پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

معایب آگهی «نیاز به خرید مسکن» چیست؟

دنیای اقتصاد:در مقابل آگهی‌هایی که مالکان برای فروش واحدهای مسکونی خود می‌دهند یکسری از خریداران و حتی مستاجران هم برای یافتن واحد مدنظر با ذکر جزئیات و امکانات در قالب آگهی «نیاز به خرید» یا «نیاز به اجاره» اقدام می‌کنند. عملکرد این دسته از مشتریان در بازار مسکن طبق گفته‌های مشاوران املاک، با محاسن و همچنین معایبی همراه است.

یکی از بنگاهداران فعال در منطقه تهرانپارس در این باره گفت: ممکن است برخی از فروشنده‌ها در مواجهه با آگهی‌های «نیاز به خرید و اجاره» از خریدار یا مستاجر سوء استفاده کنند یعنی ملکی که ارزش واقعی آن کمتر از رقمی‌است که خریدار در آگهی نیاز به خرید اعلام کرده، را به خریدار پیشنهاد کند و ارزش آن را معادل نرخ مد نظر خریدار تعیین کند و مستاجر به دلیل عدم آگاهی از نرخ‌های واقعی در بازار، نرخ‌های گزاف اعلام شده از سوی فروشنده یا موجر را بپذیرند و این موضوع جزو معایب اصلی این نوع آگهی محسوب می‌شود.
ناصریان درباره علت اینکه برخی از متقاضیان در بازار خرید و اجاره دست به چنین آگهی‌هایی می‌زنند، تصریح کرد: برخی از مشتریان بازار مسکن به دلیل اینکه به بنگاهداران اعتماد ندارند و به نوعی بدبین هستند تصمیم می‌گیرند خودشان بدون واسطه به دنبال واحد مورد نظرشان باشند.
جلوگیری از اتلاف وقت
در همین حال در خیابان بلوار فردوس، یکی از فعالان بازار مسکن در رابطه با محاسن این آگهی گفت: این دسته از خریداران یا مستاجران در عوض اینکه زمان زیادی را صرف جست‌وجوي واحد مورد نظر در بازار مسکن کنند و هزینه‌ای را بابت رفت و آمد پرداخت کنند با «آگهی نیاز به خرید یا اجاره»، کار خود را ساده کرده و در انتظار تماس تلفنی می‌مانند.
حسام همچنین درباره معایب این نوع آگهی تاکید کرد: این دسته از آگهی‌ها عیبی برای خریدار یا مستاجر ندارد بلکه برای مشاورانی که کم توجه هستند، فرصتی از دست رفته محسوب می‌شود؛ چرا که اکثر مواردی که جزو خواسته خریداران یا مستاجران است در اختیار مشاوران املاک قرار دارد، اما به علت اینکه مشاوران املاک به این آگهی‌ها توجه نمی‌کنند از آنها غافل می‌شوند و مشتریان زیادی را از دست می‌دهند.
این دسته از آگهی‌ها دردسرساز است؟
گاهی مواقع خریدار یا مستاجر به راحتی آگهی اجاره یا خرید ملک مناسب خود را در روزنامه می‌دهد، اما همان آگهی باعث ایجاد مشکل یا دردسر می‌شود.
مشاور املاکی در شهرک غرب با بیان این مطلب افزود: زیرا احتمال دارد اکثر آژانس‌های مسکن این آگهی را فایل کنند و برای آن مشتری یابی کنند و به همین خاطر ممکن است تعداد تماس‌ها با خریدار یا مستاجر باعث از بین رفتن آرامش روانی شود و حتی گاهی مواقع ممکن است هنگامی‌ که متقاضی ملک مورد نظر خود را پیدا کرده، تماس‌ها از آژانس‌های املاک برای مدت‌ها ادامه داشته باشد.
کلهری نیز تاکید کرد: معمولا آن دسته از خریداران یا مستاجرانی که قصد دارند واحدهای متراژ بزرگ با شرایط خاص و به عنوان کاربری‌های ادارای یا تجاری اجاره یا خرید کنند چنین آگهی‌هایی را چاپ می‌کنند.
آگهی‌های نیاز به خرید یا اجاره برای متقاضیان عجول و ناامید
برخی از بنگاهداران املاک عقیده دارند دو دسته از مشتریان در بازار مسکن آگهی «نیاز به خرید» یا «نیاز به اجاره» را در روزنامه‌ها درخواست می‌کنند.
یکی از مشاوران املاک فعال در خیابان انقلاب دراین باره اظهار کرد: معمولا خریداران یا مستاجرانی که مدتی در بازار به دنبال واحد مورد نظرشان هستند، اما موفق نمی‌شوند به این نوع آگهی روی می‌آورند و از طرف دیگر هم برخی مواقع متقاضی فرصت جست‌وجو را ندارد و به این نوع آگهی رو می‌اندازد.
جوراب چی، اذعان کرد: متقاضیان باید معامله یا قرارداد خود را تحت نظارت مستقیم املاک انجام دهند در غیر این صورت امکان کلاهبرداری بسیار زیاد است، زیرا شاید متقاضی از حقیقت و درستی اسناد و مدارک اطلاع کافی نداشته باشد.
تعدادی از خریداران و مستاجرانی که از بازار مسکن درخواست واحد مورد نظرشان را کرده اند، به این شرح است:
یکی از متقاضیان اعلام کرده در مناطق 2، 5 و 6 یک سازمان معتبر دولتی برای اسکان پرسنل خارجی خود نیاز به یک مجتمع 30 واحدی برای رهن و اجاره یکجا دارد.
علاوه براین یکی دیگر از مشتریان اظهار کرده در منطقه پاسداران، دروس، نیاوران یا فرمانیه به ساختمان دربست 4 طبقه ای مسکونی که متراژ واحدها بین 200 تا 300 متر مربع باشد، احتیاج دارد.
دنياي اقتصاد
همچنین در قسمت «نیاز به خرید» خریداری اذعان کرده خریدار ملک توسط شرکت سازنده‌ای است که املاک کلنگی در مناطق یک، 3 و 6 را نوسازی می‌کند.
از سوی دیگر یک متقاضی پیشنهاد کرده، املاک کلنگی و آپارتمان‌های منطقه 6 را باشرایط بهتری خریداری می‌کنند یا حتی برای مشارکت در ساخت همکاری می‌کند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی