پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

از میان آن دو چشم زیبا ولی هراسان (از دفتر خاطرات اینگرید نیوکیرک)


سال ها پیش یک بعد از ظهر همراه با دوستم در دشت های زیبای فیلادلفیا مشغول رانندگی بودم. بعد از مدتی رانندگی ماشینم را در کنار رودخانهء Schykill متوقف کردم تا اندکی استراحت کنم. در کنار ساحل رودخانه دو مرد را دیدم که مشغول ماهیگیری بودند. خرسند بودم از اینکه آنها موفق به گرفتن ماهی نشده بودند. چنانچه هوا داشت رو به تاریکی پیش می رفت ناگهان یکی از دو مرد را دیدم که با قلاب ماهیگیری خود به شدت در حال کلنجار رفتن است. بعد دیدم چیزی از آب خارج کرد که بسیار دراز بود. متعجب شدم و به سوی آن دو در ساحل رودخانه رفتم تا ببینم آن موجود چیست. کمی که جلوتر رفتم فهمیدم آن یک مارماهی است.


قلاب ماهیگیری پنج پر مرد بسیار تیز و برنده بود و هر پنج تا پر قلاب به درون فک ماهی فرو رفته بود. مار ماهی به شدت ترسیده بود و در عین حال داشت خفه میشد برای همین به شدت تقلا می کرد. مرد ماهیگیر هم که هیچ علاقه ای به مارماهی ها نداشت دوست داشت زودتر قلاب را از درون فک ماهی خارج کند تا بتواند دوباره به ماهیگیری ادامه دهد. تلاش مرد برای خارج کردن قلاب از فک ماهی بی فایده می نمود و هرچه او بیشتر تلاش می کرد خون بیشتری از دهان ماهی خارج میشد و جراحت عمیق تر میشد. از مرد ماهیگیر خواستم تا به من اجازه دهد تا مارماهی را در میان دو دستم بگیرم و او تلاش کند تا قلاب را از دهانش خارج کند. مرد ماهیگیر پذیرفت.

حوله ای که مرد ماهیگیر برای خشک کردن ماهی ها از آن استفاده می کردم را برداشتم ، مارماهی را لای آن پیچیرم تا لیز نخورد و صورتش را بیرون قرار دادم تا مرد برای خارج کردن قلاب تلاش کند. حالا صورت مارماهی دقیقا در مقابل صورت من بود.

مرد ماهیگیر از هر دو دست خود برای باز کردن دهان مارماهی استفاده می کرد تا قلاب 5 پر را از دهان او به کمک یک انبرک خارج کند ولی پروسهء کار هنوز بسیار طولانی می نمود چون قلاب ها تا عمق فک ماهی بیچاره فرو رفته بودند.


ناگهان مرد ماهیگیر حوصله اش سر رفت و با عصبانیت قلاب پنج پر را به محکمی بیرون کشید. در عرض یک ثانیه او تمام فک بالایی مارماهی را پاره کرد و حلقوم او را همراه با قلاب بیرون کشید و خون به هوا فواره کرد. دقیقا در همین لحظه مارماهی برای اولین بار در چشمان من خیره شد. چشمان من و مارماهی انگار به همدیگر قفل شد.

از میان آن دو چشم زیبا ولی هراسان تا عمق وجود مارماهی رفتم. کاملا میتوانستم حس او را درک کنم. حسی از ترس، وحشت، لرزش و البته درد بسیار زیاد. دوستم که با دیدن من در این وضعیت از ماشین پیاده شده بود تا به من کمک کند با مشاهدهء این صحنه به سرعت مارماهی را از من گرفت و با یک تکه سنگ بزرگ مغزش را متلاشی کرد تا پایانی باشد به درد و رنج مارماهی مفلوک.

بعد از این اتفاق اندکی با مرد ماهیگیر صحبت کردم. از نظر او برخورد با یک مارماهی احمق بی مصرف که غیرقابل خوردن بود فقط باعث اتلاف وقت او شده بود. وقتی داشتم از پارکینگ کنار جاده با اتومبیلم خارج میشدم او را دیدم که تکه ای دیگر از گوشت خوک را به قلاب می زد تا دوباره شانسش را امتحان کند.

از آن اتفاق سال ها میگذرد ولی هنوز نتوانستم نگاه آن مارماهی در چشمانم را فراموش کنم. او به وحشیانه ترین شکل ممکن شکنجه و آزار شد ، نه توسط یک سادیستی مجنون ، بلکه توسط مردی مودب ، معقول و محترم.

این جنایت میلیون ها بار ادامه یافته و ادامه میابد ، نه در کوچه پس کوچه های یک محلهء تاریک و خلوت ، بلکه در مقابل چشمان عموم. این جنایت میلیون ها بار دیگر تکرار خواهد شد. به خاطر چه چیز؟ به خاطر هیچ !
بر گرفته از مجلهء ANIMAL TIMES ، ماه نامهء رسمی گروه پتا. از دفتر خاطرات اینگرید نیوکیرک (ریاست کل پتا)
__________________
من دوست ندارم گوشت بخورم چون کشته شدن بره​ها و خوک​ها را دیده​ا​م. من دیدم و درد آنها را حس کردم. آنها فرا رسیدن مرگ را حس کردند، من نمی​توانستم تحمل کنم و مثل یک بچه گریه می​کردم، به بالای یک تپه دویدم در حالی که نمی​توانستم نفس بکشم. ناگهان احساس کردم که میخکوب شده​ا​م، من مرگ بره را حس کردم.

واسلاو نیجینسکی (Vaslav Nijinsky)هنرمندان روسی، بالرین و طراح رقص​های باله (۱۹۵۰-۱۸۸۸)
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی