پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

بنیاد پاسارگاد تشکیلاتی جعلی است و جایزه ای را هم که تحت عنوان "مرد سال" و از جمله "مرد سال محیط زیس


 
 
جناب آقای ناصر کرمی ، سردبیر بزرگوار خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران
با عرض سلام و ادب
 
امروز در سایت خبرگزری شما خبری منتشر شده بود با عنوان " دره شوری مرد سال محیط زیست ایران شد " . بعد هم توضیح داده شد بود که این جایزه را " بنیاد نجات پاسارگاد" به ایشان اعطا کرده است . (اینجا) من با جناب بیژن دره شوری آشنایی شخصی ندارم اما به قراری که از نوشته های دوستان مختلف و از جمله نوشته های خود شما دریافته ام ، در کنار بزرگوارانی مانند اسکندر فیروز و اسماعیل کهرم ، بیژن دره شوری جزو فعال ترین و دلسوزترین و قدیمی ترین و موثرترین شخصیت های ماندگار در زمینهء دفاع از محیط زیست ایران هستند . اصولا" تصور می کنم که کوشش های این سه مرد شریف در نگهبانی از طبیعت ایران به قدری ارزشمند بوده اند که می بایست سه جایزه را به نام این بزرگان ساخت و سالیانه به کوشندگان دفاع و نگهبانی از محیط زیست ایران داد . بنابراین ، اگر هزاران جایزهء دیگر هم به بیژن دره شوری و همهء زنان و مردان بنام و گمنامی که مانند وی هستند بدهیم یا بدهند ، باز کم است و در خور سعی و تلاشش
بوده است که به تعبیر حافظ : مستحق بودم اینها به زکاتم دادند
 
اما آنچه که بیش از خود این خبر برای من قابل تعمق و تامل است ، نام اعطا کنندهء این جایزه است که شما در خبرتان از آن به عنوان " بنیاد نجات پاسارگاد " یاد کرده اید . قاعدتا" نه تنها برای من ، بلکه برای هر انسان خردمند و صاحب عقل و اندیشه ای ، این سئوال مطرح میشود که بنیاد نجات پاسارگاد چه مرجعی هست که صلاحیت تشخیص " مرد سال " محیط زیست ایران را دارد؟ این بنیاد در کجای دنیا مستقر است؟ هیئت امنایش چه کسانی هستند؟ اساسنامه اش را در کجا می توان خواند؟ نسخه ای از مرامنامه اش را در کجا می توان دید؟ دفترش کجاست؟ چه فعالیتهایی دارد؟ کارنامه اش را در کجا نوشته است؟ شرح سوابق تاسیس و فعالیت هایش در کجا منتشر شده است؟ چه کسانی عضو آن هستند؟ هیئت داورانی که جوایزش را به مردها و یا زنهای سال ایران می بخشند ، چه کسانی هستند؟ مدیرش کیست؟ معاون این بنیاد چه کسی هست؟ هیئت مدیره و مدیر و معاونش توسط چه کسانی و چگونه انتخاب میشوند؟ نشانی اش کجاست؟ شمارهء تلفنش چیست؟
 
اگر خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران جواب این سئوالها را می داند ، قاعدتا" می بایست در متن خبرش ، بجای پرداختن به شرح حال بیژن دره شوری ، و یا لااقل در کنار پرداختن به شرح حال بیژن دره شوری ، اندکی هم دربارهء خود آن جایزه و بنیاد نجات پاسارگاد توضیح می داد تا خوانندگان خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران متوجه وزن و اعتبار و اندازهء آن بنیاد و طبیعتا" ارزشمندی جایزه اش بشوند و بدانند که مرجع تعیین کنندهء "مرد سال محیط زیست ایران " بالاخره چه کسی هست؟ اما اگر خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران خودش هم نمی داند که این " بنیاد نجات پسارگاد " چه هست و چیست و کجاست و هیچ اطلاعی هم دربارهء آن ندارد ، پس چگونه این خبر را با این شرح و تفاصیل و توضیحات مفصل منتشر کرده است؟ وظیفهء یک خبرگزاری قبل از انتشار هر خبری ، اطلاع از صحت و سقم آن خبر هست . مثلا" اگر همین فردا ایمیلی به دست شما برسد که در آن نوشته باشد " بنیاد نجات عالی قاپو اسکندر فیروز را به عنوان مرد سال محیط زیست ایران معرفی کرد " آیا خبرگزاری محیط زیست ایران این مطلب را نیز به همین شکل و با همین عنوان ، و به عنوان یک خبر مهم منتشر می کند؟ پس تکلیف " تشخیص صحت و ارزش و اعتبار خبر" چه میشود؟ واقعا" کسی در خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران از خودش نپرسید که این بنیاد پاسارگاد دیگر چه جور مرجع و تشکیلاتی هست و اصلا" چه هست و کجا هست؟
 
تا آنجایی که بنده می دانم بنیاد نجات پاسارگاد مطلقا" وجود خارجی ندارد . تمام این بنیاد در یک عدد وبسایت کپی کار خلاصه میشود که تازه در آنجا هم اسمش نه بنیاد پاسارگاد بلکه " کمیته  نجات پاسارگاد" است . (اینجا)  در همان سایت کذایی هم کوچکترین توضیح و معرفی و شرح حالی از این بنیاد نمی بینید و آن سایت اصلا" بخش " دربارهء ما" ندارد . این کمیته - یا بنیاد و یا هر اسم دیگری که روی آن بگذاریم - هیچ آدرس و نشانی و تلفنی هم ندارد . بنیاد پاسارگاد حتی یک عدد ایمیل هم ندارد . بنیاد پاسارگاد زاییدهء تخیلات یک زن و شوهر محترم است که در آمریکا ساکن هستند و مشغول به انجام کارهایی هستند که به نظر بنده همه چیز شبیه هستند جز فعالیت های انسانی و محیط زیستی . این زن و شوهر، دو جوان را - یکی در تهران و دیگری در اصفهان - از طریق تماسهای اینترنتی جذب خود کرده اند و به انجام اعمالی می پردازند که فعلا" علاقه ای به افشایشان ندارم
 
بنابراین ، بنیاد نجات پاسارگاد ، همانگونه که عرض کردم ، مطلقا" وجود خارجی ندارد و در حد یک وبسایت بی نام و نشان و کپی کار مطلب دزد سیاسی و باستانگرا و نژادگرای بی محتواست . طرح اعطای جایزهء " مرد سال " نیز صرفا" جهت معروف شدن و کسب اعتبار برای آن بنیاد خیالی طراحی و برنامه ریزی شده است و بیشتر از آنکه باعث قدرشناسی و معرفی چهره های شریف و موجه و شناخته شده ای مانند بیژن دره شوری شود ، باعث مطرح شدن اسم آن بنیاد خیالی و کسب اعتبار برای آن زن و شوهر مقیم آمریکا و نیز دو جوانی می گردد که به عنوان تبلیغاتچی های آنها در تهران و اصفهان فعالیتهای اینترنتی خاصی می کنند . انتشار بی مطالعه و بدون پیگیری خبرهایی از این قبیل ، می تواند به اعتبار خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران و دیگر رسانه های معقول و خوشنام کشور ما به شدت آسیب وارد کند و این چیزیست که نه بنده و نه شما مایل به دیدنش نیستیم . امیدوارم که این توضیحات را عینا" در سایت خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران منتشر کنید تا حساب پاک انسانهای خوب و زحمتکش و سبز اندیش و خردمند دلسوخته و شریف و بی ادعایی مانند شما و سایر عزیزانمان در خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران ، به نام بنیادهای دروغین و جعلی و بی نام و بی نشانی مانند " بنیاد نجات پاسارگاد" آلوده نگردد . امیدوارم سایر دوستداران محیط زیست ایران نیز با این توضیحاتی که عرض کرده ام خودشان متوجه حقیقت شده باشند چرا که العاقل یکفی الاشاره ، و متولیان امام زداهء جدید التاسیس " بنیاد نجات پاسارگاد " نیز دکان خود را ببندند و دست از سر اسم محیط زیست بدبخت ایران بردارند و جهت کسب رزق و روزی شان به سراغ شغل دیگری بروند . در غیر اینصورت ، مجبور میشوم برخی ملاحظات را به کناری بگذارم و آنچه را که دربارهء این بنیاد جعلی و خیالی می دانم ، و قلبا" علاقه ای هم به گفتنشان ندارم ، را به صراحت هر چه تمامتر در سایت خودم - روزنامه نگار آزاد - بنویسم و منتشر کنم
 
زنده باشید
عبداللطیف عبادی
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)