پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

راهنمای نگهداری از گربه

آناتومی گربه.فیزیولوژی گربه.انتخاب گربه به عنوان حیوان خانگی. گربه، حیوان خانگی سالمندان. معاینه گربه قبل از انتخاب. روش معاینه گربه.

طرز تشخیص جنسیت بچه گربه. ابزار مو.رد نیاز برای نگهداری گربه. نکات ایمنی که بایستی رعایت شوند. توصیه های ضروری برای صاحب گربه. مراقبت از بچه گربه. مراحل رشد بچه گربه. از شیر گرفتن بچه گربه. روش های غذا دادن به بچه گربه. نکاتی که باید در مورد بچه گربه ها رعایت شوند. تعلیم و تربیت بچه گربه.توالت رفتن و تعلیم استفاده از بستر. طریقه ی بلند کردن و نگهداشتن گربه. مسافرت با گربه. لانه سازی برای گربه. محل خواب گربه. گردنبند برای گربه. سبد مسافرتی برای گربه. آشنا کردن گربه با لانه و جای خواب جدید. نکاتی که قبل از خارج شدن از منزل باید مورد توجه قرار بگیرند. تغذیه سالم. نیاز های غذایی گربه. غذاخای اصلی. دفعات غذا دادن به گربه. از دادن برخی خوراکی ها به گربه خود داری کنید. نکات مهمی در مورد تغذهی گربه. رسیدگی به وضعیت موهای گربه. شانه زدن موهای بلند. روشه های شانه زدن. ابزار مورد نیاز برای شانه زدن. شانه کشی گربه های مو کوتاه و روش آن. مراقبت از ناخن ها. حمام کردن. زاد و ولد در گربه ها. آبستنی و دوره آن. علایم آبستنی. مراقبت از گربه ی آبستن. اقدامات پس از زایمان. مواقعی که باید در طول زایمان و پس از آن با دامپزشک تماس بگیرید. یاری رساندن به گربه ای که برای اولین بار زایمان دارد. آبستنی کاذب چیست. پیشگیری از آبستنی. اخته کردن گربه ماده. رفتار شناسی گربه. هوش و زکاوت گربه ها. استعداد گربه چه قدر است. استعداد در گربه ها. آیا گربه قابلیت یاد گیری دارد. حافظه ی گربه. گربه چه اهدافی را دنبال می کند. حواس شش گانه در گربه ها. شکار. چرا گربه های اهلی هم شکار می کنند. گربه ها چه چیز هایی را صید می کنند. طرز برخورد شما با موجودی که گربه شکار کرده است. رفتار های اجتماعی گربه. رفتار های غیر اجتماعی در گربه ها. قلمرو و فرمانروایی گربه ها. خواب در گربه ها. وقتی یک گربه می خوابد چه اتفاقی می افتد. 

نظرات کاربران
  • 0
    با سلام ضمن تشکر از کمکها وراهنماییهای باارزشتان من یک سوال داشتم امیدوارم کمکم کرده و مشکلم راحل نمایید. درکوچه ما چند بچه گربه پارسال بدنیا اومدن و اهالی کوچه همه آنها را میشناسند و ارتباط دارند. یکی از آنها را من کم کم به طرف خودم کشاندم و طوری شد که دیگه به کوچه نرفت و پیش من ماند و حتی برایش شن درجعبه ریخته و برایش گذاشتم در صورتیکه بغل خانه ما کلی شن هست و همه گربه ها اونجا کارشان رامیکنند ولی او چند قدم را هم نرفت و جعبه مرا قبول کرد. خلاصه بگم دو ماهه که ا(ولا بگم که فکرمیکردم او نر هستش ولی حدود سه ماهه فهمیدم ماده هست). بله دوماهه که پبش من نمیمونه فقط غذا میخوره و سریع میره هر کاری میکنم بازهم میره ولی دقیقا متوجه میشم نمیخواد بره به اجبار میره و خودش هم ناراحته از رفتنش و از کارها ورفتارهای عجیبی که با من میکنه فهمیدم که منو یه گربه اون هم جنس نر میبینه و برای همین پیشم نمیمونه . خواعش میکنم به من بگویید چرا او مرا گربه میبینه؟ من چه کارکنم که او مرا انسان ببینه و فرق بگذاره در ضمن چندین بار به من فهمانده که با او جفتگیری کنم ومن چون جواب ندادم رفتارش بامن بدترشد فقط غذا رو میخوادواز من بدش میاد . ممنون میشم جوابم رو بدهید من خیلی برای این گربه زحمت کشیدم نمیخوام از پیشم بره چون جایی نداره و تو کوچه گربه های نر دوره اش میکنن و اذیتش میکنند . قربان شما - احمد عزیری
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی