پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

سرمایه گذار کنیایی مسکن مهر ایرانی از آب درآمد!

 

 

 

سفر یکروزه محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور به شهرستان ماهشهر برای شرکت کردن همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری پتروشیمی و افتتاح چند طرح عمرانی با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش بانکی دات آی آر رحیمی که برای شرکت در همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در صنایع پائین دستی پتروشیمی در خوزستان در یک سفر یکروزه به ماهشهر آمده بود به علت گرد وغبار شدید با تاخیر به این شهر رسید به همین دلیل این همایش نیز با تاخیر آغاز شد.

قرار بود هواپیمای حامل معاون اول رئیس جمهور، وزیر نفت و برخی معاونان وزرا در ماهشهر به زمین بنشیند ولی به علت شرایط نامساعد جوی ناشی از پدیده گرد و غبار به ناچار در شهرستان اهواز به زمین نشست.

به علت گرد و غبار حدود 100 نفر از سرمایه گذاران داخلی و خارجی که قصد حضور در این همایش را داشتند موفق به این کار نشدند تا همایشی که لقب بین المللی را یدک می کشید بدون حضور چهره های خارجی برگزار شود.

مدیرعامل پتروشیمی در سخنرانی خود از معاون اول رئیس جمهور درخواست کرد که بانکهای داخلی را به سمت سرمایه گذاری در صنایع پتروشیمی و پرداخت تسهیلات به خریداران محصولات پتروشیمی ترغیب کند.

رحیمی در سخنرانی خود گفت که معمولا هرجا اسمی از سرمایه گذاری باشد من هم حضور پیدا می کنم چرا که به این امر علاقه فراوان دارم اما اگر امروز به نسخه ای شفابخش برای توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی دست پیدا نکنیم ما تنها خودمان را برای حضور در این مراسم اذیت کرده ایم.

اما شوخی ها و انتقادات معاون اول رئیس جمهور با بهروز علیشیری معاون سرمایه گذاری خارجی وزیر اقتصاد و دارایی از نکات جالب این همایش بود جایی که رحیمی در اعتراض به عملکرد علیشیری در دعوت از سرمایه گذار خارجی برای همایش گفت: انتظار داشتیم آقای علیشیری از تمام  دنیا برای این همایش سرمایه گذار دعوت کند ولی وی به هیچ وجه موفق عمل نکرد. وی همچنین گفت: من به آقای علیشیری ارادت دارم ولی وی در این همایش از جانب من تحریم است.

معاون اول رئیس جمهور همچنین به بهروز علیشیری گفت: اگر تا سال آینده سه میلیارد دلار برای خوزستان سرمایه خارجی جذب کند به وی مدال لیاقت اعطا می کند.

رحیمی همچنین به وزارت صنایع تا پایان اسفند مهلت داد که دست دلالها را از بازار صنایع کوتاه کند درغیر این صورت تصمیماتی جدی در این خصوص اتخاذ خواهد کرد. وی همچنین دلالی را بازار شیطان و کسانیکه از آن جلوگیری نمی کنند را عوامل شیطان معرفی کرد.

وی دیوان سالاری کهنه را یکی از مشکلات اقتصاد ایران عنوان و از معطلی بیش از حد سرمایه گذران برای اجرای طرحهای خود انتقاد کرد.

همچنین بعد از این مراسم معاون اول رئیس جمهور به سمت اداره کل بنادر و کشتیرانی خوزستان در بندر امام خیمنی(ره) رفت و از رایلا اودینگا نخست وزیر کشور کنیا در محل این اداره استقبال رسمی کرد که البته این مراسم برای افراد حاضر که بی شک همه برای اولین بار چنین مراسمی را دیده بودند فوق العاده جالب توجه بود.

جلوگیری از ورود افراد به محل مذاکره معاون اول رئیس جمهور و نخست وزیر کنیا در هتل به گونه ای بود که حتی آموس کیمونیا وزیر کشور کنیا هم اجازه ورود به محل را پیدا نکرد که البته با وساطت برخی ها به این مراسم راه پیدا کرد.

محمد جعفر سرمایه گذار کنیایی ساخت بزرگترین پایانه غلات خاورمیانه در بندرامام (ره) با گفتن اشهدا ان علیا ولی الله همه حاضران را به وجد آورد. وی گفت من در سه بندر بزرگ کشور آرژانتین سرمایه گذاری کرده ام ولی این بار به ایران آمدم به خاطر اینکه ایران کشور امام زمان(عج) است.

این سرمایه گذار همچنین اصلیت خود را ایرانی معرفی کرد و گفت: من اصالتا اهل شیراز هستم. وی همچنین گفت به امام خمینی(ره) احترام فراوانی قائل هستم و قصد دارم بعد از اینجا به زیارت مرقد وی بروم.

بعد از مراسم کلنگ زنی بزرگترین پایانه غلات خاورمیانه، معاون اول رئیس جمهور به اتفاق نخست وزیر کنیا از بندرامام(ره) به ماهشهر رفتند و پروژه 259 واحدی تعاونی مسکن مهر نیروی دریایی سپاه را افتتاح کردند. برخی از کارکنان نهادهای متولی طرح مسکن مهر با شوخی می گفتند: "ما برای این طرح جان کندیم آن وقت نخست وزیر کنیا آن را افتتاح می کند".

معاون اول رئیس جمهور همچنین با تعریفی بی سابقه از از علی نیکزاد وزیر مسکن در تسریع اجرای طرح مسکن مهر گفت: در طول دوران بعد از انقلاب وی با کفایت ترین وزیر ایران بوده است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی