رسانه‌های دولتی چین اعلام کردند که یک رستوران توالتی در این کشور باعث جذب مشتریان فراوان و درآمدزایی زیاد شده است.
به گزارش ایسنا، «ژو لیانگ» صاحب این رستوران توالتی در این باره به خبرگزاری دولتی چین تصریح کرد: رستوران توالتی من در منطقه «کان مینگ» واقع شده است. من هر روزه میزبان ده‌ها مشتری هستم و اکثر مشتریانم هم دانش‌آموزان و دانشجویان هستند.


Resigzed Image Click this bar to view the full image.
این مرد سالخورده در ادامه به خبرگزاری شین هوا عنوان کرد: تمام غذاهای این رستوران درون مدل‌های توالت فرنگی، سیفون و سینک دستشویی‌ها با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف سرو می‌شوند. مشتریانم از این که در محیطی متفاوت و ظروف جالب غذا می‌خورند، شگفت زده و خوشحالند.
به گزارش ایسنا، این مرد که صاحب رستوران توالتی است، ادامه داد: تزئین رستوران در داخل و خارج هم به صورت توالت است و این غذا خوردن را برای مشتریان جالب‌تر می‌کند.
بر اساس اعلام رسانه‌های دولتی چین، صاحب این رستوران در این باره موفقیت در کارش، خاطر نشان کرد: دو هفته قبل هنگامی که این رستوران را افتتاح کردیم، تنها 20 درصد از مردم می‌خواستند غذا خوردن در این مکان را تجربه کنند، 60 درصد هم اصلا در رابطه با این کار مطمئن نبودند، در حالی که 20 درصد معتقد بودند که این کار نامعقول و نشدنی است و من حتما در کارم شکست می‌خورم.