نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

قیمت مغازه در بازار تهران چقدر است؟

This is a discussion on قیمت مغازه در بازار تهران چقدر است؟ within the آرشیو forums, part of the گفتگوی آزاد category; می دونین قیمت مغازه های بازار تهران چنده؟ جالبه حتما بخونین اینجا فقط حرف پول است و پول ، اینجا ...

 1. Top | #1

  کاربر فعال

  کاربر فعال


  حیوان خانگی
  گربه
  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  185
  می پسندم
  241
  مورد پسند : 6 بار در 4 پست

  پیش فرض قیمت مغازه در بازار تهران چقدر است؟

  می دونین قیمت مغازه های بازار تهران چنده؟ جالبه حتما بخونین


  اینجا فقط حرف پول است و پول ، اینجا هر روز و هر لحظه میلیاردها تومان پول رایج كشور رد و بدل می شود،اینجا هر وجب و هر سانتیمترش از طلا گرانترو با ارزشتر است ، اینقدر با ارزش كه به گفته صاحبان مغازه ها قیمتش كیلویی تعیین می شود ، اینجا قلب تجارت و بازرگانی كشور ،بازار بزرگ تهران است.

  به گزارش فارس اگر تا به حال گذرتان به بازار بزرگ تهران افتاده باشد می‌بینید كه تنها چیزی را كه در آن نمی‌توان قیمت‌گذاری كرد مغازه‌های داخل سراها و راسته‌های آن است.

  قیمت مغازه‌ها در داخل بازار بزرگ تهران به هیچ عنوان بر مبنای یك قیمت مشخص و منطقه‌ای تعیین نمی شود اینجا هر كس هر قیمتی بخواهد روی مغازه خود می گذارد.

  *ریش سفید‌ها قیمت تعیین می‌‌كنند
  احترام به ریش‌سفیدان و بزرگتر‌های در بازار تهران به خوبی رعایت می شود.یكی از راههای تعیین قیمت مغازه ها در بازار تهران نظر ریش سفیدان است.اگر فردی قصد فروش مغازه خود را داشته باشد و فردی نیز پیدا شود كه طالب این مغازه باشد به جای رفتن به بنگاه هر دو به اتفاق یكدیگر سراغ ریش‌سفیدها و یا قدیمی‌های بازار برای تعیین قیمت مغازه می‌روند.

  بر اساس این گزارش، زمانی كه فروشنده و خریدار به سراغ ریش سفید و یا بزرگتر رفتند قیمت اعلام و سپس اگر دو طرف بر سر قیمت توافق كردند معامله صورت می‌گیرد.

  *هیچ كس فروشنده نیست
  اگرچه قیمت مغازه‌ها در بازار تهران نجومی و برای دارندگان مغازه‌ها، فروش مغازه با این قیمت‌ها وسوسه‌انگیز می‌نماید اما كمتر كاسبی حاضر به فروش مغاز خود است.

  ترس از گران شدن مغازه تنها در عرض یك روز و ناتوانی در خرید مغازه‌ای دیگر موجب شده تا فروشندگان از معامله و فروش مغازه خود خودداری كنند.

  *قیمت‌های كیلویی
  امیر عباسی آجیل فروش خیابان 15 خرداد به خبرنگار فارس می گوید: یك سال است كه در خیابان 15 خرداد خرید و فروش مغازه انجام نشده است چون قیمت‌ها بسیار بالا است و كسی هم حاضر به فروش نیست.

  وی ادامه می‌دهد: قیمت مغازه در خیابان 15 خرداد موقعیتی تعیین می‌شود و بر اساس متراژ نیست البته باید بگویم كه قیمت‌ها در این منطقه كیلویی است.

  *اینجا مغازه متری 100 میلیون تومان
  عباسی در خصوص حدود قیمت مغازه در خیابان 15 خرداد می گوید: قیمت مغازه در خیابان 15 خرداد متری حدود 100 میلیون تومان به بالاست البته در این خیابان مغازه متری 80 میلیون تومان هم وجود دارد كه آنهم به محل مغازه مربوط می شود.

  *مغازه 4 میلیارد تومانی
  مرتضی فضل‌اللهی مغازه دار راسته پتوفروشان واقع در سبزه میدان به خبرنگار فارس می‌گوید: قیمت مغازه‌ها در محدوده سبزه میدان بالاست و در حقیقت نمی توان گفت كه اینجا قیمت مغازه متری تعیین می‌شود.

  وی ادامه داد: قیمت مغازه در این منطقه به صورت موقعیتی تعیین می‌شود یعنی اگر مغازه‌ای به مغازه دیگر چسبیده باشد باز هم قیمت ها متفاوت است به عنوان مثال قیمت یك باب مغازه 60 متری در این محدوده 4 میلیارد تومان هم معامله شده است كه مربوط به یك سال پیش است.

  فضل اللهی گفت: اینجا خرید و فروش مغازه فقط به صورت سرقفلی صورت می‌گیرد و مالك بیشتر مغازه‌های محدوده سبزه میدان بیمه مركزی و یا ورثه ای است كه باید هر دو ماه یكبار حدود 40 تا 50 هزار تومان به آن ها پرداخت شود.

  *اجاره سالایانه 20 تا 50میلیون تومان
  رجبی مغازه‌دار لباس فروش در محدوده 15 خرداد در خصوص اجاره بهای یك باب مغازه در بازار می‌گوید: در محدوده میدان 15 خرداد اجاره یك باب مغازه حدودا ماهی 2 میلیون تومان با پیش‌پرداخت 70 میلیون تومان است.

  وی ادامه داد: اینجا اجاره بهای یك باب مغازه به صورت سالانه محاسبه و ابتدا نیز دریافت می‌شود یعنی به طور معمول اجاره یك باب مغازه 15 متری سالانه حدود 40 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان است.

  *مالیات امسال هنوز مشخص نیست
  عباسی در خصوص مالیات مغازه‌ها در بازار می‌گوید: اگر فردی از ابتدا به صورت مستمر و مرتب مالیات خود را پرداخت كرده باشد مالیات زیادی برای او محاسبه نمی‌شود. اما اگر بدهی داشته باشد مطمئنا مالیات زیادی برای او محاسبه خواهد شد البته هنوز مالیات امسال محاسبه و اعمال نشده است.

  وی گفت: متوسط قیمت هر باب مغازه در میدان 15 خرداد حدود 100 میلیون تومان است بنابراین كسی توانایی خرید ندارد اگر هم داشته باشد كسی فروشنده نیست.

  *پولمان را در بانك نمی گذاریم
  قیمت مغازه در پاچنار حدود 45 میلیون تا 50 میلیون تومان تخمین زده می شود.رحیم پور می گوید:قیمتها در این مكان بالاست و هر چند كه بازار مثل گذشته نیست اما كسی هم حاضر به فروش نیست.

  وی ادامه داد:حتی اگر بازار كساد هم باشد ما حاضر به فروش مغازه و سپرده گذاری در بانك نیستیم چرا كه سال به سال قیمت مغازه بالاتر می رود بنابراین این سرمایه گذاری بهتر از سپرده گذاری در بانك است.

  *بازار اوقافیها
  رحمانی آجیل فروش خیابان خیام كه تا حدودی قیمت مغازه‌ها در آنجا نسبت به جاهای دیگر ارزان تر است می‌گوید: قیمت‌ها در اینجا به صورت تقریبی متری حدود 20 میلیون تا 30 میلیون تومان است.
  وی ادامه داد: بیشتر مغازه‌ها در تهران اوقافی و یا ورثه ای است و باید هر 2 ماه یك بار حدود 40 هزار تومان به مالك پرداخت كنیم.
  وی ادامه داد: اجار هر باب مغازه در خیابان خیام سالانه حدود 18 میلیون تومان است كه شخص اجاره كننده باید ابتدا آن را پرداخت كند.

  وی گفت: یك سال است كه اینجا مغازه‌ای خرید و فروشی نشده است.بنابراین كسی فروشنده نیست مگر اینكه پول لازم داشته باشد و یا اینكه بخواهد از این صنف خارج شود و سرمایه را جای دیگر به كار ببندد.

  *تبدیل بازار كفاش‌ها به بازار لوازم خانگی
  مریوانی فروشنده لوازم خانگی و آشپزخانه واقع در بازار كفاش‌ها به خبرنگار ما می‌گوید: 20 یا 30 سال پیش در این محدوده كفاش‌ها فعالیت می‌كردند به همین دلیل این محدوده به نام كفاش ها شهرت یافته است.

  وی ادامه داد: در بازار كفاش‌ها دیگر هیچ كفش فروش یا تولید‌كننده كفشی وجود ندارد و همه به بازار «سیدولی» نقل مكان كرده‌اند، بنابراین این محدوده فقط به فروش لوازم خانگی و آشپزخانه اختصاص دارد.

  *قیمتها در بازار كفاش ها متری 100 میلیون
  وی در خصوص خرید و فروش مغازه در این محدوده گفت: در این محدوده كسی فروشنده نیست، چرا كه قیمت‌ها روز به روز افزایش می‌یابد و كسی اگر مغازه خود را بفروشد مطمئنا نمی‌تواند مغازه باب میل خود را تهیه كند.

  وی ادامه داد: قیمت هر متر مغازه در محدوده بازار كفاش ها بیش از 100 میلیون تومان است. البته قیمت‌ها نیز به طور تقریبی است.
  وی گفت: به دلیل اینكه اجاره بها در بازار بالاست دیگر مقرون به صرفه نیست كه در این محدوده مغازه اجاره كنیم چرا كه پرداخت سالی 22 میلیون تومان نمی‌تواند چندان رضایت‌كننده برای اجاره كننده باشد.

  *ركورد داران قیمت بازار
  متوسط قیمت هر متر مغازه در بازار بزرگ حدود 140 میلیون تومان و در بازار زرگرها 145میلیون تومان است به عبارتی این محدوده ركورددار قیمت در بازار تهران است.

  حسینی یكی از قدیمی‌های بازار زرگرها در خصوص قیمت مغازه در این محدوده به خبرنگار ما گفت: قیمت مغازه در این محدوده متراژی نیست بلكه موقعیتی است یعنی اگر موقعیت یك مغازه نسبت به مغازه دیگر در همان محدوده بهتر باشد به یكباره در هر متر 10 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان تغییر می‌كند.

  *اینجا خاكش طلا است
  جنتی یكی از طلا فروشان در بازار سبزه‌ میدان به خبرنگار فارس می‌گوید: در بازار سبزه میدان قیمت مغازه‌ها در راهروی اول با راهروی دوم و سوم كه فقط 5 متر با هم فاصله دارند متفاوت است چرا كه قیمت مغازه در راهروی اول نامرغوب و راهروی دوم و سوم مرغوب‌تر است.

  وی گفت: یك مغازه 6 متری در اینجا پارسال 350 میلیون تومان معامله شد كه برای تمام افراد در این صنف‌ این معامله جای تعجب داشت .

  جنتی افزود: اینجا اجاره هر باب مغازه 2 متری ماهانه 350 تا 500 هزار تومان است.

  وی گفت: مالیات برای یك باب مغازه كوچك طلافروشی در سبزه میدان سالانه 500 هزار تومان و برای یك مغازه بزرگ 5/1 میلیون تومان است.

  وی ادامه داد:‌به طور متوسط یك باب مغازه 6 متری در محدوده سبزه میدان سالانه یك میلیون و 200 هزار تومان مالیات پرداخت می‌كند البته رشد مالیات برای سال جاری هنوز مشخص نیست.

  وی گفت:‌ 40 درصد مالیات‌ها به صورت نقدی و 60 درصد مابقی را به تدریج پرداخت می‌كنیم و البته مالیا‌ت‌ها سال گذشته 30 درصد رشد داشت اما سال قبل‌تر از آن یعنی سال 85 رشدی نداشت.

  *اینجا فروشنده ها بازنده اند
  بازار سلطانی نیز یكی از بازارهایی است كه بیشتر به فروش بدلیجات و لباس زیر اختصاص دارد و قیمت مغازه در آن نسبت به سایر بازارها از قیمت‌های پائین‌تر برخوردار است.

  بهزاد رمضانی در خصوص قیمت مغازه در این محدوده به خبرنگار فارس می‌گوید: قیمت‌ها به صورت متراژی تعیین نمی‌شود چراكه هر فردی هرچه كه دوست داشته باشد قیمت می‌دهد.

  وی ادامه داد: خرید و فروش مغازه به ندرت صورت می‌گیرد و دلیل آن هم این است كه فروشنده بازنده این معامله است چرا كه اگر مغازه خود را بفروشد دیگر نمی‌تواند مغازه‌ای با همان مشخصات خریداری كند پس كسی فروشنده نیست، حتی اگر پول بیشتری بدهید.
  وی ادامه داد: اجاره هر باب مغازه در محدوده بازار سلطانی سالانه 25 تا 30 میلیون تومان است.

  رمضانی در خصوص مالیات‌ها گفت: برخی از افراد به دلیل پرداخت نكردن مالیات حال باید جریمه دیركرد را نیز پرداخت كند اما چون در اداره مالیات آشنا ندارد نمی‌تواند این میزان را كاهش دهد.
  وی ادامه داد: ما برای یك مغازه حدودا 2 متری سالانه 400 هزار تومان مالیات می‌دهیم.

  وی گفت: همین مغازه حدود 2 متری را 300 میلیون تومان هم نمی‌فروشیم چرا كه اگر بفروشیم نمی‌توانیم جایی برای خرید پیدا كنیم.

  وی ادامه داد:‌مالكیت این واحد برای یك فردی است كه چند سالی است مرده و ورثه آنها ماهانه حدود 15 هزار تومان از ما دریافت می‌كنند

 2. 3 کاربر پست bahram.1351 عزیز را پسندیده اند .


 3. Top | #2

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  لايك دريافتي
  55
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  3,278
  می پسندم
  4,867
  مورد پسند : 427 بار در 105 پست

  Unhappy

  خوش به حال اونایی که اونجا ملک دارند ... همینطور میشینند تو خونه شون و پوله که میاد ...:-<

 4. کاربر مقابل پست Napoleon عزیز را پسندیده است:


موضوعات مشابه

 1. قیمت بچه تمساح در بازار چند؟
  توسط ویکی در انجمن حیوان آزاری
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 5th September 2015, 01:19 PM
 2. فوری : این سگ چقدر قیمت داره!!؟
  توسط mt2 در انجمن آرشیو
  پاسخ: 5
  آخرين نوشته: 22nd June 2010, 01:08 AM

Visitors found this page by searching for:

قیمت مغازه

مغازه در بازار

قيمت مغازهقیمت مغازه طلا فروشی متری چند در بازار15خرداد تهران هست بازار مغازهقیمت روز مغازهقیمت مغازه بازار فرش تهراننرخ اجاره مغازه در بازار بزرگ تهران قیمت مغازه دربازار تهرانقیمت مغازه در بازار بزرگ تهران در سال 92قیمت مغازه 92قیمت مغازه رر بازار فرش تهرانقیمت مغازه در بازار بزرگیک مغازه فروشی به قیمت صد میلیون تومان سراغ نداریدقيمت مغازه در بازارطلا تهران 92قیمت مغازه دربازارقیمت جدید اجاره مغازه در تهراناجاره مغازه در تهران به تاریخ روزقیمت مغازه طلا فروشی در بازار15خرداد تهران چند استقیمت در سبزه میدان تهرانقيمت مغازه 15 خرداد در سال 92لیست قیمت مغازه در تهرانقیمت مغازه بازاربزرگ تهران قیمت مغازهاقیمت مغازه بازار تهرانقیمت مغازه در تهران در سال 92فروش مغازه در بازار بزرگ تهرانقيمت روزمغازه در تهرانقیمت مغازه در تهرانبازاربزرگ تهرانقیمت مغازه 10 متری در تهرانخرید اینترنتی موبایل ایفون5 دربازارافغانستاناجاره مغازه در تهران چنده؟قیمت مغا زه در بازار بزرگ تهرانقيمت روز مغازهقيمت مغازه طلافروشيفروش مغازه در سبزه ميدان تهرانکرایه مغازه در بازار تهرانقيمت مغازه در سبزه ميدان تهرانکروکی بازار تهراناجاره مغازه در تهان سال 92قیمت مغازه در خرداد 92قیمت مغاره تا متراژ۱۰متر در تهراناجاره مغازه در تهران سال 92قیمت مغازه های بازار بزرگ تهراننرخ قیمت مغازه دربازارتهرانراسته آجیل در بازار بزرگقیمت هرمتر مغازه در بازار تهرانقیمت انلاین اجاره مغازه درتهران سال92قیمت سرقفلیمغازه در تهران خرداد 92اجاره در بازار سلطانی نرخ روز مغازهکروکی طلافروش های بازار تهران بازاربزرگ طلای تهرانقیمت مغازه در سبزه میدان تهرانخرید و فروش مغازه در بازار تهران در سال 92نرخ مغازه 92قیمت مغازه بازار تهران 92قیمت خشکباردر سال 92wrapperiosقیمت فرش در بازار تهراناجاره مغازه چندهاجاره مغازه درخیابان خیام تهرانقیمت مغازه در تهران چندهآخرین قیمت مغازه باب همایونقیمت مغازه باب همایونقیمت مغازه در سبزه میدانقیمت مغازه چندهقیمت مغازه در سالهای آیندهقیمت مغازه در بازارفرش تهرانhttp:persianpet.orgforumthread6602.htmlقيمت روز نرخ اجاره بهاي مغازه ها در تهرانخریدار مغازه در بازار تهرانقيمت مغازه در ابزار بزرگ تهرانقيمت اجاره مغازه دربازارتهرانمغازه تجاری اجاره درتهرانقیمت مغازه در بازار فرش تهرانکرایه مغازه بازار موبایلفروش مغازه خیام بازار تهراناجاره مغازه طلافروشی در تهرانقیمت به روز مغازه 92 قیمت معازه تهران 15خردادلیست قیمت مغازه در بازار تهران در سال ۹۲هزینه مغازه ابزارقیمت مغازه در بازار تهران سال 92 چقدر است ؟مغازه فرش در بازاراجاره مغازه کوچک در بازارقیمت مغازه سبزه میدانﺧﺮﻳﺪﻣﻐﺎﺯﻩ ﺩﺭﺑﺎﺯﺍﺭﺗﻬﺮﺍﻥاجاره مغازه 70 متری به بالاقیمت اجاره مغازه در بازار موبایل تهران در سال 92بازاربزرگ قیمت موبایلهزینه مغازه ابزار فروشیاجاره مغازه در بازار سلطانیفروش مغازه در تهران سال92قیمت اجاره مغازه در تهرانمغازه اجارهای دربازار تهرانمغازه فروشي در بازار 15 خرداد تهرانقیمت اجاره مغازه در تهران سال 92اجاره مغازه تهران سال 92

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556