پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

از اموزش و نگهداری طوطی خاکستریتان لذت ببرید

شما برای اموزش دادن و لذت بردن از طوطی خاکستری خود به اطلاعات زیادی نیاز دارید.

وقتی برای اولین بار اورا به خانه می اورید باید مدت زمانی را برای اشنایی او با خودتان اختصاص دهید. او میتواند فقط با یک فرد خاص از خانواده ارتباط برقرار کند اگر شما نمیخواهد با تمامی افراد خانواده در ارتباط باشد.اگر شما نمیخواهد او از وجود افراد دیگر در خانه مطلع شودبه دلیل اینکه او بسیار قلمرو طلب است و فقط با شما خو گرفته است با دیگران مشکل خواهد داشت و زمانی که به او نزدیک شوند حالت تهاجمی به خود میگیرد بنا بر این سعی کنید از دیگران نیز برای مراقبت از او تمیز کردن قفسش و از همه مهمتر بازی کردن و حرف زدن با طوطی خاکستریتان کمک بگیرید.

اگر شما به طوطی خاکستریان زیاد توجه نکنید و فقط نیاز های او از قبیل غذا و تمیز کردن قفسش را مرتفع سازید او بسیار پر سر و صدا خواهد شد و دلیل این رفتار این است که او سعی میکند جلب توجه کندو زمانی که او تبدیل به یک طوطی عصبی و پر سر و صدا شد شما نمیتوانید در ابتدا وقتی او شروع به این عمل میکند رفتار اورا تغییر دهید ، شما حداقل باید روزی 1 ساعت را با او بگذرانید ،با او بازی کنید و فقط به او توجه داشته باشید. من همیشه زمانی که خانه را ترک میکنم رادیو را اکثر اوقات روی برنامه هایی که در ان با هم صحبت میکنند روشن میکنم تا طوطی خاکستریم صدای انها را بشنود و احساس تنهایی نکند.

شما باید رفتاری مثبت و همیشگی با طوطیتان داشته باشید تا دچار افسردگی نشود. استرس میتواند اورا بیمار کند و همچنین میتواند در بر خورد او با انسانها مشکلاتی به وجود اورد. اما اگر با او رفتار خوب و مثبتی داشته باشد او اصلا دچار استرس نمیشود. من با طوطی خودم صحبت میکنم و به او میگویم که من برای چند ساعتی ازش دور خواهم بود و میزارم اون بفهمه تقریبا من چند مدتی پیشش نخواهم بود و به نظر میرسد که او درک میکند.

نباید تعجب کنید که طوطی خاکستری شما صبح زود و با مشاهده اولین شعاع نور خورشید شروع به اواز خواندن کند و همچنین شبها هنگام غروب خورشید. او حتی ممکن است هنگامی که شما اتاق را هم ترک میکنید بسیار سر و صدا به راه بیندازد.

شما میتوانید به طوطی خاکستریتان نظم و انضباط یاد دهید با صحبت کردن ولی نه با صدای بلند. او درکی از انجام دادن کار اشتباه ندارد. در واقع او بد اخلاق میشود و زمانی که این اتفاق می افتد من فقط اورا به مدت 10 دقیقه ترک میکنم و پس از ان برمیگردم و به ارامی با او صحبت میکنم.

به مرور او یاد میگیرد که وقتی بد اخلاقی میکند شما اورا ترک میکنید این بد اخلاقی ها را کم میکند و متوجه میشود که انجام دادن این کارها خوب نیست. وقتی شما به طرز صحیح از این مدل رفتار استفاده میکنید میتوانید تشخیص دهید هر صدای او به چه علت است وبهتر با او ارتباط برقرار کنید. حتی ممکن است شما زمانی که او کار بدی انجام میدهد قفس اورا با پارچه بپوشانید و طوطی خاکستری شما خواهد اموخت که زمانی که جیغ میزند یا کار بدی انجام میدهد روی قفسش با پارچه پوشیده میشود.طوطی خاکستری افریقایی بهتر از هر نوع طوطی دیگری میتواند صحبت کند و همچنین توانایی تقلید ، اواز خواند و سوت زدن را هم دارد. من به شما پیشنهاد میکنم فقط از یک طوطی خاکستری نگهداری کنید این بهتر است زیرا اوبیشتر مستعد حرف زدن و برقرار کردن ارتبط با شما میکند تا اینکه یک طوطی دیگر در نزدیکی او و یا در اتاقی که قفس او قرار گرفته باشد. بعضی انها حدودا 7 ماهگی توانایی صحبت کردن را پیدا می کنند وبعضی از انها بعد از یک سالگی. بنابر این عصبانی نشوید اگر خاکستریتان به خوبی حرف نمیزند.

من همیشه از اسم خودش شروع میکنم و سرانجام او اسمش را میگوید. هر روز صبح وقتی به سراغش میروم به او میگوییم صبح به خیر و شبها نیز به او شب به خیر میگویم و میشنوم که او نیز بعد از من کلمات مشابهی را به من میگوید. به شدت مواظب صحبت کردنتان در مقابل خاکستری خود باشید زیرا ممکن است کلماتی را یاد بگیرد که شما دوست ندارید و شما هرگز نتوانید این کللمات را از یاد او ببرید.

برای اموزش پرندده من فقط 15 دقیقه با او تمرین میکنم تا خسته نشود. من همیشه مستقیم به او نگاه میکنم به طوری که او کاملا درک میکند انچه را که به او میگویم. بهتر است که محیط را ارام نگه دارید در زمانی که به او اموزش میدهید زیرا به جای اینکه حواس او به حرکتها و صداهای اتاق باشد به شما جمع میشود. بسیار صبور باشید ، این اموزشی نیست که در یک روز انجام شود یا حتی دو روز مدتی طول میکشد اما صبر و شکیبایی شما و زمانی که صرف پرنده تان کردید ثمره اش کلمات و جملاتی میشود که خاکستری شما یاد میگیرد.

بعضی اوقات قبل از اینکه خاکستری شروع به حرف زدن کرده باشد شروع به تقلید صدای تلفن ، صدای چکش یا ماشین ظرفشویی وسوتهای زیبا کرده است. او سعی میکند بیشتر کارهای شما را تقلید کند حتی ممکن است زمانی که شما مشغول به خوردن غذا هستید او هم به خوردن مشغول شود. همش طوطی خاکستری شمارا شگفت زده خواهد کرد.

من همیشه از ضبط صوت استفاده میکنم برای اموزش لغات به طوطی خاکستریم من بارها و بارها این کلمات رو تکرار میکنم و ضبط میکنم ولی نه قدری که باعث شود حوصله طوطیم با شنیدن ان سر برود. اما او ترجیح میدهد خود من با او صحبت کنم زیرا عاشق این است که به او توجه کنم . من یک کتاب دارم که تمامی لغتها و جملهایی که یاد میگیرد را همراه با تاریخ یادگیریش در ان یادداشت میکنم . بعضی اوقات که فرد دیگری از خانواده هم که با او صحبت میکند و سعی میکند که کلمه جدیدی به او یاد بدهد او هم ان واژه را در دفتر یادداشت میکند. این ایده خوبی است برای اینکه بدانید چه کسی چه حرفی را به طوطی خاکستری یاد داده است.

نوارهای زیادی در بازار است که شما میتوانید خریداری کنید و با انها اموزش دهید ولی کار کردن با انها زیاد موفقیت امیز نیست. من ترجیح میدهم بیشتر با صدای خودم با طوطی خاکستریم تمرین کنم.

در طول سالها زمانی که هر طوطی خاکستری افریقایی جدید را پرورش می دادم متوجه شدم که اگر به او عشق بورزم توجه کنم از او مراقبت کنم و او را سلامت نگه دارم در پاسخ عشق و محبت زیادی را دریافت می کنم و از پرنده ام لذت می برم.اغلب دیگران از کلماتی که انها می گویند و کارهایی که انجام می دهند متعجب می شوند اما اینها فقط با عشق و توجه من امکان پذیر است.

مترجم : بهرام
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)