پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاویر

 ازیگران، بدل‌کارها و حتی تماشاچیان عادی سال‌هاست در هالیوود قربانی حوادث سر صحنه می‌شوند که گاهی اوقات در حد جراحت‌ مختصر است و در مواردی به قیمت جان آن‌ها تمام می‌شود.

بازیگران، بدل‌کارها و حتی تماشاچیان عادی سال‌هاست در هالیوود قربانی حوادث سر صحنه می‌شوند که گاهی اوقات در حد جراحت‌ مختصر است و در مواردی به قیمت جان آن‌ها تمام می‌شود.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

آنجلینا جولی، «سالت» : جولی هنگام فیلمبرداری یکی از صحنه‌های اکشن فیلم «سالت»‌ از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی جزئی شد. او را به بیمارستان فرستادند، اما فیلمبرداری به سرعت از سر گرفته شد و جولی توانست فیلیپ نویس کارگردان فیلم را راضی کند ادامه صحنه‌های خود را در آن روز بازی کند.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

براد پیت، «تروا» : پیت که در فیلم حماسی «تراوا» (۲۰۰۴) نقش آشیل را بازی می کرد، در یکی از صحنه‌ها بر اثر پرش از بلندی آسیب دید. جالب اینکه در این حادثه تاندون آشیل پیت پاره شد! به این ترتیب حضور او سر صحنه فیلمبرداری چند هفته به تعویق افتاد.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

جرج کلونی، «سیریانا» : ستون فقرات جرج کلونی هنگام بازی در یکی از صحنه‌های فیلم به شدت آسیب دید. درد او آن‌قدر زیاد بود که حتی به فکر خودکشی افتاد. خودش این اواخر گفت: «وضعیتم جوری بود که به خودم گفتم نمی‌توانم با این شرایط ادامه بدهم. عملا نمی‌توانم زندگی کنم.» کلونی برای بازی در این فیلم برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

لن برستین، «جن‌گیر» : برستین سال ۱۹۷۳ در فیلم ترسناک «جن‌گیر» به کارگردانی ویلیام فریدکین بازی کرد. در یکی از صحنه‌های جن‌گیری شخصیت او در فیلم توسط شیطان به عقب هل داده می‌شود. عوامل صحنه برستین را که به یک بند بسته شده بود عقب کشیدند، اما شدت حرکت به قدری بود که ستون فقرات او به آسیب دید. فریاد برستین در این صحنه فیلم واقعی است.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

کریستن استیوارت، «سفیدبرفی و شکارچی» : استیوارت هنگام فیلمبرداری یکی از صحنه‌ها در لندن از ناحیه مچ دست آسیب دید و این حادثه باعث توقف موقت فیلم شد.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

دانیل کریگ، «ذره‌ای آرامش»:کریگ سال ۲۰۰۸ در دومین حضور خود در نقش جیمز باند نه یک بار سه بار زخمی شد. ابتدا در یکی از صحنه‌ها صورتش زخمی شد و هشت بخیه خورد. شدت جراحت او آن قدر زیاد بود که بعدا ناچار شد با جراحی پلاستیک صورت خود را ترمیم کند. کریگ در ادامه فیلمبرداری دو بار دیگر دچار حادثه شد؛ بار اول به خاطر بریدگی نوک انگشت به بیمارستان رفت و بار دوم بازوی راستش دچار آسیب شد.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

هالی بری، «گوتیکا» و «زن گربه‌ای»: بری سال ۲۰۰۳ سر صحنه فیلمبرداری «گوتیکا» دچار شکستگی بازو شد. دلیل این حادثه نه عوامل فنی بلکه رابرت داونی جونیر همبازی او در فیلم بود که در آن صحنه دستش را محکم کشید. بر اثر این حادثه فیلمبرداری هشت هفته متوقف شد. بری سال ۲۰۰۴ هم سر صحنه فیلم «زن گربه‌ای» بر اثر برخورد یکی وسایل نورپردازی به سرش به بیمارستان فرستاده شد.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

چارلیز ترون، «آیون فلاکس»: ترون تابستان سال ۲۰۰۴ هنگام بازی در یکی از صحنه‌های اکشن علمی تخیلی «آیوس فلاکس» از ناحیه گردن آسیب دید و فیلمبرداری چند هفته به تعویق افتاد.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

آرنولد شوارتزنگر، «آخرین ایستادگی»: بازگشت آرنولد به دنیای سینما با حادثه همراه شد. در اولین روزهای شروع بازی فرماندار سابق کالیفرنیا در وسترن «آخرین ایستادگی»، او عکسی با پیشانی خونی از خود در توئیتر منتشر کرد و نوشت: «امروز سر صحنه کمی زخمی شدم، اما به لطف یکی از اعضاء تیم پزشکی یک ساعت بعد برگشتم سر صحنه!»

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

نیکول کیدمن، «مولن روژ» : کیدمن سال ۲۰۰۱ سر صحنه فیلم موزیکال «مولن روژ» دچار پارگی غضروف زانوی راست شد.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

راسل کرو، «Flora Plum»: کرو سال ۱۹۹۸ هنگام تمرینات برای بازی در این فیلم اکشن از ناحیه شانه آسیب دید و تحت عمل جراحی قرار گرفت. تولید فیلم که قرار بود جودی فاستر آن را کارگردانی کند به تعویق افتاد. تهیه‌کنندگان منتظر بازگشت کرو مانند، اما او بازنگشت و فیلم هم ساخته نشد.

بازیگران مشهوری که سر صحنه مجروح شدند + تصاوير

راندون لی، «کلاغ»: معروف‌ترین حادثه سر صحنه فیلمبرداری برای براندون لی، پسر بروس لی اتفاق افتاد. لی سال ۱۹۹۴ هنگام بازی در اولین فیلم «کلاغ» بر اثر شلیک گلوله کشته شد. قضیه این بود که یک هفته قبل از حادثه در صحنه‌ای از گلوله‌های واقعی استفاده شد، اما یک گلوله در اسلحه مورد استفاده باقی مانده بود. در روز حادثه با آن اسلحه از فاصله نزدیک به شکم لی شلیک شد. او را به بیمارستان منتقل کردند، اما بر اثر خون‌ریزی داخلی از دنیا رفت.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی