پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

جالبترین و عجیبترین ربات های دنیا1. آدم آهنی که می تونه لباس های جدید رو برای شما امتحان کنه

بزارین ببینیم چطوریه-- خرید لباس های جدید پر زحمت هستند. می تونین به بازار برین، و ساعت ها وقت صرف امتحان کردن لباس های جدید زیر نور نامطلوب و نامناسب کنین و فروشنده های سیریش شمارو تحت فشار بزارن. یا میتونین از طریق اینترنت خرید کنین، ولی یه احتمال خیلی واضح هست که خریدتون نیاز به برگردوندن پیدا میکنه، چون اونجوری که دلتون میخواسته بهتون نمیاد.
خوشبختانه، شرکت استونیان آینده نگر امیدواره با آدم آهنی که میتونه تغییر اندازه بده، تو خرید اینترنتی انقلاب ایجاد کنه. این آدم آهنیا اون لباس هارو براتون امتحان میکنن. مشتری هایی که از کمپانی های شرکت کننده لباس دیدن می کنن میتونن اندازه ها و سایزهارو به طور آنلاین تهیه کنن بعد میتونن مثل یه مانکن که لباس درست واسه اون دوخته شده، لباس های مختلف رو "امتحان" کنن.
مانکن "لباس بهم میاد" یا " مانکن تمام کننده کار" میتونه بدنشو به 2000 نوع مختلف تغییر بده: از نوپرستان استخونی و لاغرمردنی گرفته تا ورزشکارای ژیمناست و تا شکم گنده ها. وقتی که مشتری ها دارن این کارهایی رو که فوری به صورت آنلاین انجام میشه رو میبینن، همه این عملیات به وسیله یکی از پنج تا روبات به اسم "لباس بهم میاد" به طور طبیعی ارائه شده و لباس های مختلف رو امتحان می کنه. عکس های گرفته شده از این آدم آهنی با همه اندازه های مختلف تغییر اندازه داده، به بیننده ای که داره این عملیات رو به صورت آنلاین میبینه این حس و انتقال میده که انگار این عملیات دارن درست بیرون از اینترنت انجام میشن. در حال حاضر این آدم آهنیا فقط میتونن بدن آقایون رو قالب بندی و مدل گذاری کنند، چون ثابت شده که تخمین و برآورد بالاتنه خانوم ها خیلی خیلی مشکل تره. آدم آهنیای مؤنث خیلی زود به صورت آنلاین نمایش داده میشن.


آدم آهنی که موهاتونو میشوره و آب می کشه. ( برای مشاهده کلیپ این ربات اینجا کلیک کنید )
به خاطر کثیفی موهاتون روز بدی داشتین؟ حالا میتونین تقصیر این کارو بندازین گردن آدم آهنیتون. پاناسونیک آدم آهنی موشوری ساخته که به شما اجازه میده وقتی موهاتون به آهستگی شامپو زده میشه دراز بکشین. این دستگاه که واسه افراد مسن و بیمارای ژاپنی طراحی شده، شامل صندلی با پشتی متحرک و لگن کامپیوتریه. این ماشین تکنولوژی آدم آهنی دستی رو با 16 انگشت جادویی خودکار یکی کرده که موهارو شستشو و آبکشی می کنه. همچنین اطلاعات مخصوص به هر کدوم از مصرف کننده هارو یادش میمونه، مثل اندازه سر و ماساژ دلخواه اونارو. اول یه بازوی متحرک در دستگاه اطلاعات سر شمارو به صورت سه بعدی میگیره تا اندازه و حد مطلوب نیروی کاربردی برای شامپو زدن رو تعیین کنه (امیدواریم که این تکنولوژی از هر لحاظ امتحان خودشو پس داده باشه و مطمئن باشه). بعد، 16 تا انگشت آدم آهنی خیلی آروم سرتونو ماساژ میدن و بازوی سه- موتوره به جلو و عقب حرکت می کنه و حسگرهای وارد کننده نیرو از لمس لذت بخشی اطمینان حاصل می کنن.


آدم آهنی که میتونه واستون نوشیدنی بریزه ( برای مشاهده کلیپ این ربات اینجا کلیک کنید )
اگه فهرستی که حداقل از مهارت ها و تخصص هایی که نشون میده آدما جاشونو با ماشین ها عوض کردن وجود داشت، منطقی هم که بخوای حساب کنی نوشیدنی فروش ها جزء اون فهرست بودن. ولی دانشجوهای سال آخر رشته زبان شناسی و آواشناسی محاسباتی دانشگاه سارلند آلمان یه آدم آهنی نوشیدنی سرو کن درست کردن تا نشون بدن چطوری تکنولوژی زبان دیجیتال میتونه با آدم آهنیا ترکیب بشه.
آدم آهنی نوشیدنی سرو کن زبان طبیعی رو میفهمه و دستورها رو درست مثل یه نوشیدنی فروش عادی انجام میده. این آدم آهنی مرکز اطلاعاتی دستورالعمل کوکتل (نوشابه ای که با چند تا نوشابه دیگه مخلوط شده) رو داره، و در شروع مکالمه اونو به مشتری تعارف میکنه. بعد کاربر میتونه بگه چه نوع کوکتلی میخواد ، یا با انتخاب ترکیبات کوکتل خودشو درست کنه. بعد وقتی داره نوشیدنی هارو درست میکنه با جک گفتن مشتری هارو سرگرم میکنه. نوشیدنی فروش یه پایگاه اطلاعاتی گسترده جک داره و همینطور جک های خاص دیگه در مورد هر کدوم از کوکتل ها و هر کدوم از ترکیبات. وقتی که نوشیدنیو سرو کرد، همچنین خیلی دقیق به مشتری توضیح میده که محتویات الکلی اون چیا هستن.


آدم آهنی تاکننده لباس ( برای مشاهده کلیپ این ربات اینجا کلیک کنید )
پیچیده ترین چیزی که تا حالا از یه مجموعه قطعات لگو ساختم یه ایستگاه پلیس بود؛ و با دنبال کردن دستورات این کارو انجام دادم. طرفدارای لگو با مصالح واقعی تخریب به دستورالعمل مزخرفی احتیاج ندارن، و میتونن مجموعه لگویی که کلی ایده به ذهن میده رو به آدم آهنی تبدیل کنن که کارایی میکنه که من واسه خودم انجام نمیدم، مثل تا کردن یه تیشرت. این لگوبوت به همون کاری علاقه داره که همه شما باید انجام بدین یعنی تیشرتتونو رو یه جعبه کاغذی مسطح بزارین و یه دکمه رو ببندین. بعد آدم آهنی خیلی آروم جعبه رو مرتب میکنه و خیلی خوب و مرتب لباس رو تا میکنه. این منو یاد یکی از اون چیزایی میندازه که اونایی که تو لباس فروشی ها کار می کنن ازش استفاده میکنن، فقط این یکی به صورت خودکار عمل میکنه.


آدم آهنی چمن زن با انرژی خورشیدی
همونطور که از عنوان پیداست، این آدم آهنی چمن زن با انرژی خورشیدی لیاقت اسم مخففشو داره. البته اچ اس پی آر ال واقعاً نمیتونه اونجور که باید اونو توصیف کنه، و من فکر میکنم شرکت سوئدی کمی از توصیف کننده هارو به مترادف هایی تغییر بده که با حروف صدا دار شروع میشن، خوب اینطوری میتونن یه اسم درست حسابی داشته باشن. این اچ اس پی آر ال در صنعت گرین و تجهیزات اکسو 2008 معرفی شد. مطمئنم این اولین آدم آهنی خودکار چمن زن نیست، ولی حدس میزنم این یکی آخریش نیست. البته، نکته اصلی فروش اچ اس پی آر ال این واقعیته که این دستگاه انرژی خورشیدی داره، که از اول به نظر نمیرسه شبیه یه صنعت و ابتکار باشه. این مصرف روزانه اونو محدود میکنه، ولی از یه باتری قابل شارژ مجدد با فلز نیکل هیدروژنه استفاده می کنه. این وسیله حدود 22 پوند رو وزن میکنه، و میتونه نیم جریب فرنگی چمن رو با سیمی بزنه که میشه اونو تو زمین البته نه زیاد زیر زمین چالش کرد یا به عنوان مرز ایمنی یه جایی محکم بستش. از امنیت حرف زدیم، این چمن زن با انرژی خورشیدی خصوصیات امنیتی برجسته ای داره. به عنوان مثال، میتونه به طور خودکار وقتی تیغه هاشو در میاره دوباره ببنده، و کاری کنه که حس گرهای درون دستگاه دور اشیا به کارشون ادامه بدن.


اولین آدم آهنی جراح اعصاب
در سال 2008، یک بانوی کانادایی اولین کسی بود که دست های یه آدم آهنی رو تو سرش داشت. بازوی عصبی در کارگاه کامپیوتری، با نظارت یه جراح اعصاب 9 ساعت کار کرد تا یه تومارو از سر پایج نیکاسون دربیاره. بازوی دارای عصب، در دانشگاه کالگاری ساخته شد، و دارای حس لامسه است، وقتی که جراحا تعیین میکنن چگونه عملیات باید انجام بشه جراحی مغز و اعصاب ضرورت پیدا میکنه. هر دو بازوی آدم آهنی در دقت و ظرافت، نظیر و همتا ندارن.آدم آهنی که مکعب های رابیک رو حل می کنن ( برای مشاهده کلیپ این ربات اینجا کلیک کنید)
آدم آهنی دوم، کابیناتور ارئه شده توسط مککاترون، سریع ترین و فرزترین روبات حل کننده مکعب های رابیک دنیا در 18.2 ثانیه است. این روبات در کتاب نوابغ رکوردهای جهانی به عنوان فرزترین آدم آهنی در حل مکعب های رابیک عنوان شده است.


آدم آهنی که حشرات رو میخوره
یک تحول عظیم در علم دستگاه های خودکار. این آدم آهنی در دانشگاه بلریستول ساخته شده، طوری طراحی شده که با خوردن حشرات نیرو می گیره. هر چند وقت یه بار اکوبوت رو با یه خرمگس مرده تغذیه کنید، این روبات حشرات رو در یکی از هشت پیل کوچک سوختی خود هضم میکنه، که هر کدوم با ماده آبکی فاضلاب پر از باکتری پر شدن. ماده مرکب شکری استخوان بندی خارجی حشره خارج شده و توسط باکتری، سوخت و ساز میشه تا تولید انرژی کنه، که به الکتریسیته تبدیل می شه. آیانیس آیروپولوس عضو تیم اکوبوت میگه:" نظر بر اینه که این آدم آهنی میتونه جاهایی بره که ما نمیریم یا نمیتونیم بریم و اطلاعات رو برمیگردونه". این روبات باید اطلاعات مربوط به دمای هوارو یا اطلاعات مربوط به مواد سمی سنجش گاز رو با خودش بیاره. برای این دوره به نظر میرسه موفقیت های اکوبوت نسبتا ً کم هستند. در تست های مقاومت، هشت حشره 12 روز در روبات باقی موندن، ولی تنها هر 14 دقیقه، چند ثانیه حرکت می کرد. سازندگان اون مطمئن نیستن که چطوری غذاشو جذب خواهد کرد. هنوز WALL- E نیست، و هنوز به طور به طور غیر ارادی خودکار عمل نمیکنه، ولی این کارا داره روش انجام میشه.


حیوان روباتیک تهاجمی ارتشی ( برای مشاهده کلیپ این ربات اینجا کلیک کنید )
پویا شناسی بوستون بعضی از بهترین آدم آهنیهای دنیا رو برای حرکت در مناطق ناهموار میسازه. اسم این چارپای شگفت انگیز "گنده سگه" که میتونه از تپه های سنگی و گلی و هر چیزه دیگه ای که سر راهشه ، حتی اگه یکی تا اونجایی که میتونه محکم به این روبات در حال راه رفتن ضربه بزنه بالا بره. این آدم آهنی میتونه تعادلشو حفظ کنه و خیلی بهتر از آدما به راه رفتن ادامه بده. و میتونه بیشتر از 300 آی بی اس کشتی رو جابجا کنه و به نظر میرسه واسه ماموریت های جنگی، اکتشافات نجوم، و چندین موقعیت دیگه کارایی داشته باشه.


آدم آهنی که میتونه تیر پرتاب کنه ( برای مشاهده کلیپ این ربات اینجا کلیک کنید )
مشخصه که هیچکس فکر نمی کرد همین که یه روبات موهاتونو شامپو بزنه کافیه. در حقیقت، یک نفر تصمیم گرفت به آدم آهنیا مهارتی یاد بده که هنوز هم در بعضی قبیله ها یکی از مراسم و آیین اجازه عبوره: استفاده از تیر و کمان. بعد از اینکه بهش یاد دادن چجوری کمان رو نگه داره و تیرو پرتاب کنه، به خودی خود یاد گرفت که هدف گیری کنه و تیرهارو به سمت هدف رها کنه. یاد گرفت که با هشت بار امتحان کردن مرکز هدف رو نشونه بره. الگوریتم یادگیری مخصوصا ً در مسائلی مثل آموزش تیراندازی که راه حل ساده- ای داره و اطلاعات قبلی در مورد هدف، گسترش پیدا کرد.
البته ممکن بپرسید "چرا باید یه آدم آهنی رو با تیر و کمون به وحشت بندازیم؟" من به این سوال اینجوری جواب میدم که شما باید شکارچی و اولین نژاد رو ببینین تا بفهمین یه روبات شکارچی پنهان در پشت بیشه ها با استفاده ماهرانه از کمون- و- چاقو چقدر میتونه مؤثر و مفید باشه.

__________________
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی