نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

مدیریت الکترونیک اموال با نرم افزار Asset Manager .

This is a discussion on مدیریت الکترونیک اموال با نرم افزار Asset Manager . within the آرشیو forums, part of the کامپیوتر ، IT ، علم و فناوری category; مدیریت الکترونیک اموال با نرم افزار Asset Manager . یکی از پست‌های سازمانی که در تمام شرکت‌ها وجود دارد، پستی ...

 1. Top | #1
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  محل سکونت
  تهران/2
  لايك دريافتي
  1002
  لايك كرده
  604
  نوشته ها
  3,796
  می پسندم
  274
  مورد پسند : 11,779 بار در 3,288 پست

  پیش فرض مدیریت الکترونیک اموال با نرم افزار Asset Manager .

  مدیریت الکترونیک اموال با نرم افزار Asset Manager .


  یکی از پست‌های سازمانی که در تمام شرکت‌ها وجود دارد، پستی تحت عنوان جمعدار اموال است که فرد مسوول در این پست می‌باید اطلاعاتی دقیق از اموال شرکت یا سازمان را فهرست کرده و آنها را در اختیار کارکنان آن شرکت یا سازمان قرار دهد. همچنین در مواقعی که یکی از کارکنان قصد تسویه حساب دارد، اموال تحویل داده شده به ایشان را تحویل بگیرد یا در صورت نیاز هنگام بروز خرابی در اموال، آنها را با اموال جدید تعویض کند.
  مدیریت الکترونیک اموال با نرم افزار Asset Manager .


  این عملیات در برخی شرکت‌های کوچک به‌طور دستی انجام می‌گیرد و در صورتی‌که جابه جایی کارکنان و اموال تحویل داده شده به آنها زیاد نباشد، مشکل خاصی پیش نخواهد آمد؛ اما در صورتی که همین شرکت دارای کارکنان و اموال زیادی باشد یا حتی اموال کمی داشته باشد اما نقل و انتقال میان آنها زیاد باشد، مدیریت دستی آنها کاری وقت‌گیر و سخت خواهد بود.
  در بسیاری از این موارد چه بسا مشکلات و خطاهای زیادی نیز به‌وجود می‌آید و این‌گونه شرکت‌ها ترجیح می‌دهند هیچ‌گونه مدیریتی روی اموال خود نداشته باشند!
  اگر کمی وسیع‌تر به این موضوع نگاه کنیم می‌توانیم به سازمان‌های بزرگی همچون پادگان‌های نظامی، شرکت‌های دولتی بزرگ و حتی دفاتر روزنامه‌ها همچون روزنامه جام‌جم اشاره کنیم! آیا می‌دانید در این سازمان‌ها تمام اموال، به‌طور کامل و دقیق مدیریت می‌شوند و آیا می‌دانید در برخی از این سازمان‌های بزرگ، چندین نفر مشغول مدیریت اموال به‌طور دستی هستند و با فرم‌های دست‌نویس اموال را به کارکنان تحویل می‌دهند، از آنها تحویل می‌گیرند و….؟ این هفته قصد داریم نرم‌افزاری را به شما معرفی کنیم که تمام شرکت‌ها اعم از کوچک و بزرگ و حتی سازمان‌های بسیار بزرگ با مجموعه‌ای از شرکت‌های زیرشاخه نیز می‌توانند به کمک آن به مدیریت الکترونیک اموال خود بپردازند.
  مدیریت همه جانبه
  نرم‌افزار قدرتمند Asset Manager، ابزاری با روش کار بسیار ساده و محیط کاربری آسان است که با بهره‌مندی از چند بانک اطلاعاتی مرتب و ساده شما را قادر می‌سازد براحتی اموال موجود در شرکت یا سازمان خود را مدیریت کنید.
  به کمک این برنامه می‌توانید مشخصات کاملی از اموال موجود را در بانک اطلاعاتی برنامه به ثبت برسانید، فهرستی از سازندگان اموال را در برنامه ثبت کنید، به ذخیره تغییر و تحولات و نقل و انتقالات صورت گرفته روی اموال بپردازید، مشخصات کامل کارکنان را به ثبت برسانید، ساختمان‌ها و مکان‌های مختلفی را که اموال شما در آنها قرار گرفته‌اند مشخص کنید (به‌عنوان مثال دفتر مرکزی، کارخانه، طبقات شرکت و…)، اموال را در موضوعات مختلفی دسته‌بندی و کارکنان شرکت را نیز در گروه‌های مختلفی سازماندهی کنید.
  اطلاعات اموال
  همان‌طور که گفتیم کار اصلی این نرم‌افزار مدیریت اموال است، پس یکی از مهم‌ترین بخش‌های موجود در آن نیز بخش ثبت کالاهای موردنظر است. این بخش که باعنوان Assets در نرم‌افزار تعریف شده است به شما این امکان را می‌دهد اطلاعات کاملی را از کالاهای خود به ثبت برسانید.اطلاعاتی همچون نام، نوع، محل قرارگیری، شرکت سازنده، نشان تجاری، مدل، شماره اموال، شماره سریال، وضعیت(در حال استفاده، ذخیره در انبار، قرض داده شده و ارسال برای تعمیر)، شرایط (جدید، دست دوم، خراب)، فرد تحویل گیرنده، تاریح تحویل، تاریخ خرید، شماره فاکتور خرید، نام فروشنده، تاریخ اتمام گارانتی، تاریخ سررسید جهت بازرسی دوره‌ای یا تعمیر دستگاه، توضیحات اضافه، فایل‌های پیوست و… برخی از اطلاعاتی هستند که هنگام ثبت یک کالا می‌توانید به آنها اشاره کنید.
  اطلاعات کارکنان
  از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار، مدیریت بر کارکنان شرکت یا سازمان است. در بخش مدیریت کارکنان می‌توانید گروه‌های مختلفی را برای کارکنان تعریف و هریک از کارمندان، مهندسان و مدیران را در گروه‌های مربوط سازماندهی کنید. سپس اطلاعات دقیقی همچون نام و نام‌خانوادگی، تلفن محل کار، تلفن منزل، تلفن همراه، نشانی ایمیل، شماره کارمندی، سمت، گروه کاربری، اموال تحویل گرفته و… را به آن اختصاص دهید.
  اطلاعات فروشندگان و تولیدکنندگان
  اگر توجه کرده باشید هنگام ثبت اموال، می‌توانید اطلاعاتی همچون نام فروشنده یا شرکت سازنده محصول را نیز به ثبت برسانید. به کمک این قابلیت هر زمان که محصول شما صدمه ببیند یا به‌ هر دلیل نیاز به تماس با فروشنده آن داشته باشید، لازم نیست در اسناد حسابداری خود به‌دنبال فاکتور خرید یا اطلاعات تماس فروشنده بگردید؛ چرا که براحتی می‌توانید اطلاعات کامل فروشنده اعم از نام، تلفن تماس، نشانی ایمیل، آدرس پستی، شهر، کدپستی و… را در بانک اطلاعاتی نرم‌افزار به ثبت برسانید تا در مواقع نیاز از آن‌ استفاده کنید.
  به این ترتیب اگر تعدادی میز برای شرکت خریده‌اید و پس از یک‌سال قصد دارید به همان فروشنده، میزهایی به همان شکل سفارش دهید براحتی می‌توانید اطلاعات تماس آن را پیدا کنید و با ذکر شماره فاکتور خرید، نام محصول و دیگر اطلاعات به ثبت رسیده در نرم‌افزار، سفارش جدید خود را ارسال کنید.
  جستجوی حرفه‌ای
  اگر جزو کاربران نیمه حرفه‌ای رایانه باشید، شاید پیش خودتان بگویید انجام این کارها بانرم‌افزارهایی همچون اکسل نیز امکان‌پذیر است چرا که فهرستی از اموال، کارکنان و سازندگان محصول را براحتی می‌توان در این نرم‌افزارها ایجاد کرد. اگر شما هم به همین مورد فکر کرده‌اید کاملا در اشتباهید ؛ چرا که برگ برنده این نرم‌افزار در قسمت گزارش‌گیری و جستجوی آن به چشم می‌خورد. چرا که شما را قادر می‌سازد به هر شکلی که مایل باشید گزارش‌های موردنظرتان را از اموال در اختیار بگیرید.
  ـ تهیه گزارش از اموال تحویل داده شده به تفکیک نام کارکنان، محل قرارگیری (همچون طبقه سوم، کارخانه و…)، گروه‌های پرسنلی (همچون مدیران، واحد فنی، واحد فروش و…)، سازنده اموال، فروشنده، دسته‌بندی و…
  ـ تهیه فهرست اموالی که تاریخ گارانتی آنها به پایان رسیده یا در حال اتمام است
  ـ تهیه فهرست اموالی که تاریخ بازرسی دوره‌ای آنها فرارسیده است
  ـ تهیه فهرستی از اموال با توجه به شرایط آنها (اموال نو، دست دوم، خراب)
  ـ تهیه فهرستی از اموال با توجه به وضعیت آنها (درحال استفاده، قرض داده شده، ارسال شده جهت تعمیر و…)
  ـ ارائه گزارش کامل از تغییرات و نقل و انتقالات صورت گرفته روی یک کالای خاص، اموال موجود در یک بخش (مثلا دفتر مرکزی یا واحد فروش)، اموال اختصاص یافته به گروهی از کارکنان (مثلا مدیران ارشد)، اموال اختصاص یافته به یک فرد خاص و…
  ـ ارائه فهرست کامل کارکنان به فرمت‌های مختلف جزئی، کامل، همراه با عکس و بارکد شناسایی
  ـ ارائه فهرست کامل سازندگان و فروشندگان محصولات به فرمت‌های مختلف
  ـ ارائه فهرست کامل از اموال موجود در بخش‌های مختلف سازمان باقابلیت فیلترگذاری‌های متنوع
  ـ قابلیت جستجو به‌دنبال یک کالای خاص با استفاده از نام کالا، نام فرد تحویل‌گیرنده، نام سازنده، شماره اموال، شماره فاکتور خرید، تاریخ خرید و دیگر اطلاعاتی که از کالا به ثبت می‌رسد
  ـ قابلیت چاپ تمام گزارش‌ها و نتایج، با پشتیبانی از سرصفحه و پانویس جهت درج نام و اطلاعات شرکت به‌دلخواه
  و صدها قابلیت دیگر، برخی از مواردی است که در بخش جستجو و گزارش‌گیری این نرم‌افزار طراحی شده است و می‌تواند بیش از ۹۹ درصد خواسته‌های شما از یک برنامه کامل مدیریت اموال را برآورده کند.
  این نرم‌افزار در ۲ نسخه استاندارد و اینترپرایز قابل دانلود است که در نسخه اینترپرایز قابلیت استفاده تحت شبکه نیز وجود دارد.
  همچنین این نرم‌افزار در تمام نسخه‌های سیستم‌عامل ویندوز قابل استفاده است و از زبان فارسی نیز هنگام ثبت اطلاعات و گزارش‌گیری پشتیبانی می‌کند.
  برای دانلود نسخه محدود این نرم‌افزار می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید:
  Standard: http:‌/‌‌/‌packages.kzsoftware.com‌/‌AssetManagerStandardSetup.exe
  Enterprise: http:‌/‌‌/‌packages.kzsoftware.com‌/‌AssetManagerEnterpriseSetup.exe


  کلیه مدیران کلنیک های محترم می توانند جهت آپدیت نمودن تاپیک و یا درخواست معرفی خود در انجمن پرشین پت با ایمیل یا شماره تماس زیر در تماس باشند.
  alireza.frf@gmail.com

  09191766675

  جهت مشاهد تالار معرفی دامپزشکی های اینجا کلیک کنید
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
 2. کاربر مقابل پست Alireza عزیز را پسندیده است:


موضوعات مشابه

 1. مدیریت اموال و مخارج منزل با Kaizen Software Home Manager 3.0.3016.0
  توسط میلاد.اسدی در انجمن پخش کلیپ های روزانه
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 7th June 2013, 04:14 AM
 2. مدیریت بر رمز های عبور با Kristanix Software Password Manager Deluxe 3.822
  توسط میلاد.اسدی در انجمن پخش کلیپ های روزانه
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 5th June 2013, 06:01 AM
 3. مدیریت از راه دور سیستم های شبکه با Remote Office Manager 4.1.2
  توسط میلاد.اسدی در انجمن پخش کلیپ های روزانه
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 5th June 2013, 04:31 AM
 4. مدیریت رمز های عبور با Devolutions Password Vault Manager 3.0.1.0
  توسط میلاد.اسدی در انجمن پخش کلیپ های روزانه
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 17th March 2013, 12:44 PM
 5. مدیریت از راه دور سیستم های شبکه با Remote Office Manager 4.1.2
  توسط میلاد.اسدی در انجمن پخش کلیپ های روزانه
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 16th March 2013, 11:14 AM

Visitors found this page by searching for:

دانلود رایگان نرم افزار اموال

دانلود برنامه اموال

دانلود نرم افزار ثبت اموال

دانلود نرم افزار جمع داری اموال

انلودنرم افزارجمع دار وامین اموال

دانلود نرم افزار اموال و پشتیبانی زبان فارسی

دانلود نرم افزار اموال

دانلود نرم افزار اموال داری فارسی

دانلود نرم افزار asset manager

دانلود رايگان نرم افزار اموال

نرم افزار ثبت اموال رایگان

نرم افزار جمعداری اموال

نرم افزار ثبت اموال دانلود رایگان

دانلود برنامه تحویل اموال

دانلود نرم افزار اموال دولتي رايگان

نرم افزار اموالداری

دانلود نرم افزارسامانه ثبت اموال واثاثه

دانلود راحت نرم افزار جمعداري اموال

دانلود نرم افزار مدیریت اموال

نرم افزار فلرسی جمع داری اموال

asset management دانلود

دانلود برنامه مدیریت اموال

دانلود نرم افزار جمعداری اموال

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت اموال رایانه ای

نرم افزار فارسي جمعداري اموال

نرم افزار جمعداري اموال

سیستم اموال رایگان

دانلود نرم افزار ثبت مشخصات پرسنل

IT Asset Management

دانلود نرم افزار ثبت اطلاعات پرسنل

نرم افزار ثبت اموال

نرم افزار اموال دولتي

دانلود نرم افزار فارسی مدیریت اموال

جمعدار اموال نرم افزاراموالداریدانلودنرم افزارمدیریت اموالit asset manage دانلود فارسیدانلود رایگان برنامه جمعداری اموالدانلودنرم افزارثبت اطلاعات پرسنلیدانلودرایگان نرم افزار اموالنرم افزار ثبت اطلاعات کارکنانhttp:persianpet.orgforumthread81253.htmllangid=8نرم افزار مديريت اموال رايگاندانلود جمعداری اموالنرم افزار جمع دار اموالدانلودنرم افزار اكسلي جمعدار اموالدانلود رايگان نرم افزار فارسي ثبت مشخصات كاركنانويژگي هاي نرم افزار جمعداريدانلود نرم افزار جهت مدیریت جمعداردانلود نرم افزار اموال و پشتیبانی زبان فارسی رایگاننرم افزاررایگان اموالدانلود رایگان آسان نرم افزار اموالدانلود رایگان نرم افزار اموال دارينرم افزار جمعداري اموال رايگاندانلود نرم افزار برنامه اموالدانلود نرم افزار فارسی شماره ثبت اموالدانلود ‌رايگان ‌برنامه‌ جمعداري‌ اموالدانلود رایگان نرم افزارفارسی جمعداریدانلود رايگان نرم افزار اموال فارسيدانلود رایگان مجانی نرم افزار جمعداری اموال نرم افزار مدیرت کارها برای کارمندان و مدیران فارسی رایگان نرم افزار مدیریت اموال فارسیمدیریت اموال برنامه رایگاننرم افزارفارسی مخارج منزلنرم افزارفقط فارسی ثبت اموالدانلود نرم افزارفارسی ثبت اموالدانلودنرم افزاررایگان اموالدانلود رایگان نرم افزار فارسی تهیه صورت اموال و دارایی هادانلود نرم افزار اموال به زبان فارسیدانلود رایگان برنامه ثبت اموال دولتی برنامه ثبت مشخصات کارمنداننرم افزار جمع داری اموال رایگانسیستم اموال داری الکترونیک نرم افزاردانلود رایگان نرم افزار جمعداری اموالدانلود رایگان نرم افزار ثبت اموال فارسیپست اموالبرنامه اموال داری فارسیدانلود رایگان جمعداردانلود نرم افزار رایگان انبارداریدانلودنرم افزاراموالدانلود نرم افزار جمعدار اموال فارسیدانلود نرم افزار فارسی مدیریت اموال رایانه ایبرنامه اموال شرکتیدانلودرایگان نرم افزار ثبت اموال فارسیدانلود رایگان نرم افزار it asset managementبرنامه سيستم اموال تحت اكسسدانلود نرم افزار ثبت اموال و مشخصات رایانهدانلود نرم افزار رایگان سامانه مدیریت اموال رایانه اینرم افزار ثبت اموال فارسیدانلود رایگان نرم افزار مدیریت اموالنرم افزار فارسی ثبت اطلاعات پرسنلی دانلود رایگاندانلود رایگان نرم افزارجمع داری اموالدانلود رایگان نرم افزارا جمعداری اموالدانلود نرم افزار سیستم اموال و انبار دولتیبهترین نرم افزاررایگان مدیریت اموالنرم افزار Asset Management Systemدانلودرایگان نرم افزار اطلاعات کارکنان نظامیدانلودبرنامه اموال اموال دولتی دانلود برنامهدانلود نرم افزار ثبت مشخصات کارکنان

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557