نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree3Likes
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 2 Post By مخملک
 • تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) 1 Post By مخملک

کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان

This is a discussion on کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان within the ارشیو forums, part of the تالار حمایت از حقوق حیوانات category; حتماً تا بحال انگشت یکی ازدستانتان بوسیله کارد میوه خوری بریده ومنجر به خونریزی جزئی از ناحیه بریدگی پوستتان شده ...

 1. Top | #1

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  حیوان خانگی
  گربه
  محل سکونت
  سمنان
  لايك دريافتي
  282
  لايك كرده
  238
  نوشته ها
  988
  می پسندم
  915
  مورد پسند : 1,280 بار در 623 پست

  پیش فرض کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان

  حتماً تا بحال انگشت یکی ازدستانتان بوسیله کارد میوه خوری بریده ومنجر به خونریزی جزئی از ناحیه بریدگی پوستتان شده است. شاید همان روز، این جراحت جزئی بهبود یابد و شاید چندین روز شما را آزار دهد.در بعضی از مواقع هم ،که بریدگی های شدید همراه با خونریزی و درد فراوان همراه باشد، از آن به بعد هرگاه چشمانتان به هر وسیله برنده و تیزی می افتد، ناخودآگاه یاد آن درد و عذاب ناشی از بریدگی پوستتان می افتید و آنقدرازآن وسیله ها ترس واضطراب دارید که نمیتوانید حتی به آنها نگاه کنید. این مورد برای هر کدام از ما انسانها، در طول زندگیمان یکبار یا چندین بار اتفاق افتاده است و همه ی ما از وقوع این حادثه هامی ترسیم.
  حال تصور کنید که هر روز در ساعت های خاصی و شاید هم درهر لحظه که برایتان تصمیم گیری شود، انگشت دست شما را می برند و شما مجبورید هر روز این درد و خونریزی های روزانه را تحمل کنید و زندگی درواقع برایتان شبیه به جهنمی تاریک و دردناک می شود. این حال و روز، حال و روز حیوانات آزمایشگاهی است. حیواناتی که از لحاظ درک احساسات با من انسان و شمای اشرف مخلوقات هیچ تفاوتی ندارند.آنها نیز درد و شکنجه را به خوبی من و شما درک می کنند و از خونریزی و دردهای ناشی از سوختگی ، بریدگی، شکستگی های اعضای بدن وحشت و هراس دارند. آنها نیز از وجود دردهای جراحات بدن خود مانند من و شما فریاد می زنند، جیغ می کشند، آه و ناله می کنند، اما به زبان خودشان.خودخواهی ما انسانها به حدی است که برای پیشرفت علم پزشکی، تولیدات دارویی ، بهداشتی، مسائل اتمی ،هسته ای، کشاورزی و هر درد بی درمان دیگری ، از خودمان مایه نمی گذاریم و با زورگویی و بی رحمی حیوانات را اسیر و اجیر خود می کنیم و با وقاحت و شقاوت تمام، روی بدن معصوم این جانداران، انواع و اقسام آزمایشهای دردناک و زجر آور و منجر به مرگ را انجام می دهیم. بدون آنکه فریاد و جیغ های آنها را بشنویم، گریه ها و بی قراری های آنها را ببینیم. با کمال پرویی ،این حق را به خود می دهیم که برای درمان بیماریهای ناعلاج همنوعان خود، زیبا کردن خویش توسط محصولات شیمیایی آرایشی و بهداشتی و ... حیوانات را فدای خود کنیم.


  افراد زیادی را می شناسم که آنقدر از سوزن سرنگ هراس دارند که حاضر نیستند برای یکبار هم که شده برای درمان یک سرماخوردگی ساده، درد جزئی سوزن سرنگ را تحمل کنند.تصور کنید که جای یکی از این حیوانات بی دفاع باشید که مجبورید هرروز بدون هیچ دفاعی از خود، انواع سوزن های دردناک و مواد شیمیایی سوزاننده را تحمل کنید.


  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان


  فریادها و جیغ های این حیوانات را چه کسی می شنود؟

  باورکنید،همین موشهایی که اینقدرازآنها می ترسید وانزجاردارید، ازکوچکترین جراحت ممکن عذاب میکشند،چرا فکرمی کنید بایداین حیوانات شکنجه و کشته شوند تا شما و فرزندانتان زندگی راحت تری داشته باشید.بهای این آسایش وآرامش شما،به قیمت ازدست دادن جان این حیوانات است.
  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان

  موشهای بیچاره را بصورت زنده با دست و پای بسته شده تشریح می کنند.
  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان


  جالب این است که در طول این چند صد سال تحقیقات بشروشکنجه وکشتار بی رحمانه میلیون ها حیوان بی دفاع، هنوز که هنوزه قادربه درمان بیشتر بیماریها نیستیم وهر روز با کشف یک دارو برای درمان یک بیماری، بیماری دیگری سراز تخم درمی آورد و با یک شبیخون، انسانها را مورد حمله قرار می دهد. بحث آزمایش بر روی حیوانات درروزگاران قدیم، در اینجا جای بحث ندارد. سخن من بیشتر در مورد تحقیقات علمی درقرن حاضرمی باشد. دانشمندان دردوران گذشته به لحاظ کمبود امکانات و تجهیزات برای تحقیقات علمی خود، برروی حیوانات،آزمایشها وتحقیقات گسترده ای می کردند، برای آموزش دروس تشریحی به دانشجویان خود ، حیوانات را زنده زنده یا بیهوش، کالبد شکافی می کردند ، اعضای داخلی بدن آنها را به آنها نشان می دادند و عمل های جراحی مختلف روی آنها انجام می دادند.



  میمون های بدبخت، تنها به لحاظ شباهت کالبد فیزیک بدنی شان به انسانها، انواع آزمایشهای هولناک و دردناک را درآزمایشگاه های خوفناک انسانها، شب و روز تحمل می کنند.نمی دانم آیا آگاه کردن مردم ازاین جریانهای هولناک، جنبه احساساتی دارد؟!!! آنقدر خودخواه شده ایم که احساسات خود را نیز مخفی می کنیم.بیشترمخاطبین بنده، من را فردی افراطی دراحساسات خطاب میکنند،خواهش میکنم برای این اعمال بی رحمانه و وحشیانه به بهانه ی پیشرفت علم، توضیحات توجیهی نیاورید.

  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان

  این عکسها بصورت پنهانی توسط حامیان حیوانات از آزمایشگاه های مخوف حیوانات گرفته شده است.
  واقعاً تکان دهنده و زجر آور است.
  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان


  فقط یک لحظه تصور کنید جای این حیوانات درون محفظه های شیشه ای باشید، دست و پاهای شما را می بندند، درون ریه های شما مواد شیمیایی وارد می کنند و شما بناچار این مواد را بدرون بدن خود می فرستید وساعت ها به همین شکل شکنجه می شوید و در نهایت یا بتدریج با زجر فراوان می میرید و یا شما را برای آزمایش های بعدی آماده می کنند.

  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان

  مانند زندانیان،روی پوست بدن این حیوانات شماره یا کدی نوشته میشود، تنها برای راحتی کارشان


  بیشتر داروها و مواد بهداشتی کودکان بر روی بچه های حیوانات تست می شود. عذاب آور است. تصور کنید روی پوست بدن بچه شما مایعی بریزند که جیغ و داد او، همه جا بلند شود. نگویید اگراین مواد روی این حیوانات آزمایش نشود، با چه تضمینی آنها را مصرف می کردید. باید بجای آزمایش کردن روی این حیوانات، از فنون دیگری استفاده شود




  در همین دانشکده دامپزشکی تهران و سایر شهرهای ایران سگها و گربه های بدون صاحب، روزانه توسط دانشجویان رشته دامپزشکی تشریح می شوند. تا چه زمانی ،حیوانات مظلوم می بایست قربانی آموزش و یادگیری انسانها شوند؟!!! علم آنقدر پیشرفت کرده است که بجای سلاخی کردن این حیوانات بیچاره، بدل آنها را ازمواد مصنوعی ساخته( منظورم مانند عروسک های زنده نمی باشد) و آنها را تشریح کنند.به امید آن روز

  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان

  آیا این سگ ، آفریده شده است که اینگونه بدن او را سلاخی کنیم به بهانه ی پیشرفت علم !!! آیا راه دیگری برای تحقیقات علمی بجز سلاخی کردن این زبان بسته ها وجود ندارد؟



  آیا تا به حال با خود فکر کرده اید بعد از انجام این تست ها و آزمایشات وحشتناک بر روی حیوانات اجساد آنها به چه مصرفی میرسد (البته در مورد این مملکت خبری ندارم و منظورم کشورهای متمدن تر است). اجساد شکنجه شده و مملو از میکروبها و مواد داروئی و مخدر گوناگون حیوانات کشته شده در لابراتوارها اغلب برای تولید غذای حیوانات فروخته میشوند.باقیمانده اجساد عفونی و فاسد حیوانات توسط لابراتوارهای پولدار معمولا" سوزانده میشود ولی درلابراتوارهائی که بودجه اینکار را ندارند به یک پیمانکار دارای مجوز تحویل میگردد که پیمانکار مذکور انرا به بعضی از کارخانه های تهیه غذای حیوانات تحویل میدهد. بیشتر لابراتوارهای دانشکده ها باقیمانده حیوانات تست شده را به این پیمانکاران تحویل میدهند چون دارای دستگاههای گرانقیمت سوزاندن اجساد نیستند.
  برای مثال دانشگاه ایلینویز و دانشگاه اوکلاهاما هر دو اجساد حیوانات را به پیمانکاران تحویل میدهند و اینطور که خود در وب سایت قید کرده اند پیمانکاران اجساد تمام حیوانات را (به غیر از سگ و گربه) تحویل میگیرند و به کارخانه های تولید کننده مواد غذائی حیوانات تحویل میدهند. فکرش را بکنید بی وجدانی تا چه حد؟ مردم باید غذاهای کنسروی حاوی انواع مختلف ویروس های بیماری زا و داروهای کشنده و امپول های کشنده و مواد مخدر را به خورد حیوانات خود بدهند. سال گذشته یکی از کارخانه های تولید مواد غذائی حیوانات در چین باعث مرگ هزاران حیوان خانگی شد. درکشورخودمان هم اخیرا" شروع کرده اند به تولید یک نوع غذای کنسروی و خشک برای حیوانات که خدا میدونه از چی درست شده که حتی گربه های کوچه هم لب به آن نمیزنند.
  در دنیاز امروز تعداد بسیاری از دانشمندان، پزشکان و موسسات تحقیقاتی معتقدند که تغییر روش دادن تحقیقات و استفاده از متدهای غیر از آزمایش روی حیوانات میتواند نقش بسیار مهمی در پیشرفت های پزشکی / عملی داشته باشد.
  برای مثال آزمایش 85 نوع واکسن متفاوت برای بیماری ایدز که روی حیوانات جواب مثبت داده بود برروی انسان هیچ تاثیری نداشت. تمام تست های موفقیت آمیز انجام شده بر روی حیوانات در رابطه با حمله های قلبی و مغزی و بیماری دیابت.. در انسان بدون تاثیر گزارش گردید. Vioxx (یک نوع داروی ضد التهاب )برر وی 6 گونه مختلف حیوان با موفقیت اثر گداشت ولی برای انسان بسیار خطرناک و کشنده گزارش گردید.
  پادتن TGN1412 روی 500 میمون اثر مثبت داشت در صورتیکه بعد از آزمایش روی 6 داوطلب انگلیسی در سال 2006 آنها را در خطر مرگ قرار داد. آسپرین باعث سقط جنین در 8 نوع مختلف حیوان گردید در صورتیکه روی جنین انسان اثر منفی نگذاشت.
  درحال حاضر در موسسه ملی سرطان از سلولها و بافت های انسانی برای تست مداوای سرطان و همچنین ایدز و کشف و یافتن مسمومیت های داروئی استفاده میشود و جایگزینی تست های حیوانی با متد ویترو بسیار توصیه میگردد.
  درضمن مدافعین حقوق حیوانات در کشورهای پیشرفته با محققین برخوردهای شدید مینمایند و بهمین دلیل تعداد داوطلبین مشاغل آزمایشگاههای حیوانات بشدت رو به کاهش است.
  جالب این است که بدانید،این بشر خودخواه و بی رحم به همنوعان خویش نیز رحم نمی کند، در کنار آزمایشگاه های حیوانی، آزمایشگاه های انسانی نیز دایرمی باشد که درآنها، انواع داروها ومواد شیمیایی را هم روی حیوانات وهم روی انسانها آزمایش می کنند. این انسانها بیشتر از کشورهای در حال توسعه و جهان سومی (درجه ای از جهان که اروپاییان از خود متشکر بر روی بقیه ملل گذاشته اند)به درون این آزمایشگاه های مخوف و مرگبار آورده می شوند ودرنهایت بعد از مرگ های دردناک ، برای رد گم کردن و نیست شدن آنها برای همیشه ،سر از کوره های آتش و یا گورهای دسته جمعی درمی آورند. پس فکرنکنید که همنوعان دانشمند وعزیز شما، تنها به فکر راحتی همه ی قشرهای مختلف انسانها می باشند.این افراد فقط درفکر درآمدزایی وبدست آوردن سودهای کلان ازتولیدات محصولات دارویی، بهداشتی وآرایشی خود می باشند.که همه ی این محصولات بعد ازطی محنت ها و رنجهای فراوان برروی حیوانات وانسانهای آزمایشگاهی وارد بازارمی شوند وبه دست تک تک ما می رسند

  معدوم کردن اجساد حیوانات آزمایشگاهی،بعد ازگذراندن شکنجه های مختلف(تست های زجرآورو طاقت فرسا)



  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان

  بیشتر مواد آرایشی از قبیل ریمل های چشمی، خط چشم، سایه چشم، رژ لب، کرم پودر و غیره را روی خرگوش های کوچولو و مظلوم آزمایش می کنند. سرهای حیوانات نگون بخت را بطوری که در تصویر مشاهده می کنید، درون محفظه های فلزی قفل می کنند که حیوان قادر به تکان خوردن نباشد. مواد آرایشی سوزاننده را درون چشم های این خرگوشها ریخته و برای تولید نهایی ، تا کور شدن چشم این حیوانات آزمایشها را ادامه می دهند.

  کشتن حیوانات به بهانه ی بقای انسان

  بدن ظریف و نحیف خرگوشها، سریع به مواد سوزاننده و دردناک شیمیایی واکنش می دهند ، برای همین امر دانشمندان (بی رحم) برای تحقق یافتن آزمایشات خود ازاین حیوانات استفاده می کنند.اگر علم می خواهد با شکنجه وسلاخی کردن روزانه این حیوانات پیشرفت کند، پیشرفت نکند بهتراست.







  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

  مخمل جونم از پیش من رفتی ازین دنیا رااحت شدی

 2. 7 کاربر پست مخملک عزیز را پسندیده اند .


 3. Top | #2
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  5586
  لايك كرده
  7397
  نوشته ها
  5,911
  می پسندم
  46,437
  مورد پسند : 10,966 بار در 4,015 پست
  حالت من :
  My Mood
  Relaxed
  نوشته های وبلاگ
  1

  پیش فرض

  انسان ها فقط در صورتی حق استفاده از حیوانات رو دارن که به اونا آزار و اذیتی نرسونن و مشکلی براشون بوجود نیارن. البته یادم نبود که اینا انسان نیستن!

 4. 2 کاربر پست ToOoTi عزیز را پسندیده اند .


 5. Top | #3

  کاربر نمونه

  کاربر قدیمی


  حیوان خانگی
  سگ و گربه
  محل سکونت
  تهران
  لايك دريافتي
  2625
  لايك كرده
  2314
  نوشته ها
  2,831
  می پسندم
  4,174
  مورد پسند : 5,866 بار در 2,046 پست
  حالت من :
  My Mood
  Angelic
  نوشته های وبلاگ
  5

  پیش فرض

  وقتي اين چيزا رو ميبينم و نميتونم كوچكترين كاري بكنم..........................................
  من را ميبيني ؟!
  همچنان ايستاده ام ...
  كسي كه فكر ميكردي ميشكند "بي تو "...
  حال ميشكند امثال "تو" را... :)

 6. 3 کاربر پست Shamim عزیز را پسندیده اند .


 7. Top | #4

  کاربر بسیارموثر

  کاربر بسیار موثر


  حیوان خانگی
  گربه
  محل سکونت
  سمنان
  لايك دريافتي
  282
  لايك كرده
  238
  نوشته ها
  988
  می پسندم
  915
  مورد پسند : 1,280 بار در 623 پست

  پیش فرض

  اره خدا کنه یکی همین بلا رو بسر انسان بیارهههههههههه
  سمانا likes this.
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

  مخمل جونم از پیش من رفتی ازین دنیا رااحت شدی

 8. 2 کاربر پست مخملک عزیز را پسندیده اند .


 9. Top | #5
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)
  حیوان خانگی
  انواع پیشی!
  محل سکونت
  دوزخ
  لايك دريافتي
  831
  لايك كرده
  2309
  نوشته ها
  2,860
  می پسندم
  11,338
  مورد پسند : 9,272 بار در 2,637 پست
  حالت من :
  My Mood
  Busy
  نوشته های وبلاگ
  5

  پیش فرض

  عنوان تاپیک اصلاح شد،به بخش و تالار مناسب منتقل شد
  خیلیه که بعد این همه تاپیک علمی و ترجمه های تخصصی
  ،بیاییم و آزمایش روی حیوانات رو به بقای انسان نسبت بدیم!(در عنوان)در حالیکه بارها به خطای بسیار زیاد و بیهودگی آن اشاره شده.
  ویرایش توسط ببر هیرکانی : 14th January 2012 در ساعت 08:31 PM
  آیا هنگام استفاده از محصولات بهداشتی، به اینکه روی حیوانات آزمایش نشده باشند، توجه دارید؟

  *کلیک کنید: کـدام تـولـیـدکـنـنـدگـان روی حـیوانـات آزمـایـش مـیـکـنـنـد، کـدام نـمـیـکـنـنـد؟

  اگر فکر می کنید مهم ترین علت انتشار گاز های گلخانه ای و گرمایش جهانی، اتومبیل ها یا فعالیت کار خانه هاست، در اشتباهید! بیشترین عامل انتشار گاز های گلخانه ای دامداری صنعتی است!
  تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir)

 10. کاربر مقابل پست ببر هیرکانی عزیز را پسندیده است:


موضوعات مشابه

 1. بقای‌مان در گروِ بقای حیات‌وحش است!
  توسط fandoghiii در انجمن حیات وحش
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 3rd March 2015, 05:27 PM
 2. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 15th April 2014, 04:56 PM
 3. بغض نکردی به انسانیتت شک کن .. کشتن حیوون توست انسان ، و این کار سگ ...
  توسط navidjoky در انجمن انجمن معرفی مولتی مدیا و کتاب
  پاسخ: 2
  آخرين نوشته: 23rd August 2013, 01:05 PM
 4. زندگی انسان در گرو بقای بی‌مهرگان!
  توسط ویکی در انجمن آرشیو
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 15th September 2012, 02:59 PM
 5. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 13th September 2012, 12:19 AM

Visitors found this page by searching for:

سلاخی

سلاخي

عكس ازبي رحمانه كشتن حيوانات

فیلم کشتن حیوانات

کشتن حیوانات توسط انسانکلیپ سلاخی انسانگوگل کلیپ کشتن حیواناتزجر حیوانات در کشتنکلیپ کشتن انسانکشتن انسان توسط حیواناتكشتن حيوانات چراکشتن وحشیانه میمونهاتصاویر تشریح انسانزجر دادن حیوانات برای خوردنفیلم کشتن حیوانات در چینحیوانات آزمایشگاهیخوردن حیوانات زنده توسط انسانتشریح زنده بدن انسانفیلم کوشتن حیوانات توسط انسانیهای بی رحمشکار حیوانات توسط انسانسک30پوست بدن حیواناتکشتن حیوانات برای خوردنکشتن حیوانات زنده در چینگشتن حیواناتتصاویر گشتن حیواناتانسان مخوفحمله ی حیوان به انسانکشتن حیوانات درچین حمله حیوانات به انسانداروهای کشتنکلیپ های خوردن حیوانات زندهحیوانات وحشی درحال خوردن انسانهاانسانهاي كشته شده توسط حيواناتمرگ انسانها به دست حیواناتفیلم کشتن انسانهاکشتن وخوردن وحشیانه حیوانات در جهانكشتن انسانخوردن حیوانات بدست انسانتصاوير كشتن حيواناتکشتن بیرحمانه حیوانات توسط انسانتصاویر وفیلمهای مربوط به خوردن وسلاخی حیوانات غیر خوراکی توسط انسانحملات مرگ آفرین حیوان به انسانچرا کشتن حیواناتبیماریهای ناعلاجانسان مصنوعی عروسککلیپ گشتار حیوانات در چینفیلم کشتن انسانکشتن بی رحمانه حیوانات توسط انسانهاکشتن انسان به دست حیوانشکارحیوات.وحشی.توسط.انسانهاخوردن انسان توسط حيوانات وحشيعروسک بچه ی انسانشکارحیوانات توسط انسانفیلم کشتن جانوران توسط اتسانهاSearch تصاویرحمله ی حیوانات وحشی به انسانهافيلم خوردن حيوانات وحشي توسط انسانفیلم کشتن انسان توسط سگکلیپ کردن آدم توسط حیواناتpersianpet.org thread91150كليپ شكنجه حيوانات زندهکشتن بیرحمانه حیوانات بدست انسانکلیپ کشتن حیوانات توسط انسانکشتن بیرحمانه حیوانات ب دست انسانهاکشتن بيرحمانه انسانسلاخی انسانها درچینخوردن انسان بدست حیوانات وحشیکشتن حیوانات توسطانسانکلیپ خوردن حیوانات به دست چینسلاخي كردن حيواناتکشتن حیوان و انساننمایش کشتن حیواناتفیلم کشتن حیوانات وخوردن درچینحملات سگ به انسانکلیپ خوردن حیوانات زنده در چین توسط انسانهاکشتن بی رحمانه ی حیواناتكليپ فيلم كشتن وحشيانه حيوانات کشته حیوانات توسط انسانهافیلم کشتن انسان توسط حیواناتکردن انسانوحیوانکلیپ سلاخی کردن حیوانات کشتن وحشیانه ی حیوانات عذاب دادن حیوانات کلیپ ادم خوری حیواناتگوگل کشتن حیوانات وحشیکلیپ خوردن انسان توسط حیوانات وحشی کلیپ کشتن حیوانات بدست انسانحمله ی حیوانات به انسانها فیلمکشتن انسان بدست حیواناتکشتن بیهوده حیواناتکلیپ ناله کردن حیوانکلیپ از سلاخی کردن حیوانات زنده کلیپ از سلاخی کردن خرگوش زندهداروهای کشندهایا تحقیق روی حیواناتنوزاد انسان وحيوانسلاخی کردن انسانهاانسانهای شیشه ایمقاله کشتن حیوانات برای خوردنکشتن حیوان توسط انسان

کلمات کلیدی این موضوع

تالار گفتگوی پرشین پت (Mypet.ir) مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اطلاعات تماس با پرشین پت
جهت ارتباط با مديران پرشین پت مي توانيد از اطلاعات زير استفاده نماييد .
Email : persianpet@gmail.com
SMS : 10000128394214




Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556