پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

بررسی تخصصی Sony Ericsson W8

 


مقدمه

توقف یا بازگشت به گذشته ای در کار نیست ، تنها حرکت به جلو و تغییر نشان جزو سیاست های سونی اریکسون هستند.Sony Ericsson W8 همان XPERIA X8 اما در کالبدی واکمنی است.هیچ نکته ای برای شگفت زده شدن در این میان وجود ندارد.Sony Ericsson W8 هیچ ترفند جدیدی در آستین خود ندارد.و دانستن اینکه هیچ رقیب سرسختی پیش روی این آندرویدی کوچک وجود ندارد سبب می شود ، لبخندی دائمی بر چهره W8 نقش ببندد.جایگاه W8 آنقدر مطمئن است که حتی سبب می شود بسیاری از MP3 player ها هم با تهدیدی جدی مواجه باشند.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

 

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

 

واکمن اخیرا روندی نزولی را دنبال کرده است و Sony Ericsson Yendo را می توان نزدیک ترین گوشی به پیشگام خانواده واکمن ها دانست.در مقایسه با گوشی بسیار ساده و غیر هوشمندی چون Yendo ، W8 را می توان بسیار توانمند دانست. این گوشی هوشمند است و بسته به نحوه برقراری تعامل شما با آن می تواند شبکه های اجتماعی و یا امکان مرور وب را در سطحی بسیار عالی در اختیار شما قرار دهد.این گوشی به Android Market دسترسی داشته و از پخش کننده موسیقی ساده و بسیار خوبی بهره می برد.
ویژگی های کلیدی
پشتیبانی چهاربانده از GSM/EDGE ، پشتیبانی از HSDPA در باندهای 900/2100 یا باندهای 850/1900/2100
صفحه نمایش لمسی خازنی 3.0 اینچی از نوع TFT با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و پشتیبانی از رزولوشن HVGA ؛ پوشش محافظ و ضد خش صفحه نمایش
سیستم عامل Android v2.1 Éclair به همراه رابط سفارشی سازی شده سونی اریکسون و رابط Timescape
پردازنده 600 مگاهرتزی Qualcomm MSM7227 ، 168 مگابایت حافظه RAM
حافظه داخلی 128 مگابایتی،اسلات کارت حافظه microSD (با پشتیبانی از کارت هایی تا گنجایش 16 گیگابایت)، عرضه یک کارت حافظه 2 گیگابایتی به همراه گوشی
دوربین سه مگاپیکسلی با فوکوس ثابت و قابلیت برچسب گذاری جغرافیایی ، ضبط ویدیویی VGA با نرخ 30 فریم بر ثانیه
پشتیبانی از ارتباطات Wi-Fi
بلوتوث 2.1 به همراه پشتیبانی از پروفایل A2DP
گیرنده GPS ، قطب نمای دیجیتال
پورت MicroUSB با امکان شارژ از طریق این پورت
سوکت صوتی 3.5 میلی متری استاندارد
کیفیت صدای عالی
رادیو اف ام با RDS
شتاب سنج با امکان چرخش خودکار رابط کاربری
یکپارچگی با سرویس های شبکه های اجتماعی

نقاط ضعف اصلی
حافظه ذخیره سازی محدود برای نصب نرم افزار ها
نسخه منسوخ سیستم عامل
عدم پشتیبانی از مالتی تاچ
عدم پشتیبانی دوربین از فوکوس خودکار
عدم پشتیبانی از فرمت های ویدیویی DivX و XviD به صورت پیش فرض
قرار گیری اسلات کارت حافظه MicroSD در زیر کاور باتری
عدم تعبیه دوربین ثانویه جهت برقراری تماس های تصویری
مستعد بودن پلاستیک استفاده شده در ساخت گوشی در جذب لکه ها و اثرات انگشت

مشکلاتی در ساخت گوشی دیده می شود اما آن ها را به نوعی می توان ارثی تلقی کرد. W8 آن ها را به هم نژاد ایکس پریایی خود مدیون است. عدم پشتیبانی از مالتی تاچ و نسخه منسوخ سیستم عامل آندروید از جمله نقص هایی هستند که به خوبی خودنمایی می کنند. در دوربین هم قابلیت هایی چون فوکوس خودکار و یا فلاش تعبیه نشده اند. تقریبا هیچ تنظیمی نیز در اینجا در نظر گرفته نشده است. این لیست را می توان همچنان ادامه داد اما باید توجه کنیم هیچ گوشی تلفن همراهی کامل نیست.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

 

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

 


و یا شاید بهتر است بگوییم ، هیچ گوشی ارزان قیمتی کامل نیست. با وجود قیمت گذاری مناسب و عالی ، Sony Ericsson W8 می تواند به انتخاب مناسبی برای کاربرانی که به دنبال یک گوشی هوشمند مناسب و با در ذهن داشتن خاطرات خوب گذشته با واکمن هستند ، تبدیل شود. اصل و نصب موسیقیایی گوشی سبب بهبود یافتن آن می شود. شکی نیست که XPERIA X8 به همراه بسیاری دیگر از گوشی های سری XPERIA یک به روز رسانی نیاز داشت ، این بار خانواده واکمن این به روز رسانی را به ارمغان آورده است. گوشی سرگرم کننده ، جذاب و جدید است. از همه مهم تر برای نخستین بار واکمن و آندروید در کنار هم قرار گرفته اند.

محتویات جعبه
این بخش جایی است که نشان واکمن با عرضه یک هدست 3.5 میلی متری با کنترل های موسیقی خود را بهتر نشان می دهد. به غیر از آن آیتم های دیگری هم در این جعبه دیده می شوند:این آیتم ها شامل یک شارژر USB ، یک کابل microUSB به USB که برای شارژ گوشی و اتصال آن به کامپیوتر به کار می رود و یک کارت حافظه microSD با گنجایش دو گیگابایت هستند. گزینه آخر برای موسیقی دوست ها خیلی هم جذاب به نظر نمی آید.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

 

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

 

کتابچه راهنمای کار با گوشی هم در چند زبان مختلف در درون این جعبه دیده می شود. کارت حافظه دو گیگابایتی عرضه شده به همراه گوشی در درون آن جای داده شده است.
نمای 360 درجه Sony Ericsson XPERIA X8
Sony Ericsson W8 گوشی هوشمند کوچکی است اما یک صفحه نمایش 3 اینچی با رزولوشن HVGA هم چندان قابل توجه نیست. برای مثال Xperia Mini جدید هم از یک صفحه نمایش 3 اینچی بهره می برد اما گوشی بسیار کوچکتری است.
وزن 104 گرمی گوشی آن را جزو گوشی های سبک می کند اما ضخامت 15 میلی متری آن زیاد به نظر می رسد. کار با گوشی به اندازه کافی راحت است.
طراحی
Sony Ericsson W8 یک Xperia X8 با بافت نهایی متفاوت است. آن ها این بار پلاستیک مات را با یک پلاستیک صیقلی جایگزین کرده اند که به شدت مستعد جذب اثرات انگشت و لکه هاست.
Sony Ericsson XPERIA W8 در سه رنگ مختلف لاجوردی ، قرمز و نارنجی به بازار عرضه خواهد شد. پنل جلویی گوشی همواره به رنگ سفید است اما کناره پشتی آن تحت تاثیر رنگ های ذکر شده قرار می گیرد.
اندازه و رزولوشن صفحه نمایش در همان حدی هستند که می توان از گوشی های این کلاس انتظار داشت. نکته قابل توجه این است که W8 توانسته است بر مشکلات گسستگی رنگ ها که در X8 دیده بودیم غلبه کند. تصور شفاف و خوب به نظر می رسد و رابط هم به خوبی بهینه سازی شده است تا در کار با آن دچار مشکلی نشوید.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

حساسیت صفحه نمایش عالیست، کوچکترین تماس ها با صفحه نمایش هم برای ثبت دستور شما کافی خواهد بود. و می توانید تجربه ای بسیار خوب از کار با آن داشته باشید.
کیفیت تصاویر صفحه نمایش با توجه به TFT بودن آن پذیرفتنی است و سطوح روشنایی و درخشندگی آن در حد قابل قبولی هستند. زوایای دید هم خوب هستند اما خوانایی صفحه نمایش در برابر تابش نور آفتاب ضعیف است و صفحه نمایش به حدی به بازتاب نور های تابیده شده به آن می پردازد که استفاده از گوشی در یک روز آفتابی تقریبا غیرممکن می گردد.با اینحال می توان آن را بهتر از صفحه نمایش هایی چون صفحه نمایش Wildfire S دانست.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

در زیر صفحه نمایش سه کلید سخت افزاری Home ، Menu و Back تعبیه شده اند. این کلید ها باریک هستند اما به خوبی برجسته شده اند و از بازخورد خوبی هم برخوردارند .

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

کناره سمت راست گوشی میزبان کلید شاتر و کلیدهای تنظیم صداست که بعنوان کنترل های بزرگنمایی هم به کار گرفته می شوند.با توجه به عدم برخورداری دوربین از فوکوس ثابت ، تعبیه این کلید جای سوال دارد. هر دوی این کلیدهای تاحدی کوچک هستند اما فشردن آن ها به آسانی امکانپذیر است.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

در بالای صفحه نمایش یک LED نشانگر وضعیت ، گوشی خروجی صدای مخاطب و سنسور های مجاورت و محدود کننده نور قرار داده شده اند. امکان تنظیم دستی روشنایی را هم دارید اما سنسور محدود کننده نور به شما اجازه می دهد تا در هر شرایطی از نور مورد نیاز برای خواندن آسان تر نور صفحه نمایش اطمینان حاصل کنید. سنسور مجاورت ، هنگامی که گوشی را در حین مکالمات به گوش تان نزدیک می کنید ، به صورت خودکار صفحه نمایش را قفل خواهد کرد.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

کناره سمت چپ Sony Ericsson XPERIA W8 هیچ کلید کنترلی را در خود جای نداده است.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

کلید روشن/خاموش/قفل گوشی هم در کناره بالایی گوشی جای داده شده است و نوع طراحی آن سبب می شود تا حد امکان از فشرده شدن تصادفی آن جلوگیری به عمل آید.
کناره بالایی W8 همین طور میزبان سوکت صوتی استاندارد 3/5 میلی متری و پورت microUSB است که با یک پوشش پلاستیکی پوشانده شده است.پورت MicroUSB از یک پوشش محافظ برخوردار است (که باز کردن آن بسیار سخت است) اما برای سوکت صوتی هیچگونه پوششی در نظر گرفته نشده است. در کناره پایینی گوشی تنها روزنه مخصوص بند گوشی و دهنی آن در نظر گرفته شده اند.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

کناره پشتی گوشی میزبان دوربین سه مگاپیکسلی با فوکوس ثابت و اسپیکر است. پوششی برای لنز دوربین در نظر گرفته نشده است اما فرورفتگی آن آن سبب می شود که لنز دوربین در برابر خراش (و نه گرد و غبار) تا حد زیادی مقاوم باشد.از سوی دیگر این دوربین آنقدر ها مشخصه با ارزشی نیست که به محافظت ویژه و خاص احتیاج داشته باشد.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

با برداشتن کاور باتری اسلات کارت حافظه microSD و شیار جایگیری سیم کارت نمایان می شوند. با اینکه اسلات کارت حافظه microSD در زیر کاور باتری جای داده شده است ،اما قابلیت تعویض سریع را دارد .

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

Sony Ericsson XPERIA w8 به یک باتری 1200 میلی آمپری از نوع Li-Polymer مجهز است که آنچنان که بیان شده است تا 466 ساعت در حالت آماده به کار و تا 4 ساعت و 45 دقیقه در حالت مکالمه قادر به تغذیه گوشی است.
Sony Ericsson XPERIA w8 به آسانی در کف دست جای می گیرد. اندازه نسبتا کوچک و انحنای بسیار خوب پشت گوشی سبب می شوند که نگهداشتن آن در دست آسان باشد. با اینکه ضخامت 15 میلی متری گوشی به نظر زیاد می شود اما تاثیری بر آسانی استفاده از گوشی نمی گذارد. استفاده با یک دست از W8 بسیار آسان است و گوشه های گرد آن سبب می شوند که ضخامت آن کمتر به نظر بیاید.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

با اینکه گوشی کاملا از پلاستیک ساخته شده است ، اما W8 احساس استحکام خوبی دارد. شارژ از طریق پورت MicroUSB و سوکت صوتی 3.5 میلی متری استاندارد قابلیت های خوبی هستند .
رابط کاربری
Sony Ericsson XPERIA W8 به نسخه 2.1 Eclair سیستم عامل آندروید مجهز است که بسیار مایوس کننده است . و حتی با وجود پایین بودن قیمت گوشی ، نمی توان استفاده از پلت فرم منسوخی چون این نسخه آندروید را پذیرفتنی دانست. بیش از یکسال از معرفی Froyo می گذرد و حتی Gingerbread هم حدود شش ماه است که به بازار عرضه شده است . اینکه سونی اریکسون چگونه تصور کرده است با چنین سیستم عاملی در بازار به موفقیت دست خواهد یافت بر ما پوشیده است.
W8 از همان صفحه اصلی XPERIA X8 بهره می برد. این به معنای آن است که در این گوشی هم از رزولوشن HVGA استفاده شده است که هنوز هم می توان آن را در این رده قابل قبول دانست و همانند X8 قطر این صفحه نمایش نیز 3 اینچی است.

 

میانبرهایی که در X8 در هر چهارگوشه صفحه اصلی وجود داشت ، در اینجا هم به چشم می خورد . به طور پیش فرض این میانبرها شما را به بخش های ارسال کننده پیام ، پخش کننده موسیقی ، دفترچه تلفن و شماره گیر/گزارش تماس ها هدایت خواهند کرد. گرچه می توانید آن ها را با هر میانبر دیگری که دوست دارید ، عوض کنید.

 

ناحیه یادآورها مثل همیشه در بالای صفحه قابل مشاهده است. این ناحیه در واقع نوار باریکی است که اطلاعات وضعیتی چون باتری ، قدرت سیگنال ها و چیزهای دیگری چون وضعیت بلوتوث و یا رویدادهای از دست رفته را به نمایش می گذارد. با کشیدن این نوار به سمت پایین ، لیستی از آخرین یادآورها برای شما به نمایش در خواهد آمد.
W8 از افزونه رابط کاربری TimeScape برخوردار است اما اثری از MediaScape در آن به چشم نمی خورد. در واقع TimeScape در نرم افزاری جداگانه در دسترس است و کار آن کنار هم گرد آوردن تمامی امکانات ارتباطی است.
محدودیت یک ویدجت برای هر صفحه هنوز هم وجود دارد و هیچگونه پوشه یا میانبری هم به چشم نمی خورد. با توجه به جادار بودن صفحه نمایش سونی اریکسون به آسانی می توانست دو ویدجت را در هر صفحه جای دهد. حداقل هر تعداد صفحه اصلی که بخواهد در اختیارتان است (به اندازه تعداد ویدجت ها) و می توانید آن ها را به آسانی سازمان دهی کنید.

 

برای به نمایش در آمدن Task Switcher در W8 باید همانند سایر گوشی های آندرویدی کلید Home را فشرده و نگاه دارید. با این کار امکان دسترسی شما به شش نرم افزاری که اخیرا مورد استفاده قرار گرفته اند ، فراهم خواهد شد. به دلیل منطق به کار گرفته شده در سیستم عامل ، برخی از آن ها به جای اجرا در پس زمینه ، به صورت معلق در می آیند.
نحوه عملکرد W8 را در آزمون های ارزیابی عملکرد ما در اینجا مشاهده می کنید. این گوشی از پردازنده 600 مگاهرتزی ARM 11 و چیپ ست گرافیکی Adreno 200 بهره می برد. مسلما این گوشی را نمی توان با سریع ترین گوشی های بازار مقایسه کرد اما به هر حال از پس کاری که به آن سپرده می شود ، به طرز تحسین برانگیزی بر می آید.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

از نظر نتایجی که در این آزمون ها بدست آمد W8 عمکلرد هیجان انگیزی نداشت اما در عمل و در استفاده از آن گوشی عملکرد روان و خوبی دارد.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.


علیرغم این نتایج رابط کاربری روان است و در هنگام کار با گوشی کندی های چندانی مشاهده نمی شود. تنها هنگامی که گوشی کند عمل می کند ، در هنگام آماده سازی کارت حافظه است که تصور نمی کنم تعداد دفعات زیادی در یک روز رخ دهد. گرچه عملکرد گوشی در اجرای نرم افزارها موضوع کاملا مجزایی است اما با اینحال W8 در این بخش هم با مشکل چندانی مواجه نیست.
دفترچه تلفن
دفترچه تلفن W8 می تواند اطلاعات بسیاری را درخود ذخیره کند. این نرم افزار به شما اجازه ذخیره شماره هایی جداگانه برای محل کار و منزل را می دهد اما این بار نمی توانید فیلدهای دلخواه ایجاد کنید.البته یک فیلد ایمیل برای مخاطبین در نظر گرفته شده است و می توانید به مخاطبین تان آهنگ های زنگ اختصاصی تخصیص دهید.
می توانید به مخاطبین تان ، نام مستعار پیام رسان فوری یا IM ، آدرس پستی ، نام شرکت و عنوان شغلی و یادداشت تخصیص دهید. یکی از امکانات جالب این بخش ، قابلیت هدایت مستقیم تماس ها به صندوق صوتی است.

 

در هنگام مرور مخاطبین ، جزئیات متنوعی نمایش داده می شوند.با کلیک بر روی شماره نمایش داده شده می توانید با مخاطب به مکالمه بپردازید و اگر بر روی آیکون پاکت کلیک کنید ، ویرایشگر پیام اجرا خواهد شد. برای اینکه کار با این دو آیکون آسان باشد ، هر دوی آن ها به همراه هم یک سطر کامل را اشغال کرده اند.
قابلیت های تلفنی : جای خالی شماره گیری هوشمند
Sony Ericsson W8 هیچ مشکلی در دریافت سیگنال ها و کیفیت صدا در طی مکالمات ندارد.و ،صدا در حین تماس ها به اندازه کافی بلند و واضح است.

 

متاسفانه W8 همانند اغلب گوشی های مبتنی بر آندروید سونی اریکسون، به شماره گیری هوشمند مجهز نیست.
به لطف وجود سنسور مجاورت ، صفحه نمایش Sony Ericsson W8 در حین تماس ها و هنگام نزدیک کردن آن به گوش تان ، به صورت خودکار خاموش می شود. با این روش دیگر امکان فشردن تصادفی کلیدها در حین مکالمه وجود نخواهد داشت.
ما Sony Ericsson W8 را با آزمون قدیمی بلندی صدای مان آزمودیم. گوشی با کسب امتیاز کمتر از حد متوسط عملکرد چندان خوبی در این بخش از خود به جای نگذاشت. اگر نمی خواهید تماسی را از دست بدهید ، باید در محیط های پر سر و صدا تر حواس تان به گوشی تان باشد .اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

پیام رسانی
بخش پیام رسانی اندروید بسیار ساده و سرراست است. هیچ پوشه ای در این بخش وجود دارد و تنها کلید New message در آن به چشم می خورد. لیست سازماندهی شده ای از پیام های دریافتی تان زیر آن نمایش داده می شود.
هنگامی که محتویات چندرسانه ای به پیام تان بیافزایید، پیام به طور خودکار به MMS تبدیل می شود.

 

صفحه نمایش Sony Ericsson W8 به اندازه کافی بزرگ نیست تا بتواند صفحه کلید QWERTY عمودی خوبی برای شما مهیا کند اما صفحه کلید افقی بسیار خوب است. شاید SMS بازها از این صفحه کلید خشنود نباشند اما برای استفاده عادی ، می توان این صفحه کلید را بسیار خوب دانست.

 

Gmail از عملکردهای گروهی پشتیبانی می کند که اجازه بایگانی ، برچسب گذاری یا حذف چند ایمیل را به طور همزمان برای کاربر مهیا می سازد.همچنین نرم افزار استاندارد ایمیل هم وجود دارد که می تواند چندین حساب کاربریPOP یا IMAP را به طور همزمان مدیریت نماید. متاسفانه در این بخش بر خلاف Gmail ایمیل ها حباب مانند نمایش داده نمیشوند . اما هنوز هم می توانید به پیام هایی که آنلاین ایجاد شده اند در فولدرهای اصلی شان، در کنار پیام هایی که در inbox ، drafts و یا Sent قرار دارند دست پیدا کنید.

 

Google talk بخش پیام رسانی فوری را در Sony Ericsson XPERIA X8 اداره می کند. شبکه G-Talk با برخی دیگر از شبکه های معروف دیگر چون Pidgin ، Kopete ، iChat و Ovi Contacts سازگار است.
گالری
گالری Sony Ericsson W8 بدون در نظر گرفته محل ذخیره شدن عکس ها ، آن ها را می یابد. هیچ اثری از جلوه هایی سه بعدی که پیش از این دیده بودیم در اینجا به چشم نمی خورد. تنها نمای مشبکی از عکس ها در اختیارشما قرار می گیرد که عکس ها را با در نظر گرفتن تاریخ مرتب کرده است.
گالری از پیمایش عکس ها با انگشت و همین طور panning پشتیبانی می کند و می توانید بدون بازگشت به حالت نمایش معمول در بین عکس ها حرکت کنید. برای این کار تنها کافیست که هنگامی که در حالت تمام صفحه هستید ، انگشت تان را بر روی صفحه و به سمت راست یا چپ بکشید.

 

قابلیت Pinch Zooming در این جا در دسترس نیست(سال 2011 !) اما سونی اریکسون پیاده سازی خاص خودش را از بزرگنمایی با یک انگشت عرضه کرده است که بخوبی کار می کند.برای استفاده از این قابلیت کافیست انگشت تان را بر روی صفحه فشرده و نگهدارید ، سپس برای افزایش بزرگنمایی آن را به سمت بالا و برای کاهش بزرگنمایی آن را به سمت پایین حرکت دهید.امکان بزرگنمایی با ضربات دوگانه هم در این گوشی تعبیه شده است.
می توانید از طریق ایمیل ، فیس بوک ، Gmail ، MMS و بلوتوث یا دیگر سرویس ها که می توانید از طریق Android Market به آن دست یابید و با گالری یکپارچه می شوند ، به اشتراک گذاری فایل ها بپردازید.

 

 
 
نقطه ضعف دیگر گالری آن است که به نمایش عکس با وضوح کامل نمی پردازد. و تنها نسخه ای از عکس ها را به نمایش می گذارد که نسبت به نسخه اصلی رزولوشن پایین تری دارند.ادامه دارد ...منبع : سایت GSM.ir

پخش کننده ویدیویی ساده

پخش کننده ویدیویی هم از لحاظ طراحی بصری و هم از نظر کارآیی بسیار ساده است. این نرم افزار لیستی از ویدیوهای موجود در گوشی تان را به همراه کنترل های پخش/مکث ، کلیدهای حرکت به عقب و جلو و یک نوار پیشرونده به شما نمایش می دهد.

 

 

این نرم افزار در پخش فایل های MP4 عملکرد خوبی دارد . اما W8 در پخش فایل های DivX/XviD ناتوان است و برای این منظور بهتر است Android Market را برای یافتن نرم افزاری منعطف تر جستجو کنید.
پخش کننده موسیقی
علیرغم نشان واکمن ، پخش کننده موسیقی Sony Ericsson W8 قابلیت های جدید زیادی ارائه نمی کند. این نرم افزار به خوبی فایل های صوتی شما را مدیریت می کند اما قابلیت های اضافی و ویژه در آن دیده نمی شود.با اینحال ظاهر این نرم افزار تغییر کرده است و بیشتر شبیه به گوشی های سری Walkman به نظر می رسد تا گوشی های سری Xperia .

 

 

حتی امکان جستجو با تایپ تدریجی هم در نظر گرفته نشده است و برای انتخاب نام آهنگ باید از پیمایش حرکتی استفاده کنید . خوشبختانه حداقل سه لیست پخش هوشمند در نظر گرفته شده است که آهنگ های شما را در لیست های پخش آهنگ هایی که اخیرا به گوشی اضافه شده اند ،

 

 

آهنگ هایی که بیش از همه پخش شده اند و آهنگ هایی که تا به حال پخش نشده اند ، قرار می دهند.

 

 

بهترین قسمت این نرم افزار آن است که با فشردن کلید Infinite می توان سریعا در YouTube یا
Play Now خود سونی اریکسون به جستجوی آهنگ یا آلبومی خاص بپردازید.

نواقص زیادی در این پخش کننده موسیقی وجود دارد . از جمله این نواقص می توان به نبود اکولایزر یا پوسته های جایگزین اشاره کرد.
کیفیت صدای واکمنی
آزمون کیفیت صدا جاییست که W8 به خوبی اصالت واکمنی خود را به نمایش می گذارد. گوشی صدای بلندی دارد و هیچ بخشی از کیفیت خود را چه در استفاده از هدست ها و چه تقویت کننده های صوتی خارجی فدای آن نمی کند.
با اتصال گوشی به یک تقویت کننده صوتی خارجی چون سیستم صوتی اتومبیل یا منزل W8 در تمامی جنبه ها عملکرد فوق العاده ای دارد. و شاید تنها نکته ای که هواداران سرسخت موسیقی را اندکی ناامید کند ، انحراف بین فرکانسی است اما سایر مشخصه ها هم در بهترین حد خود هستند.
هنگامی که هدست ها را به گوشی متصل کردیم هم اوضاع تغییر چندانی نکرد. میزان انحراف بین فرکانسی در این حالت کمی افزایش پیدا می کند اما باقی مشخصه ها در این حالت هم عالی و فراتر از حدی که باید باشند، هستند.میزان سیگنال های ناخواسته با اتصال هدست ها ، بسیار عالی است و می توانW8 را از این نظر جزو بهترین هایی دانست که تا به حال دیده ایم.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

 

اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون را می توانید در بالا مشاهده کنید.
رادیو اف ام خوب
Sony Ericsson W8 به یک رادیو اف ام هم مجهز است که از رابط ساده و جالبی استفاده می کند. این رادیو به طور خودکار به جستجو برای یافتن ایستگاه های رادیویی پرداخته و به شما اجازه می دهد که برای پیمایش آسان تر بین آن ، برخی را به لیست علاقه مندی های تان بیافزایید.

 

 

دوربین سه مگاپیکسلی متوسط
Sony Ericsson W8 به یک دوربین سه مگاپیکسلی مجهز است که قادر است عکس هایی با حداکثر رزولوشن 2048 x 1536 پیکسل ثبت نماید. متاسفانه نه خبری از فوکوس خودکار هست و نه اثری از فلاش در اینجا دیده می شود.
رابط دوربین تا حد امکان ساده در نظر گرفته شده است و تنها سه کلید در آن به چشم می خورند. سوییچی برای جابجایی بین حالت عکاسی و فیلمبرداری ، یک کلید گالری و کلید حالت صحنه ،

 


کلیدهایی هستند که در این رابط به شما نمایش داده می شوند. صحنه های پیش فرضِ twilight ، Sports ، landscape و Auto در این دوربین در دسترس هستند.

 

می توانید قابلیت برچسب گذاری جغرافیایی که پیشرفته ترین مشخصه در دسترس است را هم فعال نمایید. برای دست یابی به این گزینه باید از منوی تنظیمات به بخش سونی اریکسون و سپس دوربین بروید ؛ این قابلیت از طریق رابط دوربین قابل دستیابی نیست.
رابط این دوربین یکی از ساده ترین رابط هایی است که در گوشی های تلفن همراه دیده شده است اما ما حدس می زنیم که سونی اریکسون چنین تصور کرده است که کاربرانش سادگی را به قابلیت های پیچیده ترجیح می دهند . و اما بهتر است نگاهی هم به کیفیت عکس ها بیاندازیم.
کیفیت عکس ها ها مایوس کننده است. الگوریتم کاهش نویز ها بیش از حد شدید است و به همین سبب جزئیات را تا حدی از بین برده و تراز سفیدی هم می توانست از این بهتر باشد.
به هر حال در صفحه نمایش 3 اینچی عکس ها خوب به نظر می رسند ؛ شاید این نکته برای برخی از شما مهم باشد.
مقایسه عکس ها
Sony Ericsson W8 حتی در رده خودش هم جزو بهترین ها نیست اما نمی توان آن را جزو بدترین دوربین های سه مگاپیکسلی رده بندی کرد . مجددا باید اشاره کنم که کسی انتظار و توقع عرضه دوربین فوق العاده ای را در چنین رده ای ندارد و بنابراین باید دوربین را به اندازه کافی خوب بدانیم.
ضبط ویدیویی VGA
Sony Ericsson W8 قادر به ضبط تصاویر ویدیویی با رزولوشن VGA است اما این ویدیوها هم با سطح مطلوب فاصله دارند. نرخ فریم این ویدیوها 30 فریم بر ثانیه است تا از به نمایش در آمدن روان حرکت ها اطمینان حاصل کنید.

 

 

رابط بخش فیمبرداری هم مشابه رابط به کار رفته در بخش عکاسی است و تنها تنظیمات کمتری در آن دیده می شود. می توانید کیفیت ویدیوها را تنظیم کرده ، نور کمکی برای ضبط ویدیویی را فعال و غیرفعال کنید و همین . این ها تمام کارهایی است که در بخش تنظیمات دوربین فیلمبرداری در اختیار شماست.

ویدیوها با استفاده از فرمت 3GP ضبط می شوند که از نرخ پایین تری استفاده می کند و این فشرده سازی منجر به ایجاد جلوه های مصنوعی در ویدیوهای ضبط شده می گردد. همانند عکس ها ، ویدیوها هم از مشکل پایین بودن کنتراست رنج می برند و به همین دلیل ویدیوها برای تماشا بر روی صفحات بزرگتر همانند صفحه نمایش کامپیوتر مناسب نیستند.
امکانات ارتباطی
قابلیت های ارتباطی مجموعه کاملی را در Sony Ericsson XPERIA X8 تشکیل می دهند. پشتیبانی چهار بانده از GSM/GPRS/EDGE و دو نسخه با پشتیبانی دو بانده (900/2100 مگاهرتز) و سه بانده (850/1900/2100 مگاهرتز) با HSPA از جمله امکانات این گوشی هستند.
در مورد امکانات ارتباطی محلی X8 از USB v2.0 ، بلوتوث v2.1 به همراه پشتیبانی از پروفایل A2DP (البته بدون قابلیت انتقال فایل) و Wi-Fi پشتیبانی می کند. USB از پورت استاندارد microUSB استفاده می کند که یافتن کابل سازگار را بسیار آسان تر می کند.با استفاده از این پورت نیز می توانید به شارژ گوشی تان یپردازید.
اسلات کارت حافظه microSD می تواند برای انتقال داده به کار گرفته شود. امروزه کارتخوان ها به طور گسترده ای در دسترس هستند و با استفاده از آن ها می توانید به سرعت های بسیار بالایی در انتقال داده ها دست یابید.
یک مرورگر وب خوب بدون پشتیبانی از فایل های فلش و مالتی تاچ
مرورگر وب آندروید در Sony Ericsson W8 هم بسیار خوب است و مهم ترین نقص آن عدم پشتیبانی از فایل های فلش و همین طور مالتی تاچ است.
رابط کاربری بسیار ساده است و تنها چیزی که بر روی صفحه دیده می شود کنترل های بزرگنمایی است. نوار آدرس به صورت پیش فرض پنهان است تا فضای بیشتری برای جایگیری محتویات در این رزولوشن پایین مهیا شود.

 

 

رابط ساده این نرم افزار هنوز هم از قدرت فوق العاده ای برخوردار است. با زدن کلید منو، چهار کلید دیگر به نمایش در می آیند.می توانید لبه های جدیدی را باز کرده یا بین آن ها سوییچ کنید ، صفحه را refresh نموده ، به سمت جلو حرکت کرده و یا لیست علاقمندی های تان را مشاهده کنید.
متاسفانه مرورگر آندروید در W8 تنها از یک روش بزرگنمایی پشتیبانی می کند که استفاده از کلیدهای مجازی اختصاصی به این منظور است. از بزرگنمایی با ضربات دوگانه یا بزرگنمایی با یک انگشت در این گوشی خبری نیست.

 

 

قابلیت چینش مجدد متون یا text reflow هم در این مرورگر تعبیه شده است و عرض ستون های متن را با عرض صفحه یکسان تنظیم می کند.اما حالت Magnifying Glass که در X10 و X8 آن را دیده بودیم در اینجا در دسترس نیست.
سازمان دهنده ؛ نبود مرورگر اسناد آفیس
نمونه ای از Sony Ericsson w8 که در اختیار ما قرار داشت ، از مرورگر اسناد آفیس برخوردار نبود و به همین دلیل ما از یکی از نرم افزارهای Android Market برای این منظور استفاده کردیم. گزینه های زیادی در این بخش در اختیار ماست و به همین دلیل نمی توانیم این مورد را نقص عمده ای به حساب آوریم.
هنگامی که نرم افزاری دانلود می کنید ، این نرم افزار به صورت خودکار با Gmail یکپارچه می شود و به همین دلیل می توانید فایل های الصاق شده به ایمیل ها را هم مشاهده کنید. متاسفانه نمی توانید آن ها را در حافظه گوشی ذخیره کنید(تنها در مورد عکس ها چنین عملی امکانپذیر است) . گرچه الصاق فایل های ذخیره شده در گوشی به ایمیل ها امکان پذیر است.
گزینه دیگر استفاده از قابلیت پیش نمایش یا preview در نرم افزار Gmail است که فایل های آفیس یا PDF را به صورت یک فایل HTML به نمایش در می آورد و سپس آن را در گوشی نمایش می دهد.
تقویم تنها از دو حالت نمایش روزانه و ماهانه برخوردار است ، افزودن رویداد جدید آسان و سریع است و می توانید هشداری را به عنوان یادآور به آن تخصیص دهید.

 

 

یک ماشین حساب ، یک تایمر و یک کورنومتر هم در این گوشی تعبیه شده اند. این نرم افزارها به خوبی با رابط لمسی سازگاری یافته اند ، کلیدهای به کار رفته در این نرم افزار ها بزرگ است و فشردن آن ها هم بسیار آسان است.

 

 

از یک نرم افزار Alarm هم در این گوشی استفاده شده است که امکان تنظیم هشدارهای زیاد با زمان شروع و الگوی تکرار اختصاصی را فراهم می کند. نرم افزار Sony Ericsson Backup and restore هم به همراه این گوشی عرضه می شود که می تواند به شما در حفظ اطلاعات تان در صورت وقوع رویدادهای ناخواسته تا حد زیادی کمک کند.

 

 

و در آخر باید به نرم افزار YouTube اشاره کنم که تا حدی فقدان قابلیت پشتیبانی از فایل های فلش را در مرورگر وب جبران می کند.این نرم افزار رابط ساده ای دارد و به شما اجازه دهد به مرور و مشاهده فایل های ویدیویی بپردازید.

 

 

خرید در Android Market
Android Market رشد بسیاری داشته ست . اکنون بیش از صد هزار نرم افزار در این فروشگاه به چشم می خورند که اغلب آن هم رایگان هستند.
Market نرم افزار ها و بازی ها را در دو لبه جداگانه جای می دهد و هر لبه بهترین نرم افزارهای موجود در ان دسته را به نمایش در می آورد. لبه سوم در واقع فایل های دانلودی شما را ردیابی کرده و شما را از به روز رسانی های آن ها آگاه می کند.

 

 

جستجو بسیار آسان است ،تنها کافیست کلید Search را فشرده و نام آنچه را در جستجویش هستید ، تایپ کنید. بعد از اینکار و با توجه به رتبه مشخص شده ، توصیف ارائه شده توسط تولید کننده ، نظرات کاربران و تصاویر موجود از نرم افزار ، انتخاب بسیار آسان خواهد بود.

 

 

نرم افزارهای متنوعی از یک چراغ قوه ساده گرفته تا نرم افزارهای ضروری همانند File Manager ها در این فروشگاه نرم افزاری وجود دارند که البته این مطلب برای سایر فروشگاه ها هم صادق است.
Google Maps بدون پشتیبانی از مالتی تاچ
عرضه Google Maps به همراه Sony Ericsson W8 اصلا نکته شگفت انگیزی نیست. از مالتی تاچ و یا حتی بزرگنمایی با ضربات دوگانه در این نرم افزار پشتیبانی نمی شود. برای افزایش و کاهش بزرگنمایی باید از کلیدهای مجازی در نظر گرفته شده در پایین صفحه استفاده کنید. این کلیدها در هنگامی که به آن ها نیاز ندارید پنهان هستند و تنها با لمس کردن صفحه به نمایش در می آیند.

 

 

با ضربه زدن بر روی صفحه و نگهداشتن انگشت تان ، به نمای Street می روید مثل همیشه می توانید از نمای سه بعدی منطقه که به روانی و با استفاده از انگشت قابل کنترل است ، لذت ببرید. این بخش می تواند از قطب نمای دیجیتال تعبیه شده هم به منظور بهبود تجربه کاربر استفاده کند – تنها کافیست گوشی را در دست تان گرفته و قدم بزنید تا نمای Street هم شما را دنبال کند.

 

 

اگر در یکی از کشورهای تحت پشتیبانی باشید می توانید از امکان مسیریابی Google Maps هم استفاده کنید ، این قابلیت حتی با وجود در دسترس نبود برخی از امکانات نسخه Éclair باید در Android 1.6 Donut هم در دسترس باشد. Google Maps Navigation نسخه ای از Google Maps با امکان مسیریابی صوتی است.
سخن پایانی
بهتر است امیدوار نباشید که Sony Ericsson W8 بتواند شما را شگفت زده کند. این نکته لزوما هم بد نیست. گوشی ارزشی احساسی دارد. شاید این فکر قدیمی به نظر بیاید اما اغلب گوشی های ارزان قیمت در بیان آنچه برای آن به وجود آمده اند شکست می خورند.اما واکمن اینچنین نیست. و به همین دلیل است که به نظر می رسد سونی اریکسون نیازی به تلاش بی حد و حصر در این بخش نداشته است.
پس همه مشخصه های گوشی مشابه سایر گوشی های هوشمند ارزان قیمت است. صفحه نمایش کوچک است و نسخه ای منسوخ از سیستم عامل نیز به کار گرفته شده است. در بهترین حالت ویژگی های گوشی را می توان در حد متوسط دانست اما گوشی امکانات ارتباطی خوبی دارد و از قابلیت هایی چون رادیو اف ام و یکپارچگی با سرویس های شبکه های اجتماعی بهره می برد.
اگر به دنبال گوشی هوشمند ارزان قیمتی هستید ، W8 انتخاب بدی نیست. تمامی امکانات اساسی پوشش داده شده اند و گوشی هم قول آنچه را که از پس انجام آن بر نمی آید ، نمی دهد.
شاید این گوشی هم همانند همتای ایکس پریایی خود به روز آوری شود اما قطعا این به روز رسانی عمده نخواهد بود.
Sony Ericsson Xperia X10 mini را هنوز هم می توان گزینه مناسبی دانست با اینکه X8 کمتر شایسته توجه است. mini از صفحه نمایشی با رزولوشن پایین تر بهره می برد اما از دوربین پنج مگاپیکسلی بهتر با فوکوس خودکار و قیمتی بسیار مناسب و حدود 120 یورو برخوردار است. X8 از تمامی جنبه ها بسیار شبیه به W8 است و مشخصه چندان برتری ندارد.

 

 

نسخه امسال XPERIA mini به سادگی W8 را پشت سر می گذارد ، این گوشی از صفحه نمایش بهتر ، پردازنده یک گیگاهرتزی سریع تر ، 512 مگابایت حافظه RAM و آخرین نسخه سیستم عامل آندروید یعنی نسخه 2.3 gingerbread بهره می برد.

 

 

Galaxy S5570 یکی دیگر از مینی های است که شایسته توجه است. این گوشی از صفحه نمایشی بزرگتر (هر چند اندکی بزرگتر) با قابلیت پشتیبانی از مالتی تاچ و نسخه ای به روز تر از سیستم عامل آندروید برخوردار است اما رزولوشن صفحه نمایش آن نسبت به W8 پایین تر است. سایر مشخصه ها چون امکانات ارتباطی کامل ، یکپارچگی با سرویس های شبکه های اجتماعی ، اینترنت ، نرم افزارهای آندروید و امکانات موسیقیایی تقریبا شبیه به هم هستند . تصور می کنم انتخاب میان این دو به اینکه کدام رابط کاربری یعنی TouchWiz و یا رابط سونی اریکسون به همراه Timescape را ترجیح می دهید ، باز می گردد.

 

 

HTC Wildfire S را هم به نوعی می توان جزو رده گوشی های مینی به حساب آورد. این گوشی از آخرین نسخه سیستم عامل آندروید ، صفحه نمایشی با رزولوشن QVGA، طراحی و ساختی عالی بهره می برد. این گوشی به رابط کاربری Sense 2.1 ، دوربین پنج مگاپیکسلی با فوکوس خودکار و پشتیبانی از مالتی تاچ نیز مجهز است. HTC تعریفی مستقل از گوشی های ارزان برای آن ها دارد اما شما نمی توانید ساخت فوق العاده گوشی های آن ها را نادیده بگیرید.

 

اما در پایان ، اگر به تازگی به دنیای گوشی های هوشمند پیوسته اید ، W8 نقطه خوبی برای آغاز است. این گوشی همراه خوبی خواهد بود و می تواند تناسب خوبی میان کار و سرگرمی برای شما به ارمغان آورد. با این همه این گوشی به نشان واکمن هم مجهز است و یک آندرویدی است. برخی از کاربران از شنیدن این که این گوشی گزینه ای مطمئن برای آن ها خواهد بود ، قطعا خشنود خواهند گشت!منبع : سایت GSM.ir

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)