پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

دنیا را از چشمان یک مرغ ببین ....چپانده شده ، ترسیده و آزار شده. دنیا را از چشمان یک مرغ KFC بنگر !

Something for Kate (چیزی برای Kate) اگرچه یک گروه موسیقی راک استرالیایی است ، ولی در تمام اروپا و آمریکای شمالی طرفدار دارد . کنسرت های SFK از واشنگتن گرفته تا لندن ، همیشه پرطرفدار و به یاد ماندنی برگزار شده . اینگونه به نظر می رسد که این گروه موسیقی همیشه چیزی جدید و جنجالی برای عرضه دارد .

ولی اعضاء SFK به غیر از موسیقی ، دغدغه های دیگری نیز دارند ، و از آن جملهء دغدغه ها ، مسئلهء حقوق حیوانات است .از جملهء این حیوانات که به بدترین شکل ممکن و در ابعاد باورنکردنی توسط بشر مورد شکنجه و قتل عام قرار می گیرند ، مرغ های بی نوا هستند . سرنوشت مرغ ها برای اعضاء SFK اهمیت دارد ، و از همین روی زمانیکه تصمیم گرفتند تا دعوت سازمان PETA (جمعیت طرفدار رفتار اخلاقی با حیوانات) در راستای حضور در آگهی تبلیغاتی برای کمک به حیوانات را بپذیرند ، به پیشنهاد خود اعضاء گروه تصمیم گرفتند تا برای مرغ های مظلوم آگهی کنند .

این آگهی تبلیغاتی که لبهء تیز انتقاد را بار دیگر به روی شرکت بین المملی تولید مرغ سوخاری KFC قرار داده ، وضعیت مرغ ها در مرغداری های این کمپانی را مورد تحلیل قرار می دهد . "چپانده شده ، ترسان و آزار شده . دنیا را از چشمان یک مرغ KFC ببین " ، به زیبایی و درایت اوج بی رحمی شرکت KFC در قبال مرغ ها را به نمایش می گذارد .

اعضاء گروه SFKدر این اگهی تبلیغاتی با قرار گرفتن در قفسی شیشه ای و به شدت تنگ ، آنچه روزانه بر میلیون ها مرغ می گذرد را برای بینندگان تداعی می کنند . یکی از اعضاء این گروه موفق موسیقی راک در پاسخ به اینکه چرا در این آگهی ظاهر شدند گفت : " آنچه در KFC می گذرد غیرقابل باور است . یعنی حجم و وسعت جنایت تا حدی بالاست که تصورش هم سخت است . شما به رستوران می روید ، مرغ سوخاری سفارش می دهید و با لذت آن را همراه با سیب زمینی سرخ کرده میخورید و به منزل بر می گردید ، ولی آیا می دانید در مرغداری های صنعتی KFC چه بر سر مرغ ها میاید ؟ KFC سالانه 750 میلیون مرغ را به وحشیانه ترین شکل ممکن پرورش می دهد و با روش های قرون وسطایی می کشد . در مرغداری های KFC در هر متر مربع 12 مرغ زندگی می کنند! این مرغ ها در طول حیات خود حتی یکبار آفتاب را نمی بینند ، هوای سالم و تازه تنفس نمی کنند و هرگز فرصت اینکه به درستی راه بروند ندارند . بسیاری از این مرغ ها در تمام طول عمر کوتاه خود حتی یکبار فرصت باز کردن کامل بال های خود را ندارند . هزاران مرغ در این مرغداری ها سالانه بر اثر شلوغی زیاد خفه می شوند و یا دچار کمبود هوا شده و بیهوش می شوند . ویدئوهایی موجود اند که نشان می دهند کارگران KFC روی این مرغ های زنده با چکمه راه می روند و آنها را در حالیکه هنوز نیمه جان اند به سطل زباله های بزرگ می اندازند و بعد دفع می کنند . KFC به راستی الهه و مظهر ظلم به حیوانات است !"یکی دیگر از اعضاء SFK در ادامه گفت : " دنیا را از چشمان یک مرغ KFC بنگرید . دنیایی غریب است ! لذت های ابتدایی رندگی از شما محروم شده اند و تا به خود میایید روز کشتار شما فرا رسیده . شما را همراه با هزاران خواهرت سر می برند و درحالیکه هنوز زنده اید و درد را حس می کنید داخل سطل آب جوش فرو می کنند ! مرغ کنتاکی KFC و یا هر مرغ کنتاکی دیگری شاید لذید باشد ، ولی ارزش این همه رنج را ندارد."

منبع: animalliberationfront.com
__________________
من دوست ندارم گوشت بخورم چون کشته شدن بره​ها و خوک​ها را دیده​ا​م. من دیدم و درد آنها را حس کردم. آنها فرا رسیدن مرگ را حس کردند، من نمی​توانستم تحمل کنم و مثل یک بچه گریه می​کردم، به بالای یک تپه دویدم در حالی که نمی​توانستم نفس بکشم. ناگهان احساس کردم که میخکوب شده​ا​م، من مرگ بره را حس کردم.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی