پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

چشم‌انداز پژوهش در سال 2020 /

1410


چشم‌انداز پژوهش در سال 2020 / 1410

دانش > فناوری اطلاعات - رئیس بخش پژوهش شرکت گوگل از چشم‌انداز پژوهش در ده سال آینده سخن می‌گوید و این‌که در آن زمان، جستجوهای پیشرفته اینترنتی نقشی بسیار کلیدی را در یافتن منابع مورد نیاز و پاسخ‌های مناسب ایفا خواهند کرد.
در دهمین سال از قرن بیست و یکم، هفته‌نامه نیچر از تعدادی از پژوهشگران و تصمیم‌سازان پیشرو پرسیده که فکر می‌کنند حوزه تخصصی آن‌ها، ده سال بعد از این چه شکلی به خود می‌گیرد. مجموعه پاسخ‌های این کارشناسان از این پس در ستون چشم‌انداز صفحه دانش و فناوری منتشر می‌شود و شما با نظریات این افراد در مورد سوالات اساسی پیش روی زمینه کاری، موانع عمده و گام‌هایی که فکر می‌کنند در این مدت برداشته خواهد شد، آشنا خواهید شد.
پیتر نورویگ*: جستجوی اینترنتی به آن شکلی که ما می‌شناسیم، تنها یک دهه قدمت دارد؛ اما تا سال 2020 خیلی بیشتر از مرزهای فعلی خود رشد خواهد کرد. محتوای مورد جستجو ترکیبی از متن، سخنان، تصاویر ثابت و متحرک، تاریخی از تعامل با همکاران، دوستان، منابع اطلاعاتی و رهگیری‌های خوانده‌های حسگرها از ابزارهای مجهز به سیستم مکان‌یابی جهانی (جی‌.پی‌.اس)، ابزارهای پزشکی و دیگر حسگرهای نصب شده در محیط پیرامون ما خواهد بود.
اکثر درخواست‌های جستجو به صورت صوتی خواهند بود و نوشته نخواهند شد، و یک اقلیت تجربی نیز از طریق رصد مستقیم سیگنال‌های مغزی خواهند بود. کاربران تعیین خواهند کرد که چه حدی از زندگی خود را با موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند و به چه روشی.
نتایجی که از جستجو به دست می‌آوریم، ترکیبی خواهد بود، نه فقط به صورت یک فهرست. برای مثال، اگر امروزه عبارت «رویکردهای مختلف در مورد هم‌جوشی هسته‌ای را مقایسه کنید» را در موتور جستجو تایپ کنیم، اکثر موتورهای جستجو در ابتدای فهرست خود یک مقاله عمومی در مورد همجوشی هسته‌ای قرار می‌دهند و در ادامه آن نیز تعدادی از مقالات مشابه دیگر می‌آیند. ولی یک دهه پس از امروز، نتایج به نمایش درآمده رویکردهای اصلی را خلاصه و تفاوت‌هایشان را برجسته خواهند کرد، به طور خودکار هر متنی از زبان‌های بیگانه را به زبانی که من از آن برای جستجو استفاده می‌کنم، ترجمه خواهند کرد و سپس، نتایج را بر حسب سودمندی رده بندی خواهند نمود و یا آن‌ها را در یک جدول یا فهرست قرار خواهند داد.
اگر سپس «ریاضیات پایه نظریه هم‌جوشی» را جستجو کنم، طرحی از چیزهایی دریافت خواهم کرد که بر تحلیل‌های پیچیده مورد نیاز تمرکز کرده‌اند و به طور اختصاصی بر روی کاربردهای ویژه آن‌ها در هم‌جوشی و در اندازه سطح درک علمی من. اگر چیز دیگری بخواهم، نتایج دوباره برای برآورده کردن نیازهای من منظم خواهند شد، یا شاید هم موتور جستجو مرا به یک استاد یا دانشجوی دیگری که سوالات مشابه من دارد، ربط بدهد. تعامل با موتورهای جستجو یک گفتگوی مداوم خواهد بود؛ کسی که در جریان دیگر مسائل زندگی ما هم قرار دارد.
یک چالش بزرگ برای موتورهای جستجو، سنجش کیفیت یافته‌ها است که بر مبنای میزان محبوبیت آنها استوار نباشد. موتورهای جستجو باید هم ارتباط (این‌که آیا مطلب یافته شده ارتباطی با خواسته کار دارد یا نه) و هم کیفیت یافته‌ها (این که مطلب یافته‌شده فارغ از خواسته‌های جستجو از دقت کافی برخوردار است و مفید و قابل فهم است یا نه) را بسنجند. سنجش کیفیت، نیاز به مدل‌های بهتری از مفاهیم و ارتباطات بیان شده در متون دارد و هم این‌که چگونه آن‌ها با واقعیت جهان در ارتباط هستند، و هم‌چنین باید مدل‌هایی از قابل اعتماد بودن نویسندگان درست شود. از این رو، سایتی که ادعا می‌کند که فرود انسان بر روی ماه یک دروغ بوده و به نظر می‌رسد که ساختاری از بحث‌های منطقی از این دست داشته باشد، در مدل تولید شده با کیفیت پایین‌تری از سایت‌های منطقی و قانونی اخترشناسی رده‌بندی می‌شود، چرا که بنیاد و اساس این ادعا در مورد دروغ بودن فرود انسان روی ماه، با واقعیت‌های موجود هم‌خوانی ندارد. درک و ارتقای این مدل‌ها، یک چالش کلیدی برای دهه پیش رو است.
*پیتر نورویگ، مدیر تحقیقات شرکت گوگل، عضو انجمن هوش مصنوعی ایالات متحده و انجمن محاسبات ماشینی است و پیش از ورود به گوگل، رییس بخش علوم محاسباتی مرکزتحقیقاتی ایمز ناسا بود. او دکترای خود را در سال 1986 / 1365 از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دریافت کرد و پس از مدتی، «کتاب هوش مصنوعی، رهیافتی نوین» را تالیف کرد که امروز به یکی از معتبرترین کتاب‌های درسی دانشگاهی در این زمینه تبدیل شده است. وی از سال 2001 / 1380 وارد گوگل شد و از سال‌های 2002 / 1381 تا 2005 / 1384 در سمت مدیر کیفیت جستجوی گوگل انجام وظیفه کرد. موفقیت‌های این موتور جستجو در دوره مدیریت او سبب شد از سال 1384 به سمت مدیر بخش تحقیقات منصوب شود و هدایت بزرگ‌ترین برنامه ترجمه ماشینی را برعهده بگیرد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)