پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

معرفی ۹ نوت بوک برتر از نگاه LAPTOP Magazine


.

نویسندگان LAPTOP Magazine به تازگی یک لیست از ۹ نوت‌بوک برتر را منتشر کرده‌اند که در زیر به تفصیل به آنها خواهیم پرداخت . این یک لیست بسیار مناسب برای گرافیست ها و طراحان وب است که به دنبال یک گزینه اقتصادی و مناسب برای کار خود هستند. خوشبختانه تمامی این نوت بوک ها در ایران با قیمتهای تقریبا یکسان قابل خرید هستند .

بهترین از نظر قیمت

HP Pavilion dm1z

HP Pavilion dm1z

درست است که تبلت‌ها بازار داغ تری نسبت به نوت‌بوک‌ها دارند اما این دلیل نمی‌شود که مصرف کنندگان دیوایس‌های ارزان قیمت و قابل حمل را نخواسته باشند ! و شرکت HP این مورد را کاملا درک کرده و نتیجه آن نوت‌بوک جدید ۱۱ اینچی Pavilion dm1z با پردازنده‌ی جدید سری AMD Fusion است .قیمت این نت‌بوک ۱٫۵ کیلوگرمی بین ۴۴۹$ تا ۴۷۹$ است . طراحی شیک ٬ صدای عالی و کیبورد راحت این دیوایس باعث می‌شود که شما همیشه آن را مثل یک لپ‌تاپ همراه داشته باشید .

نوت‌بوکی همه فن حریف

Samsung SF510

Samsung SF510

سامسونگ SF510 یک انتخاب منحصر به فرد ۶۲۹ دلاری است که با خصوصیت‌های فراوان می‌تواند یک لپ‌تاپ دوست داشتنی باشد .این نوت‌بوک ۱۵ اینچی ، مجهز به پردازنده Core i3 یک انتخاب عالی برای کاربرانی است که در جستجوی یک وسیله به اندازه کافی قدرتمند و زیبا برای کار هر روزه می‌باشند .

باریک‌ترین و سبک‌ترین نوت‌بوک

Apple MacBook Pro 13-inch

Apple MacBook Pro 13-inch

از نظر ظاهر مانند مدل قبلی است اما امکانات مک بوک پرو ۱۳ اینچی ورژن ۲۰۱۰ از مدل قبلی بهتر شده است .این لپ‌تاپ سبک و باریک هم اکنون مجهز به پردازنده‌ی سریع‌تر است و کارایی گرافیک آن دو برابر شده است ٬ بهتر از آن شارژ باتری ۸ ساعته است که تقریبا یک ساعت و نیم از مدل قبلی مک‌بوک بیشتر شده است .اگر چه این روزها ۱٫۲۰۰ دلار برای یک نوت‌بوک زیاد است اما مک‌بوک‌ پرو عملکرد و پایداری عالی را در یک طراحی جذاب و راحت برای شما عرضه می‌کند .

بهترین نت‌بوک ( Net Book )

Samsung NF310

Samsung NF310

اگر می‌خواهید ۳۹۹$ برای یک نت‌بوک خرج کنید حتما قبل از آن نگاهی به این مدل سامسونگ بیاندازید . سامسونگ NF310 با قیمت مناسب ٬ طراحی بسیار شیک ٬ پردازنده دو هستی Atom و رزولوشن ۱۳۶۶ در ۷۶۸ در صفحه ۱۰ اینچی یک انتخاب فوق العاده است ( اگرچه این مینی لپ‌تاپ شارژ باتری زیادی نگه نمی‌دارد ).

بهترین نوت‌بوک پورتابل

Apple MacBook Air 13-inch (2010)

Apple MacBook Air 13-inch (2010)

اگر مک‌بوک پروی ۱۳ اینچی نظر شما را جلب نکرده است ٬ می‌توانید ورژن جدید مک‌بوک ایر ۱۳ اینچی را ببینید . برادر کوچک مک‌بوک پرو که ۶۸۰ گرم از مدل قبلی سبک تر است و پتانسیل تبدیل شدن به کامپیوتر اصلی شما را دارد . البته قیمت ۱٫۲۹۹ دلار برای یک وسیله پورتابل اصلا ارزان نیست اما قیمت آن ۲۰۰ دلار پایین تر از ایر ۱۳ اینچی قبلی است ٬ شارژ آن ۳ برابر شده و رزولوشن بهتر نسبت به مدل قبلی و مک‌بوک پرو دارد .

بهترین نوت‌بوک برای بازی

ASUS G73Jw-A1

ASUS G73Jw-A1

پاییز پارسال ASUS همه را با نوت‌بوک G73Jh gaming شگفت زده کرد و حالا این شرکت با یک ورژن تازه با همان دیزاین خوب و پردازنده‌ی سریع و گرافیک قوی تر همراه با پورت USB 3.0 برگشته است .مشخصات قوی این دیوایس باعث شده که در این لیست قرار گیرد .

بهترین نوت‌بوک برای کسب و کارهای کوچک

Dell Vostro V3300

Dell Vostro V3300<

اگر چه Vostro V13 زیبا و باریک است اما مدل‌های small business دل شارژ زیادی نگه نمی‌دارند و همچنین سرعت خوبی ندارند . Dell Vostro V3300 ( با قیمت ۸۲۰$ ) مناسب برای کسانی که یک performance قوی و ظاهر خوب را با هم می‌خواهند . از نکات قوت این لپ‌تاپ روکش آلومینیومی ٬ پردازنده Core i5 و کیبورد خوب است .در کل جدا از باتری V3300 لپ‌تاپ خوبی است .

بهترین نوت‌بوک بیزینسی

Lenovo ThinkPad T410s (Nvidia Optimus)

Lenovo ThinkPad T410s (Nvidia Optimus)

تینک‌پد T410s بسیار سریع است . این مدل که قیمتی بین ۱٫۶۹۹$ تا ۱٫۷۷۹$ دارد اولین نوت‌بوک سریع مجهز به تکنولوژی Nvidia Optimus است که می‌توانید اوتوماتیک بین integrated graphics و dedicated GPU سویچ کند و به T410s اجازه اتصال به ۳ صفحه نمایشگر می‌دهد .از درایور Solid state آن هم نباید فراموش کرد که برنامه‌ها را قبل از اینکه صدای کلیک را بشنوید باز می‌کند ٬ کیبورد آن هم در نوع خودش بهترین است .

بهترین نوت‌بوک مالتی‌مدیا

HP Envy 14

HP Envy 14

تقریبا یک سال از ورود Envy 13 و ۱۵ به بازار توسط HP می‌گذرد .نوت بوک‌هایی high-style که مستقیما مک بوک پرو ها را نشانه گرفتند . طراحی فلزی این دستگاه‌ها واقعا دوست داشتنی است اما قیمت بالا و ارگونومی متوسط کمی از اشتیاق خرید آن کم می‌کند . حالا Envy 14 هم آمده است که قیمت آن ۹۹۹$ (۱٫۲۸۹$ برای کانفیگ شده) است .HP طراحی این مدل را با درایور optical و کیبرد با قابلیت نور پس زمینه بهتر کرده است اما تغییر اساسی ۱۴٫۵ اینچی شدن آن است . این سایز یک چیزی بین مک‌بوک ۱۳ اینچی و ۱۵ اینچی است و پردازنده Core i5 و گرافیک ATI با قابلیت سویچ عملکرد این دستگاه را قابل مقایسه با اپل می‌کند . مهم‌تر اینکه HP تاچ‌پد این دستگاه را آپدیت کرده که بسیار راحت برای استفاده شده است . کیفیت صفحه‌ی آن هم بسیار مناسب برای بازی و فیلم است و همچنین صدای آن نیز خوشایند است .Envy 14 مجموعه‌ای از نکات خوب است که کمتر کسی پیدا می‌شود که نخواسته باشد .

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی