پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

خدمات موبایلی برای دوستداران جام‌جهانی در ایران

همزمان با آغاز رقابتهای جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی که از 21 خرداد تا 20 تیر ماه سال جاری ادامه دارد شرکت سروش همراه رسانه برای عرضه محصولات و خدمات ویژه این رویداد ورزشی بر روی تلفن همراه با اپراتور ایرانسل همکاری می‌کند.

پیام گوران، مدیرعامل شرکت سروش همراه رسانه در نشست خبری به تشریح محصولات و خدمات ویژه جام‌جهانی 2010 که قرار است بر روی سیمکارت‌های ایرانسل عرضه شود پرداخت و گفت: این خدمات شامل اخبار مسابقات، پیش‌بینی قهرمان، پیش‌بینی نتایج بازی‌ها، پیش‌بینی بهترین بازیکن هر بازی، تیم محبوب، نرم افزار‌های بازی، تم، تصاویر پس‌زمینه، فیلم، زنگ گوشی، آهنگ پیشواز، محصولات چندرسانه‌ای و آخرین نتایج بازی‌های جام‌جهانی 2010 است.

وی با بیان اینکه تمامی مشترکان ایرانسل می‌توانند با مراجعه به لینک ویترین ایرانسل در وب سایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir محصولات متنوع ویژه جام‌جهانی 2010 را انتخاب و سفارش دهند خاطرنشان کرد: همچنین تمامی مشترکان ایرانسل می‌توانند با ارسال یک پیام‌کوتاه بدون متن به شماره ویژه 2010، منوی 7 گزینه‌ای خدمات ویژه جام جهانی 2010 را دریافت کنند.

گوران در توضیح نحوه استفاده از این خدمات گفت: برای مثال مشترکان با ارسال کد 34 به شماره 2010 از طریق پیام‌کوتاه می‌توانند وارد خدمات تیم محبوب خود شوند. در این بخش فهرستی از 10 تیم پرطرفدار برای مشترک ارسال می‌شود که فرد می‌تواند تیم محبوب خود را از این فهرست انتخاب کند. با انتخاب این گزینه مشترک می‌تواند از محصولات و خدمات مرتبط با تیم محبوب خود نظیر نتایج بازی‌ها، زمان بازی‌ها، ترکیب تیم، نتایج بازی‌های رو درو، حواشی، خلاصه بازی، مشخصات اعضای تیم و محصولات چندرسانه‌ای مرتبط مطلع شود.

مدیرعامل سروش همراه رسانه با بیان اینکه مشترکان با شماره گیری کدهای دستوری فهرست کانون‌های هواداران جام‌جهانی می‌توانند به عضویت کانون تیم مورد علاقه خود درآمده و به مدت 30 روز از 10 درصد تخفیف در هزینه تبادل پیام‌کوتاه با دیگر اعضای کانون هواداران تیم محبوب خود بهره‌مند شده و یک آهنگ پیشواز فوتبالی نیز هدیه بگیرد ادامه داد: همچنین فوتبال دوستان با ارسال کد 35 به شماره 2010، اخبار داغ و مهم و زمان بازی‌ها را دریافت می‌کنند.

به گفته گوران اطلاع از آخرین نتیجه بازیهای برگزار شده جام جهانی از طریق ارسال عدد 37 به شماره 2010 و دریافت فهرست محصولات چند رسانه‌ای از طریق ارسال کد 36 به همین شماره ممکن شده است.

وی اضافه کرد: در سرویسهای ارزش افزوده موجود مشترکان ایرانسل می‌توانند در مسابقه پیش‌بینی قهرمان جام، نتایج بازیها، برترین بازیکن شرکت کنند و جایزه بگیرند. به تمامی افرادی که نتیجه بازی را به درستی پیش‌ بینی کنند یک محصول از ویترین ایرانسل به طور رایگان اهدا می‌شود و به 10 شرکت کننده‌ ای که بیشترین تعداد پیش ‌بینی صحیح را داشته باشد 2010 دقیقه مکالمه بین خطوط ایرانسل و 2010 پیام‌ کوتاه بین خطوط ایرانسل اهدا می‌شود.

مدیرعامل سروش همراه رسانه در مورد نحوه دریافت هزینه‌های استفاده از این خدمات برای کاربر نیز گفت: خدمات مذکور به دو بخش تقسیم می‌شود که بخش اول خدماتی است که در همان لحظه درخواست کاربر با کسر مبلغی از اعتبار به وی ارائه می‌شود.
این مبلغ در زمان معرفی سرویس به اطلاع کاربر رسیده و در صورت ادامه کار توسط کاربر از حساب وی کاسته می‌شود.

وی افزود: بخش دوم خدماتی است که براساس اشتراک کاربر در بخش خدمات مورد نظر قابل ارائه است. ارسال کد اشتراک توسط کاربر به منزله تایید قیمت اشتراک سرویس است که این مبلغ از حساب کاربر کاسته شده و در زمانی که محتوایی برای آن سرویس موجود بود محتوای مورد نظر ارسال می‌شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی