پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

پنج اپیزود از اشتباهات اداری وحشتناک در فدراسیون فوتبال

 

 

آنچه كه مي‌خوانيد مروري بر بزرگترين گاف‌هاي اداري فوتبال ايران در چند سال گذشته است اتفاقاتي كه باعث شد شكست در جايي خارج از زمين فوتبال رقم بخورد. شكست‌هايي كه معروفترين آنها متوجه امير قلعه‌نويي است و در ادامه چهره‌هاي مشهور ديگري را درگير خود كرده است.


اپیزود اول: حذف استقلال از جام باشگاه های آسیا

استقلال قهرمان لیگ شده است و آسیایی ، امیر قلعه نویی هم که زحمات سه ساله اش را به بار نشسته میبیند استقلال و تیم ملی را موازی میخواهد.مرفاوی مربی اما لیست دست ژنرال است.هواداران هم راضی.این رضایت دیری نمیپاید.زمزمه هایی هست که امیر لیست را پر میخواهد.حق هم با اوست هر چه باشد آسیاست و با لیگ متفاوت.اما این لیست هرگز تکمیل نمیشود.خبر تلخ میرسد.تیتر ها خود حرف میزنند.استقلال به علت عدم تحویل لیست در موعد مقرر از اسیا حذف شد.قلعه نویی میگوید فهرست را داده و شاید گم شده هر چند تعدادش را تخمین میزند.از 30 نفر بین 26 تا 29.تاریخ هم روز صبح 21 بهمن درست 1 روز قبل.مرفاوی به عنوان سرمربی میگوید خبر ندارد.نجف نژاد هم توپ را در زمین پست می اندازد.1روز قبل با پست عادی!فدراسیون از فرستادن اسامی در ساعت 16 بعد از ظهر خبر میدهد و اسامی را تکمیل نشده میخواند.26 از 30.نگاه ها به سوی سکوی ابی اما خالی میرود.


اپیزود دوم: تعلیق تیم ملی فوتبال ایران از سوی فیفا

جام جهانی تمام میشود.تحلیل ها شروع.مقصران به صف.دایی برانکو دادکان.ما باید مکزیک و پرتغال را به سلاخی میکشیدیم هم دلیلشان.همه میروند.اما رئیس فدراسیون هم میشود مگر؟میشود.بندی در اساسنامه فدراسیون هست که در فیفا هم نیست در آن رئیس سازمان میتواند تمام روسای فدراسیون ها را برکنار کند فوتبال و فیفا هم رویش.دادکان اما حرف از استقلال تام فدراسیون ها در فیفا میزند و شکایت میکند.فیفا حق را به دادکان میدهد ما نیمه تعلیق و یا در استانه تعلیقیم.همه فوتبال ایران در بهت است.نگاه ها به سوی تمام فوتبال ایران است.


اپیزود سوم: حذف تیم ملی نوجوانان

تیم نوجوانان ایران به سرمربیگری اکبر محمدی در اکثر دیدارهای دوستانه پیروز بوده است.تیم بزرگترین امید فدراسیون برای قهرمانی در رده های پایه و به قول خودشان افتخار محسوب میشود.اما هرگز نشانی از افتخار ندارد.حذف در مرحله اول.اکبر محمدی اما در برابر انتقادات پرده از حرفی جدید بر می دارد.تیم 8 بازیکن بازیهای دوستانه را همراه نداشته و علت هم معلوم است ای اف سی نه فدراسیون ما.سن تغییر کرده و فقط ما ندانسته ایم.حذف هم به همین دلیل است.ای اف سی.نگاه به سوی نسل نابود نوجوانان همراه با آن 8 جوان سوخته.


اپیزود چهارم: حذف تیم ملی بانوان از مقدماتی المپیک لندن

در رخوت مردانگی فوتبال خبر پیروزی و رسیدن بانوان به مرحله بعد المپیک مسرت بخش و رشک بر انگیز است.حجاب هم بر نگاه فوتبال تاثیری ندارد.هوییت ما حفظ شده و بالا آمده ایم.مرحله بعد زود پایان میابد.درست قبل از شروع.اشک های دخترانمان بر مزار پرچم ایران بسیار دراماتیک تر از قهرمانی های  بدست نیامده مردانمان است.تیر سیاسی گری بحرینی ها به سوی ماست و تحصن بانوان چیزی را عوض نمیکند.هر چند کمی بعد صورت مساله رنگ دیگری میگیرد.هرگز نامه فیفا که موافق اینگونه پوشش باشد دیده نشده.انگار هرگز رایزنی انجام نشده است.هر چند بانوان  و حجاب شان نزد ما پیروز اما بازنده نامه ای شدند که تاییدش هرگز دیده نشد.نگاه به سوی تمام ایران چه زن چه مرد.


اپیزود پنجم: حذف تیم ملی امید از مقدماتی المپیک لندن

فدراسیون زیر بار انتقادات کمر خم کرده.کیروش بزرگ است.فدراسیون هم با کیروش بزرگ میشود.بزرگتر از تیم امید.اما ما استاد صغر سنیم.جلالی منصوریان میشود و کیروش که ادعایی مبنی بر ساختن فوتبال ایران از پایه را داراست تمام تیم های پایه حتی امید را زیر نظر میگیرد.سر تمرین حاظر میشود و خود ناظر همه اتفاقات است.ما هم منتظر فیگو و کاستای جدیدی در ایرانیم.به لطف 30 سال نرفتن عادت به باخت کرده ایم اما نا امید نیستیم.امید به مقایسه انصاری فرد و افشین در برابر نیمار و مسلمان در برابر تیاگو.شاید لک هم در لندن بهتر از دخه آ باشد؟

این امید در عراق نه با برد که با بازی تک ضرب و حفظ توپ خوب در میانه میدان نزدیک به واقعیت میشود.انقدر که در فرودگاه به استقبالشان برویم.انقدر که با اسودگی خاطر نیمه اول را به تماشا ننشینیم.بعد از یک گل هم نا امید نشویم و یادمان نباشد حمله های بیوقفه و تعجب مزدک از کامیابی نیا دربازی رفت ربطی عجیب دارند.منتظر تیتر ها بعد از بازی میمانیم.ما بازی رفت را هم باخته بودیم.3.0.مزدک تعجب کرده بود و کامیابی نیا حس اما فدراسیون هرگز این احساس را نداشته.دیگر چیزی به ذهنم نمیاید.نه مقصری نه تقصیری.

اینبار نگاه به سویی کسی نیست فقط چشمانم را میبندم و کسانی را میبینم که به آزادی آمده بودند در حالی که حتی نمیدانستند از همان لحظه اول باید با 3گل میبردیم تا بازی شروع شود و بعد از گل اول هم باید به خانه میرفتند.نگفتند تا پر شود استادیوم دروغ.چیزی که در دربی امسال پر نشد.در بازی اخر استقلال نشد.در بازیهای پرسپولیس هم هرگز.تراکتور هم بعد از سپاهان و شاهین در بازی اخر نشد.ملوان هم شاید نشود بعد از فینال.بلیت 2 هزار تومانی دلیلش نبود.چشمم را میبندم تا نه لبخند ببینم و نه مردمی که به انها خندیدند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)