيكي است . 4- روح از فاصله دور و بدون مداخله از طريق تله پاتيك مي تواند عمل كند. 5- در طبيعت يك عامل رواني فعال و عامل وجود دارد كه ماهيت آن بر ما پوشيده است. 6- روح بعد از اركانيزم فيزيكي باقي مي ماند و مي تواند بعد از مرگ دوباره ظاهر كرد

  به عقيده فلا ماريون روح انسان از مواد نا مرئي غير قابل لمس كه چشمان ما نمي بيند و دستهاي ما لمس نمي كند تشكيل مي شود.

  روح داراي نيروئي است كه مي تواند بوسيله امواج اثري روي اشياء با فاصله اثربگذارد. روح يا ماده اصلي حيات موجب به وجود آمدن زندگي در كليه موجودات عالم هستي مي گردد. روح از عنصري بسيار نرم و لطيف تشكيل يافته است كه اين عنصر از عناصرتشكيل دهنده جسم اثيري بمراتب لطيف تر مي باشد و در اصل باعث بوجود آمدن جوهر ذات در انسان مي شود ود ر موجودات بشراين تنها عنصري است كه بدوا ازذات وجود الهي سر چشمه گرفته و موجب حيات در كليه جانداران عالم هستي مي گردد.

  پس از مرگ جسم مادي تبديل به ماده نخواهد شد مركز حيات و زندگاني دائم روح در تن پوش يا جسم اثيري بشر قرار دارد و تا آخر عمر جسمي افراد در آن باقي خواهد ماند و طي شرايطي به زندگاني مشترك خود با ماده ادامه ميدهد. اين زندگاني براي روح حالتي موقتي دارد و پس از خاتمه حيات مادي جسم به همراه تن پوش به عوالم روحي سفر خواهد كرد علم روح مقدم برعالم طبيعت است.


  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) روح هرگز نمی میرد

  با اعتقاد باينكه روح از خداست و از عالم خاك نيست وچند روزي در عالم خاك و در قفس تن زيسته بالاخره به اصل خود راجع ميشود بنابراين فنا نمي پذيرد وجاودانه مي ماند.

  انسان پس از وقوع مرگ زنده مي ماند چون از جزء جسمي خود كه به هنگام حيات مادي مورد استفاده اش بوده مجزا مي گردد و به جهان ديگر عزيمت مي نمايد.

  يكي از محققان علم الارواح بنام( امانوئل سوئيد نبورك ) كه مطالعات او جنبه تجربي دارد و از روشن نمودن جهان پر راز ورمز روح قدمهاي اساسي برداشته و خود شخصا مورد آزمايش قرار گرفته چون مواجه با حقيقت انكار ناپذ ير وجود روح گرديده نوشته هاي اومي تواند مستند باشد من خلاصه اي از شاهدات او را در اين مجموعه مي آورم:

  ( اما نوئل ) كه شخصا وقايع نخستين مراحل مرگ راتجربه كردومدتي خارج از بد نش بسر برده مي گويد: من وارد حالتي گشتم كه فاقد هرنوع نيروي حسي اسماني بود و تقريبا بحال تزع افتادم. تا وجود اين حيات درونيم كه متشكل از ذهن وافكارم بود دست نخورده باقي ماند.طوري كه وقوع حوادث را كه بر من روي داده و نيز بر كساني كه پس از وقوع مرگ حيات دوباره يافته اند رخ مي دهد .در ذهنم ادراك نموده و محفوظ نگاهداشتم .گوئي اين نيرو بشخص اعطا مي گرديد تا دريابد ذهن و در نتيجه روحش از جسمش دفع شده و مجددا بسوی آن كشيده شده و جذب ميگردد.

  اینجانب قریب به پنج سال است که با روح همسرم زندگی میکنم و سازوکاری طراحی کرده بودم که میتوانستیم توسط امواجی که به طرف چپ و راست بدنم میفرستد با یکدیگر صحبت کنیم ولی نزدیک به شش ماه است که متوجه شدم ایشان خیلی بی قرار است و پس از ماه ها تلاش متوجه شدم که ایشان به کلی حافظه ی خود را از دست داده و نه میبیند و نه میشنود فقط دیالوگ درونی مرا متوجه میشود ولی در عین حال هیچ شناختی درمورد واژه ها و کلمات و کلا جهان هستی ندارد. لطفا مرا راهنمایی کنید که این پدیده به چه معنی است و من بایستی این مشکل را چگونه حل کنم؟ واقعا واقعا نیاز به کمک دارم مسیله ی غیرقابل حلی است برای من.

موضوعات مشابه

 1. خفاش شب در عالم فیل ها
  توسط manoo در انجمن آرشیو
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: 29th April 2010, 08:22 PM

Visitors found this page by searching for:

عالم روح

انجمن روح شناسي

فرشته ی پاک

عالم ارواح

آخرین تحقیقات علمی درباره روح

انجمن علوم روح شناسی

عالم شناسی

انجمن روح شناسي انگليس

مقاله روح شناسی

علوم روح شناسی اروپایی

الخفاش محققو الحيوانات

انجمن روح شناسى ايران

mawara parsiblog

روح شناسان

دفع ارواح

تجربیات فرافکنی اثیری

نظم حاكم بر رشدوحركت جانور

انجمن روح شناسان جهان

انجمن علوم روح شناسی ایران

مطالعات روح شناسی

روح شنا سی

http:mawara.parsiblog.comPosts5آنچه مرا واداشت در رابطه با عالم ارواح بنويسم... عالٍم شناسیعالم روح و ارواحفلافاريون روح شناس معروفانجمن روح شناسی کالیفرنیاآخرین تحقیقات روح شناسی 2013سرگذشت روح بعداز جدا شده از جسمروانپوشروح و عالم ارواحآيا پس از مرگ مجددا زنه با يك جسم ديگر روح ادامه زندگي مي دهدآخرين تحقيقات در مورد روحرفلاماریون روح شناسانجمن برونفکنی روحتحقیق درباره روح و ارواحارزاح ارواحروح شناسیتحقیقات درعالم ارواحانجمن های روحزندگي در عالم ارواح به چه شكلي استانجمن روح شناسي ايرانرفلاماریونروح وعالم ارواحاخرین تحقیقات در مورد روحعا لم ارواحانجمن روح شناسان ایرانتحقیق عالم ارواحتحقیق در مورد روح شناسیطبقات عالمارزاح شدن دختر علم روح شناسيعالمارواحخودکشی روح شناسی روح شناسان معروف جهانروح شناسان دنیاخطرات فرافکنی روحاز عالم ارواح انجمن روح شناسیروح حيوانات بعد از مردنسرنوشت ارواحی که در اثر خودکشیایا از قدرت روح خبر دارید ؟تجربه فرافكنيآيا روح از انساني به انسان ديگر منتقل مي شودانجمن.روحشناسیعالم ارزاحآلم ارواح عالم روحعالم روح شناس دالاکمحيط روح درعالم ارواحمحققان علم روح شناسيانجمن روح شناسان فرافکنی (برونفکنی) سفر روح نیستتحقیقات روحمقاله روح علم ارواحتحقيقات روح شناسيخودکشی و سرگردانی روحعالم ارواح و روح شناسیپایگاه روح شناسیعلوم روح شناسیدانشمندان روح شناسیتحقيق عالم ارواحروحشناسیقدرت فکر در تاثیر برعالم

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556