پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

وحید هاشمیان 11 سال در آلمان بودم اینقدر مریض نشدم

وحید هاشمیان: 11 سال در آلمان بودم اینقدر مریض نشدم
برخلاف بقیه پرسپولیسی ها هاشمیان از انگشت نگاری در جده ناراحت نشده و می گوید این یک قانون در آنجا است.
 
 
 

خبرآنلاین: صدایی گرفته، نشان دهنده حال ناخوش این روزهای وحید هاشمیان است. «حال و احوالم خیلی خوب نیست. بدجور سرما خورده ام. گلو درد شدید داریم و سرم خیلی درد می کند. نمی دانم چه ویروسی است اما هر چه هست، خیلی اذیت می کند. اصلا اوضاع خوبی ندارم. 11 سال در آلمان بازی کردم اما به اندازه این چند ماهی که در ایران بودم مریض نشدم. بیشتر گلویم درد می کند و امیدوارم هر چه زودتر خوب شوم تا دوباره بتوانم تمرین کنم.»
این تازه بخشی از مشکلات وحید هاشمیان در روزهای سرد تهران است. او در عربستان آسیب دید تا سلامی دوباره به روزهای دوری از فوتبال کند. همه چیز نشان از یک کشیدگی می دهد اما هاشمیان هنوز این بابت مطمئن نیست: «دکتر احتمال می دهد یک کشیدگی عضله باشد. قرار شده از پایم mri بگیرند و بعد از آن پزشک نظر نهایی خودش را درباره مصدومیتم بگوید ولی خودم احساس می کنم یک کشیدگی است. تا زمانیکه جواب عکسبردای نیاید نمی توانم بگویم تا چه مدت از تمرینات به دور خواهم بود. بعد از بازی فولاد خیلی انگیزه داشتم. با توجه به عملکرد خوبی که در این دیدار داشتیم فکر می کردم همه چیز خوب پیش برود منتها دوباره این مشکل برایم پیش آمد و امیدوارم هر چه زودتر تمام شود.»
سال 89 برای وحید هاشمیان سال تلخی بود. از همان ابتدا تا به حال. سر ناسازگاری سال 89، از بیرون ماندن وحید آغاز شد: «بله، امسال از ابتدا برای من بد بود. یک نیم فصل بیرون بودم و نتوانستم برای هیچ تیمی بازی کنم. بعد از آن هم با کلی امید به پرسپولیس آمدم که در همان ابتدای کار آسیب دیدم. همه چیز داشت خوب پیش می رفت که به مشکل خوردم اما دوباره برگشتم. در حالی که فکر می کردم مصدومیتم تمام شده دوباره آسیب دیدم. واقعا سال بسیار بدی بود. الان روزهای آخر سال هستیم امیدوارم هر چه زودتر تمام شود تا شاید در سال جدید بدشانسی هایم تمام شود و بتوانم دوباره به روزهای اوج برگردم.» این دومین آسیب دیدگی وحید هاشمیان بعد از پیوستن به پرسپولیس بود. آیا این مصدومیت ها به دلیل ضعف بدنی است؟ او مکثی می کند و اینطور پاسخ می دهد: «نه فکر کنم مصدومیت دومم به خاطر بدشانسی بود. در پایم احساس گرفتگی می کردم منتها فکر کردم مشکل خاصی نیست و می توانم با همین وضعیت بازی کنم ولی وقتی به زمین رفتم خیلی زود دچار مشکل شدم. فکر نمی کنم این مصدومیت ها به بدنسازی ربط داشته باشد چون من در طول فصل و حتی زمانیکه بیرون بودم از نظر بدنی شرایط خوبی داشتیم و برای خودم تمرین می کردم. بدنسازی خوبی هم در پرسپولیس پشت سر گذاشتم و واقعا مشکلی از این نظر ندارم.»
در این روزهای بد هاشمیان، پرسپولیس هم اوضاع متغیری دارد. آنها فولاد را بردند اما در لیگ قهرمانان 3 بر یک به الاتحاد عربستان باختند. وحید هاشمیان معتقد است پرسپولیس به تیم بسیار خوبی باخت: «این بازی خارج از خانه بود و طبیعتا ما کار خیلی سختی داشتیم. آنها تیم پرمهره ای دارند و بسیار قدرتمند هستند. البته پرسپولیس هم خیلی بدشانسی آورد. اگر کمی خوش شانس بودیم حداقل با یک مساوی می توانستیم عربستان را ترک کنیم. حالا این بازی برای ما تمام شده است و باید در مسابقات بعدی جبران کنیم.» پرسپولیسی ها اعتقاد داشتند داور یک پنالتی برای آنها اعلام نکرده است. وحید هم می گوید: «من بازی را ندیدم چون مصدوم بودم و نمی توانستم روی نیمکت بنشینم ولی بچه های تیم می گفتند صد در صد پنالتی بوده است و دارو خطا را نگرفته.» در فرودگاه جده پرسپولیسی ها واکنش بدی نسبت به انگشت نگاری عربستانی ها نشان دادند. اما این مسئله برای هاشمیان یک چیز عادی است: «این قانون است و کاری نمی شود کرد. در جده از ایرانی های انگشت نگاری می شود اما در ریاض اینطور نیست. تنها با ما این کار را نکردند و انگشت نگاری یک قانون بود.»

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی