پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer

در این میان سایت معتبر PocketGamer نیز اقدام به معرفی 10 بازی برتر iOS کرده تا طرفداران اپل در این کریسمس زمان خوشی را سپری کنند.

بازی هایی که در زیر معرفی شده اند، همگی فقط برای سیستم عامل ای او اس طراحی شده اند بدین معنی که تنها کاربرانی که دارای ایفون، ایپد یا آیپاد تاچ هستند می توانند از آنها لذت ببرند. البته تعدادی از این بازی ها برای اندروید و دیگر سیستم عامل ها نیز منتشر شده است که برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به سایت PocketGamer مراجعه کنید.

Sonic & SEGA All-Stars Racing

کنسول سگا را که به خاطر دارید؟ کنسولی که در زمان عرضه خود سر و صدای زیادی به پا کرد و حسابی دل گیمر ها را برد. حالا شرکت Sega  تصمیم گرفته تمام ستاره های محبوب کنسول قدیمی خود را در یک بازی مسابقه ای جمع کند تا هم گیمیر ها از سبک زیبای این بازی لذت ببرند و هم خاطرات قدیمی این کنسول و ستاره های ان زنده شود.

در این بازی گیمر می تواند بین 10 شخصیت محبوب سگا یکی را انتخاب کرده و به مسابقه دیگر ستارگان برود. همچنین در این بازی میتوانید با استفاده از  power-up رقبا را از دور خارج نموده و لذت بازی را دو چندان کنید.

 

 

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 

Draw Race 2

این بازی قطعا یکی از زیبا ترین و خلاقانه ترین بازی های عرضه شده در iOS است که با داشتن گرافیک خیره کننده و زیبا توانسته نظر مثبت بسیار از منتقدین را به خود جلب کند. در این بازی زیبا شما باید با استفاده از انگشت خود مسیر حرکت مشاین مسابقه ای خود را بکشید و در مسابقه پیروز شوید.

این بازی در سطوح ساده، متوسط، سخت و خیلی سخت دسته بندی شده و در هر قسمت مراحلی متفاوت را شامل می شود که برای گیمر های حرفه ای گرفته تا افراد معمولی می تواند مناسب باشد. این بازی قطعا میتواند سرگرمی خوبی برای کریسمس محسوب شود.

 

 

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 

Jetpack joyride

این بازی تا کنون موفق شده جوایز زیادی رو از آن خود کند و این فقط به دلیل داشتن گیمپلی و کنترل جذاب این بازی می باشد. در این بازی دو بعدی که توسط شرکت HalfBrick توسعه داده شده، گیمر باید با استفاده از جت خود از موانع عبور کند و تا جای ممکن مسافت بیشتری را طی کند.

همچنین در حین بازی می توانید به جمع اوری سکه ها پرداخته تا بتوانید از فروشگاه بازی ایتم های جدیدی خریداری کنید. این بازی هرچند دارای گرافیکی سه بعدی و فوقالعاده نیست اما به اندازه ای جذاب ساخته شده که شما را مدت ها سرگرم خود کند.

 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer

ShadowGun

این بازی برخلاف عناوین گذشته شباهت چندانی به بازی های موبایل ندارد و بیشتر شما را یاد بازی های کنسول خواهد انداخت و دلیل این موضوع چیزی نیست جز گرافیک فوقالاعده زیبا و سبگ اکشن بسیار جذاب بازی. در این بازی شما نقش یک سرباز را بازی خواهید کرد که در جزیره ای مرموز به جنگ با موجودات مرموز تر می رود.

کنترل این بازی بسیار خوب طراحی شده و از این لحاظ اصلا جای شکایت وجود ندارد، همچنین گرافیک بازی بسیار خوب کار شده و مخصوصا صحنه های جنگ و مبارزه کاملا طبیعی طراحی شده است.

 

 

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 

Infinity Blade II

شاید بسیار از شما هم اکنون نام این بازی را شنیده باشید و در باره گرافیک خیره کننده آن چیزهایی خوانده یا شنیده باشد. این باز که توسط شرکت Chair طراحی شده از سوی بسیار از سایت های جهان به عنوان بهترین بازی سال شناخته شده و جوایز بیشماری را برنده شده است.

این بازی که ادامه قسمت اول  Infinity Blade است، داستان جنگجویی را دنبال می کند که در جست و جوی راه حلی برای کشتن پادشاهان ظالم سرزمین خود است ولی متاسفانه در این راه خود دچا دردسری بزرگتر می شود.

این بازی از کنترلی کاملا متفاوت نسبت به دیگ بازی های هم رده کمک می گیرد و همین موضوع باعث جذابیت بازی می شود. گرافیک این بازی نیز بسیار خوب طراحی شده بطوری که شما را شگفت زده می کند. البته اگر شما دارای زمان ازاد زیادی نیستید بهتر است سراغ این بازی نروید چرا که به محض شروع بازی، دیگر جدا شدن از آن کار ساده ای نیست.

 

 

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 

League of Evil

این بازی نمونه عالی ترکیب یک بازی به سبک پلتفرم و کنترل لمسی است. این بازی که توسط شرکت Ravenous Games توسعه داده شده دارای گرافیک پیکسلی است که یاد و خاطره بازی های قدیمی را زنده می کند.

League of Evil دارای بیش از 160 مرحله است و برای همین می تواند مدت زمان زیادی شما را سرگم کند. این بازی همچنین دارای کنترل بسیار روان و سریعی می باشد و برای همین از سوی بسیاری از سایت های جهان به عنوان بازی برتر iOS شناخته شده است.

 

 

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 

Quarrel Deluxe

این بازی توانسه برنده بهترین بازی سال از سوی سایت IGN شود. در این بازی گیمر باید با استفاده از حروف، کلملت را بسازد و در حالت تک نفره یا چند نفره با جمع اوری امتیازات بیشتر پیروز شود. گیمر با ساخت هر کلمه امتیازی کسب می کند و جمع این امتیاز ها مشخص کننده برنده بازی می باشد.

البته این بازی برای کسانی که تسلط کامل بر زبان انگلیس دارند، پیشنهاد می شود و برای برای افراد معمولی اصلا بازی جذابی نخواهد بود.

 

 

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 

Where is My Water?

این بازی توسط استدیو Walt Disney توسعه داده شده و بدلیل داشتن گیم پلیی بسیار جذاب و زیبا توانسته هم در iOS وهم اندریود طرفداران بیشماری را به سمت خود جذب کند. خوشبختانه طراحی این بازی به گونه ای است که نیازی به مهرات خاصی ندارد و هرکس چه کوچک و چه بزرگ می تواند از آن لذت ببرد.

در این بازی شما باید به سوسمار کوچکی که می خواهد حمام کند، کمک کنید و اب را به او برسانید. این گیمپلی ساده و جذاب به اضافه داستان نسبتا خوب، دلایل اصلی موفقیت این بازی می باشد و شما را قطعا راضی خواهد کرد.

 

 

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 

Magnetic Billiards: Blueprint

اگر به بازی های سبک پازل علاقه داشته باشید انگاه این بازی را حتما دوست خواهید داشت. در این بازی شما باید با چسباندن گوی های همرنگ به یکدیگر، بیشترین امتیاز را بدست آورید.

گیم لی این بازی بسیار خوب طراحی شده و کنترل آن نیز اصلا سخت و دشوار نیست. البته در طی بازی، مراحل سخت تر و ستخ تر می شوند اما باز هم برای افراد معمولی این بازی مناسب و جذاب است.

 

 

10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 

DeadSpace

گیمرها قطعا نام بازی DeadSpace را بخوبی می شناسند و میدانند که این سری چه موفقیتی در کنسول ها و پی سی بدست اورد. حالا شرکت EA این بازی را برای iOS نیز منتشر کرده تا طرفداران این بازی زیبا بتوانند آن را در تلفن هایشان نیز بازی کنند.

DeadSpace که حدودا یک سال پیش به فروشگاه iOS اضافه شده، با داشتن گرافیک بسیار زیبا و روان و همچنین کنترل های خوب و گیمپلی جذاب، جوایز زیادی را بدست آورده به عنوان یکی از بازی های بسیار پر فروش مطرح شده است.

این بازی ترسناک مخصوصا در آیپد تجربه بسیار خوبی را برای کاربر به همراه دارد و می تواند ساعت ها سخت گیر ترین گیمرها را جذب خود کند.
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
10 بازی برتر iOS از دید سایت معروف PocketGamer
 
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی