پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

جرد دم پشمالو

جرد اگزاتیک پتی دوست داشتنی تر از جربیل «««»»»»

«««»»» «««»»»


جرد دم پشمالو حیوان بومی شرق مصر می باشد یعنی حیوان بومی عربستان و اسرائیل است . انها در مناطق خشک و صخره زندگی میکنند .اغلب اوقات انها در زیر صخره ها پنهان شده و علاقه خاصی به پنهان شدند دارند . انها کوهنورد های بسیار ماهری هستند چون در صخره ها زندگی میکنند و هنگامی که شما به انها اجازه بدهید از خانه خود د بیرون بیایند میتوانید مشاهده کنید چه مهارتی در بالا رفتن دارند و این واقعا شگفت انگیز است . 
جرد دم پشمالو متعلق به خانواده جربیل در مغولستان می باشد . جرد های دم پشمالو کمی از جربیل ها جثه بزرگتری دارند و دمشان دراز تر و پرمو تر از جربیل می باشد . 
جرد های دم پشمالو به عنوان حیوانات خانگی (اگزاتیک پت):جرد های دم پشمالو حیوانات فوق العاده زیبا و مهربانی هستند و نگهداری انها در هر سن چه پیر چه بچه باعث شادی و لذت میشود و تماشا کردن انها واقعا زیباست . انها مراقبت بسیار اسنی دارند و میشود به راحتی انها را دستی کرد و در دست گرفت.
جرد های دم پشمالو شباهت زیادی به جربیل ها در مغولستان دارند و فقط چند فرق جزئی با جربیل ها دارند اولین فرق انها این است که انها بسیار دوستانه تر از جربیل ها می باشند . دومین تفاوت انها اتین است که انها بسیار ارامتر نسبت به جربیل ها هستند .هنگامی که شما این دو ویژگی را به جربیل اضافه کنید مطمئنا متوجه میشوید جرد ها حیوانات فوق العاده ای هستند و علاقه پیدا میکنید که چرا یکی از انها نداشته باشید . 


موفق باشید
http://members.shaw.ca/petitepaws/jird.html
مترجم :پارنیا.خ


ادامه دارد 
قسمت2
انها بسیار فعال و دوستداشتنی و مهربان هستند هنگامی که انها را ازاد میکنید انها سریعا در بقل شما خواهند پرید چون دوست دارند با شما باشند . 
جرد های دم پشمالو در روز فعال هستند و همیشه مشغول تمیز کردن خانه و تغییر دکور و ... میباشند انها عاشق خانه سازی می باشند عمر متوسط جرد ها در اسارت بین 3 تا 4 سال می باشد .خانه:به علت اینکه جرد ها در روز بسیار فعال هستند اکواریوم ، ظرف پلاستیکی و قفس در سایز مناسب پیشنهاد میشودفقط در موارد خاص از اکواریوم استفاده کنید . برای جرد به هیچ قفس همستر یا قفسی که لوله و لوازم پلاستیکی داشته باشد پیشنهاد ننمیشود چون به راحتی بعد از مدت زمان باورنکردنمی همه انها را میجود و از بین خواهد برد .هیچ وقت قفسی را نگیرید که طبقاتش فلزی و میله ای باشند چون اگر پای جرد در لای انها گیر کند خواهد شکست پس به هیچ وجه این اشتباه را انجام ندهید .اگر همچین قفسی دارید میتوانید تمام کف قفس و طبقات را مقوا نصب کنید . مقواها هر چند وقت یکبار نیاز دارند تعویض گربدند و تمیز شوند پس از یاد نبرید .همیچ وقت قفس جرد خود را در جلوی نور خورشید قرار ندهید این باعث مرگ جرد و پشیمانی شما بعد مرگ جر عزیزتان خواهد شد پس لطفا از الان دقت کنید . موفق باشید
http://members.shaw.ca/petitepaws/jird.html
مترجم :پارنیا.خ
قسمت 3:
بستر :
پوشال ها یا خرد چوب های درخت آسپن بهترین نوع بستر میتواند باشد . بستر های نگهداری تازه و پین میتوانند بستر ها عالی باشند در صورتی که خاک اره و گردو غبار همراه خود نداشته باشند . 
خاک کره و گردو غبار میتواند در مدت کوتاهی باعث بسیاری از مسائل تنفسی در جرد بشود .هر گز از پوشال درخت سِدر استنفاده نفرمایید چون پوشال این درخت دارای موادی می باشد که جرد به انها حساسیت دارد . 
وسایل جانبی :تهیه یک خانه زیبا برای خواب جرد دم پشمالو بسیار ایده خوبی است ،فقط باید مطمئن باشید که خانه کف یا ته نندارد چون در این صورت تمیز کردن ان بسیار سخت و شاید غیر ممکن شود ..از روی سلیقه برای جرد خود خانه تهیه نکنید چون انها ممکن است به همان خوبی که میخوابند خانه را بجونهد و نابود کنند . 
هیچ چیز چوبی و تجملی زیادی نگذارید چون باید خانه جرد فضا داشته باشد و به اسانی تمیز شود شما با اینکار تمیز کردن را بسیار بسیار مشکل تر خواهید کرد .شما باید برای خانه تهیه شده ماده لانه سازی تهیه کنیدد این ماده میتواند چیز های مختلفی باشد از قبیل کاغذ ،دستمال کاغذی و مقوا که باید پاره کنید و داخل خانه قرار بدهید تا به عنوان ماده بستر سازی استفاده گردد.


موفق باشید
http://members.shaw.ca/petitepaws/jird.html
مترجم :پارنیا.خ
قسمت 4:

کاغذ ها کاهی و علف های موجود در بیرون مواد مناسبی برای بستر سازی می باشند و میتوانی از انها به عنوان ماده بستر سازی ماده استفاده کنید . به هیچ وجه از پارچه و مواد پرزدار برای لانه ازی جرد خود استفاده نفرمایید .
باید برای جرد دم پشمالو یک چرخ و فلک در قفسش تهیه کنید تا هر روز در ان فعالیت بکند و نیاز روزانه ش را بر طرف کند . قطر چرخ و فلک جداقل باید 7 سانتی متر باشد تا برای جرد کوچک مباشد . 
چرخ فلک ها از نظر ساختاری دارای تنوع چشم گیر و زیادی می باشند اما به هیچ عنوان از چرخ و فلک فلزی استفاده نکنید چون باعث میشود پای جرد در صورت گیر کردن بشکند . 
اگر شما برای جرد خود چرخ و فلک فلزی انتخاب کرده اید لطف کنید با مقوا فاطله میله ها را دقیق بپوشانید که برای جردتان مشکلی پیش نیاید . 
لطفا به هیچ وجه از چرخ و فلک فلزی استفاده نکنید چون اگر دم جرد های دم پشامالو در ان گیر کند میشکند و ترمیم و مسائل بدی بسیار سخت خواهد بود . 
جرد های دم پشمالو نیاز به چیزی دارند که بجوند.دندان های جرد همیشه در حال رشد کردن است و فقط تنها راهی که باعث میشود رشد دندان ها بیش از حد نشود جویدن است پس باید برای انها چیزی تهیه شود که انها انرا بجوند.


موفق باشید
http://members.shaw.ca/petitepaws/jird.html
مترجم :پارنیا.خ

قسمت5:شما میتوانید از چیزهای متفاوتی برای جویدن مثل چوب،مقوا ،سنگ های جویدنی و غیذه استفاده کنید فقط در مورد چوب کمی تحقیق بکنید .

شما میتوانید برای اینکار از چوب های غیر سمی مانند چوب درخت بلوط و چوب درخت سیب که بسیار عالی است استفاده بکنید . چوب سیب بر طبق برخی تحقیقات دارای فیبر بالایی می باشد .


شما باید جرد خود را هفته ای دو یا 3 بار حمام شن بکنید . مقداری از شن مخصوص حمام چین چیلا را در ظرفی کوچک بریزید تا جرد ها از ان استفاده کنند .


دست زدن به جرد :


بهترین راه برای اینکه جرد را در رست بگیرید این است که دست خود را داخل قفس برده اجازه ئدهید بر روی دستتان بیاید و از بدنتان بالا برود ،اجازه بدهید جرد بر روی بدنتان راه برود این باعث میشود با شما دوست شود .


هنگامی که جرد از قفس بیرون میاورید کاملا مراقبت باشید چون جرد سرعت بالایی دارد و امکان دارد فرار کند و پیدا کردن انها کار بسیار سختی می باشد .


هنگامی که جرد را بیرون میاورید بهتر است بر روی زمین یا مبل بشینی تا از خطر های احتمالی افتادن و غیره جلو گیری فرمایید .


جرد های دم پشمالویی حس بویایی بسیار قوی دارند ،پس همیشه به این نکته توجه کنید هنگامی که دست به یک خواراکی میزنید دستتان بوی ان خوراکی را گرفته و جرد ها فکر میکنند که دستتان همان خوراکی است .موفق باشید

http://members.shaw.ca/petitepaws/jird.html
مترجم :پارنیا.خ


ادامه دارد

 20:57:17
قسمت 6:مثلا شما10 دقیقه قبل سیب زمینی خورد کرده اد هنگامی که میاید به جر دست بزنید او دستتان را گاز میگیرد چون فکر میکند که سیب زمینی است . 
نگران نباشید معمولا ان سریعا درک میکنند گه انگشت شمکاخوراکی نیست و نباید ان را گاز بزنند ولی برخی اوقات غذای مورد علاقه اش را فرض کرده و بدجوری دستتان را گاز خواهد گرفت .پس همیشه به یاد داشته باشید پس از اینکه دست به خوراکی زدید ول دست خود را با دقت با صابون بشویید و سپس دستتان را در قفس رد قرار بدهید . 
خرید یک جرد دم پشمالو :هنگامی شما برای خرید یک جرد دم پشنمالو به حیوان فروشی یا پروگاه حیوانات میروید باید یکسری سوالات را قبل از خرید بپرسید تا مشکلی پس از خرید ایحاد نشود . فروشنده باید به شما بگوید که چگونه از انها نگهداری بکنید . اگر انها چیزی از حیوان نمیدانند مراقب حرفهایشان باشید . 
امکاناتی که در مغازه هست را کاملا بررسی بکنید . دنبال قفس های شلوغ،کثیف،حیوان های ناسالم،بئی بد و ... بگردید . اگر حیوانات در قفس های پرجمعیت هستند یا در فضا بوی بدی پیچیده است در خرید خود بسیار دقت بکنید . 
در انجا نباید هیچ حیوان بیمار یا مرده ای باشد چون اگر کار پرورش دهنده درست باشد حیوانات مریض را سریعا جدا کرده و در مکان مخصوص میگذارد تا بقیه مریض نشوند . 


موفق باشید

http://members.shaw.ca/petitepaws/jird.html
مترجم :پارنیا.خ
قسمت 7:اگر احساس کردید خیلی بو میاید کاملا دقت کنید اگر دیدید که مکان زندگی تمیز است پس بو از یکجای دیگر میاید پس از انجا نخرید .اگر بو ضعیف است و فقط مربوط به کثیف کاری های حیوان می باشد مشکلی نیست چون انها نمیتوانند هر روز قفس حیوان را تمیز بکنند . ولی اگر بو قوی بود این هشدار است چون که این بو منشائ دیگردی دارد . 
قبل از خرید سلامتی حیوان مورد نظر را بررسی کرده و او را در دست خود بگیرید . اگر انها اجازه ندادند که شما بهشان دست بزنید یعنی اینکه انها وحشی هستند و پرورش داده شده به احتمال زیاد نخواهند بود . 
شما حیوانی را انتخاب کنید که دستی باشد و به شما اجازه دست زدن بدهد تا وضعیتش را به طور کامل برسی کنید .
حیوان را بردارید و در دست خود بگذارید نگاه بکنید که چشم و گوشش ترشح نداشته باشد توجه کنید که پشت سر عطسه نکند و نفسهایش سخت بیرون نیایند و نگاه کنید که لاغعر تر از بقیه نباشد اگر هر کدام از اینها بود حیوان را نخرید . 
هیچ وقت فکر نکنید که یک جرد مریض با بقیه جرد ها متفاوت است بیماری درون جرد هایی که باهم زندگی میکنند به شدت مسری بوده و سریعا بقیه میگرند پس همه جرد ها ان مشکل را خواهند داشت . موفق باشید

http://members.shaw.ca/petitepaws/jird.html
مترجم :پارنیا.خ


ادامه دارد

__________________
قسمت 8:هنگامی که قراار است یک جرد را انتخاب کنید دقت کنید که بینی و چشم هایش روشن و براق باشند و اصلا عصبی و پرخاشگر نباشد . دقت کنید که در ناتهای بدنشان چیزی نچسبیده باشد و خشک باشد . 
چند پرورش دهنده و حیوان فروشی را برسی کنید ان که از همه بهتر بود پس برای شما مناسب بوده و باید از ان بخرید تا حرد دم پشمالو سالمی داشته باشید . 
تغذیه :یک رژیم غذایی خوب برای جونده رژیمی است که درونش تمام دانه ها قرار داشته باشند و اصلی ترین دانه موجود باید تخمه افتابگردان باشد این مورد علاقه ترین غذاییی است که جرد میخواهد . در ضمن تخمه افتابکگردان تمام چربی و انرژی مورد نیاز جر را تامین میکند .انها میتوانند قسمتی از رژیم جوندگان را برای خود داشته باشند به علت اینکه انها هم از گروه جوندگان بوده و نیاز های تقریبا یکسانی دارا می باشند .
شما نباید برای جرد خود از رزیم های غذایی انسان ها استفاده کنید اما میتوانید به جرد بیسکوییت بدهید و جرد استقبال زیادی از بیسکوئیت خواهد کرد . 
میتوانید از قاصدک،علف خشک ،سیب،هویج ، گل کلم ،سیب زمینی و ... مقدار کمی برای تغذیه جرد خود استفاده کنید توجه داشته باشید اینها فقط باید مقدار کمی در رژیم غذایی جرد قرار داشته باشند و بیش از حد شان برای جرد ها مضر می باشد . 
شما باید در رژیم غذایی جرد از سنگ های معدنی و ویتامین ها نیز استفاده کنید تا رزِم غذایی کامل شود و جرد دیگر هیچ کمبو.دی از لحاظ تغذیه نداشته باشد . 
موفق باشید


http://members.shaw.ca/petitepaws/jird.html

مترجم :پارنیا.خ 

پایان

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)