پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

هر سه مثل یک بچه گربه آرام بودند. (از خاطرات یک شکارچی)دوستان آنچه براتون تعریف می کنم ماجرای واقعی ای هست که همین دو سه هفتهء پیش در جنگل های استان گیلان رخ داده. ماجرا به قدری دلهره آور و ناراحت کننده و تاثیر برنگیزه که من رو به شدت منقلب کرد. با خودم گفتم برای شما عزیزان هم که دوست دار و حامی حیوانات هستید تعریف کنم تا بدونید که هنوز چه راه طولانی ای در راستای حمایت از حقوق حیوانات پیش رو داریم...


ماجرا را از زبان یکی از دوستانم شنیدم. این دوست بنده یک آشنایی داره که متاسفانه به شکل دیوانه وار عاشق شکاره و شکار کردن را یکی از بزرگ ترین لذت های زندگیش میدونه. این جناب شکارچی ماجرا را برای دوستم تعریف کرده و ایشون هم برای من گفت.

از قرار معلوم این آقای شکارچی همراه با چند تا از دوستانشون حدود چند هفتهء پیش میرند به جنگل های استان گیلان ، برای شکار. البته خودشون هم ساکن همان استان و بومی اونجا هستند. اینگونه که خودش میگه براش فرقی نداره چه حیوانی را ببینه. هر چی باشه شکار میکنه.

اون روز بعد از ساعت ها جستجو در جنگل از دور متوجه چیزی میشند که داره لای درخت ها حرکت میکنه. این شکارچی ها هم کمین میکنند و آهسته به طرفش میرند و از دور میبینند که یک خرس مادر هست همراه با سه تا تولهء خیلی کوچیک. معلوم بود چند هفته پیشتر نداشتند چون همانگونه که خودش میگه اندازه یک بالشت کوچک بودند و دنبال مادرشون راه افتاده بودند هنوز شل راه میرفتند که حاکی از سن کمشون بوده.

الآن که دارم اینها را مینویسم حالم داره از شدت ناراحتی بهم میخوره. واقعا لعنت به کسانیکه قلب ندارند و شیطان بر قلبشون چیره شده. این گونه انسان ها از خود شیطان هم خطرناک تر میشند.

خلاصه این پست فطرت ها دیدند داره غروب میشه و امروز هیچی نزدند (به قول خودشون) . پس بدون توجه به اینکه این خرس مادره و بچه داره قلب خرس مادر را از دور نشونه میگیرند و شلیک میکنند به این مادر نگون بخت که اصلا حواسش نبوده و داشته لای بوته ها دنبال غذا میگشته. این دوستم میگه شکارچیه چنان با آب و تاب و افتخار از شلیک به قلب خرس مادر تعریف میکرده که آدم واقعا منقلب میشده. یعنی این ها اینقدر بی عاطفه هستند که با خودشون نمیگند این هم مادره. مثل هم مادری دیگری. آخه چقدر ظلم؟


خلاصه گلوله به خرس مادر برخورد میکنه ولی مثل اینکه دقیقا به قلبش نخورده ، برای همین اندازهء چندصد متری فرار میکنه و توله هاش هم که از صدای گلوله به شدت ترسیده بودند دنبالش میدویدند. این پست فطرت های شیطان صفت هم دنبالش رد خونش رو گرفتند که گمش نکنند. خلاصه بعد از چند ساعت جسدش رو پیداش میکنند. افتاده بوده و دیگه جونش دراومده بوده مرده بوده.

میگه از دور که نگاه کردیم فکر کردیم خودشه فقط و توله ها فرار کردند. نزدیک که شدند دیدند سه تا توله کنار جسد مادرشون نشستند و خودشون را چسپوندند به مادره و فرار نمیکنند. الهی بمیرم براشون کجا فرار کنند؟ مگه غیر از مادر توی این دنیای نکبت گرفته چه کس دیگری را داشتند؟

خلاصه میگه ما رفتیم بالای سر خرس مرده ایستادیم ولی این سه تا جوم نمیخوردند. همونجا کنار جسد مادرشون نشسته بودند (اینجاش رو با حالت خنده و مسخره تعریف میکرده. واقعا رذالت تا چه حد؟)

خودش میگه هر سه مثل یک بچه گربه آرام نشسته بودند. انگار نه انگار که توله خرس باشند. حتی میذاشتند ما بهشون دست بزنیم. ما هم موندیم چی کار کنیم با این سه تا. زدیم این سه تا رو هم کشتیم! باورتون میشه؟ بی شرف پست ، یکی یکی توله ها را با تفنگ کشته! تو قلبشون هم زده که پوستشون زیاد خراب نشه. از فاصلهء چند سانتیمتری قلب های کوچیکشون رو نشونه گرفته بی وجدان.

حالا هم برای این دوست ما با افتخار تعریف کرده که آره ، مادره و سه تا توله هاش را تاکسیدرمی کردم. و منتظر مشتری خوب هستم که اینا رو اجمعین بهش بفروشم. مثل اینکه تا 5 میلیون هم مشتری داشته ولی منتظره قیمت بالاتره. اینطوری که من شنیدم خیلی از مجموعه داران و یک سری آدم های بیمار هستند که این گونه حیوانات تاکسیدرمی شده را با قیمت گزاف میخرند و میذارن کنار اتاقشون. من به شخصه فکر میکنم کسی که پول بده و همچین چیزهایی را برای به اصطلاح قشنگی خونه ش بخره همانقدر جنایتکاره که این شکارچی.

آخه مگه پول چقدر ارزش داره؟ این انسان یعنی یه جو شرف ، احساس ، عاطفه ، انسانیت در وجودش نبوده؟ کشتن یک کودک وحشیانه ترین کاریه که یک انسان میتونه مرتکب بشه. چه فرقی هست بین یک کودک انسان ، با یک توله خرس بی گناه و مظلوم که هیچ گناهی جزء خرس بودن نداشته؟ این انسان چطور شب خوابش میبره رو من نمیدونم. ولی یک چیز رو میدونم. اینگونه آدم ها از زندگیشون خیر نمیبینند. به قوال قدیمی ها ، عاقبت به خیر نخواهد شد...
توجه: تصویر تزئینی می باشد.
__________________
متوسط عمر یک انسا
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)