پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

کارمندان مایکروسافت در محل کار بازی می کنند !


چاپ فرستادن به ایمیل
به تازگي مايکروسافت و بسياري از شرکتهاي بزرگ مانند آن از انواع بازيهاي رايانه اي براي آموزش و بالا بردن ميزان بهره وري کارمندانشان استفاده مي نمايند. چندان تعجب نکنيد اگر پس از ورود به چنين محيطهاي کاري به شما شليک شود! اما نگران نباشيد، زيرا اين شليکها تنها نتيجه بازيهاي رايانه اي کارمندان است که به آن مشغولند!

بازيهاي مهارتي

در شرکت ارو الکترونيک نيويورک ، مديران شرکت بازيهايي را سفارش مي دهند که در آنها کارمندان شرکت مهارتهاي مديريتي در برخورد با مشتريان را مي آموزند. اين بازيها در هفت مرحله و حالات مختلف طراحي مي شوند و مراحل مختلف عرضه و نياز و برخورد با هر گونه از مشتريان در آنها پيش بيني شده است. جالب اينجاست که مديران شرکت به دقت نتايج بازيها را بررسي مي کنند تا به اين نتيجه دست يابند که کدام يک از کارمندان در سطحي عالي قرار دارند و کدام کارمند به آموزش و کمک بيشتري نياز دارد.
راندال اسکات مدير اجرايي شرکت برند گيمز مي گويد: ما از سوي شرکت «ارو» استخدام شديم تا بازي مکس ارو را براي ارزيابي ميزان مهارت و دانش کارمندان اين شرکت طراحي نماييم. اين بازي به گونه اي طراحي شده است که مديران به راحتي مي توانند با ارزيابي نحوه ارتباط کارمندان با اين بازي ستارگان موفق و يا کارمندان کم تحرک را تشخيص دهند.

پيشرفت در ميزان بهره وري

از سوي ديگر مايکروسافت که يکي از غولهاي عرصه فناوري جهان است تأکيد بسياري بر بالا بردن ميزان بهره وري کارمندانش دارد. آنها معتقدند هنگام آزمايش بتاي محصولاتشان بسياري از کارمندان با وظايف بسيار دشواري روبه رو هستند که اين موضوع شرکت را واداشته است براي حل اين مشکل به بازي روي آورد. آنها در اين بازيها به نوعي با آزمايشهاي مورد نظر شرکت درگير مي شوند.
راس اسميت مدير آزمايش محصولات در گروه ارتباطات متحد مايکروسافت مديريت و رياست اين کار را برعهده دارد. آخرين پروژه اسميت در اين زمينه طراحي بازي اميد ارتباط است که با هدف کمک به سود در بحرانهاي پيش آمده طراحي شده است.
در اين بازي کارمندان مي توانند با آزمايشهاي مختلف روي محصول جديد شرکت و بازخورد آن امتياز کسب نمايند. تاکنون بيش از 8 هزار نفر از کارمندان شرکت در اين بازي شرکت کرده اند.

بازي جهاني

بازي قبلي مايکروسافت ، کيفيت زباني ويندوز نام داشت که در آن ازکارمندان شرکت در سراسر جهان خواسته شد در وقتهاي اضافه خود و با استفاده از توانايي هاي زباني که دارند به ارزيابي نسخه هاي ترجمه شده از سيستم عامل ويندوز به زبانهاي مختلف بپردازند. تمامي کارمنداني که در اين رقابت شرکت کرده بودند آن را نه يک کار طاقت فرسا، بلکه تفريحي با نشاط معرفي مي نمودند. به گفته يکي از کارکنان اين بازي مالکيت واقعي محصول را در اختيار شما مي گذارد، بدون اينکه به طور مستقيم نقشي در توسعه آن داشته باشيد.

محدوديت بازيها

به گفته اسميت محدود نمودن بازيها به اهداف مشخص سبب شده است در اين بازيها اهدافي بالاتر از تفريح و سرگرمي مورد نظر باشد. کارمندان مي دانند عملکرد آنها در بازيها در شغل و درآمد آنها مؤثر خواهد بود و آنها را به تلاش و انگيزه بيشتري وا مي دارد. اين بازيها افزون بر ايجاد تجربه ما را با استراتژي حل مسائل آشنا خواهد ساخت.
ويل رايت طراح بسياري از بازيهاي مشهور مي گويد: چندي قبل ما براي يکي از بزرگترين شرکتهاي پالايش نفت موفق به طراحي نوعي از بازي شديم که طي آن بازيکنان با نحوه عملکرد دستگاه ها براي پالايش نفت آشنا مي شدند. البته بازي اين بازيکنان بايد با استفاده از روشهاي کاملاً علمي صورت گيرد.

وحید عماد

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی