پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

اریل هانا هنرپیشه مشهور,وگان و حامی محیط زیست

 
داریل کریستین هانا در سوم دسامبر 1960 در ایلینوی در ایالت شیکاگوی آمریکا به دنیا آمد.او در فیلمهای مشهور :عاشقان تابستان,سپلش,ماگنولیای فولادی,بیل را بکش قسمت اول و دوم و... ایفای نقش کرده است.
3 دهه است که او چهره ی آشنای هالیوود و رسانه هاست.در سالهای اخیر در رسانه ها در موقعیت های مختلفی بعنوان ستاره ای حامی محیط زیست ظاهر شد.او احساس میکند به عنوان یک انسان وظیفه اوست که در برابر بی عدالتی به ایستد.
داریل هانا در مصاحبه ای با سوپریم مستر تلویزیون عقاید شخصی خود را با ما در میان میگذارد.همیشه فکر میکردم مهم ترین چیزی که باید انجام بدهم این است که طبق عقادیم زندگی کنم و لزومی ندارد درباره ی این عقاید یا هر چیز دیگر صحبت کنم.اما بیشتر میفهمیدم که صحبت نکردن یعنی اجازه دادن به دائمی کردن این بی عدالتی ها,متوجه میشدم که در واقع این مسئولیت من است که نظر خودم را اعلام کنم.من مجبور هستم شهادت بدهم و آنجا باشم و حمایتم را متوجه همکاری با کسانی کنم که در جنگی پسندیده در حال جنگیدن در برابر این بی عدالتی ها هستند.اگر افراد بیشتری این کار را میکردند همه چیز تغییر میکرد.
در سال 2004 از او بخاطر تلاشش در آگاهی دادن به عموم درباره ی پایداری سوختهای زیستی با جایزه هیئت سوختهای زیستی ملی تجلیل شد.در سال 2005 در روز جهانی محیط زیست سازمان ملل از او دعوت به عمل آورد تا در سانفرانسیسکو سخنرانی کند.او به مشاهیر دیگر در عملیات (محیط زیست خود را کاوش کنید)ملحق شد تا آگاهی زیست محیطی را افزایش دهد.
داریل هانا وقتی 11 ساله بود تصمیم اکید و مادام العمر خود را مبنی بر گیاهخوار شدن گرفت.در اکتبر سال 2008 در مصاحبه ای با جان زیگر دلیل خود را مبنی بر انتخاب این رژیم گیاهی و مشفقانه در چنین سنی توضیح داد:من در سن 11 سالگی گیاهخوار شدم چون دیگر نمیتوانستم غذائی را که میخوردم به مخلوقاتی که آن غذاها از آنها درست شده بود ارتباط ندهم و دیگر نمیتوانستم گوشت دیگر مخلوقات را بجوم.گوشت لطافت مرا از من میگرفت,فوائی زیست محیطی و سلامت یک جنبه مثبت بودند.اغلب وقتی از روی شفقت خالص کاری انجام میدهم.متوجه جنبه هایی میشوم که آنها نیز به نظر مفید می آیند و من هرگز به آنها توجه نکرده بودم و چگونگی ارتباط ما با همه موجودات را تشریح میکنند.
داریل هانا در حالیکه بعنوان هنرپیشه شهرتش بیشتر میشد توجه رسانه ها را به عنوان سفیر محیط زیست جلب نمود.در سال 2006 بیش از 3 هفته را در south central community garden در منطقه محروم جنوب مرکزی لس آنجلس گذراند تا مردم را به حفاظت از این باغ دعوت نماید.
فعالیتهای زیست محیطیش او را به اکوادر کشانید او در آنجا با رئیس جمهور آن کشور به مذاکره نشست و حمایتش را متوجه گروه های بومی برای متوقف نمودن آلودگی های نفتی در آمازون نمود.
او همچنین به جنبش های حمایت از وال ها ملحق شد.ویدئو بلاگ او به نام زندگی عاشقانه دی اچ در سال 2006 بر روی راه حل های پایدار متمرکز شد.
داریل هانا با بازتاب زندگی خود بر اساس آرمانهایش که نجات زمین بود,خانه خود را به طور کامل سبز نموده است.این خانه از مواد بازیافتی تشکیل شده است و با انرژی خورشیدی تامین انرژی میشود.حتی نیمکتش از خزه های زنده که گهگاهی آنها را آبیاری میکند درست شده اند.او روی تختی میخوابد که از گلسنگهایی ساخته شده است که از زیر پی ساختمان او روئیده اند.خودروی او با سوختهای زیستی کار میکند.او در تاسیس موسسه موتورهای زیست پایدار آلیانس با خواننده آمریکایی ویلی نیلسون مشارکت دارد که یک موسسه غیر انتفاعی است برای گسترش تکنیکهای جهت ایجاد ثبات در صنعت موتورهای زیستی در آمریکا است.او میگوید:اعتیاد ما به سوختهای فسیلی فکر میکنم چیزی است که عده زیادی نگران آن هستند نه فقط به خاطر قیمت بنزین بلکه بخاطر تمام خرابیهایی که در سراسر دنیا ایجاد میکند.
تغییرات اقلیمی اکنون نگرانی اصلی این هنرپیشه ی طرفدار محیط زیست است.داریل هانا برای کاهش ردپای کربن و داشتن رژیمی که بیشتر با محیط سازگار باشد,خودش محصولات خود را کشت کرده و از بازار کشاورزان محصول ارگانیک و تازه و خوشمزه محلی میخرد.
پیام او به دنیا این است:برای کمک به متوقف نمودن تغییرات اقلیمی به رژیم گیاهخواری روی بیاورید.
داریل هانا:اگر میخواهید از محیط زیست حمایت کنید که در واقع حمایت از خودتان و خانواده تان و عزیزانتان است بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که وگان شوید.در واقع این تنها راه و موثرترین راهی است که از بسیاری سطوح افراد میتوانند انجام دهند.بخاطر گاز متانی که در این صنایع تولید میشود.این بخاطر انواع حمل و نقل و سوخت و مواد نفتی و انرژی است که صرف پرورش آن حیواناتی میشود که نسبت به آنها رفتاری ناپسند اعمال میشود.پس تا وقتی که رژیم وگان را اتخاذ نکنید نمیتوانید خود را حامی محیط زیست بدانید.
داریل هانا توضیح میدهد که نه تنها کسانی که میوه و سبزیجات مصرف میکنند به حفظ سیاره کمک میکنند بلکه توضیح میدهد که چطور رژیم گیاهی سلامت جمعیت رو به رشد جهان را حفظ میکند.
داریل هانا:ما در حال نزدیک شدن به یک جمعیت 8 میلیاردی هستیم بنابراین با بحران آب و غذا مواجه میشویم,اگر مردم رژیم وگان اتخاذ کنند بعد میتوان افراد بیشتری را که از گرسنگی رنج میکشند سیر کرد.بنابراین دلایل زیادی اتخاذ رژیم وگان وجود دارد.یا حتی یک قدم کوچک بردارید,امتحان کنید,آخر هفته به خود تعطیلی دهید و از آنجا شروع کنید.اگر نمیخواهید تصمیم بزرگ بگیرید و شما که میترساند یک قدم کوچک بردارید و یک کمک اندک بکنید.


منبع:سوپریم مستر تلویزیون
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی