پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

مقامات سیاسی استان یزد به جلسه کمیته ارزیابی دعوت شدند؛ فردا در مورد معدن مس دره زرشک تصمیم گیری می

سبزپرس – گروه محیط انسانی: جلسه کمیته ارزیابی برای تصمیم گیری درباره «معدن مس دره زرشک» فردا (سه شنبه 29 شهریور) تشکیل خواهد شد. گفته می شود که برای این جلسه، برخلاف عرف معمول از مقامات سیاسی استان یزد نظیر استاندار و فرماندار «تفت» نیز دعوت به عمل آمده که این دعوت، اعتراض برخی از اهالی را برانگیخته است. چرا که برخی از اهالی می گویند که استانداری از پیگیران اصلی احداث معدن است.

«حمید جلالوندی» مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد درگفت و گو با سبزپرس و در پاسخ به این سوال که «آیا این مرسوم است که مقاماتی نظیر فرماندار و استاندار در جلسه کمیته ارزیابی شرکت کنند؟» گفت: مقامات استانی در کمیته ارزیابی حاضر خواهند شد اما فقط توضیحاتی ارائه خواهند داد و تصمیم گیری در کمیته ارزیابی، بدون حضور مقامات استان یزد انجام خواهد شد. 
او همچنین در پاسخ به این پرسش که «اعتراضات اهالی روستاهای دره زرشک و حسن آباد نشان می دهد که آنها با اجرای این پروژه مخالف هستند، آیا نماینده ای از آنها برای ارائه توضیح در این جلسه حاضر خواهد شد؟» گفت: من بعید می دانم این که گفته می شود همه مردم دره زرشک با احداث این معدن مخالف هستند، حرف درستی باشد. چرا که شرکت بهره بردار به ما اطلاع داده که زمین های عده زیادی از مردم را خریداری کرده و صاحبان این زمین ها به مناطق دیگر مهاجرت کرده اند. 
جلالوندی همچنین تصریح کرد: ترتیب کمیته ارزیابی از دستگاه های مختلف و صاحب نظران دانشگاهی تشکیل شده است که هر یک از اعضا تنها یک رای دارند. برای جایگاه مردمی نیز، مکانیزمی وجود دارد که فرمتی طراحی می شود و در روزنامه ها و مطبوعات به چاپ می رسد. هر کس نظری دارد می تواند مطلب خود را به صورت مکتوب ارائه کند تا در کمیته مطرح شود. 
او افزود: تمامی شکایاتی که اهالی در دو سال گذشته داشته اند، همه در اختیار سازمان (حفاظت محیط زیست) قرار گفته است. از طرف دیگر این مسئله که از مقامات استانی چی کسی در این جلسه شرکت داشته باشد، دعوتی و اختیاری است اما تنها دستگاه هایی در کمیته حق رای دارند که نماینده آن دستگاه در کمیته ارزیابی سازمان مرکزی در تهران، حق رای دارد. 
 
کمیته ارزیابی «فرابخشی» است
مدیرکل حفاظ محیط زیست استان یزد خاطرنشان کرد: متأسفانه جو بی اعتمادی در مورد معدن دره زرشک به وجود آمده و ما از هر طرف بحث برای ارائه توضیح در مورد این مسئله دعوت کنیم، طرف دیگر ناراضی خواهد بود. 
او ادامه داد: کمیته ارزیابی، یک کمیته فرابخشی است. ممکن است مثلا با توضیحات نماینده جهاد کشاورزی یا صنایع و بازرگانی، رای کمیته ارزیابی تغییر کند و این کمیته به صدور مجوز و یا عدم صدور مجوز برای فعالیتی رای دهد اما در نهایت همه می گویند که سازمان محیط زیست این رای را صادر کرده در صورتی که این چنین نیست و رای کمیته ارزیابی فقط رای سازمان محیط زیست نیست. 
 
صنایع در مناطق آزاد استعلام محیط زیست را نمی گیرند
پیش از این، شرکتی که قصد بهره برداری از معدن مس دره زرشک را دارد، قصد داشت تا از معدن مس «علی آباد» در چهار کیلومتری معدن دره زرشک بهره برداری کند که گزارش ارزیابی اثرات زیست محیطی آن در کمیته ارزیابی و در دوره ریاست پیشین سازمان حفاظت محیط زیست رد شده بود. 
جلالوندی در این باره گفت: نظر سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین اداره کل محیط زیست یزد درباره معدن مس علی آباد منفی بود و مجوز فعالیت نگرفت. شرکت متقاضی بهره برداری نیز معدن مس دره زرشک را جایگزین علی آباد کرد. 
او ادامه داد: معمولاً صنایع و معادن انجام مطالعات ارزیابی اثرات زیست محیطی و استعلام از سازمان حفاظت محیط زیست را در محدوده های خارج از مناطق حفاظت شده، وظیفه خود نمی دانند که این مسئله مورد اعتراض سازمان محیط زیست است و علی القاعده دستگاه ها باید پاسخگو باشند. 
این مقام مسئول تصریح کرد: اداره کل منابع طبیعی، درمورد معادن و صنایعی که در مناطق آزاد قرار گرفته اند از ما استعلام می گیرد. مناطق آزاد در تولیت اداره منابع طبیعی است و در این مورد، این اداره باید پاسخگو باشد. 
جلالوندی گفت: اگر اداره محیط زیست پروژه ای را بررسی کند، قطعا محدوده فعالیت را محدود خواهد کرد و از سوی دیگر کل حیطه فعالیت شرکت بهره بردار را مورد بررسی قرار خواهد داد. 
او همچنین تاکید کرد: اگر این پروژه، یک پروژه حیاتی برای اقتصاد کشور باشد، مانند همه پروژه های حیاتی و مهم دیگر، در صورت صدور مجوز و آغاز فعالیت، باید تمامی حق و حقوق اهالی که مجبور به جا به جایی و مهاجرت هستند پرداخت شود. 
روز گذشته جمعی از اهالی روستاهای دره زرشک و حسن آباد با تجمع در محل اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، خواستار رد درخواست مجوز احداث معدن مس دره زرشک شدند. 
آنها با حضور در سالن اجتماعات این اداره کل با حمید جلالوندی به گفت و گو پرداخته بودند اما برخی از معترضان به سبزپرس گفته بودند که از توضیحات مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد قانع نشده اند. 
معترضان می گویند که با احداث این معدن مس، اهالی روستای دره زرشک و حسن آباد مجبور به ترک روستای خود هستند و از طرف دیگر به دلیل آلودگی هایی که در اثر معدن کاوی در آب های زیر زمینی این منطقه به وجود می آید، باغات و زمین های کشاورزی منطقه از بین خواهد رفت. 
این معترضان می گویند که حاضر به ترک روستایشان نیستند و یک ماه قبل نیز در محل اجرای پروژه معدن کاوی، تجمعی اعتراض آمیز را ترتیب داده بودند. 
پیشتر این معترضان گفته بودند که استانداری یزد پیگیر احداث این معدن است و به همین دلیل نسبت به حضور استاندار در کمیته ارزیابی برای تصمیم گیری درباره معدن اعتراض کرده بودند. 

راهپیمایی اعتراض آمیز اهالی دره زرشک و حسن آباد در محل معدن مس / 31 مرداد 1390 

روستاهای دره زرشک و حسن آباد در 45 کیلومتری جنوب غربی شهرستان تفت واقع شده اند و به عنوان منطقه ییلاقی شهرستان تفت محسوب می شوند. این دو روستا کمتر از یک کیلومتر با یکدیگر فاصله دارند و در قسمت غربی این روستاها، معدن مس دره زرشک واقع شده است./ح.م

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)