پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

لباس رزم سرباز ها در سال 2020

لباس رزم سرباز ها در سال 2020
کنگره ایالات متحده طرح ساخت و تولید لباسهای رزمی مجهز را به تصویب رسانده است. این لباس ها مطابق با جدیدترین فناوری ساخت لباس های رزمی و ضد گلوله ساخته می شوند و بنا بر ادعای طراحان، پاسخگوی همه نیاز های سربازان در صحنه نبرد خواهند بود. لباس های جدید سربازان در دو نوبت تحویل نیرو های نظامی این کشور میشود. " نسل اول " لباس های جنگی هوشمند در سال 2010 و " نسل دوم " لباس های جنگی هوشمند که به گفته طراحان، بی شباهت به لباس های جنگی فیلم های علمی-تخیلی نیست، در سال 2020 مورد استفاده قرار خواهد گرفت.لباس های نظامی هوشمندبه سلاح های جدید و متنوع، قطعات ضد گلوله برای محافظت از سر تا نوک انگشت پا، کامپیوتر مستقل با قابلیت ایجاد ارتباط اینترنتی و ماهواره ای، همچنین سیستم گرمایش و سرمایش با گستره دمایی قابل توجه (100 وات) مجهز خواهند بود و همسانی و همخوانی بسیار بالایی با شکل اندامی انسان خواهند داشت.
نسل نو لباسهای نظامی در سال 2020 با توجه به تجربیات حاصل از لشگرکشی به افغانستان و عراق، مجهزترین لباس های نظامی در جهان خواهند بود. در حال حاضر لباس های نظامی سربازان ایالات متحده امریکا در افغانستان و عراق از مجهزترین لباس های نظامی جهان محسوب میشوند، اما همین لباس های مجهز مشکلات و کمبودهای اساسی متعددی دارند که پس از کاربرد عملی آنها در صحنه نبرد آشکار شدند.
مهمترین مشکل لباس های نظامی سربازان امریکایی در افغانستان و عراق، وزن بسیار زیاد آنها است. وزن این لباس های گاهی 55 کیلوگرم و یا بیشتر می شود. حمل چنین بار سنگیلی به خودی خود، میتواند انسال را دچار مشکل کند. کیفیت لباس های جدید پیشنهادی کنگره به لحاظ امکانات رزمی و دفاعی، چندین برابر امکانات لباس های رزمی کنونی است؛ حال آنکه وزن این لباس ها در بیشترین حالت ممکن به 22 کیلوگرم خواهد بود.
لباس های نظامی جدید نسل اول و دوم که به ترتیب در سال های 2010 و 2020 میلادی تحویل سربازان امریکایی می شود دارای ضربه گیری به ضخامت 5 سانتیمتر هستند. این ضربه گیر بسیاری از گلوله های معمولی را به طور کامل مهار میکند و در صورت عدم مهار کامل گلوله، به دلیل نوع منحصر به فرد بافت هایش، ضربه حاصل از اصابت گلوله را به کمترین حد ممکن رسانده و به این ترتیب از ایجاد زخم های عمیق و شکستگی های شدید، جلوگیری میکنند.
رایانه مرکزی در پشت کمر لباس قرار دارد و به سرباز امکان انجام عملیات های محاسباتی و ایجاد ارتباط را میدهد. سربازانی که این لباس ها را به تن دارند، میتوانند از طریق اینترنت با هم در ارتباط باشند و یا حتی چت کنند.
لباس های جدید مجهز به سیستم مکان یابی ماهواره ای هستند که موقعیت دقیق سرباز را در هر لحظه مشخص میکند و در عملیات های گسترده در مناطق ناشناس میتواند وی را به مکان مورد نظر راهنمایی کند. به عبارت دیگر، سرباز بدون داشتن کمترین آگاهی نسبت به مسیر صحیح، میتواند راه خود را بازشناخته و در جای مورد نظر مستقر شود."F16 روی پاها" نام انحصاری این لباس در سال 2010 است. این نام به این دلیل انتخاب شده که سربازی که این لباس را میپوشد، به تمامی امکانات یک هواپیمای جنگی F16 مجهز است! همچنین سربازان میتوانند با سایر تجهیزات نظامی هم چون خودرو های نظامی، تانک ها و هلیکوپتر های خودی، در ارتباط باشند.
هلیکوپتر آپاچی مجهز به قویترین دوربین های نظامی جهان است و به کمک دوربین های مادون قرمز، میتواند تصاویر دشمن را در پشت سنگر ها ثبت کند. این تصاویر به شدت مورد نیاز سربازان نیروی زمینی هستند. لباس های نظامی هوشمند این توانایی را دارند که این تصاویر را از هلیکوپتر آپاچی دریافت کرده و آنها را بر روی نمایشگر تعبیه شده در کلاهخود لباس، در اختیار سربازان قرار دهد. به بیانی بهتر، سربازان امریکایی پس از این، دیدی به گستردگی دید یک هلیکوپتر خواهند داشت!
همچنین سربازان برای ایجاد ارتباط نیازی به بی سیم ندارند و میتوانند به کمک بیسیم های تعبیه شده در کلاهخود لباس هوشمند، با دیگر بخش های نیروهای خودی ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب، سربازان دیگر برای دیده بانی و برقراری ارتباط، نیازی به استفاده از دستهایشان ندارند و میتوانند دست های خود را فقط برای کنترل سلاح دستی خود بکار برند.

کامپیوتر لباس به کمک اطلاعاتی که از حسگرهای تعبیه شده در همه جای لباس به دست میاورد، میتواند در هر لحظه گزارش کاملی از موقعیت جسمی سرباز مانند: ضربان قلب، دمای درونی بدن، دمای پوست، نرخ افزایش دمای بدن، اینکه سرباز سرپا است یا دراز کشیده (افتاده) ویا اینکه چه مقدار آب خورده و تا چه مدت به آب نیاز نخواهد داشت... تهیه کرده و آن را در اختیار فرماندهان و خود سرباز قرار دهد.
پزشک معالج به کمک اطلاعات جسمی ارسال شده از کامپیوتر لباس سرباز میتواند بدون معاینه مجروح احتمالی از نزدیک، توصیه های درمانی ضروری را در اختیار مجروح و یا همراهانش قرار دهد.
به این ترتیب، امداد رسانی به مجروحان جنگی پس از این، چهره جدیدی به خود خواهد گرفت و درمان مجروح در صحنه نبرد، میسر خواهد شد.

 


لباسی که در سال 2020 مورد استفاده نیروهای نظامی ایالات متحده قرار میگیرد، نوع تکمیل شده لباسی است که در سال 2010 تحویل ارتش میشود. به کارگیری فناوری نانو در ساخت لباس و تجهیز آن به تسلیحات قدرتی و سپر دفاعی قوی، مهمترین مشخصات این لباس هوشمند خواهد بود. به کارگیری فناوری نانو در لباس های نظامی، نیازمند اجرای برنامه تحقیقاتی 50 میلیون دلاری و همکاری دانشگاه های معتبر همچون MIT است. در صورت ورود فناوری نانو به لباس سربازان امریکا، میتوان گفت هر سرباز امریکایی مجموعه کاملی از یک هنگ نظامی است.
به کارگیری نانو عضلات (ماهیچه های مصنوعی) در لباس های نظامی، از دیگر اهداف بلند مدت کنگره است که در صورت تحقق، سربازان امریکایی را قادر به انجام هر کاری میسازد.
با این وجود تجهیز لباس های هوشمند سال 2020 به نانو عضلات، هنوز قطعی اعلام نشده و تحقیقات در این مورد همچنان ادامه دارد...

__________________

 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)