پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

رگولاتوری: وضعیت اینترنت موبایل در کشور بسیار مطلوب است

!مدیرکل دفتر نظارت بر سرویس های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: ارایه سرویس اینترنت روی موبایل بر بستر تکنولوژی GPRS دیگر به عنوان سرویس اینترنتی کاربرد نخواهد داشت و هم اکنون ارایه سرویس های اینترنت بر بستر EDGE به عنوان شاخص اینترنت موبایل در کشور در نظر گرفته می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از وایمکس نیوز، غلامرضا داداش زاده در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر عملکرد اپراتورهای تلفن همراه در ارایه خدمات اینترنت بر بستر تکنولوژی GPRS و EDGE در مورد وضعیت این خدمات در کشور و اینکه این اپراتورها تا چه حد توانسته اند به تعهداتشان در ارایه این خدمات عمل کنند، گفت: وضعیت اینترنت موبایل در کشور بسیار خوب است و شواهد نشان می دهد که ظرفیت موجود برای ارایه سرویس های اینترنتی بر بستر موبایل در کشور کاملا وجود دارد.وی با بیان اینکه اپراتور اول و دوم هر تقاضایی که از سوی مردم برای دریافت GPRS و EDGE باشد را پاسخگو هستند، گفت: مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد، اما ممکن است در برخی مناطق و زمان ها بحث کیفیت مطرح شود که این امر می تواند در عملکرد اپراتورها تاثیر بگذارد. البته این به این معنا نیست که پوشش شبکه موبایل در این مناطق وجود ندارد بلکه در اغلب موارد پوشش ضعیف شبکه مانع از دسترسی مشترکان به اینترنت از طریق تلفن همراهشان می شود.

داداش زاده با تاکید براینکه از نظر ظرفیت ایجاد شده در شبکه های تلفن همراه کشور برای ارایه GPRS و EDGE مشکل خاصی دیده نمی شود، در مورد الزام اپراتورها برای پوشش شبکه ای این سرویس گفت: در پروانه فعالیت اپراتورها الزامی برای ارایه این سرویس ها با توجه به پوشش شبکه ای وجود ندارد بلکه این اپراتورها هستند که به دلیل درآمدزایی علاقه مند به ارایه این سرویس بوده و خواهند بود.
این مقام مسوول در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تاکید بر درآمدزایی سرویس هایی چون GPRS و EDGE برای اپراتورهای تلفن همراه گفت: طبیعتا اپراتورها دنبال آن هستند که بتوانند سرویس های ثابت با منبع درآمد بالا ارایه دهند. حتی در برخی مواقع چنانچه سازمان تنظیم مقررات موانعی بر سر راه ارایه سرویس آنها ایجاد کند معترض می شوند چرا که بخشی از درآمدشان را باید به دولت بپردازند و بخشی نیز به خودشان تعلق می گیرد. بنابراین بهتر آن است که بتوانند سرویس های مناسبی ارایه دهند و حتی درصدد توسعه قطعی این سرویس ها هستند.
داداش زاده با بیان اینکه وضعیت GPRS و EDGE در ایران در مقایسه با ارایه این سرویس در دیگر کشورها بسیار مطلوب است، گفت: در حال حاضر دیگر GPRS به عنوان سرویس اینترنتی مطرح نمی شود و اگر مشترکی بخواهد از اینترنت روی موبایل خود استفاده کند از استاندارد EDGE و یا ۳G استفاده می کند. براین اساس در کشور نیز GPRS را به عنوان شاخص اینترنتی قبول نداریم و این سرویس جزو سرویس های دیتا تلقی می شود .
وی در پاسخ به این سوال که آیا از سرویس های اینترنت بر بستر موبایل خود استفاده می کند یا خیر؟ گفت: برای نظارت بر سرویس های ارتباطی، سرویس اینترنت همراه دو اپراتور ایرانسل و همراه اول را هر از چندگاهی تست می کنم.


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی