پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

نمیدانم به یکباره چه اتفاقی افتادl محسن یگانه

 

محسن یگانه: نمیدانم به یکباره چه اتفاقی افتاد؟ اختصاصی خانواده سبز- مصطفی امامی- ساعاتی پیش اولین شب از آخرین کنسرت محسن یگانه در سال 89 در برج میلاد برگزار شد. این کنسرت که در دوسانس 18 و 21 برگزار شد حاشیه های جالبی داشت که این کنسرت را جذاب تر از پیش کرد. اولین نکته ای که با حضور گروه روی سن جلب توجه کرد عدم یکسان بودن در نوع پوشش بود، نکته ای که معمولآ یگانه و گروهش به آن توجه نمی کنند.

محسن که مثل همیشه اجرای بسیار خوب و مسلطی را به هوادارانش هدیه داد و با هنر خود توانست شب خوبی را برای مخاطبان پور شورش رقم بزند. نکته جالب این بود که یگانه اصرار زیادی داشت تا مردم آهنگ ها را با او همخوانی کنند، اصراری که تا آخرین لحظات کنسرت نیز ادامه داشت و الحق حضار نیز تقاضای این هنرمند خوب کشورمان را بی پاسخ نگذاشتند و او را در تمام قطعات همراهی کردند.
نکته قابل ذکر دیگر نیز این بود که محسن یگانه دچار سرماخوردگی شدیدی شده بود و از قرار معلوم شب گذشته را در بیمارستان و تحت مراقبت ویژه پزشکان گذرانده بود تا بتواند به اجرای امشب برسد، بیماری که کمی هم روی صدای یگانه تاثیر گذاشته بود و خود او نیز بابت این مساله در ابتدای کنسرت از حضار عذرخواهی کرد.
محسن اما مثل همیشه برای مخاطبانش سورپرایزی در نظر داشت که البته با ناهماهنگی هایی که معلوم نبود چرا صورت گرفت نتوانست آن را به طور کامل اجرا کند! یگانه اعلام کرد از این پس در اجراهای تهران، قبل از شروع سانس اول یک تک آهنگ به هوادارانش تقدیم خواهد کرد تا از آنها به نوعی تشکر کرده باشد. یگانه اینطور ادامه داد که این بار و برای اولین بار قطعه جدیدی به نام " فداکاری" را روی فضای اینترنت قرار خواهد داد! البته قرار بود این قطعه امشب اجرا شود که بنا به دلایلی! این امر میسر نشد و یگانه فقط به خواندن بخشی از آهنگ و البته بدون موزیک قناعت کرد.
نکته قابل تامل و توجه دیگری که در کنسرت مرد اول موسیقی پاپ در سال 89 به چشم خورد این بود که ظاهرآ مجوز اجرای آهنگ پر طرفدار " باروبندیل" صادر نشده بود و علی رغم اصرار جمعیت بر اجرای این قطعه، یگانه از خواندن آن عذرخواهی کرد و البته در انتهای اجرا به صورتی طعنه آمیز از تمام کسانی که اجازه اجرای این ترانه را ندادند تشکر کرد. در پایان اجرای اول، درست دقایقی بعد از آن که یگانه و گروهش به محل استراحت آمده بودند، گفت و گویی با او انجام دادیم که آن را در زیر میخوانید:

محسن جان در مورد قطعه فداکاری برایمان بگو؟
من خیلی ناگهانی تصمیم گرفتم که این قطعه را بخوانم و هیچ برنامه ریزی قبلی وجود نداشت. شاید باورت نشود اما برای رسیدن " فداکاری" به این کنسرت یک هفته تمام تا صبح بیدار بودم و روی آن کار می کردم. بر خلاف  آلبوم "رگ خواب" که خیلی وسواس به خرج دادم این بار و برای ساخت این قطعه زیاد وسواسی عمل نکردم. شاید بخش هایی از این قطعه فالش هم باشد اما خواستم همان چیزی که خوانده ام، بدون دست خوردگی به مخاطبانم عرضه شود تا ببینم چه جوابی می گیرم.

کل کار چند روز طول کشید؟
حدود ده روز، من کلآ در این جور امور آدم سریعی هستم (خنده)

ولی در "رگ خواب" زیاد هم سریع کار نکردی!
خب در این آلبوم گرفتار وسواس شدم

و البته این وسواس در رگ خواب نتیجه هم داد دیگر، درسته؟
نه، در بعضی از قطعات جواب نداد، مثل قطعه پنج، یا قطعه هفت که خیلی میشد بهتر از آب دربیاید. اما قطعه سکوت را در یک روز تنظیم کردم، بدون هیچ پیش زمینه ای، و خدا رو شکر جواب هم داد.

و حالا این روند انتشار تک آهنگ در کنسرت های تهران قرار است ادامه پیدا کند؟
قطعآ، چون هزینه ای برای من ندارد و دوست دارم دل هوادارانم را شاد کنم

و در مورد مجوز این قطعات چه توضیحی داری؟
از قبل مجوزشان را میگیرم، این قطعه هم برای اجرای امشب مجوز داشت اما نمی دانم به یکباره چه اتفاقی افتاد!!!

و بارو بندیل، کنسرت های قبلی این قطعه را اجرا می کردی اما امشب آن را نخواندی، چرا؟
بله،در اجراهای قبلی این آهنگ را میخواندم اما امشب بنا به هردلیلی نشد که آن را اجرا کنیم، ترجیح میدهم بحثش را باز نکنم.

آلبوم بعدی ات چه نام دارد؟
حباب

در موردش برایمان بگو.
حباب خوبه!(خنده)

قرار هست فضای الکترونیک رگ خواب در حباب هم تکرار شود؟
مشکلی دارد؟ (خنده)

نه خیلی هم خوب است، اما کمی با آلبوم اولت ناهماهنگ است.
خب من آن موقع این نوع موسیقی را زیاد بلد نبودم اما الان حرفه ای تر شدم و خودم هم به این نوع موسیقی علاقه دارم. الان " فداکاری" هم فضای الکترونیک دارد که امیدارم خوب شنیده شود.

قبل از کنسرت علی ثابت مصاحبه ای انجام داده بود و در آن از سورپرایزهایی برای هوادارانت در این کنسرت خبر داده بود، این سورپرایزها چه بود؟
یکی همین قطعه فداکاری بود، دوم حضور پیام تونی در گروه و سومی هم اجرای آهنگ " آسمان همیشه ابری نیست"  بود که نشد، امیدوارم فردا شب بتوانیم این سورپرایزها را کامل ارائه دهیم.

این گزارشی بود از شب اول کنسرت یگانه موسیقی پاپ ایران که در سانس دوم آن هنرمندانی چون احسان خواجه امیری، هادی کاظمی و سحر ذکریا هم حضور داشتند. اگر میخواهید یک شب رویایی را در کنار محسن یگانه تجربه کنید فردا شب راهم فرصت دارید، با شماره 84200 تماس بگیرید و در آخرین شب کنسرت یگانه شرکت کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی