پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

مصاحبه با مدیر پروژه +Google

وقتی صحبت از گوگل می‌شود، گوش‌ها تیز می‌شوند که بفهمند چه خبر یا اتفاق جدیدی در راه است. شاید بتوان گفت که امروزه نام گوگل برای کاربران معنا و مفهوم خاصی پیدا کرده است و اگر این شرکت گام جدیدی را در ارائه محصول خاص یا پروژه نوینی بردارد، خواسته یا ناخواسته توجه تمامی افراد متخصص یا مبتدی به سمت این شرکت معطوف می‌شود. شرکتی که تا به حال موفقیت‌های زیادی به دست آورده است و می‌توان گفت که در زمینه وب و سرویس‌های اینترنتی، یکه تاز جهان مجازی اینترنت است.
با توجه به این که گوگل یکی از پربازدید کننده‌ترین سایت‌های اینترنتی است و ترافیک زیادی دارد، شاید برای مدیران این شرکت سخت باشد که سایت دیگری بتواند به آن‌ها از نظر تعداد کاربران نزدیک شود یا این که به جایگاهی دست پیدا کند که بتواند یک رقیب قدرتمند برای گوگل به حساب آید.شبکه اجتماعی فیس‌بوک چند وقتی است فضایی را ایجاد کرده که مدیران شرکت گوگل احساس خطر کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که در آینده‌ای بسیار نزدیک این دو پایگاه به دو حریف و رقیب قدرتمند در جهان وب تبدیل شوند. البته گوگل خیلی هم به دیگران مجال نمی‌دهد که بتوانند با آن رقابت کنند و اخیرا صحبت‌های زیادی در مورد جدیدترین سرویس گوگل یعنی +Google می‌شود.بسیاری از کاربران و افرادی که در اینترنت فعال هستند، اعتقاد دارند که گوگل این سرویس را به منظور رقابت با فیس‌بوک ارائه کرده است. اما این که دقیقا این محصول چیست یا این که قرار است کاربران چه استفاده‌ای از آن بکنند، مسئله‌ای است که هنوز هم در پرده‌ای از ابهام قرار دارد و مدیران این پروژه سعی دارند تا با صحبت‌ها یا مصاحبه‌هایی که انجام می‌دهند، به طریقی کاربران را با این سیستم، بیشتر آشنا کنند.آن چه که می‌توان از صحبت‌های مدیران این شرکت استنباط کرد این است که این سرویس قطعا یک شبکه اجتماعی، اما به گونه‌ای بسیار متفاوت است و قرار است گوگل در این سرویس امکانات بسیار ویژه‌ای را در اختیار کاربرانش قرار دهد. البته سرویس‌های دیگر گوگل مانند Buzz یا شبکه اجتماعی اورکات که می‌توان گفت جزو اولین شبکه‌های اجتماعی است، تا به حال ویژگی منحصر به فردی را به کاربران عرضه نکرده‌اند و فقط به عاملی برای نارضایتی کاربران تبدیل شدند.به هر حال مدیران گوگل این بار ادعاهای متفاوتی دارند و ظاهرا ایده جدیدی را عملی کرده‌اند و منتظر عکس‌العمل کاربران هستند. آقای
Joseph Smarr که مدیر این پروژه است در یک نشست آنلاین در سایت AnyAsq.com طی مصاحبه‌های مختلف به تمامی سئوالات کاربران در زمینه +Google پاسخ می‌دهد. شما هم اگر سئوالی دارید می‌توانید، مستقیم از او بپرسید.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.


+Google از چه فناوری استفاده می‌کند؟ما از استانداردهایی استفاده می‌کنیم که ممکن است دیگران هم استفاده کنند. برای سرورها از جاوا و برای مرورگرها از کدهای جاوا اسکریپت استفاده کرده‌ایم و کدی که نوشته‌ایم، تا حد زیادی باز است و کسی که در برنامه‌نویسی تخصص داشته باشد می‌تواند از برنامه سر درآورده یا آن را مطابق سلیقه خود تغییر دهد.آیا تا به حال به این فکر افتاده‌اید تا یک برنامه برای یکپارچه‌سازی +Google و سرویس google Reader داشته باشید؟متاسفانه در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد و باید بگویم که این موضوع یکی از مواردی است که من به شدت به آن علاقه دارم و در صدر کارهایی است که در آینده انجام خواهیم داد.آیا بهتر نبود مانند فیس‌بوک برای هر کاربر، یک آدرس خاص داشتید تا او را به صفحه شخصی‌اش هدایت می‌کردید؟ما از این روش در کارهای قبلی‌مان مانند Buzz استفاده کرده بودیم و از آن به اندازه کافی رضایت نداشتیم. مسلما این کار برای اولین بار توسط فیس‌بوک انجام گرفت اما ما دلیلی نمی‌بینیم روشی را که از آن نتیجه نگرفته‌ایم باز هم ادامه دهیم.خودتان چه امکاناتی را دوست دارید که روی +Google ببینید؟من نقشه کلی را کنترل نمی‌کنم اما به تازگی به ویژگی‌هایی که بعضی از کاربران پیشنهاد می‌کنند، بسیار فکر می‌کنم و از ویژگی‌هایی مانند رتبه‌بندی هوشمندانه و فیلتر کردن یا بستن بعضی از قسمت‌ها استقبال می‌کنم.آیا امکانی هم وجود خواهد داشت تا بتوانیم به محتواهایی که دوست داریم، امتیاز بدهیم؟این امکانات خوب است اما من معتقدم که صفحه را شلوغ می‌کند و باعث می‌شود تا افراد تمرکز کمتری روی مطالب مورد نظرشان داشته باشند. شاید در آینده در صورت احساس نیاز از این نوع ویژگی‌ها هم استفاده کردیم.کدام ویژگی +Google آن را از دیگر سرویس‌های گوگل متمایز می‌کند؟سرعت انتشار در این سرویس بسیار سریع‌تر از آن چیزی خواهد بود که در حد تصور کاربران باشد و شما با دیدن عملکرد +Google به سحر و جادو اعتقاد پیدا خواهید کرد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی