پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

بهنوش بختاری: راه های زیادی برای پول در آوردن بلدم

 


بهنوش بختیاری با بیان اینکه صرفا روشنفکرهای دماغ سربالا مخاطب آثار تلویزیونی و سینمایی نیستند از بی‌توجهی به بازیگران طنز و انتقادهای بی‌رحمانه گلایه کرد و پرسید: من حتماً باید در کاری اشک بریزم که جدی گرفته شوم؟ تا کی باید برای دیگران دست بزنم و خودم تشویق نشوم؟
بهنوش بختیاری درباره حضور در سریال “مسیر انحرافی” به کارگردانی بهرنگ توفیقی به خبرنگار مهر گفت: من در این سریال نقش یک مهماندار را بازی می‌کنم که او خصوصیات منحصر به فردی دارد که شاید اگر کار جدی بود، این خصوصیات را به او اضافه نمی‌کردم. اما به دلیل اینکه کار کمدی است و تمام ایران بیننده آن هستند مجبور بودم چاشنی‌هایی به شخصیت او بیافزایم.
وی افزود: کاراکتر من از آن مهماندارهایی که همیشه دیده‌ایم؛ خیلی اتو کشیده و مرتب و منظم نیست. البته امیدوارم به مهمانداران عزیز برنخورد، چون کارهای این آدم به شخصیت خودش برمی‌گردد و فردی بسیار منفعت طلب و احساساتی است، چاپلوسی می‌کند و البته بنا به توانایی‌هایش در جزیره کمک بسیاری به دیگران می‌کند. چرا که دست و پا دار است و می‌تواند کار همه را راه بیندازد.
این بازیگر درباره دیگر همکاران خود در مجموعه اظهار کرد: کار بچه‌های تصویر بسیار قشنگ است و من خیلی لذت بردم. آنها قاب‌های کارت پستال بستند. احمد احمدی مدیر تصویربرداری نیز به نور و رنگ حساسیت زیادی دارد. طراحی گریم فوق‌العاده کار به عهده نوید فرح مرزی است و اجرایش را نسترن سیاهپوش بر عهده دارد. همینطور برنامه ریزی ما بسیار مدرن است و من خیلی کیف کردم. تنها جایی بود که به روح و روان انسان‌ها احترام گذاشته می‌شد و اگر حالمان بد بود می‌توانستیم سر صحنه نیاییم. در کل می‌توانم بگویم گروهمان ۲۰ و درجه یک هستند. از خدمات تا کارگردان. “مسیر انحرافی” یکی از پشت صحنه‌های عالی داشت که من تا به حال دیده‌ام و امیدوارم نتیجه کار هم خوب شود.
بدشانس هستم
بختیاری درباره تلاش برای ایفای متفاوت نقش‌ها تصریح کرد: این شخصیت یک لهجه مازندرانی دارد. من بالاخره بهنوش بختیاری هستم. اما در اینجا سعی کردم صدایم را عوض کنم، لباسم عوض شده، روی لهجه‌ام خیلی کار کرده‌ام. اما همیشه این حرف بی‌ربط به من زده می‌شود که خودت را تکرار می‌کنی در حالی که من تنها کسی هستم که در میان خانم‌ها تمام تلاشم را می‌کنم که نقش‌هایم فرق داشته باشد.
وی انتقاد کرد: متاسفانه کسانی که مدام خودشان را تکرار می‌کنند اسمشان شده هنرمند و کسانی مثل من که با این همه محدودیت زحمت می‌کشم تا تفاوت ایجاد کنم و لهجه بیاورم هیچ. من از آن دسته آدم‌های بدشانس هستم اما اهمیتی نمی دهم! به نظرم هر کس بتواند با این محدودیت‌ها طنز در کشور کار کند شق‌القمر کرده است.
بازیگر “اخراجی‌های ۳″ ادامه داد: عادت شده به تمام کسانی که خودشان را تکرار می‌کنند می‌گویند به به چه بازیگر روشنفکر و خوبی. اما امثال من که تلویزیونی هستیم و طنز کار می‌کنیم تکراری هستیم. به نظرم دوستان باید مقداری دیدشان را وسعت دهند چون واقعاً کلیشه‌ای نگاه کردن عادت شده است.
بختیاری با بیان اینکه انگار کسانی که این انتقادها را می‌کنند درک سختی‌های کار بازیگری را ندارند، یادآور شد: من در این کار بار کمدی را به دوش می‌کشم. با این همه سختی و محدودیت. اما متاسفانه به جای قدردانی من همیشه این حرف را می‌شنوم که خودت را تکرار می‌کنی! عیب ندارد من روزی دستمزدم را از کسانی که باید بگیرم می گیرم. چه بسا که حالا هم از مردمم جواب می‌گیرم.
وی تصریح کرد: چقدر اعتراض و انتقاد؟ چرا تشویق نه چرا تقدیر نه؟ من هشت سال است مدام کار طنز می‌کنم و یک تقدیر از من نشده. “باغ مظفر” من چه شباهتی به “خانه به دوش” دارد؟ نقش من در “خانه به دوش” چه شباهتی به کاراکترم در “دارا و ندار” داشت. کجای “دارا و ندار” به “اخراجی‌ها” شبیه بود؟ مگر یک آدم چقدر چشمه خلاقیت دارد و دیگر باید چه کند؟! اما

متاسفانه رسانه‌ها برای کسانی تیتر می‌زنند که آدم نمی‌داند چه چیز ویژه‌ای دارند!

بهنوش بختاری: راه های زیادی برای پول در آوردن بلدم


بختیاری گفت: متاسفانه دیگر انگیزه‌ای برای کار ندارم. آخر تا کی باید در فیلمنامه‌های ضعیفی که هیچ ندارد، بنویسیم، بداهه بگوییم، خلاقیت نشان دهیم و باز هم بشنویم تکراری و کلیشه‌ای؟ اسم نمی‌برم. خانمی هست که در سریال‌های ۹۰ قسمتی بازی می‌کند و همه را شبیه هم. اما در روزنامه از او به عنوان یک هنرمند یاد می شود. نمی دانم شاید با من دشمنی دارند!
وی افزود: بیننده‌‌های ما فقط یک سری روشنفکر دماغ بالا نیستند. ما از ساوجبلاغ بیننده داریم، از اطراف بندرعباس و زاهدان و هر روستایی که فکر کنید بیننده داریم تا فرمانیه و آجودانیه. ما باید طوری کار کنیم که حوصله هیچ بیننده‌ای سر نرود.
برخوردهای بی‌رحمانه‌ای با کمدین‌ها شده
این بازیگر درباره برخورد اول خود با این نقشش در “مسیر انحرافی” توضیح داد: وقتی دیدم شخصیتم یک مهماندار ساده است، به او لهجه اضافه کردم. رفتم مازنی یاد گرفتم. پس دیگر باید چکار کنیم؟ آل پاچینو هم در همه فیلم‌هایش آل پاچینویش می‌زند بیرون! تنها دلیلش هم این است که ما کمدی کار می‌کنیم. آنقدر رفتارهای بی‌رحمانه‌ای با کمدین‌ها شده و آنقدر توهین آمیز حرف زده‌اند که مردم توی خیابان هم با ما درباره نقش‌های سخیف و کارهای سخیف حرف می‌زنند! هیچکس نمی گوید فیلمنامه نویس سخیف، کارگردان سخیف، دیدگاه سخیف…
بختیاری تصریح کرد: من چند سال است به خاطر همین‌ حرف‌ها درست و حسابی آنتن ندارم. با خود می گویم بگذار این ۹۰ شبی را قبول نکنم که تکراری نشوم. من ۲، ۳ قسمت در سریال “دارا و ندار” بازی کردم سریال چهار چرخ را هم داشتم که به دلیل زمان پخش آن اصلاً دیده نشد. تمام ۹۰ شبی‌های این مدت را رد کردم. آیا این احترام به مخاطب نیست؟ در حالی که پولش هم برایم خیلی خوب است اما من می‌خواهم تکرار نشوم. مخاطبم خسته نشود هر وقت مرا می‌بیند بگوید آخیش دلم برایش تنگ شده بود اما متاسفانه با این همه انتقاد دارم انگیزه‌ام را کامل از دست می‌دهم.

تا کی باید برای دیگران دست بزنم؟
وی افزود: شده‌ام مثل چند سال پیش که بازیگری را رها کردم و از بس حرف‌های ناامید کننده شنیدم به پشت صحنه رفتم… آخر ما حتی یک تشویق کوچک هم نمی‌شویم. بازیگر علاوه بر انتقاد به تشویق هم نیاز دارد. نسل آفتاب از من خواست که با حضور در جشنشان بخش جوایز بازیگران طنز این سالها را بدهم. آخر تا کی من باید برای دیگران دست بزنم؟
این بازیگر در خاتمه گفت: من دنبال شهرت نیستم. از طرفی می‌توانم فیلمساز شوم، مترجمی کنم و راه‌های زیادی برای پول در آوردن بلدم. شاید این خستگی از انتقادات تاثیر بگذارد و کلا از کار بازیگری دست بکشم.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی