پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

پسرم را تو فوتبال کشتند، تسلیت هم نگفتند!

جهان نیوز: محمد پارسا دیگر نمونه است که در مستطیل سبز دچار ضایعه نخاعی شده و الان سالهاست خانه نشین شده و با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند. اما باز بسی جای خوشحالی است که خانواده پارسا با وجود اتفاق تلخی که برای فرزند شان افتاده هنوز وجود او را در کنار خود احساس می کنند.
جریان واقعه
حدود ۱۰ ماه پیش در جریان بازی دوستانه جوانان احسان ری و جوانان سایپا در تاریخ ۳/۱۰/۸۹، ساعت ۱۲ ظهر دروازه بان تیم سایپا به سرعت به سمت بیرون محوطه هجده قدم می آید که توپ را دفع کند که به جای توپ با لگد به سینه مهاجم احسان ری می کوبد. بر اثر این ضربه مهلک قلب مرحوم عظیمی می ایستد و بی هوش می شود. این حادثه در نهایت منجر به مرگ مغزی وی میشود. اینها همگی حرف هایی است که دکتر مهتاب، متخصص قلب و دکتر مظاهری پزشک تشیخ مرگ مغزی آن مرحوم اعلام میکنند.

لحظات سخت روز حادثه

خانواده عظیمی هیچ گاه ساعت ۱۲ روز سوم دی ماه ۸۹ را که زمان آخرین دقایق حضور فرزندشان در مستطیل سبز بود را فراموش نخواهند کرد به گفته شاهدان ۲۷ دقیقه از زمان بازی گذشته بود یعنی ساعت ۱۲:۲۷ دقیقه که دروازه بان تیم سایپا به جای دفع توپ فرزند جوانشان را که هنوز ۱۸ سالش نشده بود به کما میفرستد.

البته در این که حادثه فوق به هیچ وجه تعمدی نبوده شکی نیست اما اتفاقات بعد از این حادثه باعث ناراحتی خانواده مرحوم سجاد عظیمی شده است. از جمله بی تفاوتی مسئولان سایپا در خصوص این حادثه و این که دروازه بان تیم سایپا به عنوان ضارب این حادثه در دادگاه اعلام کند مرحوم سجاد عظیمی به سمت او رفته و او را زده است ( ادعایی که بعد از بررسی کارشناس قوه قضاییه خلاف آن ثابت شد.) سبب مکدر شدن خاطر خانواده داغدار عظیمی شده و آن ها خواهان رسیدگی دقیق به پرونده فرزندشان کرده است. علی عظیمی پدر مرحوم سجاد عظیمی در این ارتباط می گوید:" هر روز ابعاد جدیدتری را از نحوه اتفاق روز حادثه درک می کنم. در اوایل بیشتر پیگیر وضعیت سجاد در کما و بیمارستان بودم و الان با صحبت هایی که با بازیکنان و مسئولان حاضر در روز حادثه انجام دادم به نتایج جدیدتری می رسم. با این حال دادگاه در حال رسیدگی دقیق به این موضوع است.

علی عظیمی:"می خواهند خون فرزندم را پایمال کنند، باشگاه سایپا فرزندم را کشته حالا اعتراض هم می کند."

علی عظیمی پدر مرحوم سجاد عظیمی بازیکن فقید تیم احسان ری در خصوص روز حادثه و ساعاتی پیش از حضور فرزندش در زمین فوتبال و بروز آن اتفاقات تلخ صحبت هایی با خبرنگار جهان دارد که در ذیل می خوانید:

"صبح آن روز من خودم مرحوم سجاد را از خواب بیدار کردم، وقتی برای نماز صبح از خواب بیدار شدم دیدم ۳ فرزند پسرم مرحوم سجاد، حسین و مصطفی کنار یکدیگر خوابیده اند، ناگهان با خودم گفتم اگر خدا یکی از این ها را از من بگیرد من چه کار کنم؟ به همین دلیل بعد از خواندن نماز صبح دعا کردم چیزی که از قلبم گذشت بر سرم نیاید. صبح زود هم خودم او را از خواب بیدار کردم اما وقتی خواستم به سرکار بروم، دیدم مرحوم سجاد نیست گویا رفته بود دست و صورتش را بشورد. متاسفانه بدون خداحافظی با او به بازار رفتم. ساعاتی بعد مادرش زنگ زد و گفت:" سجاد با این که مریض است می خواهد به سر بازی برود" من با این که می دانستم او مریض است و خودم به او دو تا قرص داده بودم تا بخورد، وقتی اصرار خود مرحوم سجاد را دیدم به مادرش گفتم عیبی ندارد بگذار به بازی برود و اگر کاری هم باشد خودم انجام می دهم. بعد هم که از سر کار به منزل آمدم. حسین دیگر فرزند فوتبالیستم به من گفت نمی دانم چه اتفاقی افتاده اما سجاد را به بیمارستان هفت تیر شهر ری برده اند. به محض حضور در جلوی در بیمارستان هر شخصی که ما را می دید می گفت؛ خدا را شکر به خیر گذشته است. داخل بیمارستان شدیم بازیکنان احسان ری همگی آنجا بودند. دکتر هم گفت قلب سجاد که به دلیل ضربه لگد دروازه بان ایستاده بود بازگشته است اما بعد از گرفتن سی تی اسکن مشخص شد حال سجاد خوب نیست، بعد از آن نظر پزشکان اعلام کردند که وی به کمای عمیق رفته است."

پدر مرحوم عظیمی تاکید کرد:" سجاد ۱۶ روز در کما بود و در تاریخ ۱۸/۱۰/۸۹ ساعت ۱۲ شب مرگ مغزی وی از سوی پزشکان اعلام شد. بنده برادرم را فرستادم که به وی مرگ مغزی مرحوم سجاد را اعلام کردند و از ما خواستند با حضور در بیمارستان اجازه بدهیم اعضای بدن مرحوم سجاد به بیماران نیازمند اهدا شود، ما هم این کار را کردیم و سجاد با انتقال به بیمارستان مسیح دانشوری اعضای بدنش را به ۵ بیمار اهدا کرد."

وی اضافه کرد:" موضوعی که بسیار مرا آزار می دهد این است که مسئولان سایپا هیچ هم دردی با ما نکردند . هیچ گونه رفتار ورزشی از آن ها ندیدم. آن ها میزبان بازی بوده اند، ضارب هم آن ها بوده اند، اما بعد از کشتن فرزند من بدون هیچ عذاب وجدانی رفته اند در خانه هایشان نشسته اند. من از باشگاه سایپا و دروازه بان این تیم شاکی هستم. از آقای فردوسی پور می خواهم به این موضوع رسیدگی کند.البته بعد از اینکه در روزنامه های ورزشی علیه مدیریت باشگاه سایپا صحبت کردم آقای کوشا مدیر عامل سایپا در منزل ما حضور پیدا کرد و اعلام کرد که از این موضوع بی اطلاع است و با توجه به مصاحبه های من به تازگی از موضوع اطلاع پیدا کرد . او بعد از کمی گفت و گو از منزل ما خارج شد و از آن تاریخ تا به امروز از ایشان خبری نیست . ضمن اینکه آقای تاج به عنوان نایب رییس فدراسیون فوتبال نیز اعلام کرد برای بررسی این مساله گروهی را در فدراسیون فوتبال تشکیل می دهد اما متاسفانه تمام حرف ها و قول ها عملی نشده که این مساله جای سوال دارد .

وی ادامه داد:" نکته جالب این که دروازه بان تیم سایپا با حضور در دادگاه اذعان داشت مرحوم سجاد او را زده است و خود را بی گناه می داند. وکیل سایپا هم در دادگاه اعلام کرده این دروازه بان الان از تیم ما رفته است. در نهایت هم سرمربی وقت جوانان سایپا با حضور در دادگاه به قاضی می گوید که ما میزبان آن بازی نبودیم، ادعایی که از سوی مسئولان باشگاه احسان ری به شدت تکذیب شد. این ها همگی مرا عصبی می کنند. ادعاهایی که به هیچ وجه صحت ندارند."

پدر مرحوم سجاد عظیمی تاکید کرد:" متاسفانه سرمربی و سرپرست تیم سایپا هم در بازی حضور نداشته و زمانی که مرحوم سجاد مصدوم می شود کمک مربی حاضر در کنار زمین به سایر بازیکنان می گوید به سجاد آب بدهید حالش خوب می شود در حالی که او به کمک بیشتری نیاز داشته است."

وی ادامه داد:" دادگاه در رای خود باشگاه سایپا را ۶۵ درصد، دروازه بان این تیم را ۵ درصد و ۳۰ درصد هم مسئولان باشگاه احسان ری را به دلیل نبود سرمربی و سرپرست مقصر اعلام کرده که مسئولان سایپا به این رای اعتراض کرده اند، متاسفانه بچه من را کشته اند و حالا می آیند اعتراض می کنند. می خواهند خون بچه من را پایمال کنند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)