نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

This is a discussion on تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک) within the رسوم و باورهای نادرست forums, part of the تالار حمایت از حقوق حیوانات category; 'times new roman', times, serif در ابتدا از تمامي افرادي كه در زندگي خود به نوعي سگي يا سگ هايي ...

 1. Top | #1

  کاربر موثر

  کاربر موثر


  حیوان خانگی
  فنچ
  محل سکونت
  hamedan
  لايك دريافتي
  238
  لايك كرده
  307
  نوشته ها
  393
  می پسندم
  617
  مورد پسند : 1,431 بار در 350 پست
  حالت من :
  My Mood
  Angry
  نوشته های وبلاگ
  4

  پیش فرض تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  'times new roman', times, serif

  در ابتدا از تمامي افرادي كه در زندگي خود به نوعي سگي يا سگ هايي را مورد آزار و شكنجه قرار داده اند ، مي دهند و در آينده هم اين كار وقيحانه را انجام خواهند داد و يا آنها را به قتل مي رسانند و يا اصلاً بدون دليل از وجود آنها بي زار هستند ، سوال هايي مي كنم كه فقط كمي وجدان بيدار مي خواهد كه پاسخ اين سوال ها را بدهند. چون در ايران، سگها از طرف مسلمانان مورد بي حرمتي قرار مي گيرند بنابراين مخاطب اين مطلب ايرانيان مسلمان مي باشد.

  ·
  سوال : خانم و آقاي ايراني مسلمان ، بنا به اعتقاد دين خود يعني اسلام ، شما را چه كسي خلق كرده است؟

  · پاسخ : با استناد به دين اسلام ، پروردگار يكتا همگي انسانها را آفريده است.
  · سوال: حيوانات و گياهان را چه كسي آفريده است؟
  · پاسخ : همان خدايي كه ما، انسانها را آفريده ، خالق همه ي موجودات زنده در اين سياره مي باشد.
  · سوال : آيا سگ ها را هم خداوند يكتا آفريده است؟
  · پاسخ : بله
  · سوال: آيا در دستورات ديني و كتاب مقدس ( قرآن) مسلمانان كه وظيفه ي هرايراني مسلمان معتقدي است كه براي يكبار هم شده بدرستي معني پارسي آنرا بخواند، آيه اي آمده است كه خداوند ، دستور داده سگ ها را شكنجه دهيد، سنگ بزنيد، گوش هايشان را ببريد، به جنگ با يكديگر بيندازيد ، بچه هايشان را با كوبيدن بيل روي سرهايشان بكشيد ؟
  از 90 درصد ايراني هاي مسلمان كه اين سوال پرسيده مي شود، هيچ كدام جواب درستي نمي دهند. آنهايي كه كينه ي بي دليل نسبت به اين حيوان بي همتا در قلب هاي سياهشان دارند، بدون هيچ مدرك و سندي مي گويند بله در كتاب خداوند گفته با سگ اين كار را كرد چون نجس هست. براستي اين افراد ناآگاه و بي خرد چرا حتي به ديني هم كه اينقدر سنگش را به سينه مي زنند اينگونه خيانت و توهين مي كنند. اگر خود را مسلمان دو آتيشه مي دانند حداقل براي يكبار هم شده به كتاب مقدسشان رجوع كنند و بفهمند كه خداوند به آنها چه گفته. آيا وقتي اين گونه بدون هيچ ابايي ، در روز روشن در كتاب آسماني شان، قرآن تحريف مي كنند مستحق مجازات بنا به دستورات ديني شان نيستند؟
  آقا و خانم مسلمان ايراني كه بدون هيچ گونه مطالعه حتي در زمنيه دين و مذهب خود و بدون هيچ گونه وجداني هر گونه چرت و پرتي را با جان و دل مي پذيريد، همان خدايي كه 24 بار در شبانه روز جلويش دولا و خم مي شويد، هيچ گاه هيچ كدام از مخلوقاتش را نجس نيافريده است چون نجاست، آفريده ذهن معيوب و سخيف بعضي از انسانها مي باشد. خداوند هر موجودي را بنا به دلايلي در اين كره خاكي آفريده است و شما و ديگران كوچكتر و بي ارزش تر از آن مي باشيد كه بخواهيد در كار خداوند بزرگ دخالت كنيد و براي مخلوقاتش تصميم بگيريد. نه سگ و نه خوك و نه ديگر حيوانات زيباي خداوند هيچ كدام نجس نيستند و همگي آنها مثل تك تك شما حق زندگي در اين سياره را دارند. خداي همه ي ما موجودات يكي مي باشد . اگر قرار باشد اين حيوانات زيبا و منحصر بفرد ، تنها به دليل اينكه شما ، از آنها خوششتان نمي آيد و با توهين به خداوند آنها را نجس مي خوانيد اينگونه كشتار شوند، بدانيد كه روزي خواهد رسيد كه آه و نفرين اين زبان بسته ها دامن تك تك شما را خواهد گرفت. راستي اگر واقعاً معناي نجاست را بخواهيد در موجودي پيدا كنيد و بيشتر درك كنيد، به خوني كه در بدن تان جاري است مراجعه كنيد، پس اگر خون را نجس مي خوانيد، بدانيد كه خودتان هم نجس هستيد چون به گفته ي خودتان، خون جزو نجاست مي باشد. ذهنتان را به خوبي ها و پاكي ها سوق دهيد. وا‍‍ژه ي نجاست را براي هميشه از ذهنتان بيرون كنيد. حيوانات همگي زيبا و قابل احترام هستند. همان گونه كه شما براي بچه هايتان دلواپس مي شويد و آنها را جگر گوشه هايتان مي دانيد، حيوانات نيز بچه هايشان را همانند شما به سختي بدنيا آوردند و جزئي از وجودشان مي دانند . با كشتن بچه هايشان، قلب هايتان را بيشتر و بيشتر به سوي تاريكي و رذالت پيش مي بريد. كمي از خرد و عقل خود استفاده كنيد و حرف هر كسي را قبول نكنيد. براي يكبار هم شده به پارسي، كتاب قرآن را بخوانيد. سوره كهف را براي بچه هايتان بخوانيد كه چگونه خداوند از بين اين همه حيوان، سگ را همنشين بهترين ياران خداپرستان به مدت 309 سال كرد.

  بيماري هاري تنها در سگها وجود ندارد در بسياري از حيوانات ديگر نيز وجود دارد و بدانيد كه اگر سگ نگون بختي اين بيماري را داشته باشد برخلاف تصور عام ، ظرف چند روز ميميرد و در اين مدت نيز به شدت از انسانها فراري مي باشد. در ضمن سالهاست برخلاف دروغ هاي راديو و تلويزيون ايران، اين بيماري در كشور از بين رفته و تعداد انگشت شماري از اين بيماري گزارش شده است كه آن هم دليلش حتماً سگها نيستند. اگر به كشورهاي مسلمان و غير مسلمان ،تشريف ببريد و يا از آنهايي كه رفته اند بپرسيد ، همگي آنها خواهند گفت كه سگها آزادانه در خيابان ها و كوچه هاي آنها زندگي مي كنند و مردم هم آنها را حمايت مي كنند. آيا آنها مسلماني نمي كنند و شما فقط مسلماني مي كنيد. كمي افكارتان را نسبت به اين حيوان زيبا و ديگر حيوانات تغيير دهيد. آنها با ما كاري ندارند، ما نيز با آنها كاري نداشته باشيم. باور كنيد اين مايه شرم و خجالت است كه مردم ما اينقدر روحيه خشن و حيوان ستيزي شان رشد كرده است و از كودكي بچه هايشان را از حيوانات مي ترسانند و بدين ترتيب ديوار محكمي بين دنياي زيباي طبيعت و زندگي خودشان مي كشند. به اين دلايل مي باشد كه وضعيت محيط زيست كشورمان اينگونه اسف بار و دردناك مي باشد. اين افراد حيوانات ستيز براحتي زباله هاي خود را در كنار درختان هزار ساله جنگلهاي ايران مي ريزند، آبهاي رودخانه ها و درياچه ها را آلوده مي كنند، مثل وحشي هاي خونخوار به شكار بي رحمانه حيوانات در حال انقراض اين سرزمين مي پردازند. مطمئن باشيد هرچقدر خوي خشونت و بي رحمي در قلبهاي شما بيشتر شود، به ضرر خودتان تمام مي شود و تعداد افرادي كه به كودك آزاري، تجاوز، قتل و آزار و اذيت همنوعان خويش مي پردازند روز بروز در ايران زمين بيشتر مي شود. چون انساني كه آزارش به هيچ موجودي نمي رسد صد در صد آزارش به هيچ همنوع خودش نيز نمي رسد.

  عدم خشونت به والاترين اخلاق مي انجامد كه هدف كل تكامل است. مادام كه از آزار رساندن به تمام موجودات ديگر دست برنداشته ايم، وحشي هستيم.
  توماس اديسون


  رفتار مردم دنيا با حيوانات مظلوم و بي دفاع اين گونه است و در عكسهاي بعدي رفتار وحشيانه مردم ايران را با اين حيوانات بي نظير را مي بينيم كه واقعاً قبيحانه و دور از اخلاق است.
  چرا اين روحيه ي زيبا و قابل ستايش نبايد دربين مردان ايراني باشد؟ اگر اين توله سگ گير سربازان ايراني مي افتاد خودتان تصور كنيد چه بلاها كه سرش نمي آوردن

  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  در همه شهرهاي ايران، سگهاي بي گناه را فقط به جرم سگ بودنشان، اسير مي كنند و به روشهاي وحشتانك و دردناكي مي كشند.
  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)
  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  واقعاًچطور يك انسان مي تونه اينقدر بي رحم وقبيح باشه كه جون يك بچه رواينگونه بگيره. تمامي اين روشهايي كه براي كشتن سگها بكار برده مي شوند دردناك وزجرآوراست.ازتزريق سم تو رگ بگيريد تا آمپول هوا.واقعاً حق اين مردم ايران چي هست؟آيا اين وضعيت اسف باري كه داريم بخاطراين همه ظلم و ستمي كه به حيوانات خداوندمي كنيم نيست؟باوركنيد كه هست.هيچ كجاي دنيا اين صحنه هاي دردناك كشتاربي دليل وبي منطق سگهارا نمي بينيد.مگر اين دنيا تنها محل زندگي انسانهاست.پس خداوند بيجا كرده كه سگها و ساير حيوانات راآفريده كه انسانها اينگونه خودشان را به زحمت بياندازند براي كشتن آنها.

  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  من قويا احساس مي كنم كه پيشرفت معنوي در مرحله اي ايجاب مي كند كه از كشتن جانداران ديگر براي ارضاي نيازهاي تني خود دست برداريم .

  ماهاتما گاندي

  تنها دليل كشتن سگها در ايران(حاوی تصاویر وحشتناک)

  هنوز در اين سرزمين تاريك، نقطه هاي نوراني وجود دارد كه قلبهاي پاكشان براي دفاع و حمايت از شما حيوانات مظلوم اين سرزمين بتپد و با تمامي سختي هايي كه به آنها نيز روا مي شود براي كمك به شما جان و زندگي خودشان را وقف كنند.
  يك آمار كلي از كشتار بي رحمانه سگها در ايران در ليست اين سايت ______?? ______?? ______?? ?? ______?? را مشاهده كنيد. ننگ بر ما ايرانياني كه اينگونه به گسترس و خونريزي و كشتار و بي رحمي دامن مي زنيم.

  kkiiaannaa.blogfa.com
  ویرایش توسط ToOoTi : 7th February 2014 در ساعت 03:40 PM
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

 2. 10 کاربر پست marie عزیز را پسندیده اند .


 3. Top | #2

  کاربر تازه آشنا

  کاربر تازه آشنا


  لايك دريافتي
  0
  لايك كرده
  0
  نوشته ها
  11
  می پسندم
  0
  مورد پسند : 2 بار در 2 پست

  پیش فرض

  به خدا نمیدونم اینها چه موجوداتی هستند که با حیوان زبون بسته این کارها را میکنن .البته در کشوری که اسیدپاشی کار بیجوابشون شده ،نمیشه توقع داشت با حیوان درست رفتار کنند

 4. کاربر مقابل پست jiko عزیز را پسندیده است:


 5. Top | #3

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  حیوان خانگی
  گربه
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  823
  لايك كرده
  4
  نوشته ها
  701
  می پسندم
  10,664
  مورد پسند : 1,273 بار در 508 پست

  پیش فرض


  کاربر محترم marie
  با تشکر از زحمت بسیار زیادی که برای تهیه این مطلب تاثیر گذار کشیدید …
  با نقطه نظرات و مطالب شما کاملاً موافقم … قلباً می‌پذیرم … زیرا واقعیاتیست انکار ناپذیر … .
  قصد داشتم به نکته نکته مطالب شما پاسخ بدهم ، امّا مقدار آن چندین برابر نوشته‌های شما می‌شد و از حوصله خوانندگان خارج .
  نوشته‌های شما باعث شد که من نیز مکنونات قلبی خودم را به رشته تحریر درآورم .
  اشتباه بزرگی رخ داده است … شما مخاطبان خود را به درستی انتخاب نکرده‌اید . مخاطبان سوالات شما مسلمانان نیستند … زیرا هیچ مسلمان واقعی به نحوی عمل نمی‌کند که مورد چنین پرسشهایی واقع شود .
  سید جمال الدین اسدآبادی در سفرنامه فرنگ خود چنین نتیجه گرفته است : در غرب ، اسلام دیدم ولی مسلمان ندیدم و در شرق مسلمان دیدم ولی اسلام ندیدم .
  متاسفم … من بعد از ۵۰ سال زندگی خودم را شایسته عنوان مسلمان نمی‌بینم و همواره خود را مسلمان زاده دانسته‌ام ، زیرا حداقل از خجالتهایی که این به اصطلاح مسلمانان فقط ظاهری باید بواسطه این اعَمال زشتشان بکشند ، در امان خواهم بود .
  به نظر من ؛ مسلمانی به نماز و روزه و حج و مسجد و منبر نیست … مسلمانی به عمل است و البته عمل صالحه و نیک . مسلمان باید که گفتار نیک ، پندار نیک و کردار نیک داشته باشد … ولی آیا ما اینچنین هستیم ؟
  زیبا گفته است ؛ یکی از امامان این مسلمانان … مسلمان نیست کسی که صبح ، هنگامی که از خواب برمی‌خیزد ، به فکر برادر مسلمانش نباشد .
  زمانی که من مسلمان نامیده میشدم … این حدیث را برای به شخص به ظاهر مسلمانی خواندم ، او پس از شنیدن این حدیث ، به حالت تمسخر و مزاح گونه‌ای گفت : البته که ما هر روز به فکر برادر مسلمانمان هستیم … به این فکر هستیم که : امروز چگونه جیبش را بزنیم … چگونه سر او کلاه بگذاریم … و خزعبلاتی از این دست .
  عجب صبری خدا دارد …
  من ایمان دارم … آنچه که بر سر ما می‌آید … از کمی باران و برف و تمام مسائل و مشکلاتی که همه ما با انواع کوچک و بزرگ آن دست به گریبانیم ، بازگشت انعکاس کردار ما به خودمان است . چگونه میشود : کارگری از فرط بیکاری و استیصال ابزار دست آمری ( آمر به معنای دستور دهنده ) شود و جان توله سگی را به ظلم بگیرد و بعد با آسودگی خیال دستمزدش را بگیرد … نان بخرد و بر سر سفره خانواده‌اش ببرد … و بعد وقتی که پسرش معتاد شد … دخترش به هرزگی رفت … زنش خیانت کرد و خودش به بیماری صعب‌العلاج دچار شد … فریاد بزند چرا ؟
  البته آن آمر هم جای خود را دارد … او هم دچار بدبختی‌هایی از این دست خواهد شد … البته چه بسا دچار شده‌است ولی خود خبر ندارد از کجا و چرا ؟
  من برای اکثریت آحاد مردم جامعه‌ام متاسفم … حیوان ستیزی را از بچگی به کودکانشان آموزش می‌دهند و … صحبت زیاد است … باقی بماند .
  با پوزش از طولانی شدن نوشته‌هایم .
  ما باید از آدم بودن بسوی انسان شدن کوچ کنیم ... باید .

 6. کاربر مقابل پست Iravani عزیز را پسندیده است:


LinkBacks (?)


موضوعات مشابه

 1. خیلی خیلی خیلی مهم؛ همه باید به اشتراک بذارید(حاوی تصاویر وحشتناک)
  توسط ویکی در انجمن تالار دادخواست و پتيشن براي حيوانات
  پاسخ: 77
  آخرين نوشته: 22nd November 2014, 02:36 AM
 2. کورس آق قلا (حاوی تصاویر دلخراش)
  توسط fibo در انجمن حیوان آزاری
  پاسخ: 9
  آخرين نوشته: 20th January 2013, 05:23 PM
 3. پاسخ: 7
  آخرين نوشته: 5th June 2012, 05:02 PM
 4. پاسخ: 6
  آخرين نوشته: 4th June 2011, 04:13 PM
 5. 10 سال حبس به*دليل كشتن يك توله سگ
  توسط ص.ترهنده در انجمن آرشیو
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 9th June 2008, 04:33 PM

Visitors found this page by searching for:

تصاویروحشتناک

سگهای ایرانی

علت کشتار سگ ها با سم

جنگ سگ خارجی

كشتاربي رحمانه حيوانات

تصاویرترسناک

شکنجه سگ ها در چین

كشتاربي رحمانه حيوانات وحشي

تصاویر سگها

کشتار

جنگ سگ وحشی وگراز

نبرد حیوانات وحشی و کشتار

جنگ سگ هاي وحشي فقط عكس

جنگ سگ های ایرانی

فىلم كشتن سگ در اىران

شکنجه سگ در چین

کشتن حیوانات فیلم

سگ تنها

تصاویر کشتن حیوان

کشتار سگ

تصاوير کشتن حيوانات

تصاویر وحشتناک درایران

تصاوير كشتن حيوانات

کشتن وحشیانه سگ

کلیپ سگ وحشتناکدليل كشتن سگکلیپ کشتن حیوانات در ایرانگرگ بیابانفیلم نبرد سگهای ایرانیوحشتناک کشتنكشتن سگ خارجيسم کشتن سگهای وحشیکشتن سگ وحشیتصاویر جنگ سگ در ایرانسم کشتن سگکشتارسگهادرایرانسگ هاي وحشتناكعكس هاي وحشتناك ايرانتصویر کشتن سگکشتن وحشتناکجنگ سگها در ایرانکشتن بی رحمانه ی حیواناتتصاویرجنگ سگهاجنگ سگ های وحشیجنگ سگهای خارجیسگ وحشتناكکلیپ سگهای ایرانیعكس سگ در ايرانفیلم جنگ سگها در ایرانلیست سگ های همنشین انسانوحشی ترین سگ ایرانسكهايه وحشيجنگ سگ ها در ایرانفیلم کشتار سگها در چینفیلم جنگ سگ های خارجیانواع كشتن حيوانتصاوير وحشتناك حيواناتجنگ سگهای خارجی جدیدكليپ كشتن حيواناتگشتن انسان بی گناهسم مخصوص جهت کشتن خرگوش کشتار های ترسناک سگ گراز ایرانیفیلم از کشتن حیوانات در چینسم جهت كشتن سگفیلم جنگ سگهای خارجیكشتنعكس كشتن حيواناتفیلم جنگ سگ های ایرانیتصاویر شکنجه حیوانات در چینانواع سموم کشتن سگسموم کشتن سگکشتن گراز به روش وحشیانهسگ ایرانی وحشیتصاویر وحشی ترین سگ هاسگهاي وحشتناكتصاوير وحشتناکكليپ كشتاربي رحمانه سگها در چينتصور از سگهاكشتن حيوانات درچيننبرد سگ هاشکنجه حیوانات درچینکشتار سگ هانبرد سگهای خارجیفیلم کشتار بیرحمانه حیوانات وحشینبرد سگ و گرگروش کشتن سگ بیمارسگهاي ايرانيتصاویر کشتن در ایرانسگهادرایرانکلیپ کشتن حیوانفیلم جنگ وحشتناک سگکشتن بی رحمانه سگ هاانواع سم برای کشتن سگهاسگ گله ایرانیکشتن حیوانات در جهانکشتن سگ بیرحمانهعكس هاي خيلي وحشتناك از شكنجه حيواناتکلیپ زنده کشتن سگهابهترین سم برای سگ کشتن

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556