پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

**چگونه مرغ عشق را از قفس بیرون بیاوریم**

چگونه مرغ عشق را از قفس بیرون بیاوریم
پیش فرض

:


مرغ عشق ها پرند های بسیار بمزه و دوست داشتنی به عنوان حیوان خانگی هستند . هنگانی که انها به صاحب خود اعتماد میکنند صاحبشان به راحتی میتواند به انها دست بزند و انها از دست زدن لذت خواهند برد .


به محض اینکه انها به صاحبشان اعتماد میکنند خیلی راحت دستی میشوند و از از پنهان شدن در جیب و کیف و موو... لذت خواهند برد .


اول شما شروع کنید که مرغ عشق را اهلی بکنید و اعتماد انها را جلب کنید و مطمئن شوید بیرون از قفس برایشان امن است و میتوانید انها را بگیرید .سختی:نسبتا اساندستور:مرحله 1:

برای خود برنامه ریزی کنید که روزی 1 تا 2 بار با او کار کنید . هر چند این جلسه ها تا اعتماد پرنده تان بسیار کوتاه و مختصر خواهد بود


مرحله 2:بر خی اوقات ممکن است شما از اینکه نمیتوانید به مرغ عشقق دست بزنید ناراحت شوید . پس چند تا نفس عمیق بکشید . اگر شما هنگامی پرنده در حال پرواز است جیغ بکشید باعث افتادن پرنده میشود و پرنده نه تنها صدمه میبیند بلکه دیگر هیچ وقت به شما کمی هم اعتماد نخواهد کرد .


مرحله 3:اگر مرغ عشقتان کمی حالت تهاجمی دارد او را با حوله بگیرید . چون او تا متوجه شود شما صاحبش هستید شما را گاز خواهد گرفت .
موفق باشید .

ادامه دارد ...

مترجم :پارنیا.خ
__________________
مرحله 4:

مرغ عشقتان به ارامی با حوله بر دارید . هیچ وقت به طور ناگهانی به سمت انها برای برداشتن نروید !!به ارامی انها را در داخل حوله قرار دهید به صورتی که انها ارام بشوند . 
مرحله 5:1 تا 2 هفته صبر کنید تا پرنده تان به دست به حوله شما عادت کند و اعتماد ش نسبت به شما جلب بشود . هنگامی که پرنده شما با شما راحت است و به شما اعتماد میکند شما میتوانید با راحتی با او کار و بازی بکنید . شما میتوانید او را بر روی شانه با جیب پیراهنتان بگذارید . 
مرحله 6:

اگر مرغ عشق شما را گاز میگیرد به ارامی بر روی صو.رت او بزنید (خواهش میکنم به ارامی را فراموش نکنید )از پریدن یا فریاد زدن بپرهیزید .ابا اینکار پرنده شما را بیشتر گاز خواهد گرفت.فنون و هشدار ها:*

لازم به ذکر است که نگه داری مرغ عشق های ماده بسیار اسن تر از نر بوده و زودتر اهلی میشوند . 


**

هرگز پرنده را نفشارید . بچه ها به هیچ وجه نباید به مرغ عشق ها دست بزند و فقط والد انها حق دست زدن دارد . 


موفق باشید 


مترجم:پارنیا.خ

پایان


نظرات کاربران
 • 307
  سلام. میخواستم از شما به خاطر این مطلب آموزنده تشکر کنم.من با همین روش تونستم یکی از مرغ عشق هام رو که اسمش تمشک هست رام کنم و از قفس بیرون بیارم.واقعا ممنونم.
 • 3
  من الان دو روزه ی جفت مرغ عشق گرفتم ک هردو جوجه هستن و تازه دونخور شدن...ولی اصن آرومم ک نزدیکشون میشم میترسن و مخصوصا ماده ازمیله های قفس میره بالا و یا میپره توظرف غذاش...لازمه بگم کاملا دستی بودن ک خریدمشون و از سروکول صاحب قبلیشون بالامیرفتن ولی الان میزارمشون بیرون حتی رو دستمم نمیان...چیکارشون کنم خب؟؟
 • 36
  من دو روزه دو تا جوجه مرغ عشق گرفتم ک کاملا دستی بودن و از سروکول صاحب قبلیشون بالامیرفتن ولی الان تا نزدیکشون میشم مبترسن مخصوصا ماده ک از میله های قفس میره بالا یا میپره تو ظرف غذاش...حتی دیگ رو انگشتم نمیان انگار اصن دستی نیستن...چیکارشون کنم وقتی اینقد ازم میترسن؟؟
 • 9
  سلام من این کار را کردم ولی یکی از مرغ عشق هام فرار کرده الان فکر میکنم کلاغ ها کشتنش برای همین من یه مرغ عشق آبی نر برای مرغ عشق ماده ام گرفتم جفت شن الان میخوام این کار ها را باز هم آرام بکنم مرغ عشق هام همش این ور و اون ور میپرن بعد میفتن تو آبشون دستشویی میکنن😔😔😭😭
 • 1
  سلام من یک جفت مرغ عشق دارم ولی خیلی وحشی هستن میخوام اهلی کنم میشه قشنگ تر توضیح بدین
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

ماده

آموزش

اهلی

عکس

موقع

نگهداری

پرندگان

خانگی

عشق

گوش

جوجه

بار

گونه

خرگوش

مرغ

روی

همستر

انتقال

چند

میشوند

اول

اهلي

پرشین

دست

وقت

قفس

روي

پرنده

ميكند

لوازم

مینا

اموزش

بگيريم

فرار

داریم

طوطي

نگهداري

نقاشی

داخل

بازگشت

میشود

کامل

داری

کجا

تزیین

بیرون

مدل

اعتماد

عادت

جلب

صاحبش

برزيلي

مينا

حرف

ميشود

صدای

بفهمیم

نوروز

بگیریم

بيرون

پرندها

بیاید

دهیم

میتوان

جانبی

میبیند

برزیلی

ن

تعویض

دکوراسیون

بفهميم

ایام

نمیاد

Default

برداشتن

دردست

هــــا

یکــــــ

بـه

آب

نر

است

پت

راکی

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی