پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

رتبه ایران در نرخ مکالمه با موبایل

ه گزارش مهر، یکی از ابعاد شکل گیری بازار رقابتی برای اپراتورهای مخابراتی در دنیا بی تردید ارزان بودن نرخ خدماتی است که به کاربران ارائه می شود و در این میان کشوری موفق خواهد بود که با توجه به متوسط درآمد مشترکانش بتواند ارتباط مستقیمی میان سبد خانوار با توانایی آنها برای پرداخت این هزینه ها ایجاد کند.

در کشور ما آمار مشخصی از میزان هزینه کرد یک ماهه مردم از خدمات مخابراتی و ارتباطی وجود ندارد اما کارشناسان معتقدند که آنچه هم اکنون در میان کاربران مخابراتی در ایران همچنان به عنوان مشکلی مطرح می شود گرانی نرخ مکالمات با موبایل است که این موضوع برای مشترکان سیم کارتهای دائمی که مجبورند ماهانه هزینه ای بابت این مکالمات پرداخت کنند بیشتر محسوس است.

این در حالی است که رضا تقی پور - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است از نظر نرخ استفاده از تلفن همراه، کشور ما در جهان، در سطح متوسط رو به پایین قرار دارد.

با این حال وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در فناوریهای نوین، ارزش‌آفرین و موجب بازگشت سرمایه است و هر فناوری در کنار منافع هزینه‌هایی هم دارد، یکی از برنامه‌های اصلی وزارت ارتباطات در سال جاری را کاهش هزینه‌ها در جهت افزایش سرمایه ‌گذاری اپراتورها عنوان کرده است.

گران‌ترین و ارزان‌ترین مکالمات موبایل در دنیا

به گزارش مهر، بر اساس تحقیقاتی که به تازگی انجام شده هنگ کنگ یکی از شهرهای دنیا به شمار می‌رود که کاربران به ارزان‌ترین سرویس‌ها برای استفاده از موبایل و اینترنت دسترسی دارند.

در حالی که هنگ کنگ عنوان ارزان‌ترین ارائه دهنده سرویس‌های موبایل و اینترنت را دارد، ژاپن و سنگاپور در رده گران‌ ترین شهرهای دنیا برای ارائه این سرویس‌ها به شمار می‌روند.

وزارت مخابرات و ارتباطات هنگ کنگ قیمت خط ثابت تلفن را حدود یک دهم هزینه ‌ای عنوان کرده که در توکیو ارائه می‌شود و در همین حال سرویس‌های موبایل در هنگ کنگ هفت برابر ارزان‌تر از سنگاپور است.

هنگ کنگ در رده شهرهای شانگهای، نیویورک، لندن و کوپنهاگ قرار می‌گیرد که ارزان‌ترین سرویس‌های خطوط ثابت تلفن، تلفن همراه و پهنای باند اینترنت را ارائه می‌دهند.

براساس این تحقیقات میانگین هزینه ماهانه برای خطوط تلفن ثابت در هنگ کنگ ۷۰/۷ دلار محاسبه می شود این در حالی است که این رقم در سنگاپور ۱۷ دلار، ۲۹ دلار در نیویورک، ۵۱ دلار در کپنهاگ، ۵۱ دلار در لندن، ۶۰ دلار در شانگهای و ۹۷ دلار در توکیو محاسبه می شود.

برای سرویسهای موبایل، مردم هنگ کنگ به طور میانگین ماهانه ۷۰/۷ دلار می‌پردازند، درحالی که مردم لندن ۲۰/۱۶ دلار، مردم کپنهاگ ۲۸ دلار، مردم شانگهای ۵۰/۲۵ دلار، ۵۴ دلار نیویورکی‌ها، ۵۷ دلار سنگاپوری‌ ها و ۷۵ دلار شهروندان توکیو پرداخت می‌کنند.

سرویس پهنای باند ثابت هم درهنگ کنگ هزینه‌ ای برابر ۳۰/۱۰ دلار، در توکیو ۷۰/۱۱ دلار، ۱۳ دلار در لندن، ۲۱ دلار در کپنهاگ، ۲۵ دلار در نیویورک، ۴۰ دلار در شانگهای و ۲۶ دلار در سنگاپور هزینه دارد.

این تحقیقات نشان داده که هزینه کم ارتباطات و مخابرات در هنگ کنگ یکی از رقابتی‌ترین بازارهای مخابراتی را ایجاد کرده است.

رتبه ۲۶۰ ایران در نرخ مکالمه با موبایل

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار از رتبه ۲۶۰ ایران میان ۲۷۳ کشور دنیا در زمینه گرانی نرخ تعرفه های مکالمه با موبایل خبر داد و گفت: ایران نسبت به دیگر کشورها پایین ترین نرخ مکالمه مخابراتی را دارد.

وحید صدوقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پیشنهاد اصلاح نرخ تعرفه های تلفن ثابت و موبایل که از سوی شرکت مخابرات ایران به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه شده و در حال بررسی است، اظهار داشت: نرخ مکالمات موبایل و تلفن ما در کل دنیا پایین ترین نرخ ها است.
وی ادامه داد: بررسی در ۲۷۳ کشور نشان می دهد که ما دویست و شصتمین کشور در نرخ تعرفه موبایل هستیم و به همین دلیل پایین ترین نرخ مکالمات را داریم.

صدوقی با بیان اینکه در کشورهای همسایه، هر دقیقه مکالمه با تلفن همراه برای مشترک ۲۰۰ تومان محاسبه می شود تاکید کرد که نرخ مکالمات موبایل و ثابت در ایران بسیار کمتر از این مبالغ است و ما پایین ترین نرخ ها را در میان دیگر کشورها داریم.

نرخ مکالمات موبایل با سیم کارتهای همراه اول

به گزارش مهر، هم اکنون مشترکان سیم کارتهای دائمی همراه اول برای تماس شهری داخل شبکه بدون جابجایی مبلغ ۴۴ تومان به ازای هر دقیقه و با جابجایی مبلغ ۵۳ تومان می پردازند. در همین حال تماس شهری و بین شهری خارج شبکه این مشترکان ۶۲ تومان و تماس بین استانی داخل شبکه بدون جابجایی ۷۶ تومان و با جابجایی ۸۴ تومان است.

مشترکان سیم کارتهای اعتباری همراه اول نیز برای تماس شهری داخل شبکه بدون جابجایی ۶۷ تومان و با جابجایی ۷۶ تومان به ازای هر دقیقه باید بپردازند. همچنین تماس استانی و بین استانی خارج شبکه این مشترکان ۹۳ تومان به ازای هر دقیقه محاسبه می شود و تماس بین استانی داحل شبکه برای این مشترکان بدون جابجایی ۱۱۴ تومان و با جابجایی ۱۲۲ تومان خواهد بود.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی