پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

جزئیات بیشتر از طرح برخورد پلیس از 25خرداد

یسنا:سردار احمدرضا رادان به مردم قول داد كه مأموران در زمان اجرای مأموریت ادب، احترام و تکریم را به جای آورند و در تشریح مصدایق طرح امنیت اجتماعی و عوامل بسترساز تشدید این طرح با بیان اینكه یکی از مصادیق طرح امنیت اخلاقی موضوع بدپوششی است، گفت: براساس نظرسنجی که نیروی انتظامی با کمک سازمان‌های دیگر انجام داده که نگرانی‌هایی در بین مردم و مسئولان در حوزه بدپوششی به وجود آمده و براساس مطالبات مردمی و بر اساس قانون، نیروی انتظامی موظف به اجرای قانون و برخورد با این پدیده است.

بدپوششی به عنوان یک پدیده اجتماعی در جامعه ظاهر شده است

وی در مورد شاخص‌های بدپوششی و اینكه پلیس با چه پوشش‌هایی برخورد می‌کند گفت: شاخص و ملاک‌های بدپوششی همان شاخصه‌های قبل است و پلیس به خانم‌هایی که از مانتوهای کوتاه و آستین کوتاه یا مانتوهای تنگ، شلوارهای کوتاه استفاده می‌کنند یا این که از هر دو طرف روسری موهایشان پیدا باشد، بدپوششی اطلاق می‌کند.

وی افزود: موضوع بدپوششی منوط به یک نفر نیست بلکه به عنوان یک پدیده اجتماعی در جامعه ظاهر شده است و ما باید به دنبال حل این پدیده باشیم.

به گفته رادان بدپوشش تنها در این نیست که شخصی پوششی نامناسب در منظر مردم داشته باشد. بلکه متأسفانه نگرانی و اتفاقات دیگری از قبیل مزاحمت‌ها و آزار و اذیت‌ها در کنار آن رخ می‌دهد به نحوی که جامعه به نوعی دستخوش رنج و اذیت از این نوع وضع ظاهر می‌شود.

بدپوششی تنها مربوط به مصرف کنندگان نیست

شاخص‌های بدپوششی برای مأمور مشخص شده تا برخورد سلیقه‌ای نباشد

جانشین فرمانده ناجا در پاسخ به سوالی مبنی براینكه چرا تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان اقدام به تولید و توزیع این لباس‌ها می‌کنند و در اختیار مصرف‌کننده می‌گذارند و از طرفی نیز تولیدكنندگان و توزیع کنندگان هم معتقدند که براساس خواست و مطالبه مردم اقدام به تولید و توزیع می‌کنند، آیا در این مورد اقداماتی صورت گرفته است؟ گفت: بدپوششی تنها مربوط به مصرف‌کنندگان نیست به طوری که مراکز تولید و توزیعی هم در این مورد شناسایی شده‌اند و همین طور به واحدهایی که به صورت زیرزمینی اقدام به عرضه می‌کنند تذکر کتبی و اخطار داده شده است كه تا 25 خرداد ماه اصلاحات موردنظر را داشته باشند و به کسب و کار خود ادامه دهند در غیر این صورت از طریق پلیس اماکن برابر قانون صنفی با آنها برخورد می‌شود.

رادان با اشاره به نحوه برخوردهای انتظامی با افراد بدپوشش گفت: ما در اجرای این طرح نیروهای پلیس زن را انتخاب و سعی کردیم که از بهترین‌ها باشند این افراد در دوره‌هایی با حضور فرماندهان انتظامی و کارشناسان آموزش‌های لازم را دیده‌اند و همین طور شاخص‌های بدپوششی برای مأمور مشخص شده تا در برخورد با این مظاهر سلیقه‌ای رفتار نکند.

وی افزود: برخوردهای انتظامی به این طریق است که در مرحله اول افراد مورد تذکر واقع می‌شوند و اگر در محل اقدام به رفع اشکال ظاهر کرده‌اند که هیچ، و اگر نشد دستگیر و به مراکز پلیس امنیت اخلاقی منتقل می‌شوند و توسط مشاور خانم مشاوره صورت می‌گیرد سپس از خانواده این افراد دعوت می‌شود تا با تهیه لباس مناسب به مراکز مراجعه کنند و پس از اخذ تعهد انتظامی از این مراکز خارج شوند در این صورت سابقه انتظامی ایجاد می‌شود اما این سابقه به منزله سوء سابقه افراد نخواهد بود و پرونده قضایی هم در این باره تشکیل نمی‌شود. چرا که عده‌ای به صورت ناآگاهانه و بدون عناد خاص این نوع پوشش را داشته‌اند و اگر مجدداً دستگیر شدند پرونده قضایی در مورد آنان تشکیل خواهد شد و به مقامات قضایی تحویل داده می‌شوند و این افراد جزء گروه عفاف ستیزان هستند.

وی در ادامه با بیان اینكه نیروی انتظامی این طرح را فراموش نکرده بلکه تا قبل از فرا رسیدن فصل گرما وضعیت جامعه مناسب بوده و گشت‌ها و برخوردها کم بوده است، گفت: با گرم شدن هوا، دغدغه مردم و مسئولان در مورد بدپوششی بالا رفت و این تصمیم حاصل شد تا 25 خرداد فرصتی برای اصلاح وضعیت ظاهری افراد در نظر گرفته شده است و از این تاریخ به بعد بر تعداد گشت‌ها و برخوردها نیز افزوده می‌شود.

رادان افزود: امیدواریم با کمک و یاری اصحاب رسانه نیز بتوانیم در این زمینه به این افراد اطلاع‌رسانی کنیم که در این خصوص برخوردها کم شود.

سازمان‌هایی که در کارهای اجرایی حجاب و عفاف حس مسئولیت داشته نمره قبولی نگرفتند

رادان در مورد چرایی اجرای این طرح در دو استان مازندران و گیلان با بیان اینكه با توجه به فصل سفر به واسطه تعطیلات تابستانی نگرانی‌ها و گلایه‌های مردم این دو استان در مورد اینکه عده کمی آن جا را به عنوان حیاط خلوتی برای عمل ناهنجاری‌ها و غیرقانونی احساس می‌کنند، گفت: به این دلیل این طرح‌های انتظامی در این دو استان با جدیت انجام می‌شود و به فاصله 10 روز در استان‌های دیگر نیز اجرا می‌شود.

جانشین فرمانده ناجا درباره نقش سازمان‌ها و دستگاه‌های دیگر نیز در اجرای طرح حجاب و عفاف گفت: سازمان‌هایی که در کارهای اجرایی حجاب و عفاف حس مسئولیت داشته نمره قبولی نگرفتند اما سه سازمانی که وظایف را به خوبی انجام می‌دهند دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و اصحاب رسانه هستند که به واسطه اطلاع‌رســانی خــوبی که انجام می‌دهنــد بـاعث کم شدن حجم برخوردها می‌شوند.

وی در مورد دیگر مصادیق و اولویت‌های طرح امنیت اجتماعی گفت: طرح برخورد با بدپوششی، اراذل و اوباش و موادفروشان خرد و معتادان و جمع‌آوری ماهواره از مصادیق این طرح هستند. البته این طرح‌ها در حال اجرا هستند و این طور نیست که چون از طریق رسانه منعکس نمی‌شود به این معنی باشد که اجرا نمی‌شوند.

وی افزود:در بحث بدپوششی، چون در آستانه فصل گرما وضعیت نامناسب می‌شود اجرای این طرح نیز تشدید می‌شود.

فروزش، جانباز امر به معروف و نهی از منکر است

رادان درباره حادثه‌ای که برای یک روحانی در دفاع از دو دختر رخ داد گفت: در ابتدا عرض ارادات و تشکر مجموعه پلیس را به این برادر بزرگوار که نسبت به یک مشکل و ناهنجاری در جامعه بی‌تفاوت نیست و به آن عکس‌العمل نشان می‌دهد را دارم. از نظر بنده ایشان جانباز امر به معروف و نهی از منکر هستند که باید به شأن جانبازی با وی رفتار کرد.

وی افزود: جامعه‌ای پویا است که مردم آن نسبت به حوادث و زشتیها عکس العمل نشان دهند و بی تفاوت نباشند. گاهی اوقات جری شدن یک سری از افراد به خاطر بی‌تفاوتی‌هاست. در بحث اراذل و اوباش، همچنان با این معضل برخورد می‌شود.

جانشین فرماندهی ناجا گفت: این دو خانم هم که در بازداشت بسر می‌برند از افراد بدپوشش بوده‌اند و با آن دو براساس دوستی‌های قبلی که داشته‌اند بر سر موضوعی اختلاف پیدا می‌کنند و این برادر عزیز از گذشته آنان خبر نداشته و با شنیدن فریاد آنان این عکس‌العمل را نشان می‌دهد.

رادان در مورد سخنان یكی از فرماندهان ارشد ناجا در مورد عدد و آماری که گفته بود در تهران صدزن خیابانی وجود دارد گفت: اساساً این فرمانده این مصاحبه را نداشته و این عدد را به زبان نیاورده و این عدد نیز نادرست است و ما کاملاً تکذیب می‌کنیم.

در جامعه باید مركزی زنان خیابانی را تحت کفالت گیرد

رادان با بیان اینكه یکی از مصادیق طرح امنیت اخلاقی موضوع زنان خیابانی است، گفت: این موضوع با بدپوششی کاملاً متفاوت است و این درست نیست که بدپوشش، زنان خیابانی هستند این نکته کاملاً جداست. زنان خیابانی عددشان مشخص است و آمار پنهانی هم دارند که آن را در نظر نمی‌گیریم، جمع‌آوری آمار مشخص در 48 ساعت انجام می‌شود و اعتقاد ما بر این است که این تعداد افراد جزء گروه آسیب‌پذیر جامعه هستند بعضی از آنان به واسطه جنسی و به واسطه دیگری وارد این موضوع می‌شوند ما اصلاً قصد تأیید این کار را نداریم اما باید در جامعه اسلامی مراکزی باشد که این افراد را تحت کفالت قرار دهند و اصلاح و کارآفرینی ایجاد کنند تا این افراد بهانه‌ای نداشته باشند.

وی افزود: برخورد با زنان خیابانی و دستگیر و تحویل مقامات قضایی همچنان وجود دارد و به آن رسیدگی می‌شود.

جانشین فرمانده ناجا در مورد اقدامات اخیر نیروی انتظامی در بحث جمع‌آوری ماهواره با بیان اینكه جمع‌آوری ماهواره همچنان ادامه دارد، گفت: استفاده از ماهواره قانونی نیست و اگر روزی مجلس استفاده از ماهواره را قانونی اعلام کرد ما به عنوان مأمور قانون با چیزی که آزاد است برخورد نمی‌کنیم و تابع قانونیم و اولویت ما در بحث دیش‌های ماهواره آن چیزی است که در منظر عمومی پیداست و این یعنی قانون ستیزی.

رادان در توضیح برخی عكس‌های منتشر شده در اینترنت مبنی بر این که عملیات راپل با ورود به پشت پنجره یا این که با ضرباتی به دیش‌های ماهواره اقدام به جمع‌آوری آن می‌کنند درمورد نحوه برخورد مأموران در این طرح گفت: ما در جایگاه پلیس به مردم پاسخگو هستیم و این که چرا پلیس عملیات راپل را انجام می‌دهد دو نکته مدنظر است، ما در واقع خلاء قانونی نداریم و حتی با حکم قضایی و قاضی که همیشه همراه و همکار ما هستند وارد مشاعات و پشت بام منازل می‌شویم و در جمع‌آوری ماهواره پلیس همواره سعی در رعایت چاشنی اخلاق دارد و وارد منزل فرد نمی‌شود.

وی افزود: هرچند با توجه به اعلامیه نیروی انتظامی مبنی بر جمع‌آوری دیش‌های دریافت از ماهواره‌ای که در عیان هستند، قانون به ما حکم می‌کند وارد منازل شویم با رعایت چاشنی اخلاق اقدام به جمع‌آوری دیش‌های ماهواره‌ای که از پنجره آویزان است از طریق عملیات راپل می‌کنیم و پلیس آن قدر توانمند است که این عملیات را انجام دهد. قانون ستیزی را پلیس حتی با نثار جان خود انجام می‌دهد.

وی در مورد اینكه شما عنوان کردید که ما به خاطر حفظ اخلاق وارد منزل نمی‌شویم و عملیات راپل را انجام می‌دهیم این را در نظر نمی‌گیرید که اگر حکم داشته باشید بهتر است به طور خصوصی انجام شود و نیازی به انجام عملیات راپل نباشد، گفت: اقدامات مأموران در جمع‌آوری ماهواره به سه روش انجام می‌شود یکی این که قبل از اقدام به صاحب مجموعه یا مجتمع اعلام می‌کنیم که دیش‌ها را جمع‌آوری کنند که جمع آوری دیش‌ها در مشاعات به خوبی انجام می‌شود. اما مدیر ساختمان قادر به جمع‌آوری در پنجره و محیط وارد به پنجره نیست به صاحب منزل اعلام می‌کند اما وقتی صاحب منزل حضور نداشته باشد و ما هم نمی‌توانیم وارد منزل شویم و این دیش را که به عنوان نمادی از بی‌قانونی آنجا آویزان است را با عملیات راپل جمع می‌کنیم و این رقم، رتبه بسیار کمی است این خود به منزله یک عملیات روانی است که به مردم بگوییم پلیس در برخورد جدی است.

رادان در مورد بازیابی و تجارب گذشته در زمان اجرای طرح امنیت اجتماعی با مردم چطور رفتار خواهید كرد؟ گفت: پلیس در اجرای هر طرحی این دغدغه را دارد که مردم بدانند که تلاش‌ها به عنوان نیروی انتظامی این است که در اجرای این طرح کمترین خطا را داشته باشیم. اگر همه دستگاه‌ها وظایفشان را به خوبی انجام دهند. شاید این اتفاقات کمتر یا اساساً نیفتد. من دراین جایگاه به مردم قول می دهم که کمترین خطا را داشته باشیم و حتی بدون خطا باشیم.

وی افزود: یک طرح وقتی طرح خوبی است که بتواند براساس تجربه گذشته خود را مرتب بازیابی کند علاوه بر اینکه تکریم حقوق شهروندی پا بر جاست اما نکته‌ای که از حقوق شهروندی اولی‌تر است و شاید فراموش می‌کنیم تکلیف شهروندی است. بدون تکلیف حقوق نیست و بدون حقوق تکلیف نیست و این دو لازم و ملزوم هستند من به مردم قول می‌دهم حقوق شهروندی را تا آنجا که در توان داریم با ادب و احترام به جای آوریم و از اصحاب رسانه و خبرنگاران دعوت می‌کنم که در کنار گشت‌ها حضور داشته باشند و مروری بر نحوه برخوردها و انعکاس آن داشته باشند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی