پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

همكاری هومن جاوید و بهرام رادان، این بار در شكلی متفاوت

                                                         
 
تولید آلبوم جدید هومن جاوید با بهرام رادان

چند سالی می‌شود

«بهرام رادان»

و

«هومن جاوید»

فعالیت‌های مشتركی را در زمینه موسیقی شروع كرده‌اند. آخرین نتیجه این همكاری مشترك، تهیه‌كنندگی ستاره مشهور سینمای ایران برای آلبوم

«شاه‌ماهی»

است كه با صدای «هومن جاوید» منتشر خواهد شد...


 همیشه این‌ موضوع كه چهره‌های مشهور و ستاره‌های شناخته شده به غیراز حرفه ‌اصلی‌‌شان در چه زمینه‌های دیگری فعالیت می‌كنند، برای عموم مردم جالب است. در سال‌های اخیر بسیاری از ستارگان موسیقی، سینما و ورزش ایران به سمت مشاغل دیگر كه پرطرفدارترینش رستوران‌داری است روی آورده‌اند و شانس‌شان را امتحان كرده‌اند اما به ندرت اتفاق می‌افتد ستاره‌ای ریسك كند و تهیه‌كننده یك آلبوم موسیقی شود! زندگی ایده‌آل مفتخر است برای نخستین‌بار اعلام كند‌ «بهرام رادان» تهیه‌كننده یك آلبوم موسیقی به نام

«شاه ماهی»

شده است كه با صدای «هومن جاوید» در مرحله نهایی میكس و مسترینگ قرار دارد و در اردیبهشت‌ماه سال جدید وارد بازار موسیقی ایران خواهد شد. «هومن جاوید» معلم آواز و مشاور  بهرام رادان در آلبوم موسیقی خودش «روی دیگر» بوده و هر دوی این آلبوم‌ها سال دیگر منتشر خواهند شد. باید دید چه چیزهایی عامل زیبایی‌‌ آلبوم «شاه ماهی» بوده‌اند كه بهرام رادان ریسك تهیه‌كنندگی را به جان خریده... شاید در این صفحات به این سوال پاسخ داده شده باشد.شباهت سبك من و سیروان خسروی

فكر می‌كنم بخش عظیمی از مردم از آن‌دسته افرادی هستند كه ملودی كارها برای‌شان مهم است، بنابراین آن‌هایی كه ملودی‌های «بابك زرین» را دوست دارند، مطمئنا آلبوم «شاه ماهی» را هم دوست خواهند داشت. اگر بخواهم مثالی بزنم كه مخاطب بیشتر با جنس كار من آشنا شود، فكر می‌كنم سبك من بین خوانندگان نسل جدید بیشتر به «سیروان خسروی» نزدیك است و آن‌هایی كه ‌موسیقی فانكی و پاپ‌راك دوست دارند، این آلبوم را هم دوست خواهند داشت.احساس كردم حرف‌های جدیدی برای گفتن دارم

طی سال‌های اخیر، فعالیت من در زمینه موسیقی بیشتر تفننی و تفریحی بوده است، زیرا بخش زیادی از انرژی و وقت روزانه‌ام صرف شهرسازی و معماری می‌شود، بنابراین همیشه به موسیقی به چشم یك فعالیت تفریحی نگاه می‌كردم. البته نه این‌كه به این مقوله به‌صورت جدی ‌نگاه نكرده باشم بلكه به این جمع‌بندی نرسیده بودم كه بخواهم ‌‌یك آلبوم گردآوری و عرضه كنم. آلبوم‌های قبلی‌ای هم كه كار كرده بودم، اصولا یا به‌صورت گروهی بوده یا با یك آهنگساز همكاری كرده‌ام و كار مشترك به حساب می‌آمده است. بین سال‌های 77-76 نخستین آلبومم به نام سایه خود را با «بابك امینی» شروع كردیم كه سال 78 به بازار موسیقی عرضه شد و براساس تفكرات آهنگساز ساخته شد. آلبوم دومم با گروه

«راز شب»

رقم خورد كه باز هم بر پایه كار گروهی بود، كار بعدی‌ام نیز با حضور

«رامین بهنا»

به نام

«زیبا زی»

ساخته شد و در آلبوم

«آزمون و ‌خطا»

«بابك ریاحی‌پور» نیز 3 قطعه مشترك داشتیم‌، تمام تجربه‌های انتشار یافته از من طی سال‌های اخیر، كارهای گروهی بوده‌اند. بعد از انتشار آلبوم «زیبا زی» كه آخرین آلبوم تا قبل از «شاه ماهی» به حساب می‌آید، بیشتر درگیر تنظیم، آهنگسازی، اجرا و كنسرت بودم تا جمع‌آوری آلبوم. در این مدت بیشترین همكاری را با گروه‌های

«رومی»

و

«داركوب»

و همچنین در اكثر كنسرت‌های‌شان حضور داشته‌ام، ضمن این‌كه موسیقی فیلم و سریال‌های متعددی هم ساخته‌ام. بنابراین طی این سال‌ها در زمینه‌ موسیقی بیكار نبوده‌ام؛ تا این‌كه سال گذشته احساس كردم می‌خواهم حرف جدیدی بزنم و تصمیم به گردآوری یك آلبوم انفرادی گرفتم.برای همه سلیقه‌ها...

از آن‌جا كه سال‌ها سبك «پاپ راك» را در موسیقی اجرا كرده‌ام، كارهایم همیشه ‌طرفداران «خاص» خودش را داشته است ولی اصولا چون پایه و اساس موسیقی كلامی بر مبنای شعر و كلام است و منشأ ترانه‌هایش‌ از شعر سپید یا كلاسیك قرن‌های گذشته است، كلام این‌گونه موسیقی‌ها كمی جدی‌تر و از زندگی روزمره مردم كمی دورتر است. 3 سال پیش بابك زرین به كنسرتم آمد و بعد از اجرا، با یكدیگر آشنا شدیم و دوستی‌ و همكاری‌مان آغاز شد. نخستین همكاری‌مان در برنامه تلویزیونی كودكانه «سلام» رقم خورد و حین همان كار بود كه «بابك زرین» به من گفت چرا موسیقی‌‌هایی با مضامین عاشقانه كه در ساختارشان شخصی مورد خطاب قرار می‌گیرد كار نمی‌كنی؟ گفتم همیشه دوست دارم مخاطبانم یك مقدار خاص‌تر از سایرین باشند اما او خیلی منطقی و با دلایل مختلف من را قانع كرد كه می‌توان كارهایی ساخت كه به واسطه‌شان روی سلیقه عامه مردم نیز تاثیر گذاشت؛ مسلما وقتی بتوانی با استانداردهای روز دنیا‌ یك كار مردمی بسازی، می‌توانی ‌سلیقه‌سازی كنی. من هم حرف او را پذیرفتم و تصمیم گرفتم به او سفارش آهنگسازی یك آلبوم كامل را بدهم و كارمان را به‌صورت كارگاهی شروع كردیم و وقت و و سواس زیادی صرف كار كردیم، آنقدر كه بعضی اوقات شاعران ترانه‌های‌مان را دعوت می‌كردیم، اتود می‌زدیم و بحث می‌كردیم تا بعد از ساخت 15‌ترانه بعد از جمع‌بندی، رسیدیم 7 ترانه را نهایی كنیم و در كنار 2 ترانه دیگرمان، در قالب 9 تراك در این آلبوم قرار دهیم. دوست داشتیم در «شاه ماهی» انواع سبك‌های موسیقی را داشته باشیم تا سلیقه‌های مختلف را تامین كرده باشیم؛ سبك فانكی، ترنس، هاوس، كلاسیك و پاپ راك، از جمله‌ سبك‌هایی هستند كه در این آلبوم به كار برده‌ایم اما با وجود این یك‌دستی خوبی بین تراك‌ها وجود دارد كه باعث می‌شود مخاطب سردرگم نشود. ‌اینگونه بهرام رادان تهیه‌كننده من شد

بی‌شك دوستی من و «بهرام رادان»، روی قضیه تهیه‌كننده شدنش برای آلبوم «شاه‌ماهی» بی‌تاثیر نبوده است چون به موازات تهیه این آلبوم، من و «بهرام» مشغول تهیه آلبوم «روی دیگر» بهرام بودیم و من به‌صورت مشاور و معلم آواز در آن آلبوم كنار او قرار داشتم و در تمرین‌های خانگی، استودیویی، نظارت ضبط صدا و بقیه كارهای آلبومش با یكدیگر مشورت می‌كردیم.«بهرام رادان» از همان ابتدای تصمیم من برای تهیه آلبوم موسیقی، در جریان كارها قرار داشت و تك‌تك ملودی‌ها و شعرهایی كه برای آلبومم ساخته می‌شد را با گیتار برای او می‌‌نواختم و او هم نظرش را راجع به آن‌ها می‌گفت. در واقع زمزمه‌های ابراز علاقه بهرام به تهیه‌كنندگی آلبوم من، از همان ابتدا وجود داشت. با توجه به فعالیت‌های سینمایی بهرام كه ماشاء‌الله بسیار زیاد است، دیگر فرصتی پیش نیامد با هم راجع به این موضوع حرف بزنیم، من هم تصمیم گرفتم دیگر او را در جریان كارهای آلبومم قرار ندهم تا تمركزش ‌بیشتر روی مراحل نهایی آلبوم خودش باشد.


حداكثر در ماه یكی‌، دو جلسه یكدیگر را می‌دیدیم و كارهای آلبومش را گوش می‌دادیم و اما بعد از این‌كه بهرام ‌آلبوم نهایی من را گوش داد، ابراز علاقه كرد و تصمیم گرفت تهیه‌كننده كار شود و این همكاری اتفاق افتاد. تعهد من به «تهران 1500»، بی‌وفایی آن‌ها به من!

نزدیك‌های نوروز 87 بود كه آقای

«شهرام شعرباف»

به من پیشنهاد همكاری در پروژه سینمایی

«تهران 1500»

را دادند. آن زمان پسرم تازه یك ماه از تولدش گذشته بود، از طرفی شرایط جسمانی پدرم اصلا خوب نبود و ایشان در بیمارستان بستری بودند. «شهرام شعرباف» با من تماس گرفت و از من خواست 2 ترانه برای فیلم بسازم؛ یكی برای قسمتی كه

«حسام نواب صفوی»

قرار است سبك راك‌اند رول بخواند و دیگری برای زمانی كه «بهرام رادان» بر حسب یكسری اتفاقات، دچار یك شكست عشقی می‌شود و نیاز به موسیقی احساس می‌شود. با وجود این‌كه سخت‌ترین شرایط عمرم را تجربه می‌كردم و دیگر می‌دانستم آخرین روزهایی است كه پدرم در قید حیات است و واقعا توانایی رفتن به استودیو ضبط و ساخت ترانه را نداشتم، به‌دلیل روحیه حرفه‌ای كه دارم، پروژه را شروع كردم.  با توجه به همه این شرایط، بغضم را قورت دادم، به استودیو رفتم و ترانه

«فرقی نمی‌كنه

» را برای قسمت غم‌انگیز «بهرام رادان» ‌خواندم و به قولم وفادار ماندم ولی بعدها در خبرسازی جریان تولید، تبلیغ و تیزر فیلم با وجود این‌كه كلیت كار موسیقی «تهران 1500» را دوست عزیزم

«فردین خلعتبری»

برعهده گرفت، هیچ اسمی از من برده نشد و زمانی كه در زمان اجرای جشنواره فیلم فجر امسال برای دیدن فیلم به سالن میلاد رفتم، در تیتراژ پایانی فیلم در قسمت انتهایی بخش موسیقی دیجیتال، اسم من آورده شده بود كه آن را هم «بهرام رادان» به عوامل فیلم یادآوری كرده بود! درحالی‌كه من خواننده این فیلم هستم و نباید اسمم در بخش موسیقی دیجیتال بیاید! از «بهرام عظیمی» كارگردان «تهران 1500» و سایر عوامل فیلم توقع دارم این موضوع را اصلاح كنند چون مطمئنا از نظر حرفه‌ای كار درستی انجام نداده‌اند و باید احترام افراد را نگه دارند. داستان‌ حساسیت‌ به خرج دادن‌های بهرام

فكر می‌كنم «بهرام رادان» اعتماد زیادی به من دارد، آنقدر كه من را به‌عنوان مشاور موسیقایی‌اش در پروژه آلبوم موسیقی خودش انتخاب كرد، اعتماد زیادی هم داشت كه تصمیم گرفت تهیه‌كننده آلبوم مشاور خودش نیز بشود. بهرام بیشتر روی تنظیم و نهایی كردن كارها حساسیت به خرج می‌داد، زیرا در این زمینه اطلاعات خوبی دارد و صاحب‌نظر است اما در كل چون سلیقه ما 2 نفر خیلی به یكدیگر نزدیك است، در بسیاری از قسمت‌های كار توافق نظر داشتیم ‌اما الان كه برای انتشار آلبوم وارد فاز گرافیكی و ساخت كلیپ‌ شده‌ایم، یك‌جورهایی فرمان دست رئیس است و تصمیم‌گیرنده نهایی بهرام است. وسواس او روی كار آنقدر زیاد است كه روزانه چندبار با هم تماس می‌گیریم و مرحله به مرحله كارها را پیگیری می‌كند. ابتدا قرار بود آلبوم «روی دیگر» بهرام بهمن‌ماه 90 منتشر شود، به همین دلیل زمان انتشار آلبوم «شاه ماهی» به اردیبهشت 91 منتقل شد اما الان قرار شده هر 2 آلبوم در اردیبهشت 91 منتشر شوند. یك تشكر ویژه هم باید از وزارت محترم ارشاد داشته باشم كه در صدور مجوز آلبوم همكاری بسیار صمیمانه‌ای داشتند و سرعت كارمان در بخش دریافت مجوزها بسیار ایده‌آل بود.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی