پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

برخورد جدی با گردانندگان پارتی های سيستمی/ آمادگی برای جمع‌آوری سريع زنان خيابانی

 

ایسنا: رییس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی با بیان اینكه پلیس توان جمع‌آوری زنان آسیب‌دیده و خیابانی را در اسرع وقت دارد، گفت: باید برای عدم ورود مجدد این گونه افراد و نگهداری آنان چاره‌ای اندیشید.
سردار احمد روزبهانی روز دوشنبه در حاشیه حضور در مركز نظارت همگانی نیروی انتظامی (197) در پاسخ به سوالی مبنی بر فعالیت‌های تبلیغاتی گروهك‌های شیطان‌پرستی برای جذب افراد به داخل كشور اظهار كرد:‌ باید در زمینه شناسایی فعالیت این گروه‌های شیطان‌پرستی، علائم و نقوش این گروه‌ها به جوانان و نوجوانان آگاهی داد و فعالیت‌های فرهنگی زیادی صورت گیرد.
وی با بیان اینكه پلیس امنیت همواره فعالیت گروه‌ها را بررسی می‌كند، گفت: افرادی نیز در این زمینه شناسایی و دستگیر شده‌اند.
در زمینه برخورد با گروه‌های منحرف غربی خلاء قانونی وجود دارد
رییس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی با بیان اینكه میدان مبارزه با این گروه‌های انحرافی و مبتذل غربی تنها با حضور نیروی انتظامی فتح نمی‌شود، گفت: نیروی انتظامی در بحث مسایل فرهنگی متولی نیست، اما در این مورد و شناسایی گروه‌های مبتذل غربی سخنرانی‌های زیادی داشته‌ایم و باید این مباحث توسط مسئولان و متولیان فرهنگی اطلاع‌رسانی شود.
وی با بیان اینكه تاكنون اطلاع‌رسانی و كار فرهنگی در رابطه با نحوه فعالیت و عضوگیری گروه‌های منحرف خارجی صورت نگرفته است، گفت: در زمینه برخورد با گروه‌های منحرف غربی، خلاء قانونی وجود دارد چرا كه آن زمان كه این قوانین به تصویب می‌رسید تنها فیلم و تصویر مستهجن جرم بود و از اینترنت ، اس‌ام‌اس و بلوتوث خبری نبود.
وی با بیان اینكه باید قانون در مورد تكنولوژی و پدیده‌های جدید بازنگری شود، گفت: باید خط قرمزهای جدیدی طراحی شود تا افرادی كه قصد ترویج این گونه عقاید را دارند تنبیه شوند.
افزایش 160 درصدی كشف باندهای توزیع كننده تجهیزات ماهواره‌ای
برخورد با گردانندگان پارتی‌ها و پارتی‌های سیستمی در دستوركار پلیس امنیت اخلاقی
روزبهانی در ادامه به ارائه آماری از عملكرد شش ماهه نخست سال جاری پرداخت و گفت: آمار كشف باندهای وارد كننده و فروشنده مشروبات الكلی 26 درصد افزایش یافته است.
وی افزود‌: در بحث برخورد با وارد كنندگان و توزیع‌كنندگان تجهیزات ماهواره‌ای نیز با رشد 160 درصدی در كشف باندهای توزیع كننده رو به رو هستیم.
وی همچنین با اعلام خبر رشد 13 درصدی كشف مراكز فساد و فحشا در كشور گفت: پلیس امنیت اخلاقی ناجا برخورد با گردانندگان پارتی‌ها را در دستوركار خود قرار داده است.
رییس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی با بیان اینكه برخی از پارتی‌ها به صورت سیستمی برقرار می‌شوند، گفت: پلیس قطعا با اینگونه پارتی‌ها كه در اینترنت ثبت‌نام می‌شوند و افراد برای ورود به اینگونه مهمانی‌های مختلط باید هزینه ورودی پرداخت كنند، برخورد خواهد كرد.
 افزایش 30 درصدی دستگیری در حوزه برخورد با خانه‌های فساد
وی همچنین در ادامه سخنان خود با اشاره به بحث جمع‌آوری زنان آسیب‌دیده و خیابانی ، گفت: زنان آسیب‌دیده و خیابانی در تمام شهرها و كشورهای دنیا وجود دارند و این زنان به هر دلیلی دست به انجام كار ناهنجار و خلاف عرف و شرع می‌زنند.
به گزارش ایسنا، روزبهانی با بیان اینكه پلیس وظیفه جمع‌آوری و برخورد با آنان را بر عهده دارد، گفت: پلیس توان جمع‌آوری این زنان را در اسرع وقت دارد و آنها را تحویل مقام قضایی می‌دهد اما باید برای عدم ورود اینگونه زنان به عرصه خیابان چاره‌ای اندیشیده شود.
رییس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی كشور درباره فعالیت خانه‌های فساد نیز افزود: وظیفه پلیس برخورد با این اماكن است و قاطعانه و به جد با اینگونه مراكز فساد برخورد می‌كند.
وی با بیان اینكه دستگیری و انهدام خانه‌های فساد در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 32 درصد كاهش داشته است، گفت: با این حال شاهد افزایش 30 درصدی دستگیری در حوزه برخورد با خانه‌های فساد هستیم.
به گفته روزبهانی برخورد با خانه‌های فساد به صورت اطلاعاتی و ریشه‌ای انجام می‌گیرد.
رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا در ادامه با اشاره به فعالیت این پلیس در فصل تابستان گفت: پلیس در فصل تابستان در برخی از شهرهای شمالی كه به عنوان حیاط خلوت برخی ازمجرمان و هنجارشكنان تبدیل شده بود و هموطنان در این شهرها برخی از مسایل را رعایت نمی‌كردند حضور پیدا كرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، وی با بیان اینكه برای كنترل نوار ساحلی و اینگونه شهرهای شمالی حتی از استان‌های همجوار نیز به عنوان نیروی كمكی استفاده شد، گفت: در فصل تابستان 80 هزار نفر روز كار به فعالیت پرداختند.
به گفته روزبهانی بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته 30 تا 35 درصد مردم ازعملكرد پلیس در شهرهای شمالی رضایت داشتند.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی