پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

زورگیران پسر دانشجو را در جاده آمل کشتند

 

 

راز جنایت نیمه شب زمستانی در جاده تاریک آمل با تجسس‌های علمی و اطلاعاتی پلیس فاش شد. در این جنایت هولناک 4 زورگیر با کشاندن دانشجوی رشته مهندسی معماری به منطقه گاودشت بابل، وی را با ضربات چاقو از پای درآورده بودند.
روزگارنو: نیمه شب 20 بهمن ماه سال 90 در حالی که باران شدیدی می‌آمد و هوا بسیار سرد بود، راننده یک تاکسی بی‌سیم در مسیر جاده قدیم آمل به بابل پیکر بی‌جان پسر جوانی را دید که همه لباسش خون آلود بود و در کنار حاشیه گلی جاده روی زمین افتاده بود. راننده تاکسی کنار جاده توقف کرد و خود را بالای سر پسر جوان رساند و دید دیگر نفس نمی‌کشد. راننده جوان به سرعت مأموران پاسگاه پلیس منطقه را در جریان قرار داد.
 
دقایقی بعد تیمی از مأموران پلیس خود را به محل رها شدن جسد رساندند و تحقیق درباره علت و چگونگی وقوع حادثه را در دستور کار خود قرار دادند. بررسی‌های مقدماتی پلیس نشان داد پسر جوان با ضربات چاقو به پهلو‌ها و شکمش از پای درآمده است. با اطلاع دادن ماجرای کشف جسد به بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب بابل، بازپرس مهدوی از شعبه دوم دادسرای بابل پای در قتلگاه گذاشت و دستور ردیابی عاملان قتل خاموش را صادر کرد. 
 
در جریان تجسس‌های میدانی از لباس‌های قربانی یک کارت ویزیت به دست آمد که نام و شماره تلفن دانشکده فنی طبری بابل روی آن دیده می‌شد. همین سرنخ کافی بود تا مشخص شود که قربانی حادثه «مهدی عرب» نام داشته و از دانشجویان رشته مهندسی معماری این دانشکده بوده است. پلیس که احتمال می‌داد دوستان قربانی درباره علت قتل وی اطلاعاتی داشته باشند، آنان را تحت تحقیق گرفت. در جریان این بررسی‌ها مشخص شد که مهدی –قربانی جنایت- دانشجوی ترم 5 دانشکده بوده و از دانشجویان ممتاز دانشکده به حساب می‌آمده. پلیس از دوستان قربانی حادثه شنید که از مدتی پیش به همراه وی یک دفتر مهندسی در حوالی میدان شهید کشوری بابل دایر کرده و با هم کار می‌کردند.
این درحالی بود که خانواده مهدی نیز با آگاهی از ماجرای قتل پسرشان در بازجویی‌ها گفتند که مهدی هر روز تا ساعت 10 شب به همراه دوستانش در دفتر کار می‌کرد و با پایان کار به خانه می‌آمد. تنها در صورتی که هوا بارانی بود ترجیح می‌داد به خانه یکی از دوستانش برود. پدر مهدی می‌گفت: پسرم از ورزشکاران مطرح دانشگاه و دروازه‌بان تیم فوتبال دانشگاه بود و ما به سلامت وی افتخار می‌کردیم.
 
پراید سیاه، سرنخ کشف قتل
با این ادعاها دوست صمیمی مهدی تحت بازجویی قرار گرفت و ادعا کرد که شب حادثه چون تولد یکی از بستگانش بود مهدی باوجود بارانی بودن هوا تصمیم گرفت به خانه پدری‌اش در ساری برود. کارآگاهان جنایی از آنجایی‌که مسیر حرکت مهدی تا مکانی که باید سوار خودرو می‌شد در حوالی بانک رفاه قرار داشت، با دستور بازپرس فیلم دوربین‌های مداربسته بانک را مورد بازبینی قرار دادند. در جریان این بررسی‌ها مشخص شد که قربانی حادثه ساعت 22شب از مقابل محل نصب دوربین عبور کرده و سوار یک پراید سیاه رنگ شده است اما به دلیل فاصله زیاد شناسایی پلاک و مشخصات سرنشینان آن ممکن نبود. با به دست آمدن این سرنخ فرضیه گرفتار آمدن قربانی حادثه در چنگال زورگیران قوت گرفت.
پلیس با طرح این فرضیه درباره وسایلی که در شب حادثه به همراه مهدی بود تحقیق کرده و دریافت که لپ​تاپ، موبایل و پول‌هایش به سرقت رفته است. در حالی که به نظر می‌آمد تحقیقات پلیسی با بن​بست روبه‌رو شده است، مرد جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی بابل ادعا کرد شب حادثه هنگامی که برای رفتن به خانه سوار یک پراید سیاه با چهار سرنشین شده بود، ‌آنان پس از مسافتی با قرار دادن چاقویی زیر گلویش دار و ندارش را به سرقت برده و وی را کتک زده‌اند. با نشانی‌هایی که این مرد از مشخصات ظاهری سرنشینان پراید در اختیار مأموران قرار داده بود، ‌پلیس توانست رد صاحب خودرو را در یکی از روستا‌های اطراف بابل به دست آورد. با شناسایی مخفیگاه این زورگیر، پلیس وی را در خانه‌اش بازداشت کرد. مرد زورگیر باوجود اینکه در تحقیقات نخستین هرگونه اطلاعی از ماجرای قتل دانشجوی معماری را نپذیرفت، وقتی دید که مأموران وی را عامل جنایت شناخته‌اند لب به اعتراف باز کرد و راز سرقت مرگبارش به همراه چند تن از دوستانش را فاش کرد.
وی گفت: شب جنایت در حوالی میدان شهید کشوری بابل برای شکار طعمه‌ای پرسه می‌زدیم که پسر جوانی توجه ما را به خود جلب کرد. وی را سوار کردیم تا نزدیکی قائمشهر هم بردیم اما در آنجا یکی از همدستانم که در صندلی عقب نشسته بود چاقویی را از زیر لباس‌هایش بیرون آورده و در پهلوی وی قرار داد. مسیر را تغییر داده و به جاده قدیم آمل به بابل رفتیم. هرچه داشت را گرفته و وی را از خودرو پیاده کردیم. اما وی مقاومت می‌کرد. با همدستی دوستانم چند ضربه چاقو به وی زده و پا به فرار گذاشتیم. کارآگاهان که توانسته بودند پرده از راز قتل جوان دانشجو بردارند با اطلاعاتی که مرد زورگیر از سایر همدستانش در اختیارشان قرار داده بود، ‌سه زورگیر جنایتکار دیگر را نیز ردیابی کردند. 
بنابراین گزارش، هر سه مرد خطرناک به زورگیری و قتل در شب زمستانی اعتراف کرده​اند و تحقیقات برای افشای دیگر زورگیری‌های آنان ادامه دارد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)