Follow Us
facebook twitter blog google

 • کلاه هایی شبیه به بوقلمون ◄ کلاه هایی شبیه به بوقلمون
    کلاه زمستانی خلاقانه طراحی شده توسط FredFlare شبیه یک بوقلمون بزرگ برشته شده است. "کلاه بوقلمون" بافتنی با چوب طبل خوش طعم در هر طرف سر شما را گرم نگه می دارد و شام خوشمزه شکرگزاری را به شما یادآوری می کند.
 • کلاه طرج گوزن ◄ کلاه طرج گوزن
    کلاه زمستانی بافتنی خلاقانه طراحی شده است تا هر فردی را به یک گوزن زیبا با شاخ های کوچک شایان ستایش تبدیل کند. الگوی بافتنی کلاه شاخ گوزن توسط استفانی دوسن هارت از بافت جغد ریز.
 • جورابی به طرج کروکودیل ◄ جورابی به طرج کروکودیل
    جوراب‌های غیرمعمول و خلاقانه طراحی شده‌اند تا شبیه کروکودیل‌های بامزه به نظر برسند که دارند فردی را که جوراب پوشیده است می‌خورند. جوراب های تمساح ساخته شده توسط Emma Bermudez دارای الگوی بخیه بافت پیوسته سبز است که برای تقلید از پوست کروکودیل، چشم های برآمده، سوراخ های بینی، بازوهای کوچک و پاها طراحی شده است.
 • حارویی با شباهت با نودل ◄ حارویی با شباهت با نودل
    دستشویی خلاقانه که شبیه نودل های رامن فوری معروف ژاپنی طراحی شده است به تمیز نگه داشتن کف زمین کمک می کند. ماپ نودل جام نیسین در بازی سالانه بسکتبال جام زمستانی در ژاپن به نمایش گذاشته شد. فنجان نودل بزرگ که به دستگیره کف شوی متصل شده است.
 • روسری های با طرج پرندگان ◄ روسری های با طرج پرندگان
    روسری های خلاقانه طراحی شده توسط Roza Khamitova شما را به یک پرنده تبدیل می کند. روسری های شیک با بال های نقاشی شده با دست و پرهای زیبا.
 • روسری طرج حغد ◄ روسری طرج حغد
    روسری بافتنی زیبا و خلاقانه با الهام از ظاهر نمادین جغد برفی هری پاتر هدویگ. الگوی روسری جغد طراحی شده توسط استفانی دوسن هارت از جغد ریز.
 • قاشقی شبیه به قو ◄ قاشقی شبیه به قو
    قاشق شناور الهام گرفته شده از طبیعت طراحی شده تا شبیه پرنده قوی قو به نظر برسد و در سوپ شما شناور خواهد شد. ملاقه سوانکی شناور. قاشقی به شکل پرنده که مانند بالرین متعادل است.
 • کلاهی برای گربه ها ◄ کلاهی برای گربه ها
    نسخه های کوچکتر چاپ سه بعدی کلاه ایمنی موتورسیکلت طراحی شده برای گربه ها از گربه در طول سفرهای سرگرم کننده با دوچرخه محافظت می کند. سری کلاه ایمنی موتور سیکلت جالب که توسط رمی ویکارینی برای گربه خانگی اش ساخته شده است.
 • چکش قابل تمدید الهام گرفته از طبیعت ◄ چکش قابل تمدید الهام گرفته از طبیعت
    چکش قابل تمدید الهام گرفته از طبیعت که شبیه یک کرگدن زیبا طراحی شده است. چکش راینو به شکل حیوان ساخته شده توسط iThinking از آلومینیوم، فولاد ضد زنگ و لاستیک. همراه با دسته مغناطیسی چکش کرگدن در رنگ های مشکی، خاکستری آهنی و سفید موجود است. قیمت فقط 1500 تومان
 • حیواناتی که با چوب درست شده اند ◄ حیواناتی که با چوب درست شده اند
    مجسمه‌های واقع گرایانه از حیوانات جنگلی وحشی که از کنده‌های چوبی نجات‌یافته حک شده‌اند. مجسمه‌های زیبای حیوانات حیات‌وحش ساخته‌شده توسط منبت‌کار با استعداد ژاپنی-کانادایی، موری کونو، طبیعت را وارد دنیای پرمشغله مدرن ما می‌کند.
اولینقبلی11121314151617181920بعدیآخرین
(151 - 160) / 29284    |     صفحه 16 از 2929
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,15,10
dram film izle