پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

اسباب بازی برای همستر

مستر های سوری و همستر های کوتوله هر دو همستری هستند که نیاز به تفریح ، فعالیت ، کاوش و بازی دارند و شما باید از این همه تنوع در اسباب بازی برای انها چند چیز را تهیه کنید ا نیاز های اساسی انها رفع گردد هر دو این همستر در اسباب بازی یک جور هستند و هر فعال بوده و نیاز به فعالیت خواهند داشت .

هنگامی که برای تشویق همستنر کوچک خود را در یک محیط حفاظت شده قرار میدهد در واقع به او اجازه کنکجاوی و بازی داده اید و لی شما باید در قفس همستر خود انواع وسایل بازی را قرار دهید تا نیاز کمتری به بیرون اوردن و دردسر سازی برای شما شود انها نیاز دارند در هنگام بازی با وسایلشان سیستم بدنی خود را به روی فرم بیاورند .

در باره چرخ و فلک همستر :

همستر های سوری نیاز به استفاده از چرخ و فلک در سایز بزرگ را دارند چون چرخ و فلک همستر های کوتوله برای انها مناسب نبوده و باعث اذیت انها میشود .

شما باید در مورد اندازه چرخ و فلک مناسب همستر اطلاعات کافی داشته باشید تا به مشکلی بر نخورید . شما میتوانید با خرید تو پ های مخصوص همستر که امروزه به وفور در رنگ ها و سایز های مختلف یافت میشود به همستزر اجازه لذت بردن و دویدن در کف اتاق و کشف چیز های جدید را بدهید .

هر دو اینها یعنی هم چرخ و فلک و هم توپ همستر دو وسیله ای هستند که وجود یکی از انها واقعا نیاز بوده و در صورت نبود باعث بیماری همستر میشود این دو وسیله ابتدا پیشنهاد میشوند چون کارایی بالایی دارند .


اسباب بازی های جویدنی :

همستر ها هم جونده هستند و همانطور که از اسمشان نمایان است همستر ها همه چیز را میجوند . پس انها برای برطرف کردن این نیاز طبیعی که فواید زیادی دارد به اسباب بازی های جویدنی نیازمند هستند که این وظیفه شما است که نیاز انها را برطرف سازید تا دندان هایشان که همیشه در حال رشد است کوتاه شده و باعث اسیب دیدن همستر کوچکتان نشود .

شما باید برای انتخاب اسباب بازی جویدنی یک سری مسائل را در نظر بگیرید تا اسباب بازی ایده ال و مناسب همستر را پیدا بفرمایید .

شما میتوانید از چوب استفاده کنید البته در صورتی مه چوب مورد شما ایمن از هر گونه افت کش و حشر کش و کودها و مواد شیمایی باشد .اگر شما از چوبی که مسخواهید استفاده کنید مطمئن نیستید میتوانید به مغازه های حیوان فروشی رجوع کرده و پوب های مخصوص جوندگان را تهیه فرمایید .

شاخه های میوه ، درخت های کاج ، سرو ر و درخت های دارای صمغ اصلا برای همستر ایمن نیستند و باعث تهدید جانی همستر و وارد شدن صدمه به همسترتان میشوند و مواد شیمیایی به هیچ وجه درمان شدنی نبوده و برای همستر فوق خطرناک می باشند .

توپ ها ف حلقه ها و اسباب بازی های جویدنی که برای خرگوش استتفاده میشوند نیز میتواند برای همستر مناسب باشد و به کار برود .

به جز چوب شما میتوانید از مقوا برای جویدن همستر استفاده فرمایید . شما میتتوانید یک مکعب کوچک را انتخاب کنید اگر چه در بازار تعداد زیادی مکعب وجود دارد که مخصوص همستر ست .

من میتوانم از روی تجربه خودم بگویم که مقوا رنگی هیچ ضرری برای همستر ندارد و من برای همسترم استفاده کرده ام البته من میتوانم بگویم که این فقط تجربه است و شاید برای همستر های کوچک و زیبای شما جوابگو نباشد .

شما میتوانید همچینین از لوله های کاغذ توالت استفاده ککنید اگرچه ببرخی از مردم میترسند برای همسترشان مشکل داشته باشد و لی من به شما قول میدهم که هیچ مشکلی همستر شما را تهدید نخواهد کرد . البته لوله های تجاری و ساخت شرکت ها نیز در بازار موجود بوده و شما میتوانید از انها استفاده بکنید . البته از لوله های کاغذ توالت خیلی ها استفاده کرده اند و هیگونه مشکلی برای همستر ایجاد نکرده است .


نردبان ها و وسایل برای صعود کردن به مکان ها مختلف :

همچنین شرکت های سازنده محصولات برای پت ها خانه ها و لوله ها و نردبان های خاص و زیبایی طراحی کرده اند که میتوان از انها برای سرگرمی همستر استفاده کرد و هیچ مشکلی همستر را تهدید نمیکند . چوب ها و نرده ها باعث بالا رفتن ، دویدن و بازی کردن همستر در خانه اش میشوند .

اگر شما نمیتوانید برای همستر خود نردبان گیر بیاورید و تهیه فرمایید میتوانید از وسایل مخصوص پرندگان استفاده فرمایید .


وسایل پرندگان هم طبیعی بوده و هیچ خطری برای همستر ندارند و همستر را تهدید نمیکنند ولی همیشه در هنگام خرید به این توجه کنید که ایا این چیزی که میخواهید بخرید برای همستر خطری دارد یا نه !!!


شما همچنین میتوانید میخ چوبی ها چوب جنگلی و چوب را سراشیبی های خود تان ساخته شده و به صعود کردن ساختار ها استفاده بکنيد . همچنین پوسته ها نارگیل میتوانند به کار رفته بباشند خلق بکنند کلبه ها و خانه ها . زیستی ( کنف را , کنف با طناب می بندد ، پارچه نخی ) همچنین میتواند به کار رفته بباشد بسازد آویزان اسباب بازی , گردشگاه ها و پل ها در قفس همستر .


شما میتوانید با استفاده از چوب جنگل ها برای مستر خود سر سره و نردبان بسازید یا وسایل بازی متنوع تری بسازید . همچینین شما میتوانید با استفاده از پوستهای نارگیل خانه های زیبایی را برای همستر خود بنا کنید . شما میتوانید با استفاده از کنف ها ،طناب ها فپارچه های نخی و غیره برای همستر خود اسباب بازی های زیبایی از قبیل گهواره بسازید .
هشدار**:اگر برای همستر خود از اسباب بازی هایی که اویزان است استفاده میکنید یا برایش همچین اسباب بازی های می سازید از کلف بودن طناب به کار برده شده مطمئن شوید چون با افتادن همستر صدمات جدی به او وارد میشود پس همیشه قبل از زیببایی و ظرافت کار به جان همستر خود فکر کنید و نکات ایمنی را رعایت کنید جان همستر از ظرافت بسیار با ارزش تر خواهد بود پس لطفا دقت لازم را به خرج بدهید .

اسباب بازی ها تلقی و نرم :

شما به چند هشدار هنگامی که از وسایل اسباب بازی نرم استفاده میکنید خواهید داشت . بسیار از همستر ها عاشق تونل های نرم و چرخ و فلک و خانه های تلقی می باشند که انها را میجوند و این باعث به وجود امدن مشکلات سلامتی فراوانی برای همستر میشود پس همیشه این را به یاد داشته باشید .

اگر شما اسباب بازی هایتقی را که به راحتی جویده میشوند را تهیه میکنید در مدت زمان کم شاهد نا بودی وسیله و بیماری همستر خود خواهید بود ، اگر همسترتان به جوبدن وسایل تلقی علاقه زیادی دارد این وسایل را از زندگی اش حذف کنید .

ظرف تمیز کننده :

شما میتوانید برای همستر خو حمام های مخصوص چین چیلا که باشن انجام میشود را تهیه کنید تا با استفاده از ان خز همستر خود را همیشه در شرایط مناسب و بسیار خوبی نگه دارید .

بسیاری همستر ها علاقه به پنهان شدن و قایم کردن وسایل خود دارند پس ریختن بستر با ارتفاع زیاد به انها این کمک را میکند و انها بسیار بسیار از اینکار لذت خواهد برد شما میتوانید با تهیه سنگ های معدنی موجود در بازار و ضعیت دندان های همستر را عادی نگه دارید البته تعداد کمی از همستر ها از این سنگ ها استفاده خواهند کرد . استفاده از چوب های جویدنی یک انتخاب بسیار خوب می باشد

مترجم:پارنیا.خ
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

طریقه

آموزش

مورد

زیبا

عکس

ایرانی

خانگی

بازی

ی

کوتوله

فروش

خرگوش

انواع

بین

مخصوص

همستر

میوه

کوچک

اسباب

بازیهای

ساخت

وسایل

بچه

میشوند

اکواریومی

فروشگاه

پرشین

دندان

آکواریوم

قفس

جویدن

روش

خانه

صورت

خرید

مرد

لوازم

داخلی

اندازه

اموزش

نحوه

ایا

طرز

تهیه

چگونگی

همراه

همسترها

مختلف

کجا

چوب

درخت

ي

بازي

چرخ

اطلاعات

هايي

یاد

ساختمان

عنکبوتی

ابعاد

توپ

شیراز

راهنمای

مشهد

چیزی

افتادن

ساده

درست

چوبی

کارهای

کاج

دهیم

بخریم

ساختن

وسیله

برا

خطری

عروسک

خفگی

فلک

براى

فلك

باب

دستی

Default

دستي

پ

استفاده

کنف

وسيله

وسايل

هــــا

بـا

هـم

یکــــــ

بـه

نردبان

پت

دار

استر

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)