پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

دستگیری دختری كه برای سرگرمی از حساب مشتریان سرقت می كرد

ایسنا:سرهنگ محمدمهدی كاكوان با بیان اینكه در پی وصول یك فقره پرونده درباره برداشت غیرقانونی از حساب فردی به نام «مهرداد» در تاریخ ۲۲ آبان ماه سالجاری رسیدگی به پرونده در دستور كار كارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت، گفت: شاكی (مهرداد) با حضور در مقر پلیس عنوان كرد كه مبلغ ۸۰۰ هزار تومان به صورت غیرمجاز از حساب بانكی وی كسر شده است.

وی افزود: ماموران در تحقیقات اولیه دریافتند كه در حالی این اتفاق رخ داده است كه مهرداد اطلاعات حساب خود اعم از شماره كارت و رمز دوم را در اختیار هیچ فردی قرار نداده است.

رییس پلیس فتای استان البرز با بیان اینكه تحقیقات برای واكاوی زوایای پنهان این سرقت ادامه داشت، گفت: در حالی كه تحقیقات پیرامون شناسایی سارق یا سارقان احتمالی این پرونده سرقت ۸۰۰ هزارتومانی ادامه داشت پرونده ای مشابه برای پیگیری تخصصی در اختیار كارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

وی درباره جزئیات پرونده دوم نیز با بیان اینكه مالباخته فردی به نام «منوچهر» بود، گفت: این فرد نیز با اعلام این مطلب كه مشخصات و اطلاعات حساب بانكی خود را در اختیار هیچ فردی قرار نداده بود، عنوان كرد كه مبلغ ۳۰۰ هزار تومان از حساب وی كسر شده است.

كاكوان با بیان اینكه تحقیقات تكمیلی درباره شناسایی سارقان این دو پرونده ادامه داشت، گفت: پس از گذشت مدتی نیز زنی جوان به نام «اعظم» به مقر پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات مراجعه و اظهاراتی مشابه دو مالباخته دیگر مطرح كرد.

وی افزود: اعظم نیز در اظهارات خود عنوان كرد كه مبلغ ۸۰۰ هزار تومان از حساب بانكی وی به صورت غیرمجاز كسر شده است.

كاكوان با بیان اینكه كارآگاهان در تحقیقات تكمیلی به وجوه اشتراك میان این سه پرونده پی بردند، گفت: با كسب اشتراكات این سه پرونده كه تمامی آنان ظرف ۲۵ روز به وقوع پیوسته بودند، اقداماتی برای یافتن سرنخی واحد در تمامی پرونده های متشكله آغاز شد.

وی با بیان اینكه كارآگاهان در تحقیقات تكمیلی خود ردپای یك كافی نت را در پرونده های مورد بررسی یافتند، گفت: كارآگاهان با هماهنگی های قضایی به محل كافی نت مراجعه كرده و رییس كافی نت را بازداشت و با حكم مقام قضایی كافی نت را پلمپ كردند.

رییس پلیس فتای استان البرز با بیان اینكه مسئول كافی نت در بازجویی ها منكر هرگونه دخالت در سرقت های رخ داده شده بود گفت: كارآگاهان در تحقیقات تكمیلی دریافتند كه یكی از كارمندان این كافی نت یك هفته پیش از دستگیری صاحب كافی نت از سمت خود استعفاء كرده است.

كاكوان با بیان اینكه بر اساس اظهارات صاحب كافی نت این كارمند قرار بود كه به مدت دوسال در این مغازه فعالیت كند، گفت: اما این فرد پس از گذشت سه ماه از انجام كار در كافی نت بنا به دلایل نامشخصی استعفاء كرد.

به گفته وی با قوت گرفتن ظن كارآگاهان به این كارمند انجام دستگیری وی در دستور كار پلیس قرار گرفت و سرانجام این فرد دستگیر شد.

كاكوان با بیان اینكه كارآگاهان در بازجویی ها دریافتند كه سرقت ها توسط این كارمند انجام نشده است، گفت: با رد فرضیه سرقت توسط این كارمند، كارآگاهان تحقیقات خود را برای شناسایی سارق حساب های بانكی متمركز كردند.

وی با بیان اینكه كارآگاهان با بررسی استعلام های برداشت پول از حساب های مالباختگان به ردپای یكی دیگراز كارمندان این كافی نت برخوردند گفت: كارآگاهان پلیس آگاهی برای روشن شدن این پرونده « پگاه» ۱۹ ساله را كه یكی دیگر از كارمندان این كافی نت بود، به پلیس فتا دعوت كردند.

رییس پلیس فتای استان البرز با بیان اینكه این فرد در اعترافات خود ضمن قبول بزه انتسابی اعلام كرد كه با یادداشت كردن اطلاعات مشتریان كافی نت اقدام به سرقت از حساب آنان می رده است، گفت: پگاه اعترافات كرد كه هنگامی كه مالباختگان اقدام به وارد كردن شماره كارت و رمز دوم خود برای پرداخت قبوض، خرید اینترنتی یا غیره می كردند، این فرد با نگاه كردن به صفحه مانیتور و صفحه كیبورد شماره ها را به خاطر سپرده و پس از آن در فرصت مناسب اقدام به سرقت از حساب بانكی افراد می كرده است.

رییس پلیس فتای البرز با بیان اینكه در ۲۲ آذرماه سال جاری و پس از گذشت یك ماه از ارجاع اولین پرونده، متهم ۱۹ ساله شناسایی و دستگیر شد به ایسنا گفت: این فرد در اظهارات خود عنوان كرد كه تنها برای سرگرمی و نمایش دادن توانایی خود اقدام به انجام چنین كاری كرده و پیش از آن كه پرونده برای بررسی های تخصصی به دادسرا ارجاع داده شود سارق تمامی پول های برداشتی را به مالباختگان برگرداند.

به گفته وی كافی نت نیز به دستور مقام قضایی پلمپ شد.

كاكوان در پایان به كاربران توصیه كرد از آنجایی كه شماره كارت و رمز دوم به مثابه دروازه ورود به اطلاعات حساب محسوب می شود، به هیچ عنوان شماره كارت و رمز دوم خود را در اختیار افراد قرار ندهند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی